Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2020

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
Velká Pardubická Cross Country 0 - - - - - - - - -
10 jarních kilometrů 0 - - - - - - - - -
Běh za břehem 0 - - - - - - - - -
Svitavská 10 0 - - - - - - - - -
1. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
1. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Běh Javorkou 0 - - - - - - - - -
Jaroměřský kros - MČR veteránů 0 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse 0 - - - - - - - - -
Memoriál Q. Štěpánka 0 - - - - - - - - -
Pardubická devítka 0 - - - - - - - - -
Běh kolem poličských hradeb 0 - - - - - - - - -
Letohradská pětka 0 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Širokodolský kros 0 - - - - - - - - -
Běh Choceňskými sady 0 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 0 - - - - - - - - -
Memoriál Ivana Belobrada 0 - - - - - - - - -
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 0 - - - - - - - - -
Běh Dobroučským krajem 0 - - - - - - - - -
Nekořský kros 0 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
2. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Kvalifikace na ME Peklák 0 - - - - - - - - -
Běh alejí 0 - - - - - - - - -
Memoriál Václava Čevony 3 km dráha 0 - - - - - - - - -
Knířovský běh 0 - - - - - - - - -
Běh přes Červený vrch 0 - - - - - - - - -
Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka 0 - - - - - - - - -
Běh na Kozlovský kopec 0 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Králický Sněžník - potichu 0 - - - - - - - - -
Běh na Jeřáb 0 - - - - - - - - -
Sádecká pila 0 - - - - - - - - -
Svinnský ISCAREX kros 0 - - - - - - - - -
Běh kolem Ostrova 0 - - - - - - - - -
Černovírský kros 0 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Výprachtice - Buková hora 0 - - - - - - - - -
Sázava - Lázek 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku - 2.9. 0 - - - - - - - - -
Lubenská 10 cross 0 - - - - - - - - -
Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch 0 - - - - - - - - -
Kopa kros 0 - - - - - - - - -
Králický Lískovec 0 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 0 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 0 - - - - - - - - -
Strážný - nahoru a dolů 0 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku 0 - - - - - - - - -
Českotřebovská trojka na dráze 0 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 0 - - - - - - - - -
Sokolský půlmaraton 0 - - - - - - - - -
Týnišťská desítka 0 - - - - - - - - -
Malá Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Perníková devítka 0 - - - - - - - - -
Běh 17. listopadu 0 - - - - - - - - -
Čertovský běh 0 - - - - - - - - -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku + Vyhlášení Iscarex poháru 2020 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
Velká Pardubická Cross Country-
10 jarních kilometrů-
Běh za břehem-
Svitavská 10-
1. Pekelný kilometr-
1. Zemská míle-
Běh Javorkou-
Jaroměřský kros - MČR veteránů-
Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse-
Memoriál Q. Štěpánka-
Pardubická devítka-
Běh kolem poličských hradeb-
Letohradská pětka-
2. Pekelný kilometr-
Širokodolský kros-
Běh Choceňskými sady-
Běh do Zámeckého vrchu-
Memoriál Ivana Belobrada-
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy-
Běh Dobroučským krajem-
Nekořský kros-
3. Pekelný kilometr-
2. Zemská míle-
Kvalifikace na ME Peklák-
Běh alejí-
Memoriál Václava Čevony 3 km dráha-
Knířovský běh-
Běh přes Červený vrch-
Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
Běh na Kozlovský kopec-
4. Pekelný kilometr-
Králický Sněžník - potichu-
Běh na Jeřáb-
Sádecká pila-
Svinnský ISCAREX kros-
Běh kolem Ostrova-
Černovírský kros-
5. Pekelný kilometr-
3. Zemská míle-
Výprachtice - Buková hora-
Sázava - Lázek-
Běh na Kuňku - 2.9.-
Lubenská 10 cross-
Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch-
Kopa kros-
Králický Lískovec-
Cross po lyžařských tratích -
4. Zemská míle-
Heřmanická osmička-
Strážný - nahoru a dolů-
Běh údolím Orlice -
Běh na Kuňku-
Českotřebovská trojka na dráze-
Přespolní běh lyžařů v Letohradě-
Sokolský půlmaraton-
Týnišťská desítka-
Malá Pardubická cross-country-
Perníková devítka-
Běh 17. listopadu-
Čertovský běh-
Vánoční běh okolo Zlatého pásku + Vyhlášení Iscarex poháru 2020-