Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2019

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
10 jarních kilometrů 185 1 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 100%
Běh za břehem 158 - - - - - - - - -
Svitavská 10 172 10 75% 95% 78% 64% 65% 87% 68% 76%
1. Pekelný kilometr 137 - - - - - - - - -
Jaroměřský kros 366 - - - - - - - - -
Jarní hodinovka na dráze 15 - - - - - - - - -
1. Zemská míle 128 - - - - - - - - -
Běh Javorkou 201 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku 0 - - - - - - - - -
Svitavský stýpl 0 - - - - - - - - -
Memoriál Q. Štěpánka 0 - - - - - - - - -
Běh kolem poličských hradeb 0 - - - - - - - - -
Letohradská pětka 0 - - - - - - - - -
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození 0 - - - - - - - - -
Běh Choceňskými sady 0 - - - - - - - - -
Malá cena Monaka - Janderovská desítka 0 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 0 - - - - - - - - -
Nekořský kros 0 - - - - - - - - -
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 0 - - - - - - - - -
Běh Dobroučským krajem 0 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Běh alejí 0 - - - - - - - - -
Memoriál Václava Čevony 0 - - - - - - - - -
2. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Běh přes Červený vrch 0 - - - - - - - - -
Mladkov - Suchý vrch 0 - - - - - - - - -
Běh na Kozlovský kopec 0 - - - - - - - - -
Kros okolo Žampachu a přes Kozince 0 - - - - - - - - -
Pardubická pětka na dráze 0 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Jeřáb 1003 0 - - - - - - - - -
Králický Sněžník - potichu 0 - - - - - - - - -
Svinnský ISCAREX kros 0 - - - - - - - - -
Běh údolím řeky Bělé 0 - - - - - - - - -
Černovírský kros 0 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Výprachtice - Buková hora 0 - - - - - - - - -
Sázava - Lázek 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku 0 - - - - - - - - -
Strážný - nahoru a dolů 0 - - - - - - - - -
Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch 0 - - - - - - - - -
Kopaběh 0 - - - - - - - - -
Králický Lískovec 0 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 0 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 0 - - - - - - - - -
Lubenská 10 cross 0 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 0 - - - - - - - - -
Pardubická desítka na dráze 0 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 0 - - - - - - - - -
Sokolský půlmaraton 0 - - - - - - - - -
Týnišťská desítka 0 - - - - - - - - -
Malá Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Perníková devítka 0 - - - - - - - - -
Běh 17. listopadu 0 - - - - - - - - -
Čertovský běh 0 - - - - - - - - -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 7
Koubová Elen ISCAREX Junior team Česká Třebová 6
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 6
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 6
Skalická Nikol Atletika Lanškroun 5
Krejčí Magdalena AK Slovan Moravská Třebová 5
Krátká Anna Hvězda Pardubice 5
Štantejský Matěj ISCAREX Junior team Česká Třebová 5
Šolc Vítězslav BKL Machov 5
Řehák Lubomír Activity Lanškroun 5
Václavíková Dita AK Moravská Třebová 5
Simonová Kristýna Iscarex Česká Třebová  5
Rybička Dominik ISCAREX Junior team ČT 5
Němec Radek Litomyšl 5
Jirásková Eva Maratonstav Úpice 5
Heger Šimon Atletika TJ Lanškroun 5
Bureš Josef ISCAREX Junior team Česká Třebová 5
Skalická Nela Atletika Lanškroun 5
Vacek Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 5
Nechvílová Miroslava Choceň 5
Pešlová Ivana TJ Svitavy 5
Kačerovský Michal Activity Lanškroun 4
Kouba Tomáš Sokol Česká Třebová 4
Razým Matyáš TJ Dlouhá Třebová 4
Grätz Luděk Ústí nad Orlicí 4
Němcová Natálie TJ Jiskra Litomyšl 4
Čejková Klára ISCAREX Junior team ČT 4
Preislerová Agáta Nela ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Dolečková Lucie AK Moravská Třebová 4
Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 4
Marešová Tereza Atletika Lanškroun 4
Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 4
Moravec Jan TJ Sokol Žamberk 4
Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 4
Dvořáková Ema ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Kouba Radim ISCAREX Junior team ČT 4
Belobrad Ivan Pasivity Žamberk 4
Razým Daniel TJ Dlouhá Třebová 4
Krumer Miroslav MK Ostrov 4
Leszkow Petr MK Hlinsko 4
Adamec Lukáš Horo Česká Třebová 4
Hájek Martin Žamberk 4
Hegerová Tereza Atletika TJ Lanškroun 4
Bureš Martin ISCAREX Česká Třebová 3
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 3
Chaloupek Ondřej Atletika TJ Lanškroun 3
Flídr Nikolas Česká Třebová 3
Koblovský Jakub AK Moravská Třebová 3
Dejdarová Tereza ISCAREX junior team Česká Třebová 3
Matějková Viktoria Ela TJ Svitavy 3
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 3
Hrušková Anna ISCAREX Junior Česká Třebová 3
Novák Josef Horní Čermná 3
Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 3
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 3
Hejl Radek Letohrad 3
Gregorová Anna Activity Lanškroun 3
Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 3
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 3
Pirkl Vít ISCAREX junior team Česká Třebová 3
Horáčková Klára Česká Třebová 3
Matyášová Jana SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí 3
Holubář Patrik Vencl Tým Ústí nad Orlicí 3
Váně Jakub Atletika TJ Lanškroun 3
Gregorová Eliška ZŠ Lanškroun 3
Bielčik Jindřich Lichkov 3
Veselý Jakub KB Letohrad 3
Němec Jakub TJ Jiskra Litomyšl 3
Flídrová Lenka ISCAREX Česká Třebová 3
Kumpoštová Andrea ISCAREX Junior team Česká Třebová 3
Preislerová Elena Marie ISCAREX Junior team ČT 3
Krátký Josef Hvězda Pardubice 3
Brychtová Veronika Cerekvice nad Loučnou 3
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 3
Horáčková Pavla AC Moravská Slavia Brno 3
Kapoun Jan Vencl Tým Ústí nad Orlicí 3
Hejlová Kateřina ISCAREX Junior team Česká Třebová 3
Maťátko Daniel Lodní klub Dolní Čermná 3
Šedová Tereza Vencl tým Ústí nad Orlicí 3
Hruban Jan Česká Třebová 3
Veselý Jan KB Letohrad 3
Horáček Filip Česká Třebová 3
Gregora Lukáš Activity Lanškroun 3
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 3
Koblovská Veronika AK Moravská Třebová 3
Dvořák Pavel Česká Třebová 3
Seidl Lukáš SK Dobruška 3
Krejčí Jolana AK Slovan Moravská Třebová 3
Petrová Štěpánka ISCAREX junior team Česká Třebová 3
Dufková Marie - 3
Rábová Martina Česká Třebová 3
Fabová Sylva Spinning Lanškroun 3
Jirásková Liliana BBB Lanškroun 3


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
10 jarních kilometrů185/104
Běh za břehem158/158
Svitavská 10172/169
1. Pekelný kilometr137
Jaroměřský kros366/331
Jarní hodinovka na dráze15/15
1. Zemská míle128
Běh Javorkou201/156
2. Pekelný kilometr-
Běh na Rozálku-
Svitavský stýpl-
Memoriál Q. Štěpánka-
Běh kolem poličských hradeb-
Letohradská pětka-
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození-
Běh Choceňskými sady-
Malá cena Monaka - Janderovská desítka-
Běh do Zámeckého vrchu-
Nekořský kros-
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy-
Běh Dobroučským krajem-
3. Pekelný kilometr-
Běh alejí-
Memoriál Václava Čevony-
2. Zemská míle-
Běh přes Červený vrch-
Mladkov - Suchý vrch-
Běh na Kozlovský kopec-
Kros okolo Žampachu a přes Kozince-
Pardubická pětka na dráze-
4. Pekelný kilometr-
Jeřáb 1003-
Králický Sněžník - potichu-
Svinnský ISCAREX kros-
Běh údolím řeky Bělé-
Černovírský kros-
5. Pekelný kilometr-
3. Zemská míle-
Výprachtice - Buková hora-
Sázava - Lázek-
Běh na Kuňku-
Strážný - nahoru a dolů-
Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch-
Kopaběh-
Králický Lískovec-
Cross po lyžařských tratích-
4. Zemská míle-
Heřmanická osmička-
Lubenská 10 cross-
Běh údolím Orlice-
Pardubická desítka na dráze-
Přespolní běh lyžařů v Letohradě-
Sokolský půlmaraton-
Týnišťská desítka-
Malá Pardubická cross-country-
Perníková devítka-
Běh 17. listopadu-
Čertovský běh-
Vánoční běh okolo Zlatého pásku-