26.9.2009, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
21.9.2024 | Cross po lyžařských tratích | - |
23.9.2023 | Cross po lyžařských tratích | 170 |
24.9.2022 | Cross po lyžařských tratích | 216 |
25.9.2021 | Cross po lyžařských tratích | 177 |
19.9.2020 | Cross po lyžařských tratích | 190 |
21.9.2019 | Cross po lyžařských tratích | 239 |
22.9.2018 | Cross po lyžařských tratích | 192 |
23.9.2017 | Cross po lyžařských tratích | 229 |
24.9.2016 | Cross po lyžařských tratích | 235 |
26.9.2015 | Cross po lyžařských tratích | 299 |
27.9.2014 | Cross po lyžařských tratích | 290 |
28.9.2013 | Cross po lyžařských tratích | 251 |
22.9.2012 | Cross po lyžařských tratích | 178 |
24.9.2011 | Cross po lyžařských tratích | 224 |
25.9.2010 | Cross po lyžařských tratích | 286 |
27.9.2008 | Cross po lyžařských tratích | 169 |
29.9.2007 | Cross po lyžařských tratích | 196 |
23.9.2006 | Cross po lyžařských tratích | 231 |
24.9.2000 | Cross po lyžařských tratích | 276 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Gregora Filip | 02 | 13 |
Vacek Martin | 69 | 13 |
Borek Viktor | 04 | 12 |
Hronek Jaroslav | 91 | 12 |
Brusenbauchová Nela | 08 | 12 |
Stránský Aleš | 60 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Sadílek Ota | 46 | 11 |
Šafář Jaroslav | 51 | 11 |
Limburský Jan | 01 | 11 |
Buriánek Roman | 65 | 11 |
Jirásková Eva | 64 | 11 |
Keprtová Miloslava | 48 | 11 |
Kessnerová Martina | 76 | 10 |
Matyášová Jana | 65 | 10 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 10 |
Šimůnek Jan | 03 | 10 |
Čáp Bohuslav | 51 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Mlynář Vojtěch | 98 | 9 |
Smoláková Alexandra | 98 | 9 |
Smoláková Jiřina | 69 | 9 |
Dušek Pavel | 70 | 9 |
Gregorová Michaela | 04 | 9 |
Limburská Eliška | 99 | 9 |
Smoláková Valérie | 93 | 9 |
Šimůnek Jan | 82 | 9 |
Dušková Lenka | 80 | 9 |
Šimůnková Pavla | 77 | 9 |
Halasová Anežka | 11 | 9 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Borková Agáta | 02 | 9 |
Marek Jiří | 43 | 9 |
Lužová Karolína | 05 | 9 |
Kubišta Oto | 53 | 9 |
Fojt Leoš | 57 | 9 |
Dušek Jakub | 03 | 8 |
Vondra Vojtěch | 98 | 8 |
Buriánek Tomáš | 89 | 8 |
Adamec Milan | 77 | 8 |
Mannlová Jana | 80 | 8 |
Bielčik Jindřich | 40 | 8 |
Stránská Michaela | 97 | 8 |
Pilgr Luděk | 76 | 8 |
Serbousková Sára | 04 | 8 |
Šebek Michal | 84 | 8 |
Čerenkova Petra | 99 | 8 |
Smolák Petr | 94 | 8 |
Halas Petr | 73 | 7 |
Halas Matěj | 13 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 41 | Burešová Markéta | Česká Třebová - Parník | 04 | 00:00:51 | - |
2 | Ž1 | 3 | 68 | Gregorová Michaela | Atletika Albrechtice | 04 | 00:00:52 | - |
3 | Ž1 | 4 | 113 | Barvínková Kristýna | Česká Třebová | 04 | 00:00:54 | - |
4 | Ž1 | 7 | 33 | Kánská Lucie | Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:01:08 | - |
5 | Ž1 | 8 | 60 | Dvořáčková Kateřina | Praha | 05 | 00:01:13 | - |
6 | Ž1 | 9 | 74 | Zahálková Lucie | Česká Třebová | 05 | 00:01:17 | - |
7 | Ž1 | 13 | 116 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 2 | 3 | Hruška Vladislav | ISCAREX Česká Třebová | 04 | 00:00:52 | - |
2 | M1 | 5 | 51 | Šumbera Cyril | Orel Česká Třebová | 04 | 00:00:54 | - |
3 | M1 | 6 | 92 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:00:58 | - |
4 | M1 | 10 | 46 | Divíšek Radim | neregistrován | 07 | 00:01:26 | - |
5 | M1 | 11 | 89 | Mlynář Marek | Orel Dolní Dobrouč | 07 | 00:01:32 | - |
6 | M1 | 12 | 40 | Bureš Josef | Česká Třebová - Parník | 06 | 00:01:35 | - |
7 | M1 | 14 | 52 | Šumbera Metoděj | Orel Česká Třebová | 08 | 00:02:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 34 | Mikyska Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:03:17 | 104,35 |
2 | M2 | 5 | 47 | Divíšek Jan | Sokol Žamberk | 00 | 00:03:23 | 98,50 |
3 | M2 | 6 | 53 | Urban Matyáš | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 00 | 00:03:24 | 97,14 |
4 | M2 | 7 | 67 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:03:26 | 95,97 |
5 | M2 | 8 | 75 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:03:28 | 94,02 |
6 | M2 | 10 | 2 | Mařík Jan | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:03:35 | 86,74 |
7 | M2 | 11 | 55 | Pavel Tomáš | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:03:35 | 86,23 |
8 | M2 | 13 | 110 | Fišer Vojtěch | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:03:37 | 84,96 |
