Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Velký Javorník

12.5.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Velký Javorník
  • datum konání: 12.5.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Pohorská jednota Radhošť

Sociální sítě

Místo konání

Hospůdka na Žabárně, ul. Papratná 1858, Frenštát pod Radhoštěm, GPS: 49°32'8.694 N, 18°11'22.151 E
10:00 hodin

Přihlášky

Do 11. 5. 2012 - 16:00 hodin
Písemně: Ing. Jan Šrubař, CSc., Střelniční 1065, 744 01 Frenštát p. R.
Internet: http://www.pohorskajednota.cz/prihlaska/
Při prezentaci (od 7:30 do 9:15 hodin): za zvýšené startovné

Startovné

Žáci a dorost 50 Kč, junioři a dospělí 100 Kč, úhrada startovného při prezentaci.

Popis tratě

Délka: 8,9 km
Převýšení: 580 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v jednotlivých kategoriích obdrží poháry a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Dan Jalůvka
742 75 Lichnov 515
tel. 602 775 373

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.pohorskajednota.cz

E-mailová adresa

dan.jaluvka@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105

Statistika závodu Běh na Velký Javorník

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1458

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Szebesta Pavel6812
Tučný Jan4711
Groš Štefan6110
Zátopek Jiří6010
Žák Jiří7110
Vraštilová Miloslava5610
Vodička Jan4510
Šokalová Ludmila569
Jirásková Eva648
Volný Jaromír358
Suchánek Lukáš798
Přívětivý Miroslav538
Šír Václav488
Škapa Marek718
Kvita Josef517
Kolínek František567
Kaleta Daniel827
Pechek František536
Filipec Petr846
Petráš Rostislav656
Baláž Roman656
Kruml Kamil726
Krejčí Lukáš766
Vacarda Vladimír596
Melčák Tomáš756
Skomorowski Stanisław576
Keprtová Miloslava486
Tončík Petr716
Šnevajs Radomír636
Pokluda Jiří796
Šelepa Rudolf645
Navara Petr455
Chrudina Robert735
Marek Dalimil605
Wálek Bronislav575
Navařík Pavel565
Šrůtek Stanislav585
Černý Vladimír525
Procházková Irena575
Kebrle Milan755
Skýpala Karel695
Makový Roman845
Schwarz Ondřej775
Šimůnek Jan825
Balko Peter445
Horáček Michal755
Bitala Václav775
Maliňák Tomáš715
Šimůnek Jan495
Špacír Ladislav555

