Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena města Chřibská

15.4.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Cena města Chřibská
  • datum konání: 15.4.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Město Chřibská

Sociální sítě

Místo konání

Chřibská, náměstí
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin na Městském úřadě v Chřibské

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 6,1 km
Převýšení: 397 m

Ceny pro vítěze

Pro první 3 v kategoriích: 500,- 300,- 200,- Kč
V celkovém pořadí mužů i žen pro 1.-5. místo dle finančních možností pořadatele
Běžecká tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Šulc
407 44 Chřibská 179
tel. 728 249 791

Propozice pořadatele ve formátu GIF

E-mailová adresa

jiri0207@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ93Marshall JakubGymnázium Nové Město na Moravě9400:29:2035
2MJ151Přibyl MartinASK Děčín9300:31:0431
Muži A (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:2535
2MA525Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:1131
3MA813Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:28:5227
4MA1016Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:4224
5MA1735Pavlis AntonínASK Děčín8600:31:5222
6MA2523Stezka MartinChřibská8400:35:1020
7MA2643Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:35:1619
8MA2842Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:36:5218
Muži B (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB245Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:27:1135
2MB322Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:2431
3MB640Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:2527
4MB74Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:28:3724
5MB119Ptáček MilošPetrovičky7000:29:5022
6MB1241Prause Silvio DrDresden7000:30:17-
7MB1318Buriánek RomanČeská Třebová6500:30:3320
8MB227Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:33:5019
9MB248Janík TomášSpona Teplice6800:34:5918
10MB2934Plaček TomášASK Děčín6300:37:0317
11MB405Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:45:2316
Muži C (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC427Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:0135
2MC1414Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:30:5431
3MC1636Gombita JosefMost5800:31:1627
4MC1930Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:2924
5MC2733Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:35:5722
6MC3810Mašek RomanSNB Praha6100:42:1020
Muži D (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3037Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:37:0635
2MD3461Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:5831
Muži E (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4315Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:5835
Juniorky (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2126Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:33:2035
2ZJ3929Sismilichová KateřinaChřibská9900:43:2131
Ženy A (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2031Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:32:5335
2ZA3628Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:2831
3ZA3739Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:41:0827
Ženy B (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1844Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:32:0335
2ZB236Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:34:0931
3ZB3119Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:37:2127
4ZB3238Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:38:5324
5ZB3317Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:39:5422
Ženy C (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4111Pštrossová MarieAVC Praha5900:45:3535
2ZC442Přibylová ErikaBK Jílové6600:48:0231
3ZC4621Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:55:2627
Ženy D (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3532Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:40:1935
2ZD4220Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:46:0931
3ZD4512Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:48:1227
Trať 6,1 km, 397 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:2535
1MB245Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:27:1135
2MB322Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:2431
1MC427Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:0135
2MA525Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:1131
3MB640Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:2527
4MB74Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:28:3724
3MA813Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:28:5227
1MJ93Marshall JakubGymnázium Nové Město na Moravě9400:29:2035
4MA1016Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:4224
5MB119Ptáček MilošPetrovičky7000:29:5022
6MB1241Prause Silvio DrDresden7000:30:17-
7MB1318Buriánek RomanČeská Třebová6500:30:3320
2MC1414Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:30:5431
2MJ151Přibyl MartinASK Děčín9300:31:0431
3MC1636Gombita JosefMost5800:31:1627
5MA1735Pavlis AntonínASK Děčín8600:31:5222
1ZB1844Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:32:0335
4MC1930Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:2924
1ZA2031Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:32:5335
1ZJ2126Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:33:2035
8MB227Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:33:5019
2ZB236Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:34:0931
9MB248Janík TomášSpona Teplice6800:34:5918
6MA2523Stezka MartinChřibská8400:35:1020
7MA2643Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:35:1619
5MC2733Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:35:5722
8MA2842Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:36:5218
10MB2934Plaček TomášASK Děčín6300:37:0317
1MD3037Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:37:0635
3ZB3119Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:37:2127
4ZB3238Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:38:5324
5ZB3317Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:39:5422
2MD3461Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:5831
1ZD3532Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:40:1935
2ZA3628Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:2831
3ZA3739Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:41:0827
6MC3810Mašek RomanSNB Praha6100:42:1020
2ZJ3929Sismilichová KateřinaChřibská9900:43:2131
11MB405Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:45:2316
1ZC4111Pštrossová MarieAVC Praha5900:45:3535
2ZD4220Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:46:0931
1ME4315Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:5835
2ZC442Přibylová ErikaBK Jílové6600:48:0231
3ZD4512Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:48:1227
3ZC4621Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:55:2627
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:2535
2MB245Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:27:1131
3MB322Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:2427
4MC427Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:0124
5MA525Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:1122
6MB640Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:2520
7MB74Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:28:3719
8MA813Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:28:5218
9MJ93Marshall JakubGymnázium Nové Město na Moravě9400:29:2017
10MA1016Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:4216
11MB119Ptáček MilošPetrovičky7000:29:5015
12MB1318Buriánek RomanČeská Třebová6500:30:3314
13MC1414Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:30:5413
14MJ151Přibyl MartinASK Děčín9300:31:0412
15MC1636Gombita JosefMost5800:31:1611
16MA1735Pavlis AntonínASK Děčín8600:31:5210
17MC1930Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:299
18MB227Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:33:508
19MB248Janík TomášSpona Teplice6800:34:597
20MA2523Stezka MartinChřibská8400:35:106
21MA2643Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:35:165
22MC2733Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:35:574
23MA2842Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:36:523
24MB2934Plaček TomášASK Děčín6300:37:032
25MD3037Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:37:061

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Užil jsem si s přáteli krásný víkend v okolí Jedlové i Chřibské a Studence. Děkuji pořadatelům za možnost běhání v krásné přírodě luk, lesů a kamení. Přeji dalším běžcům, aby tuto lokalitu objevli také a užili si. Chtěl bych si to v dalších letech zopakovat.
I vy jste si počasí dobře zařídili :-) Díky za závod, snad tu zimu nahoře neodstůněte. Evina Kollertová
evakollertova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód