Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Ročník 2019

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
1. Pekelný kilometr 137 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Hanik Alex ISCAREX junior team Česká Třebová 1
Macko Milan SRTG Česká Třebová 1
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 1
Brusenbauch Alan ISCAREX Junior team Česká Třebová 1
Friml Jiří - 1
Kouba Tomáš Sokol Česká Třebová 1
Rábová Martina Česká Třebová 1
Vytlačilová Aneta Česká Třebová 1
Bezděk Matouš Česká Třebová 1
Dejdarová Tereza ISCAREX junior team Česká Třebová 1
Kalousková Tereza AK Slovan Moravská Třebová 1
Novák Josef Horní Čermná 1
Vacek Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 1
Černohousová Michaela SK Žamberk 1
Heger Šimon Atletika TJ Lanškroun 1
Matějka Petr JBT Team 1
Štantejský Matěj ISCAREX Junior team Česká Třebová 1
Gregorová Eliška ZŠ Lanškroun 1
Kyncl Tomáš Česká Třebová 1
Sadílek Ota Activity Lanškroun 1
Borková Johanka ISCAREX Junior team ČT 1
Dvořák Pavel Česká Třebová 1
Königová Tereza ISCAREX Junior team ČT 1
Pirkl Vít ISCAREX junior team Česká Třebová 1
Váně Jakub Atletika TJ Lanškroun 1
Bečičková Helena Česká Třebová - Parník 1
Čižová Tereza Jen Blbni Team 1
Hruban Jan Česká Třebová 1
Moravec Jan JM Team Letohrad 1
Telecký Josef - 1
Hanik Maxim ISCAREX Junior team ČT 1
Maixner Martin Česká Třebová 1
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 1
Budilová Anežka Lesní Č. T. 1
Frydrych Broňa Les 1
Koubová Elen ISCAREX Junior team Česká Třebová 1
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 1
Zářecký Marek ISCAREX junior TEAM 1
Bezděk Vojtěch TJ Lokomotiva Česká Třebová 1
Demlová Karolína ISCAREX Junior TEAM Česká Třebová 1
Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 1
Pazderová Alena Vysoké Mýto 1
Vacek Václav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1
Červ Miloslav Atletika Polička 1
Hegerová Tereza Atletika TJ Lanškroun 1
Matějková Viktoria Ela TJ Svitavy 1
Sucháčková Karolína Česká Třebová 1
Hájek Aleš OB Česká Třebová 1
Machalík Jaroslav Dlouhá Třebová 1
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 1
Broulíková Alžběta - 1
Dvořáková Ema ISCAREX Junior team Česká Třebová 1
Kosárová Petra SRTG Česká Třebová 1
Preislerová Agáta Nela ISCAREX Junior team Česká Třebová 1
Vejdová Tereza Iscarex ČT 1
Beneš Adam Run Sport Team 1
Cvrček Jáchym Planeta ZEMĚ 1
Hrušková Anna ISCAREX Junior Česká Třebová 1
Němcová Natálie TJ Jiskra Litomyšl 1
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 1
Haniková Ema Česká Třebová 1
Malá Tereza - 1
Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 1
Bureš Josef ISCAREX Junior team Česká Třebová 1
Grätz Luděk Ústí nad Orlicí 1
Krejčí Magdalena AK Slovan Moravská Třebová 1
Řehák Lubomír Activity Lanškroun 1
Bezděková Dorotka - 1
Doucha Jiří Hvězda SKP Pardubice 1
Klusoň Oldřich Dannyho smečka 1
Petrová Kateřina ISCAREX Junior Česká Třebová 1
Václavíková Dita AK Moravská Třebová 1
Chrásková Kornelie - 1
Hejlová Kateřina ISCAREX Junior team Česká Třebová 1
Matyášová Jana SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí 1
Švec Martin VK Choceň 1
Hájek Martin Žamberk 1
Machalíková Veronika Česká Třebová 1
Serbousková Sára ISCAREX junior team Česká Třebová 1
Broulíková Amálie - 1
Flídr Nikolas Česká Třebová 1
Kostřicová Blanka Česká Třebová 1
Preislerová Elena Marie ISCAREX Česká Třebová 1
Vondra Vojtěch Activity Lanškroun 1
Beneš Michal RUNSPORT 1
Cvrček Kristián Planeta ZEMĚ 1
Jiruška Petr - 1
Němec Jakub TJ Jiskra Litomyšl 1
Vacek Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1
Havlík Lukáš SKI klub Hlinsko 1
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 1
Skalická Nela Atletika Lanškroun 1
Čejková Klára ISCAREX Junior team Česká Třebová 1
Gregora Lukáš Activity Lanškroun 1
Kubátová Anna ISCAREX Junior Česká Třebová 1
Řehák Marek ISCAREX Junior team ČT 1
Borek Martin ZAPPA Česká Třebová 1
Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 1
Klusoňová Vendula Dannyho smečka 1
Petrová Štěpánka ISCAREX junior team Česká Třebová 1
Valíková Anežka Orel Česká Třebová 1
Chrásková Leontýna ISCAREX Junior Česká Třebová 1
Horáček Filip Česká Třebová 1
Miškolci Tadeáš TJ Atletika Lanškroun 1
Svoboda Ludvík SRTG Česká Třebová 1
Hájková Ludmila OB Česká Třebová 1
Machalíková Viktorie Dlouhá Třebová 1
Simonová Kristýna Iscarex Česká Třebová  1
Broulíková Anežka ISCAREX Junior team ČT 1
Flídrová Lenka ISCAREX Česká Třebová 1
Kouba Radim ISCAREX Junior Team Česká Třebová 1
Preislerová Viola Žofie ISCAREX Junior team ČT 1
Vytlačil Matěj neregistrován 1
Bezděk Adam ISCAREX Junior Česká Třebová 1
Cvrček Martin Planeta ZEMĚ 1
Jureček Michal ISCAREX Česká Třebová 1
Němec Radek Litomyšl 1
Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 1
Havlíková Terezka - 1
Marešová Tereza Atletika TJ Lanškroun 1
Skalická Nikol Atletika Lanškroun 1
Černoch Michal FC Dlouhoňovice 1
Gregorová Anna Activity Lanškroun 1
Kubešová Klára Activity Lanškroun 1
Rybička Dominik ISCAREX Junior team Česká Třebová 1
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 1
Dufková Marie - 1
Konečná Nelly Rejlov 1
Pilgr Luděk OB Česká Třebová 1
Valíková Klára Orel Česká Třebová 1
Bečička Jindřich Česká Třebová - Parník 1
Číž Ondřej Jen Blbni 1
Horáčková Klára Česká Třebová 1
Moravec Jakub JM Team Letohrad 1
Sýkorová Kateřina Habeš Česká Třebová 1


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
1. Pekelný kilometr137/111
2. Pekelný kilometr-
3. Pekelný kilometr-
4. Pekelný kilometr-
5. Pekelný kilometr-