9 | M2 | 14 | 109 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:03:37 | 84,21 |
10 | M2 | 16 | 39 | Strnad Adam | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:03:39 | 83,08 |
11 | M2 | 17 | 123 | Navrátil Jonáš | Atletika Svitavy | 01 | 00:03:48 | 73,64 |
12 | M2 | 18 | 79 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:03:50 | 71,78 |
13 | M2 | 20 | 45 | Glaser Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 01 | 00:03:58 | 63,82 |
14 | M2 | 21 | 59 | Martinec Ondřej | Nový věk TT Trusnov | 03 | 00:05:15 | 0,00 |
15 | M2 | 22 | 27 | Řehák Radim | Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:05:45 | 0,00 |
16 | M2 | 23 | 35 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:05:54 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 54 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:02:57 | 115,76 |
2 | Ž3 | 3 | 105 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:18 | 93,43 |
3 | Ž3 | 4 | 97 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:03:20 | 90,81 |
4 | Ž3 | 9 | 16 | Joštová Kristýna | Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:03:28 | 82,58 |
5 | Ž3 | 12 | 17 | Snítilová Zuzana | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:03:36 | 74,47 |
6 | Ž3 | 15 | 14 | Mikulová Markéta | Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:03:39 | 71,92 |
7 | Ž3 | 19 | 99 | Drážná Helena | SK Pašerák Písařov | 98 | 00:03:52 | 57,60 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 57 | Kašpar Josef | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 99 | 00:03:50 | 104,26 |
2 | M3 | 4 | 36 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:55 | 100,11 |
3 | M3 | 5 | 91 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:04:00 | 95,63 |
4 | M3 | 8 | 44 | Svatoš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:04:06 | 90,60 |
5 | M3 | 11 | 64 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:04:17 | 80,79 |
6 | M3 | 12 | 24 | Večeř Petr | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:04:18 | 80,04 |
7 | M3 | 13 | 19 | Macháček Vojtěch | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:04:18 | 79,74 |
8 | M3 | 14 | 43 | Faltus Benjamín | Orel Orlice | 99 | 00:04:27 | 72,47 |
9 | M3 | 16 | 101 | Schmidt Daniel | SK Pašerák Písařov | 99 | 00:04:41 | 60,33 |
10 | M3 | 19 | 18 | Suchodol Mikuláš | Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:05:43 | 7,82 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 118 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:52 | 102,80 |
2 | ŽM | 3 | 1 | Průšová Radka | TJ Svitavy | 96 | 00:03:53 | 101,72 |
3 | ŽM | 6 | 7 | Fáberová Zuzana | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:04:01 | 95,48 |
4 | ŽM | 7 | 5 | Novotná Dora | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:04:01 | 94,91 |
5 | ŽM | 9 | 6 | Maříková Simona | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:04:08 | 89,12 |
6 | ŽM | 10 | 112 | Couralová Simona | BATT Nové Město na Moravě | 96 | 00:04:15 | 83,63 |
7 | ŽM | 15 | 8 | Kopecká Simona | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:04:34 | 67,00 |
8 | ŽM | 17 | 78 | Maťátková Nela | BOAT CLUB Dolní Čermná | 96 | 00:05:02 | 42,92 |
9 | ŽM | 18 | 66 | Ondrušková Eliška | FORTEX Moravský Beroun | 97 | 00:05:23 | 25,44 |
10 | ŽM | 20 | 15 | Fajfrová Markéta | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:06:14 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 81 | Václavek Jan | SKI klub Česká Třebová | 96 | 00:08:19 | 102,92 |
2 | MM | 2 | 25 | Večeř Milan | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:08:29 | 99,02 |
3 | MM | 3 | 11 | Chmelíček Jordan | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:08:32 | 98,06 |
4 | MM | 4 | 84 | Le Viet Milan | Atletika Polička | 96 | 00:08:37 | 95,80 |
5 | MM | 6 | 9 | Suchomel Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:09:02 | 86,17 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 5 | 85 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:08:48 | 114,10 |
2 | ŽS | 7 | 38 | Karasová Martina | BATT Nové Město na Moravě | 94 | 00:09:14 | 105,00 |
3 | ŽS | 8 | 4 | Stříhavková Lucie | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:10:22 | 80,89 |
4 | ŽS | 9 | 63 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:10:46 | 72,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 125 | Vondra David | Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:12:13 | 102,69 |
