Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zemská míle

Ročník 2019

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
1. Zemská míle 128 - - - - - - - - -
2. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Němec Radek Litomyšl 1
Špatenková Linda Lanškroun 1
Dejdarová Tereza ISCAREX Junior team ČT 1
Knápková Anežka TJ Spartak Letohrad 1
Mareš Ondřej Atletika Jablonné nad Orlicí 1
Šilarová Michaela Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 1
Horáček Filip Česká Třebová 1
Krejčí Magdalena AK Slovan Moravská Třebová 1
Razým Matyáš TJ Dlouhá Třebová 1
Vebr Patrik Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Gregora Lukáš Activity Lanškroun 1
Plch Tadeáš - 1
Svojanovský Miroslav Activity Lanškroun 1
Dvořáková Ema ISCAREX Junior team ČT 1
Kolomý Václav Activity Lanškroun 1
Moravec Jan JM Team Letohrad 1
Skalická Nikol TJ Lanškroun 1
Bureš Martin ISCAREX Česká Třebová 1
Jirásková Eva TJ Maratonstav Úpice 1
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 1
Rybička Dominik ISCAREX Junior team ČT 1
Vondra Vojtěch Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Hamplová Tereza - 1
Krátká Anna Hvězda Pardubice 1
Preislerová Elena Marie ISCAREX Junior team ČT 1
Václavíková Dita AK Moravská Třebová 1
Flídr Nikolas Česká Třebová 1
Novák Eliáš - 1
Štantejský Matěj ISCAREX Junior team ČT 1
Dolečková Lucie AK Moravská Třebová 1
Knápková Rozálie XCT Horní Heřmanice 1
Mareš Vít Atletika Jablonné nad Orlicí 1
Simonová Kristýna ISCAREX Junior team ČT 1
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 1
Horáčková Klára Česká Třebová 1
Krumer Miroslav MK Ostrov 1
Řehák Lubomír Activity Lanškroun 1
Veselý Jakub KB Letohrad 1
Gregorová Anna Activity Lanškroun 1
Poláková Eliška Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 1
Ficner Tomáš - 1
Kouba Radim ISCAREX Junior team ČT 1
Nechvíl Petr AC Choceň 1
Skalický Vojtěch - 1
Čejková Klára ISCAREX Junior team ČT 1
Jirásková Liliana BBB Lanškroun 1
Marek Jakub Brzdy Horní Čermná 1
Sedláček Roman Activity Lanškroun 1
Adamec Lukáš HORO Česká Třebová 1
Heger Šimon Atletika TJ Lanškroun 1
Krátká Hana Atletika TJ Lanškroun 1
Radiměrský Karel ISCAREX Česká Třebová 1
Valenta Lukáš TJ Lanškroun 1
Flídrová Lenka ISCAREX Česká Třebová 1
Nováková Emily - 1
Steklá Barbora TJ Svitavy 1
Dufková Marie AC Pardubice 1
Koblovská Veronika AK Moravská Třebová 1
Marešová Tereza Atletika TJ Lanškroun 1
Skalická Anežka - 1
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 1
Hrušková Anna ISCAREX Junior team ČT 1
Kumpošt Radovan ISCAREX Junior team ČT 1
Řehořek Bohumír FK Stará garda Damníkov 1
Veselý Jan KB Letohrad 1
Gregorová Eliška ZŠ Žichlínek 1
Polášková Laura AK Moravská Třebová 1
Vacek Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1
Fišarová Kateřina TJ Dlouhá Třebová 1
Koubová Elen ISCAREX Junior team ČT 1
Nechvílová Miroslava AC Choceň 1
Šnýdrová Sabina TJ Lanškroun 1
Chaloupek Ondřej Atletika TJ Lanškroun 1
Kačerovský Michal Activity Lanškroun 1
Marek Šimon Brzdy Horní Čermná 1
Sedlák Vojtěch Atletika TJ Lanškroun 1
Bielčik Jindřich Lichkov 1
Hegerová Tereza Atletika TJ Lanškroun 1
Krátký Luboš Atletika TJ Lanškroun 1
Rašner Jiří TJ Šumperk 1
Váně Jakub Atletika TJ Lanškroun 1
Grätz Luděk Sokol Ústí nad Orlicí 1
Pešlová Ivana TJ Svitavy 1
Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 1
Dušek Petr Horní Třešňovec 1
Koblovský Jakub AK Moravská Třebová 1
Matějková Viktoria Ela TJ Svitavy 1
Skalická Eliška - 1
Brzobohatá Johanna Zábřeh 1
Jandejsek Michael Atletika TJ Lanškroun 1
Kumpoštová Andrea ISCAREX Junior team ČT 1
Resler Filip Atletika TJ Lanškroun 1
Vetchá Rozálie ISCAREX Junior team ČT 1
Gregorová Jana Activity Lanškroun 1
Preclík Pavel TJ Sokol Lično 1
Vacek Michal Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Fišarová Klára TJ Dlouhá Třebová 1
Král David Malé Svatoňovice 1
Němcová Natálie TJ Jiskra Litomyšl 1
Sontáková Lenka Activity Lanškroun 1
Dařílek Michal Lanškroun 1
Kapoun Jan Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Mareš František Atletika TJ Lanškroun 1
Šedová Tereza Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Boháč Bonifác Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Holubář Patrik Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Krejčí Jolana AK Slovan Moravská Třebová 1
Razým Daniel TJ Dlouhá Třebová 1
Vebr Dominik Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Gregora Filip Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Petruň Dominik - 1
Svobodová Klára KB Letohrad 1
Dušková Žaneta Horní Třešňovec 1
Kolomý Adam Lanškroun 1
Miškolci Tadeáš Atletika TJ Lanškroun 1
Skalická Nela TJ Lanškroun 1
Bureš Josef ISCAREX Junior team ČT 1
Jandejsková Eliška Atletika TJ Lanškroun 1
Mannelová Alžběta Lanškroun 1
Resler Mikuláš Lanškroun 1
Vetchý Kryštof ISCAREX Junior team ČT 1
Hájek Martin Žamberk 1
Preislerová Agáta Nela ISCAREX Junior team ČT 1
Vacek Václav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1
Fišerová Beáta Atletika Dlouhá Třebová 1
Králová Denisa Malé Svatoňovice 1


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
1. Zemská míle128/127
2. Zemská míle-
3. Zemská míle-
4. Zemská míle-