Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2020

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
Velká Pardubická Cross Country 70 - - - - - - - - -
10 jarních kilometrů 0 - - - - - - - - -
Běh za břehem 0 - - - - - - - - -
Svitavská 10 0 - - - - - - - - -
1. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
1. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Běh Javorkou 0 - - - - - - - - -
Jaroměřský kros - MČR veteránů 0 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse 0 - - - - - - - - -
Memoriál Q. Štěpánka 0 - - - - - - - - -
Pardubická devítka 0 - - - - - - - - -
Běh kolem poličských hradeb 0 - - - - - - - - -
Letohradská pětka 0 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Širokodolský kros 0 - - - - - - - - -
Běh Choceňskými sady 0 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 0 - - - - - - - - -
Memoriál Ivana Belobrada 0 - - - - - - - - -
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 0 - - - - - - - - -
Běh Dobroučským krajem 0 - - - - - - - - -
Nekořský kros 0 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
2. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Kvalifikace na ME Peklák 0 - - - - - - - - -
Běh alejí 0 - - - - - - - - -
Memoriál Václava Čevony 3 km dráha 0 - - - - - - - - -
Knířovský běh 0 - - - - - - - - -
Běh přes Červený vrch 0 - - - - - - - - -
Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka 0 - - - - - - - - -
Běh na Kozlovský kopec 0 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Králický Sněžník - potichu 0 - - - - - - - - -
Běh na Jeřáb 0 - - - - - - - - -
Sádecká pila 0 - - - - - - - - -
Svinnský ISCAREX kros 0 - - - - - - - - -
Běh kolem Ostrova 0 - - - - - - - - -
Černovírský kros 0 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Výprachtice - Buková hora 0 - - - - - - - - -
Sázava - Lázek 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku - 2.9. 0 - - - - - - - - -
Lubenská 10 cross 0 - - - - - - - - -
Jablonné - Jamné - Suchý vrch 0 - - - - - - - - -
Kopa kros 0 - - - - - - - - -
Králický Lískovec 0 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 0 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 0 - - - - - - - - -
Strážný - nahoru a dolů 0 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku 0 - - - - - - - - -
Českotřebovská trojka na dráze 0 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 0 - - - - - - - - -
Sokolský půlmaraton 0 - - - - - - - - -
Týnišťská desítka 0 - - - - - - - - -
Malá Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Perníková devítka 0 - - - - - - - - -
Běh 17. listopadu 0 - - - - - - - - -
Čertovský běh 0 - - - - - - - - -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku + Vyhlášení Iscarex poháru 2020 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Bednář Josef Počáply 1
Kraus Václav Masáže Přelouč 1
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 1
Kalousek Jan Malšovice 1
Šedová Tereza Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Hájková Ludmila OB Česká Třebová 1
Pešlová Ivana TJ Svitavy 1
Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 1
Miler Jiří Lawi Star 1
Koutník Lumír A.O. Spartak Vrchlabí 1
Suchomel Luboš Ústí nad Orlicí 1
Jirásko Lubomír SK Srch 1
Rohlík Václav AC Pardubice 1
Fabová Sylva Spinning Eva Lanškroun 1
Nohýnková Andrea Pardubice 1
