3.5.2009, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
20.4.2024 | Běh Javorkou | - |
22.4.2023 | Běh Javorkou | 221 |
23.4.2022 | Běh Javorkou | 209 |
24.4.2021 | Běh Javorkou | - |
18.4.2020 | Běh Javorkou | - |
20.4.2019 | Běh Javorkou | 201 |
21.4.2018 | Běh Javorkou | 253 |
22.4.2017 | Běh Javorkou | 252 |
23.4.2016 | Běh Javorkou | 257 |
25.4.2015 | Běh Javorkou | 256 |
26.4.2014 | Běh Javorkou | 233 |
27.4.2013 | Běh Javorkou | 248 |
28.4.2012 | Běh Javorkou | 243 |
30.4.2011 | Běh Javorkou | 280 |
2.5.2010 | Běh Javorkou | 298 |
4.5.2008 | Běh Javorkou | 294 |
6.5.2007 | Běh Javorkou | 255 |
7.5.2006 | Běh Javorkou | 320 |
23.4.2005 | Běh Javorkou | 305 |
2.5.2004 | Běh Javorkou | 333 |
4.5.2003 | Běh Javorkou | 291 |
21.4.2002 | Běh Javorkou | 298 |
22.4.2001 | Běh Javorkou | 260 |
1.5.1999 | Běh Javorkou | 159 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 21 |
Hübl Radek | 88 | 21 |
Keprtová Miloslava | 48 | 20 |
Stránská Adéla | 91 | 18 |
Vondra Vojtěch | 98 | 18 |
Jirásková Eva | 64 | 16 |
Horáček Michal | 75 | 16 |
Matyášová Jana | 65 | 16 |
Stránská Michaela | 97 | 15 |
Borek Petr | 70 | 15 |
Sadílek Ota | 46 | 15 |
Šimůnek Jan | 82 | 15 |
Borek Viktor | 04 | 15 |
Bielčik Jindřich | 40 | 14 |
Nechvíl Petr | 91 | 14 |
Záveský Filip | 93 | 13 |
Červ Miloslav | 50 | 13 |
Dušková Lenka | 80 | 13 |
Šimůnek Jan | 03 | 13 |
Šimůnek Jan | 49 | 13 |
Mannlová Jana | 80 | 13 |
Borková Agáta | 02 | 13 |
Kalous Petr | 77 | 12 |
Sontáková Lenka | 91 | 12 |
Dostál Ladislav | 56 | 12 |
Gregora Filip | 02 | 12 |
Kebrle Milan | 75 | 12 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 12 |
Razým Jan | 57 | 12 |
Dostálek Petr | 67 | 12 |
Neruda Miroslav | 56 | 11 |
Klášterecký Tomáš | 81 | 11 |
Smoláková Alexandra | 98 | 11 |
Frydrychová Eliška | 01 | 11 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 11 |
Krumer Miroslav | 49 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Moravec Martin | 84 | 10 |
Hajzlerová Jana | 66 | 10 |
Smolák Petr | 94 | 10 |
Dobšíček Pavel | 80 | 10 |
Pilgr Luděk | 76 | 10 |
Friš Jan | 95 | 10 |
Vinduška Petr | 93 | 10 |
Smoláková Jiřina | 69 | 10 |
Kubišta Oto | 53 | 10 |
Šimůnková Pavla | 77 | 10 |
Smoláková Valérie | 93 | 10 |
Brychtová Veronika | 10 | 10 |
Ducháček Bedřich | 59 | 10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž0 | 6 | 71 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:42 | - |
2 | Ž0 | 7 | 136 | Burešová Markéta | Česká Třebová | 04 | 00:00:42 | - |
3 | Ž0 | 10 | 140 | Jebousková Pavlína | Česká Třebová | 05 | 00:00:45 | - |
4 | Ž0 | 13 | 129 | Metelková Michaela | Hradec Králové | 05 | 00:00:47 | - |
5 | Ž0 | 15 | 12 | Šafářová Adéla | Česká Třebová | 04 | 00:00:48 | - |
6 | Ž0 | 20 | 17 | Klimešová Anna | Česká Třebová | 04 | 00:00:52 | - |
7 | Ž0 | 29 | 139 | Koubová Barbora | Česká Třebová | 05 | 00:00:56 | - |
8 | Ž0 | 30 | 142 | Plocová Nicole | Česká Třebová | 05 | 00:00:57 | - |
9 | Ž0 | 34 | 69 | Smoláková Rita | ISCAREX Česká Třebová | 05 | 00:00:59 | - |
10 | Ž0 | 44 | 137 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:12 | - |
11 | Ž0 | 46 | 57 | Vacková Aneta | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:26 | - |
12 | Ž0 | 50 | 58 | Nováková Pavlína | Nymburk | 07 | 00:02:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M0 | 11 | 138 | Marhold Stanislav | Choceň | 04 | 00:00:45 | - |
