Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Český pohár v běhu do vrchu

2000 - 15. ročník

Zařazené závody

Duben 2000
 
22.04.
Sobota
Velká Cena Krkonoš
 
Výsledky
Květen 2000
 
06.05.
Sobota
Šárovcova Lhota - Zvičina
 
Výsledky
 
13.05.
Sobota
Běh na Čerchov
 
Výsledky
 
14.05.
Neděle
Zelená Lhota - Prenet
 
Výsledky
 
20.05.
Sobota
Běh na Hainberg
 
Výsledky
 
21.05.
Neděle
Jílové u Děčína - Sněžník
 
Výsledky
Červen 2000
 
03.06.
Sobota
Holedná 2000
 
Výsledky
 
04.06.
Neděle
Běh na Děvín
 
Výsledky
 
10.06.
Sobota
Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť
 
Výsledky
 
11.06.
Neděle
Běh na Velký Javorník
 
Výsledky
 
17.06.
Sobota
Poniklá - Rezek
 
Výsledky
 
18.06.
Neděle
Jilemnice - Žalý
 
Výsledky
 
24.06.
Sobota
Velká Cena Zadova
 
Výsledky
 
25.06.
Neděle
Běh na Kleť
 
Výsledky
Červenec 2000
 
01.07.
Sobota
Čerčany - Čerčanský Chlum
 
Výsledky
 
08.07.
Sobota
Mladkov - Suchý vrch
 
Výsledky
 
09.07.
Neděle
Běh na Kozlovský kopec
 
Výsledky
 
15.07.
Sobota
Běh na Hvězdu
 
Výsledky
 
16.07.
Neděle
Náchod - Dobrošov
 
Výsledky
 
22.07.
Sobota
Perštejn - Klínovec
 
Výsledky
Srpen 2000
 
06.08.
Neděle
Mohelnice - Lysá hora
 
Výsledky
 
12.08.
Sobota
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
 
Výsledky
 
13.08.
Neděle
Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
 
Výsledky
 
19.08.
Sobota
Janské Lázně - Černá hora
 
Výsledky
 
26.08.
Sobota
Šternberk - ECCE - HOMO
 
Výsledky
Září 2000
 
02.09.
Sobota
Výprachtice - Buková hora
 
 
Výsledky
 
03.09.
Neděle
Sázava - Lázek
 
Výsledky
 
09.09.
Sobota
World Trophy 2000
 
 
Výsledky
 
16.09.
Sobota
Bystřiče pod Hostýnem - Hostýn
 
Výsledky
 
17.09.
Neděle
Loukov - Kelčský Javorník
 
Výsledky
 
23.09.
Sobota
Čenkovice - Suchý vrch
 
Výsledky
 
24.09.
Neděle
Běh na Hejšovinu
 
Výsledky
Říjen 2000
 
07.10.
Sobota
Pístovická riviéra
 
 
Výsledky
 
08.10.
Neděle
Copa Gentiana
 
Výsledky
 
14.10.
Sobota
Běh na Praděd
 
Výsledky
 
15.10.
Neděle
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves 17. r.
 
Výsledky
Listopad 2000
 
11.11.
Sobota
Běh dlouhými záhony
 
Výsledky
 

Legenda

  • pouze dospělí
  • součástí vrchařského poháru
  • Pekelný kilometr
  • dospělí a mládežnické kategorie
  • Zemská míle

Další ročníky tohoto poháru

Ostatní evidované poháry

Termínovka podle poháru

Další termínovky