Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Český pohár v běhu do vrchu

2001 - 16. ročník

Zařazené závody

Duben 2001
 
21.04.
Sobota
Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy
 
Výsledky
 
28.04.
Sobota
Běh na Kleť
 
Výsledky
Květen 2001
 
05.05.
Sobota
Šárovcova Lhota - Zvičina
 
Výsledky
 
12.05.
Sobota
Běh na Velký Javorník
 
Výsledky
 
13.05.
Neděle
Unipar běh na Radhošť
 
Výsledky
 
19.05.
Sobota
Běh na Čerchov
 
Výsledky
 
20.05.
Neděle
Zelená Lhota - Prenet
 
Výsledky
 
26.05.
Sobota
Jiřetín - Jedlová
 
Výsledky
 
27.05.
Neděle
Jílové u Děčína - Sněžník
 
Výsledky
Červen 2001
 
02.06.
Sobota
Běh na Děvín
 
Výsledky
 
03.06.
Neděle
Loukov 2001
 
Výsledky
 
09.06.
Sobota
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
 
Výsledky
 
16.06.
Sobota
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
 
Propozice
Výsledky
 
17.06.
Neděle
Poniklá - Rezek
 
Propozice
Výsledky
 
30.06.
Sobota
Čerčany - Čerčanský chlum
 
Výsledky
Červenec 2001
 
01.07.
Neděle
EuropeanTrophy 2001, Cerklje, Slovenia
 
 
Výsledky
 
07.07.
Sobota
Mladkov - Suchý vrch
 
Výsledky
 
08.07.
Neděle
Běh na Kozlovský kopec
 
Výsledky
 
14.07.
Sobota
Běh na Hvězdu
 
Výsledky
 
15.07.
Neděle
Náchod - Dobrošov
 
Výsledky
 
21.07.
Sobota
Perštejn - Klínovec
 
Výsledky
 
22.07.
Neděle
Běh na Hainberg
 
Výsledky
 
28.07.
Sobota
Dolní Štěpanice - Žalej
 
Výsledky
 
29.07.
Neděle
Šachty - Štěpánka
 
Výsledky
Srpen 2001
 
04.08.
Sobota
Mohelnice - Lysá hora
 
Výsledky
 
11.08.
Sobota
Janské Lázně - Černá hora MČR
 
Výsledky
 
18.08.
Sobota
Kozákov 2001
 
Výsledky
 
25.08.
Sobota
Šternberk - ECCE HOMO
 
Výsledky
Září 2001
 
01.09.
Sobota
Výprachtice - Buková hora
 
Výsledky
 
02.09.
Neděle
Sázava - Lázek
 
Výsledky
 
15.09.
Sobota
World Trophy 2001, Arta Terme, Italy
 
 
Výsledky
 
28.09.
Pátek
Miňon kros - běh na Suchý vrch
 
Výsledky
 
30.09.
Neděle
Běh na Hejšovinu
 
Výsledky
Říjen 2001
 
06.10.
Sobota
Pístovická Riviéra
 
Výsledky
 
13.10.
Sobota
Běh na Praděd
 
Výsledky
 
14.10.
Neděle
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
 
Výsledky
 
20.10.
Sobota
Malá cena Špindlerova Mlýna
 
Výsledky

Legenda

  • pouze dospělí
  • součástí vrchařského poháru
  • Pekelný kilometr
  • dospělí a mládežnické kategorie
  • Zemská míle

Další ročníky tohoto poháru

Ostatní evidované poháry

Termínovka podle poháru

Další termínovky