2 | M0 | 12 | 44 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:00:47 | - |
3 | M0 | 13 | 117 | Mísař Adam | Česká Třebová | 04 | 00:00:47 | - |
4 | M0 | 22 | 133 | Pokorný Kryštof | Česká Třebová | 05 | 00:00:52 | - |
5 | M0 | 26 | 42 | Svoboda Jáchym | TJ - Svitavy | 05 | 00:00:55 | - |
6 | M0 | 32 | 115 | Hubálek Antonín | Česká Třebová | 04 | 00:00:58 | - |
7 | M0 | 35 | 70 | Knytl Marek | ISCAREX Česká Třebová | 04 | 00:01:01 | - |
8 | M0 | 38 | 78 | Purkert Adam | Lanškroun | 04 | 00:01:04 | - |
9 | M0 | 39 | 13 | Čejka Šimon | Česká Třebová | 06 | 00:01:06 | - |
10 | M0 | 42 | 45 | Adamský Tomáš | Dlouhá Třebová | 05 | 00:01:10 | - |
11 | M0 | 47 | 135 | Bureš Josef | Česká Třebová | 06 | 00:01:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 9 | 11 | Jansová Denisa | Jiskra Ústí nad Orlicí | 02 | 00:01:21 | - |
2 | Ž1 | 10 | 55 | Šimůnková Jana | Jiskra Havlíčkův Brod | 03 | 00:01:22 | - |
3 | Ž1 | 14 | 79 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:01:25 | - |
4 | Ž1 | 16 | 43 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:01:26 | - |
5 | Ž1 | 19 | 2 | Kavínová Štěpánka | Sebranice | 02 | 00:01:30 | - |
6 | Ž1 | 20 | 61 | Vraspírová Daniela | Česká Třebová | 02 | 00:01:32 | - |
7 | Ž1 | 26 | 38 | Melicharová Klára | TJ - Svitavy | 03 | 00:01:39 | - |
8 | Ž1 | 28 | 4 | Svobodová Eliška | Pardubice | 03 | 00:01:44 | - |
9 | Ž1 | 31 | 118 | Kovářová Jana | Řetůvka | 02 | 00:01:47 | - |
10 | Ž1 | 33 | 39 | Čapková Denisa | TJ - Svitavy | 03 | 00:01:47 | - |
11 | Ž1 | 36 | 105 | Lauterbachová Nikola | Žamberk | 03 | 00:01:48 | - |
12 | Ž1 | 38 | 127 | Špajsová Lenka | Dlouhá Třebová | 02 | 00:01:50 | - |
13 | Ž1 | 39 | 114 | Hubálková Anna | Česká Třebová | 02 | 00:01:52 | - |
14 | Ž1 | 40 | 37 | Svobodová Vendula | TJ - Svitavy | 03 | 00:01:52 | - |
15 | Ž1 | 41 | 15 | Škopová Saša | Česká Třebová | 03 | 00:01:56 | - |
16 | Ž1 | 44 | 126 | Langrová Klaudie | Lanškroun | 03 | 00:02:09 | - |
- | Ž1 | - | 121 | Bedrníčková Zuzka | Rozsocha | 03 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 8 | 28 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:01:19 | - |
2 | M1 | 13 | 113 | Štichauer Jakub | Peklák team | 03 | 00:01:24 | - |
3 | M1 | 18 | 35 | Zeman Ondřej | TJ - Svitavy | 02 | 00:01:28 | - |
4 | M1 | 22 | 75 | Fedra Vojtěch | Klepačov | 02 | 00:01:34 | - |
5 | M1 | 23 | 59 | Hrdina Tomáš | Ústí nad Orlicí | 02 | 00:01:35 | - |
6 | M1 | 24 | 91 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:36 | - |
7 | M1 | 25 | 18 | Chlup Ondřej | TJ Rychnov na Moravě | 03 | 00:01:37 | - |
8 | M1 | 27 | 29 | Hermann Jakub | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:01:40 | - |
9 | M1 | 29 | 110 | Šeda Roman | AC Choceň | 02 | 00:01:45 | - |
10 | M1 | 30 | 116 | Novák Matěj | Vysoké Mýto | 03 | 00:01:47 | - |
11 | M1 | 32 | 5 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:47 | - |
12 | M1 | 35 | 7 | Konečný Danny | Česká Třebová | 02 | 00:01:48 | - |
13 | M1 | 37 | 111 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:01:48 | - |
14 | M1 | 42 | 72 | Knytl Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 02 | 00:02:04 | - |
15 | M1 | 43 | 68 | Ehrig Petr | Semanín | 03 | 00:02:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 4 | 27 | Hermann Matěj | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:01:29 | 101,61 |
