4.12.2010, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 8 | 42 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:16:38 | - |
2 | MJ | 14 | 8 | Vondra David | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 94 | 00:17:19 | 105,84 |
3 | MJ | 18 | 61 | Krejčí Stanislav | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 91 | 00:18:10 | - |
4 | MJ | 19 | 1 | Divíšek Jan | Nový Věk Trusnov | 93 | 00:18:22 | 94,16 |
5 | MJ | 25 | 7 | Živný Marek | Orel Orlice Letohrad | 91 | 00:19:08 | - |
6 | MJ | 33 | 71 | Ptáček Jakub | Anenská Studánka | 96 | 00:19:53 | - |
7 | MJ | 46 | 59 | Šípek Jakub | TJ Damníkov | 99 | 00:21:40 | - |
8 | MJ | 47 | 32 | Balcar Tomáš | Anenská Studánka | 92 | 00:22:16 | - |
9 | MJ | 63 | 4 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:25:11 | - |
10 | MJ | 67 | 56 | Motl Petr | Anenská Studánka | 98 | 00:27:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 41 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:15:00 | - |
2 | MA | 2 | 65 | Razým Lukáš | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 79 | 00:15:17 | - |
3 | MA | 3 | 52 | Miřejovský Jiří | Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:15:23 | - |
4 | MA | 4 | 47 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:15:54 | - |
5 | MA | 7 | 67 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:16:12 | - |
6 | MA | 10 | 23 | Šebek Michal | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 84 | 00:16:54 | - |
7 | MA | 12 | 22 | Doleček Josef | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 79 | 00:17:02 | - |
8 | MA | 13 | 11 | Mrklovský Miroslav | STALAK Rychnov nad Kněžnou | 72 | 00:17:04 | - |
9 | MA | 16 | 19 | Maťátko Daniel | BOAT CLUB Dolní Čermná | 86 | 00:17:50 | - |
10 | MA | 17 | 26 | Jadrný Lubomír | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 73 | 00:18:03 | - |
11 | MA | 21 | 39 | Kestler Aleš | Yogi racing Ostrava | 81 | 00:18:25 | - |
12 | MA | 23 | 51 | Buriánek Tomáš | Česká Třebová | 89 | 00:18:36 | - |
13 | MA | 27 | 17 | Dehner Robert | Activity Lanškroun | 75 | 00:19:26 | - |
14 | MA | 34 | 29 | Krmela Pavel | Rychnov na Moravě | 78 | 00:19:54 | - |
15 | MA | 36 | 64 | Kujínek Tomáš | Pavlov | 84 | 00:20:38 | - |
16 | MA | 38 | 14 | Krsek Pavka | Lanškroun | 72 | 00:20:56 | - |
17 | MA | 43 | 70 | Ptáček Ondřej | Anenská Studánka | 89 | 00:21:22 | - |
18 | MA | 49 | 16 | Sadílek Jindřich | Activity Lanškroun | 73 | 00:22:32 | - |
19 | MA | 62 | 3 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 71 | 00:25:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 43 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:15:58 | - |
2 | MB | 9 | 28 | Ducháček Jan | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 68 | 00:16:49 | - |
3 | MB | 20 | 66 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 70 | 00:18:24 | - |
4 | MB | 22 | 50 | Buriánek Roman | Česká Třebová | 65 | 00:18:36 | - |
5 | MB | 26 | 60 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:19:17 | - |
6 | MB | 28 | 69 | Král Petr | SPS Sázava | 66 | 00:19:34 | - |
7 | MB | 30 | 55 | Doležal Martin | SPS Sázava | 70 | 00:19:44 | - |
8 | MB | 39 | 38 | Günter Oszwald | TJ Sokol Damníkov | 68 | 00:21:03 | - |
9 | MB | 41 | 62 | Wendlig Josef | ASPV Těchonín | 61 | 00:21:11 | - |
10 | MB | 54 | 37 | Tribula Jiří | Lanškroun | 69 | 00:24:13 | - |
11 | MB | 66 | 44 | Stolarik Libor | - | 69 | 00:25:45 | - |
12 | MB | 69 | 68 | Krátký Josef | TJ Svitavy | 65 | 00:28:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 6 | 46 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:15:59 | - |
2 | MC | 11 | 5 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:16:57 | - |
3 | MC | 24 | 31 | Bombera Jiří | Moravská Třebová | 55 | 00:19:05 | - |
4 | MC | 31 | 21 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:19:45 | - |
5 | MC | 42 | 49 | Švec Miroslav | Sokol Potštejn | 52 | 00:21:19 | - |
6 | MC | 55 | 18 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:24:14 | - |
7 | MC | 68 | 30 | Wendlig Miroslav | Luková | 53 | 00:27:38 | - |
8 | MC | 71 | 36 | Šembera Petr | TJ Sokol Damníkov | 51 | 00:29:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 35 | 57 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:20:31 | - |
2 | MD | 51 | 20 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:23:19 | - |
3 | MD | 58 | 6 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:24:41 | - |
4 | MD | 70 | 40 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:28:07 | - |
5 | MD | 73 | 27 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:41:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 29 | 58 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:19:38 | - |
2 | ŽJ | 45 | 33 | Martincová Kristýna | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 93 | 00:21:34 | 100,00 |
3 | ŽJ | 52 | 9 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:23:26 | - |
4 | ŽJ | 53 | 15 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:24:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 15 | 34 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:17:41 | - |
2 | ZA | 37 | 53 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:20:46 | - |
3 | ZA | 40 | 10 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:21:06 | - |
4 | ZA | 48 | 2 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:22:20 | - |
5 | ZA | 59 | 72 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:24:42 | - |
6 | ZA | 60 | 48 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:24:44 | - |
7 | ZA | 61 | 63 | Wendligová Anna | 152 ŽPR Rakovník | 85 | 00:25:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 32 | 73 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:19:53 | - |
2 | ZB | 44 | 45 | Mikulecká Marcela | Sloupnice | 73 | 00:21:33 | - |
3 | ZB | 50 | 13 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:23:12 | - |
4 | ZB | 56 | 25 | Sejkorová Lenka | TJ Česká Třebová | 63 | 00:24:17 | - |
5 | ZB | 57 | 35 | Oszwaldová Pavlína | Sokol Damníkov | 74 | 00:24:20 | - |
6 | ZB | 64 | 54 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:25:18 | - |
7 | ZB | 65 | 12 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:25:22 | - |
8 | ZB | 72 | 24 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:32:03 | - |
Organizace závodu: Nehodnoceno Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno Značení závodu: Nehodnoceno Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků. | Celkové hodnocení Nehodnoceno |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
jan.zajic