2 | MS | 2 | 56 | Pavel Jan | Loko Trutnov | 95 | 00:12:15 | 102,14 |
3 | MS | 3 | 37 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:12:41 | 95,16 |
4 | MS | 4 | 106 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:13:12 | 86,99 |
5 | MS | 5 | 70 | Ondruška Vojtěch | FORTEX Moravský Beroun | 94 | 00:13:24 | 83,64 |
6 | MS | 6 | 10 | Kotyza Václav | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:13:27 | 82,71 |
7 | MS | 9 | 72 | Hordějčuk Vít | neregistrován | 94 | 00:14:50 | 60,37 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 7 | 22 | Černá Kristýna | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:14:15 | 103,81 |
2 | ŽD | 8 | 21 | Adamcová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:14:21 | 102,49 |
3 | ŽD | 10 | 23 | Vávrová Markéta | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:14:59 | 93,70 |
4 | ŽD | 11 | 107 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:17:50 | 54,47 |
5 | ŽD | 12 | 86 | Valenová Adéla | Atletika Polička | 93 | 00:19:37 | 29,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 48 | Záveský Filip | Orel Česká Třebová | 93 | 00:15:37 | 104,84 |
2 | MD | 2 | 83 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:15:38 | 104,67 |
3 | MD | 3 | 154 | Košňar František | Atletika Polička | 93 | 00:16:46 | 90,50 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 142 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:25:41 | - |
2 | MJ | 2 | 148 | Hajduk Artur | Miedzygorze | 91 | 00:27:28 | - |
3 | MJ | 5 | 42 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:28:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 167 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:36:00 | - |
2 | MB | 6 | 119 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:36:22 | - |
3 | MB | 11 | 130 | Ducháček Jan | Ústí nad Orlicí | 68 | 00:38:19 | - |
4 | MB | 16 | 162 | Mondek Josef | BH Triatlon | 66 | 00:39:53 | - |
5 | MB | 20 | 12 | Strnad Tomáš | SK Žamberk | 69 | 00:41:43 | - |
6 | MB | 24 | 62 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:43:05 | - |
7 | MB | 27 | 131 | Liška Pavel | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:45:36 | - |
8 | MB | 28 | 143 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:46:02 | - |
9 | MB | 30 | 90 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:47:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 4 | 100 | Drážný Ladislav | SK Pašerák Písařov | 59 | 00:28:06 | - |
2 | MC | 6 | 139 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:29:03 | - |
3 | MC | 8 | 157 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:29:47 | - |
4 | MC | 10 | 133 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:30:08 | - |
5 | MC | 18 | 80 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:33:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 9 | 155 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:29:48 | - |
2 | MD | 15 | 156 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:32:24 | - |
3 | MD | 20 | 153 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:35:54 | - |
4 | MD | 21 | 165 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:36:12 | - |
5 | MD | 27 | 135 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:39:35 | - |
6 | MD | 29 | 158 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 01:03:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 4 | 117 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:19:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 3 | 147 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:27:46 | - |
2 | ZA | 7 | 140 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:29:13 | - |
3 | ZA | 12 | 87 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:31:13 | - |
4 | ZA | 14 | 159 | Honsová Hana | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:32:12 | - |
5 | ZA | 16 | 76 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:32:42 | - |
6 | ZA | 19 | 121 | Klimešová Magdaléna | Fitka | 76 | 00:34:26 | - |
7 | ZA | 23 | 152 | Hlaváčková Kateřina | Choceň | 82 | 00:37:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 11 | 141 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:31:08 | - |
2 | ZB | 13 | 146 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:32:00 | - |