2 | M2 | 6 | 130 | Metelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | 01 | 00:01:30 | 99,67 |
3 | M2 | 7 | 119 | Mařík Jan | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:01:31 | 98,71 |
4 | M2 | 9 | 26 | Fišer Vojtěch | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:31 | 98,07 |
5 | M2 | 10 | 14 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:01:33 | 94,31 |
6 | M2 | 11 | 47 | Moravec Aleš | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:34 | 91,93 |
7 | M2 | 12 | 80 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:01:34 | 90,45 |
8 | M2 | 13 | 76 | Fedra František | Klepačov | 00 | 00:01:35 | 89,69 |
9 | M2 | 18 | 1 | Kavín Michael | Sebranice | 01 | 00:01:38 | 81,88 |
10 | M2 | 19 | 41 | Navrátil Jonáš | Atletika Svitavy | 01 | 00:01:39 | 80,85 |
11 | M2 | 21 | 50 | Hejkrlík Matěj | TJ Jiskra Králíky | 00 | 00:01:40 | 78,33 |
12 | M2 | 22 | 19 | Chlup Tomáš | TJ Rychnov na Moravě | 00 | 00:01:40 | 77,26 |
13 | M2 | 23 | 63 | Pavel Tomáš | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:01:41 | 76,54 |
14 | M2 | 24 | 49 | Kubíček Kryštof | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:45 | 66,39 |
15 | M2 | 28 | 132 | Rohal Tomáš | Česká Třebová | 00 | 00:01:48 | 60,54 |
16 | M2 | 30 | 48 | Kubíček Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:48 | 59,13 |
17 | M2 | 32 | 33 | Macků Vojtěch | TJ - Svitavy | 01 | 00:01:58 | 38,77 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 3 | 82 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně | 99 | 00:03:11 | 105,58 |
2 | Ž3 | 5 | 103 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:17 | 99,49 |
3 | Ž3 | 6 | 94 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:03:22 | 94,92 |
4 | Ž3 | 7 | 3 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:03:23 | 93,83 |
5 | Ž3 | 9 | 131 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:03:24 | 92,07 |
6 | Ž3 | 10 | 32 | Hanzlová Eliška | TJ - Svitavy | 99 | 00:03:27 | 88,92 |
7 | Ž3 | 11 | 22 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:28 | 88,15 |
8 | Ž3 | 17 | 8 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:03:40 | 76,39 |
9 | Ž3 | 22 | 36 | Gráblová Michaela | TJ - Svitavy | 99 | 00:03:57 | 59,06 |
10 | Ž3 | 24 | 96 | Drážná Helena | SK Pašerák Písařov | 98 | 00:03:59 | 56,45 |
11 | Ž3 | 28 | 23 | Šulcová Magda | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:04:18 | 37,13 |
12 | Ž3 | 29 | 109 | Šedová Kristýna | AC Choceň | 98 | 00:04:20 | 35,03 |
13 | Ž3 | 30 | 125 | Dostálková Nela | Rozsocha | 99 | 00:05:47 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 83 | Kašpar Josef | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 99 | 00:03:02 | 107,16 |
2 | M3 | 2 | 87 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:03:08 | 101,07 |
3 | M3 | 4 | 77 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:17 | 91,77 |
4 | M3 | 8 | 124 | Svatoš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:03:23 | 85,44 |
5 | M3 | 12 | 90 | Rajnet Matěj | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:31 | 77,30 |
6 | M3 | 13 | 6 | Heger Filip | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:03:34 | 73,99 |
7 | M3 | 14 | 89 | Rajnet Rudolf | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:37 | 70,44 |
8 | M3 | 15 | 20 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:39 | 68,45 |
9 | M3 | 16 | 51 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:03:39 | 68,08 |
10 | M3 | 18 | 88 | Sviták Pavel | Sokol Žamberk | 99 | 00:03:40 | 67,29 |
11 | M3 | 19 | 74 | Fedra Jakub | Klepačov | 98 | 00:03:42 | 65,80 |
12 | M3 | 20 | 54 | Syka Daniel | Verměřovice | 98 | 00:03:42 | 64,95 |
13 | M3 | 21 | 98 | Schmidt Daniel | SK Pašerák Písařov | 99 | 00:03:43 | 64,08 |
14 | M3 | 23 | 24 | Beneš Jan | Atletika Jablonné Nad Orlicí | 99 | 00:03:58 | 48,77 |
15 | M3 | 25 | 66 | Vágner Robin | ZŠ Nádražní Č. T. | 98 | 00:04:00 | 46,53 |
16 | M3 | 26 | 9 | Webr Matěj | MUF Team Praha | 99 | 00:04:06 | 40,21 |
17 | M3 | 27 | 128 | Langr René | Lanškroun | 98 | 00:04:08 | 38,05 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 21 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:04:11 | 102,28 |
2 | ŽM | 3 | 30 | Průšová Radka | TJ - Svitavy | 96 | 00:04:15 | 99,22 |
3 | ŽM | 4 | 85 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:04:16 | 98,49 |
4 | ŽM | 5 | 150 | Couralová Simona | BATT Nové Město na Moravě | 96 | 00:04:18 | 96,93 |
5 | ŽM | 7 | 81 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 00:04:36 | 82,13 |
6 | ŽM | 12 | 93 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:05:01 | 63,07 |
7 | ŽM | 13 | 97 | Vícencová Pavla | SK Pašerák Písařov | 97 | 00:05:02 | 62,07 |
8 | ŽM | 17 | 120 | Langrová Barbora | neregistrována | 96 | 00:05:40 | 31,92 |
9 | ŽM | 18 | 141 | Fibigarová Štěpánka | Česká Třebová | 98 | 00:05:44 | 29,02 |
10 | ŽM | 19 | 151 | Maťátková Nela | BOAT CLUB Dolní Čermná | 96 | 00:05:47 | 26,54 |
11 | ŽM | 21 | 149 | Dobiášová Andrea | Jiskra Vír | 97 | 00:06:20 | 0,59 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 6 | 52 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:04:35 | 112,74 |
2 | MM | 10 | 34 | Richter Vojtěch | TJ Svitavy | 97 | 00:04:56 | 98,89 |
3 | MM | 14 | 106 | Bečka Adam | Líšnice | 96 | 00:05:11 | 88,37 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 8 | 107 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:04:38 | 112,52 |
2 | ŽS | 15 | 145 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:05:15 | 87,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 4 | 152 | Vondra David | Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:08:09 | 104,85 |
2 | MS | 5 | 64 | Pavel Jan | Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:08:27 | 97,76 |
3 | MS | 6 | 108 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:08:28 | 97,39 |
4 | MS | 7 | 102 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:08:39 | 93,09 |
5 | MS | 9 | 146 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:09:01 | 84,27 |
6 | MS | 14 | 144 | Kubelka Petr | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:09:25 | 74,65 |
7 | MS | 16 | 122 | Langr Marek | neregistrován | 95 | 00:09:59 | 61,15 |
8 | MS | 20 | 86 | Kučera Filip | - | 95 | 00:11:36 | 22,33 |
9 | MS | 32 | 67 | Blaho Vojtěch | ZŠ Nádražní | 95 | 00:15:26 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 92 | Martincová Kristýna | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:04:06 | 120,26 |
2 | ŽD | 9 | 53 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:04:38 | 96,51 |
3 | ŽD | 11 | 101 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:04:56 | 83,23 |
4 | ŽD | 16 | 134 | Moravcová Anežka | OREL Orlice | 92 | 00:05:23 | 63,56 |
5 | ŽD | 20 | 148 | Hamplová Anna | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:05:56 | 39,14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 153 | Záveský Filip | Orel Česká Třebová | 93 | 00:07:56 | 101,88 |
2 | MD | 2 | 147 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:08:01 | 99,68 |
3 | MD | 3 | 143 | Kubelka Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:08:04 | 98,44 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 13 | 101 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:21:30 | - |
2 | MJ | 15 | 45 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:21:43 | - |
3 | MJ | 16 | 42 | Syrovátka Jakub | Letohrad | 91 | 00:21:46 | - |
4 | MJ | 39 | 76 | Záveský Marek | Orel Česká Třebová | 90 | 00:24:30 | - |
5 | MJ | 48 | 23 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:25:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 6 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:20:21 | - |
2 | MB | 9 | 103 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:20:57 | - |
3 | MB | 10 | 80 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:21:10 | - |
4 | MB | 11 | 63 | Svoboda Mojmír | Pardubice | 66 | 00:21:24 | - |
5 | MB | 25 | 19 | Kolář Radim | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:22:50 | - |
6 | MB | 27 | 94 | Martinák Jiří | CTC SMC FORT Ústí nad Orlicí | 60 | 00:23:05 | - |
7 | MB | 30 | 28 | Buriánek Roman | Česká Třebová | 65 | 00:23:36 | - |
8 | MB | 37 | 36 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:24:21 | - |
9 | MB | 38 | 37 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:24:28 | - |
10 | MB | 49 | 13 | Smolák Petr | BKVM Vysoké Mýto | 64 | 00:25:38 | - |
11 | MB | 54 | 86 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:25:55 | - |
12 | MB | 80 | 68 | Krátký Josef | KP BKÚ Mělník | 65 | 00:30:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 14 | 98 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:21:34 | - |
2 | MC | 24 | 7 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:22:41 | - |
3 | MC | 34 | 12 | Drážný Ladislav | SK Pašerák Písařov | 59 | 00:24:03 | - |
4 | MC | 41 | 71 | Dostál Ladislav | Moravská Třebová | 56 | 00:24:38 | - |
5 | MC | 42 | 3 | Nečas Josef | Maratonstav Úpice | 58 | 00:24:40 | - |
6 | MC | 43 | 48 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:24:48 | - |
7 | MC | 45 | 74 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:25:05 | - |
8 | MC | 59 | 54 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:26:52 | - |
9 | MC | 65 | 79 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 00:27:33 | - |
10 | MC | 71 | 59 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:28:58 | - |
11 | MC | 75 | 82 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:30:01 | - |
12 | MC | 76 | 31 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:30:01 | - |
- | MC | - | 55 | Wendlig Miroslav | Sokol Luková | 53 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 47 | 81 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 00:25:14 | - |
2 | MD | 50 | 26 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:25:43 | - |
3 | MD | 68 | 90 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:27:39 | - |
4 | MD | 72 | 64 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:29:12 | - |
5 | MD | 74 | 88 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 00:29:45 | - |
6 | MD | 85 | 95 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:32:27 | - |
- | MD | - | 84 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 77 | 22 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:30:06 | - |
2 | ME | 91 | 69 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:47:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 36 | 50 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:24:20 | - |
2 | ŽJ | 60 | 87 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:26:57 | - |
3 | ŽJ | 73 | 93 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:29:14 | - |
4 | ŽJ | 81 | 35 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:30:53 | - |
5 | ŽJ | 83 | 44 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:31:44 | - |
6 | ŽJ | 87 | 25 | Kvasničková Petra | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:33:13 | - |
7 | ŽJ | 89 | 43 | Kuchařová Michaela | AC Choceň | 91 | 00:36:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 32 | 65 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:23:42 | - |
2 | ZA | 40 | 21 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:24:35 | - |
3 | ZA | 46 | 17 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:25:08 | - |
4 | ZA | 53 | 77 | Hubková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 84 | 00:25:51 | - |
5 | ZA | 55 | 33 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:26:12 | - |
6 | ZA | 56 | 57 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:26:15 | - |
7 | ZA | 63 | 49 | Kalná Jitka | AFK Chrudim | 75 | 00:27:25 | - |
8 | ZA | 64 | 11 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:27:32 | - |
9 | ZA | 69 | 4 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:28:00 | - |
10 | ZA | 82 | 104 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:31:33 | - |
11 | ZA | 84 | 67 | Hlaváčková Kateřina | Choceň | 82 | 00:31:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 17 | 18 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:21:47 | - |
2 | ZB | 29 | 32 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:23:28 | - |
3 | ZB | 70 | 96 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:28:07 | - |
4 | ZB | 78 | 16 | Šumberová Lucie | Orel Česká Třebová | 72 | 00:30:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 61 | 78 | Kováříková Pavla | Barnex Sport Brno | 55 | 00:27:10 | - |
2 | ŽC | 67 | 34 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:27:38 | - |
3 | ŽC | 86 | 75 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:32:45 | - |
4 | ŽC | 88 | 91 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:34:00 | - |
5 | ŽC | 90 | 14 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:36:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 79 | 15 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:30:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | H1 | 1 | 67 | Piknová Marie | Žabky ze Studánky | 00:00:32 | - | |
2 | H1 | 4 | 46 | Hrbatová Marie | SK ŠANCE Svitavy | 00:00:37 | - | |
3 | H1 | 16 | 42 | Kabrhelová Michaela | SK ŠANCE Svitavy | 00:00:49 | - | |
4 | H1 | 21 | 62 | Hajzlerová Jana | Korunka Lanškroun | 66 | 00:00:52 | - |