Bílý Zdeněk MK Pardubice 1
Krunka Kamil Běžecký klub Náchod 1
Vejběra Jan Moje Kolo CZ 1
Kamarytová Michaela Pardubice 1
Slabý Jan Ústí nad Orlicí 1
Hellerová Hana Hradec Králové 1
Petržílek Zdeněk KRB Chrudim 1
Chlubna Jan TJ Nové Město na Moravě 1
Mocek Tomáš AC Pardubice 1
Kozáková Denisa Hvězda SKP Pardubice 1
Tall Pavel Pivovar Moucha, Praha Braník 1
Jonášová Zdeňka Hradecký spinning klub 1
Rybenská Jitka KRB Chrudim 1
Fenclová Marta AC Pardubice 1
Novák Petr Chrudim 1
Bočkaj Carlos SRTG Česká Třebová 1
Kyral Jiří Ústí nad Orlicí 1
Vorel Milan Slatiňany 1
Kincl Marek TJ Maratonstav Úpice 1
Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 1
Hruban Jan Česká Třebová 1
Pšenička Jiří Pardubice 1
Cinková Jitka AC Pardubice 1
Nádhera Petr Hradec Králové 1
Andrš Petr OB Žamberk 1
Krátká Anna Hvězda SKP Pardubice 1
Tužil Vojtěch Břehy 1
Jordanov Marcel Klamoš 1
Sabolová Michaela Pardubice 1
Fliedr Jiří F - BIKE KLUB SÁDEK 1
Novotný Zdeněk Jiskra Litomyšl 1
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 1
Leszkow Petr MK Hlinsko 1
Voženílek Miroslav Dračí lodě Ponorka Pardubice 1
Kmentová Lenka OB Žamberk 1
Šternerová Hana Hradec Králové 1
Jambor Roman Pardubice 1
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 1
Doležal Stanislav BK Pardubice 1
Nádherová Hana Hradec Králové 1
Bajer Milan Cafe Bajer Pardubice 1
Krátký Josef Hvězda Pardubice 1
Vacarda Vladimír Eleven Run Team 1
Kafková Blanka ZŠ Dolní Ředice 1
Šedová Jana Sruby 1
Fliedr Tomáš F - BIKE KLUB SÁDEK 1
Ožana Václav Nové Město na Moravě 1
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 1
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 1
Koreček Richard Nepasicky cyklo tym 1
Suchánková Lenka Bike club Svitavy 1
Jirásko Dušan SK Srch 1
Roháček Jan Run Sport Team 1
Eliášová Petra Vysoké Mýto 1
Nečas Josef Úpice 1


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
Velká Pardubická Cross Country70/70
10 jarních kilometrů-
Běh za břehem-
Svitavská 10-
1. Pekelný kilometr-
1. Zemská míle-
Běh Javorkou-
Jaroměřský kros - MČR veteránů-
Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse-
Memoriál Q. Štěpánka-
Pardubická devítka-
Běh kolem poličských hradeb-
Letohradská pětka-
2. Pekelný kilometr-
Širokodolský kros-
Běh Choceňskými sady-
Běh do Zámeckého vrchu-
Memoriál Ivana Belobrada-
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy-
Běh Dobroučským krajem-
Nekořský kros-
3. Pekelný kilometr-
2. Zemská míle-
Kvalifikace na ME Peklák-
Běh alejí-
Memoriál Václava Čevony 3 km dráha-
Knířovský běh-
Běh přes Červený vrch-
Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
Běh na Kozlovský kopec-
4. Pekelný kilometr-
Králický Sněžník - potichu-
Běh na Jeřáb-
Sádecká pila-
Svinnský ISCAREX kros-
Běh kolem Ostrova-
Černovírský kros-
5. Pekelný kilometr-
3. Zemská míle-
Výprachtice - Buková hora-
Sázava - Lázek-
Běh na Kuňku - 2.9.-
Lubenská 10 cross-
Jablonné - Jamné - Suchý vrch-
Kopa kros-
Králický Lískovec-
Cross po lyžařských tratích -
4. Zemská míle-
Heřmanická osmička-
Strážný - nahoru a dolů-
Běh údolím Orlice -
Běh na Kuňku-
Českotřebovská trojka na dráze-
Přespolní běh lyžařů v Letohradě-
Sokolský půlmaraton-
Týnišťská desítka-
Malá Pardubická cross-country-
Perníková devítka-
Běh 17. listopadu-
Čertovský běh-
Vánoční běh okolo Zlatého pásku + Vyhlášení Iscarex poháru 2020-