3 | ZB | 17 | 49 | Šumberová Lucie | Orel Česká Třebová | 72 | 00:33:06 | - |
4 | ZB | 22 | 129 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:37:06 | - |
5 | ZB | 24 | 132 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 71 | 00:37:37 | - |
6 | ZB | 25 | 151 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:37:51 | - |
7 | ZB | 26 | 108 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:38:36 | - |
8 | ZB | 28 | 177 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:43:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NB | 20 | 115 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:03:21 | - |
2 | NB | 24 | 14 | Hruška Vladislav | ISCAREX Česká Třebová | 04 | 00:03:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 41 | Burešová Markéta | Česká Třebová - Parník | 04 | 00:00:51 | - |
1 | M1 | 2 | 3 | Hruška Vladislav | ISCAREX Česká Třebová | 04 | 00:00:52 | - |
2 | Ž1 | 3 | 68 | Gregorová Michaela | Atletika Albrechtice | 04 | 00:00:52 | - |
3 | Ž1 | 4 | 113 | Barvínková Kristýna | Česká Třebová | 04 | 00:00:54 | - |
2 | M1 | 5 | 51 | Šumbera Cyril | Orel Česká Třebová | 04 | 00:00:54 | - |
3 | M1 | 6 | 92 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:00:58 | - |
4 | Ž1 | 7 | 33 | Kánská Lucie | Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:01:08 | - |
5 | Ž1 | 8 | 60 | Dvořáčková Kateřina | Praha | 05 | 00:01:13 | - |
6 | Ž1 | 9 | 74 | Zahálková Lucie | Česká Třebová | 05 | 00:01:17 | - |
4 | M1 | 10 | 46 | Divíšek Radim | neregistrován | 07 | 00:01:26 | - |
5 | M1 | 11 | 89 | Mlynář Marek | Orel Dolní Dobrouč | 07 | 00:01:32 | - |
6 | M1 | 12 | 40 | Bureš Josef | Česká Třebová - Parník | 06 | 00:01:35 | - |
7 | Ž1 | 13 | 116 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:40 | - |
7 | M1 | 14 | 52 | Šumbera Metoděj | Orel Česká Třebová | 08 | 00:02:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 81 | Václavek Jan | SKI klub Česká Třebová | 96 | 00:08:19 | 102,92 |
2 | MM | 2 | 25 | Večeř Milan | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:08:29 | 99,02 |
3 | MM | 3 | 11 | Chmelíček Jordan | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:08:32 | 98,06 |
4 | MM | 4 | 84 | Le Viet Milan | Atletika Polička | 96 | 00:08:37 | 95,80 |
1 | ŽS | 5 | 85 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:08:48 | 114,10 |
5 | MM | 6 | 9 | Suchomel Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:09:02 | 86,17 |
2 | ŽS | 7 | 38 | Karasová Martina | BATT Nové Město na Moravě | 94 | 00:09:14 | 105,00 |
3 | ŽS | 8 | 4 | Stříhavková Lucie | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:10:22 | 80,89 |
4 | ŽS | 9 | 63 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:10:46 | 72,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 125 | Vondra David | Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:12:13 | 102,69 |
2 | MS | 2 | 56 | Pavel Jan | Loko Trutnov | 95 | 00:12:15 | 102,14 |
3 | MS | 3 | 37 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:12:41 | 95,16 |
4 | MS | 4 | 106 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:13:12 | 86,99 |
5 | MS | 5 | 70 | Ondruška Vojtěch | FORTEX Moravský Beroun | 94 | 00:13:24 | 83,64 |
6 | MS | 6 | 10 | Kotyza Václav | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:13:27 | 82,71 |
1 | ŽD | 7 | 22 | Černá Kristýna | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:14:15 | 103,81 |
2 | ŽD | 8 | 21 | Adamcová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:14:21 | 102,49 |
7 | MS | 9 | 72 | Hordějčuk Vít | neregistrován | 94 | 00:14:50 | 60,37 |
3 | ŽD | 10 | 23 | Vávrová Markéta | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:14:59 | 93,70 |
4 | ŽD | 11 | 107 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:17:50 | 54,47 |
5 | ŽD | 12 | 86 | Valenová Adéla | Atletika Polička | 93 | 00:19:37 | 29,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 48 | Záveský Filip | Orel Česká Třebová | 93 | 00:15:37 | 104,84 |
2 | MD | 2 | 83 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:15:38 | 104,67 |
3 | MD | 3 | 154 | Košňar František | Atletika Polička | 93 | 00:16:46 | 90,50 |
1 | ŽJ | 4 | 117 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:19:14 | - |
19.4.2024 (pátek), svátek má Rostislav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.