5 | H1 | 23 | 43 | Semeráková Vladimíra | SK ŠANCE Svitavy | 00:00:52 | - | |
6 | H1 | 28 | 69 | Dušková Renata | Žabky ze Studánky | 00:00:56 | - | |
7 | H1 | 31 | 10 | Šándorová Anna | SK ŠANCE Svitavy | 00:00:57 | - | |
8 | H1 | 33 | 17 | Cimburková Eliška | SK ŠANCE Svitavy | 00:00:59 | - | |
9 | H1 | 45 | 64 | Tulejová Dája | Základní škola speciální Lanškroun | 00:01:24 | - | |
10 | H1 | 48 | 20 | Dočekalová Alena | SK ŠANCE Svitavy | 00:01:44 | - | |
11 | H1 | 49 | 9 | Dospělová Míla | SK ŠANCE Svitavy | 00:01:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | H2 | 2 | 61 | Skalický Stanislav | domov Pod hradem Žampach | 56 | 00:00:34 | - |
2 | H2 | 3 | 55 | Mareš Miloš | Domov pod hradem Žampach | 73 | 00:00:35 | - |
3 | H2 | 5 | 39 | Langr Kamil | neregistrován | 00:00:41 | - | |
4 | H2 | 8 | 52 | Bílý Milan | Základní škola speciální Lanškroun | 02 | 00:00:43 | - |
5 | H2 | 9 | 6 | Šikula Marian | Korunka Lanškroun | 78 | 00:00:44 | - |
6 | H2 | 17 | 14 | Flos Jaroslav | Základní škola speciální Lanškroun | 98 | 00:00:50 | - |
7 | H2 | 18 | 12 | Přichystal Jiří | SK ŠANCE Svitavy | 00:00:51 | - | |
8 | H2 | 19 | 68 | Skřička Petr | Žabky ze Studánky | 00:00:52 | - | |
9 | H2 | 24 | 41 | Morávek Pavel | SK ŠANCE Svitavy | 00:00:52 | - | |
10 | H2 | 25 | 16 | Gregar Miroslav | Korunka Lanškroun | 74 | 00:00:53 | - |
11 | H2 | 36 | 13 | Nesejt Petr | Korunka Lanškroun | 82 | 00:01:01 | - |
12 | H2 | 37 | 51 | Pecháček Jan | Základní škola speciální Lanškroun | 00:01:01 | - | |
13 | H2 | 40 | 56 | Matefi Viktor | Domov pod hradem Žampach | 71 | 00:01:07 | - |
14 | H2 | 43 | 8 | Čech Jiří | SK ŠANCE Svitavy | 00:01:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | H3 | 17 | 66 | Szajková Helena | Žabky ze Studánky | 00:01:28 | - | |
2 | H3 | 21 | 4 | Nováková Lída | SK ŠANCE Svitavy | 00:01:33 | - | |
3 | H3 | 34 | 7 | Bednářová Jiřina | SK ŠANCE Svitavy | 00:01:47 | - | |
4 | H3 | 45 | 1 | Knytlová Soňa | Žabky ze Studánky | 00:02:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | H4 | 1 | 57 | Kovář Pavel | Domov pod hradem Žampach | 72 | 00:01:07 | - |
2 | H4 | 2 | 48 | Šotola Miroslav | Základní škola speciální Lanškroun | 00:01:08 | - | |
3 | H4 | 3 | 47 | Král Jiří | Domov pod hradem Žampach | 00:01:10 | - | |
4 | H4 | 4 | 45 | Syka Štěpán | ZŠ Speciální Lanškroun | 00:01:13 | - | |
5 | H4 | 5 | 11 | Mareš Martin | Korunka Lanškroun | 86 | 00:01:13 | - |
6 | H4 | 6 | 58 | Kovář Radek | Domov pod hradem Žampach | 69 | 00:01:14 | - |
7 | H4 | 7 | 35 | Janovský Marcel | SK ŠANCE Svitavy | 00:01:14 | - | |
8 | H4 | 11 | 60 | Schauer Lukáš | Domov pod hradem Žampach | 88 | 00:01:23 | - |
9 | H4 | 12 | 3 | Šlíma Jaroslav | SK ŠANCE Svitavy | 00:01:24 | - | |
10 | H4 | 15 | 15 | Mikulecký Radim | Korunka Lanškroun | 84 | 00:01:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VO | 27 | 34 | Fedra Petr | Paracentrum - Fénix | 73 | 00:00:55 | - |
2 | VO | 41 | 54 | Ordoš Jakub | Korunka Lanškroun | 94 | 00:01:08 | - |
Organizace závodu: 87% Zvolená trasa závodu: 83% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 97% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 83% Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků. | Celkové hodnocení 93% |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
marhold