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31953Kozlovský VladimírŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9900:42:5454
2M34854Kozlovský AlexandrŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.0000:49:3144
3M381114Wala VojtěchTJ START Havířov9900:56:0736
4M38887Kozlovský MarekŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.0300:57:2334
5M310055Kejhar JanŠSK Rožnov p. R.9901:01:2430
6M310214Hanzlík JanFrenštát p. R.0001:02:1226
Žákyně (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z310851Butorová JohankaŠSK Rožnov p. R.0001:04:2244
2Z311752Škývarová TerezaŠSK Rožnov p. R.0001:08:5840
Dorostenci (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M59219Srníček MichalTJ Sokol Frenštát p. R.9800:59:3232
2M510150Butor JindřichŠSK Rožnov p. R.9601:02:0928
Dorostenky (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z57886Kozlovská AnežkaŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9700:55:1654
Junioři (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ347Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:37:3070
2MJ1372Vítek LukášOstrava9300:41:1862
3MJ278Bechný MichalVinotéka u Karla9400:44:0248
4MJ5273Klimša DanielMarkvartovice9300:50:1140
5MJ6381Dlouhý TomášSK Valašského království9400:52:2838
6MJ105108Hradil PavelX-TRAIL Orlová9401:03:1124
Muži A (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:35:1670
2MA237Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:2762
3MA657Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:4654
4MA1016Schwarz OndřejPJR Frenštát p. R.7700:40:5848
5MA11111Čermák DavidHustopeče7600:41:0844
6MA12105Filipec PetrTJ Frenštát8400:41:1140
7MA1632Blabla TomášJanovice Bystré8200:42:4938
8MA175Pálka JiříVivat Sport8500:42:5136
9MA2056Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:43:0634
10MA21117Pokorný JanTJ VOKD Poruba7500:43:1132
11MA2349Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:3130
12MA28106Ondruch AdamX-TRAIL ORLOVÁ9000:44:1428
13MA3088Dinter JiříPepa team Frýdek – Místek7300:44:2926
14MA3168Polášek TomášSKVK8400:44:4424
15MA3230Goláň JosefGOGY Team7700:45:1722
16MA3384Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:45:1920
17MA3764Kičura JiříTarzanie8700:46:0618
18MA3875Křenek RadekVinotéka u Karla8600:46:2016
19MA4322Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:47:4414
20MA4563Baroš MartinValašské Meziříčí9000:47:5612
21MA4699Rek FilipSK Valaškého království7800:48:0110
22MA5461Šindel MartinStudénka8600:50:518
23MA5694Novotný AlešTJ Frenštát8500:51:146
24MA5776Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:51:284
25MA6439Rajnošek EmilFrenštát p. R.7700:52:462
26MA672Šelepa PetrPJR Frenštát8900:53:062
27MA7091Matúš RadekSK Valašské Království8100:53:562
28MA743Popelář ZdeněkBeskydští lenoši - Popíci7800:54:442
29MA77107Koziel MichalX-TRAIL Orlová8500:55:152
30MA8374Halamíček MarekFrenštát p. R.7500:56:332
31MA8690Landsberger FilipPepa team Frýdek – Místek7900:57:012
32MA9424Filipko AlešŽelatovice8401:00:132
33MA10935Makový RomanTrojanovice8401:04:352
Muži B (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB496Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:39:0970
2MB583Svoboda TomášVšechovice7000:39:2462
3MB758Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:40:1454
4MB84Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:40:2348
5MB1492Szebesta PavelBuřík Team6800:41:2944
6MB15115Wala PetrBK SAK Ložiska Karviná7100:42:1140
7MB1893Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:42:5438
8MB2217Kruml KamilSpálené7200:43:2936
9MB2479Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:43:3834
10MB29118Helcel RichardHavířov7200:44:2832
11MB35113Vojkůvka JanEkofas Ostrava, www.ekofas.cz6800:45:3130
12MB40112Mojžíšek PavelMK Seitl Ostrava6500:47:2428
13MB4248Lichý DušanGuty6700:47:4126
14MB47101Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:49:0724
15MB59116Sýkora JosefSK Hranice6300:51:4722
16MB72110Beránek RomanEkofas Ostrava, www.ekofas.cz6300:54:0620
17MB85100Skýpala KarelTJ Sokol Frenštát p. R.6900:56:3418
18MB9762Magdon RomanRožnov p. R.7001:01:0416
19MB981Šelepa RudolfPJR Frenštát6401:01:1114
20MB10644Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:03:4712
Muži C (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC969Vaněk PetrAC Praha6100:40:2970
2MC2582Martinec JindřichSokol Radostice6100:43:5062
3MC3631Kacíř ZdeněkLoučná5600:45:3754
4MC4434Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:4648
5MC50104Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:50:0444
6MC5578Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:0340
7MC5811Tomanec KarelVinotéka u Karla5800:51:4338
8MC606Procházka JanZastávka6000:51:5136
9MC6177Bardaševský LubomírLudgeřovice6200:51:5934
10MC6280Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5700:52:1232
11MC6815Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:53:1530
12MC8789Groš ŠtefanPJR Frenštát6100:57:2328
13MC10313Hanzlík JanFrenštát p. R.5901:02:3526
14MC11067Podstavka PetrHavířov5501:04:4124
15MC11123Macura MilanAK Standl, Frýdek – Místek5301:04:5522
16MC113103Koval JiříFrenštát p. R.5301:05:2720
Muži D (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2612Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:43:5570
2MD3970Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:3262
3MD5165Vodička JanSK Salix Grymov4500:50:0854
4MD8029Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:55:4648
5MD8240Káňa JosefSKI Fren4800:56:1544
6MD9066Balko PeterSTP4400:58:4440
7MD917Tučný JanMK Pardubice4700:59:2638
8MD11660Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:0836
Muži E (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7326Podžorný ErvinČeský Těšín4100:54:1470
2ME9525Seltenreich JanStudénka4101:00:1562
3ME11436Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:4554
4ME11597Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3501:07:1348
Juniorky (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7121Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:54:0070
2ZJ7520Knápková MichalaSK Vrbno pod Pradědem9300:54:5462
3ZJ999Juríčková MartaNový Jičín9401:01:1948
Ženy A (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3428Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:45:2370
2ZA49102Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7800:49:5662
3ZA6671Odehnalová LucieBALÁŽ Extreme Team Ostrav8100:52:5454
4ZA6995Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:53:4348
Ženy B (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4143Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:47:3070
2ZB5345Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:50:1662
3ZB7642Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:54:5754
4ZB9638Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:00:4148
Ženy C (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6533Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:52:5070
2ZC7918Bajerová IlonaMK Seitl Ostrava5800:55:2562
3ZC8410Hanzlová SvatavaPJR Frenštát6600:56:3354
4ZC9398Jirásková EvaLanškroun6400:59:5948
5ZC104109Kuchařová LibušeMK Seitl Ostrava6201:03:0144
6ZC11846Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:13:1140
Ženy D (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8985Šokalová LudmilaPepa Team5600:58:2270
2ZD10741Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:04:0262
3ZD11227Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:0654
Trať 8,9 km, 580 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:35:1670
2MA237Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:2762
1MJ347Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:37:3070
1MB496Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:39:0970
2MB583Svoboda TomášVšechovice7000:39:2462
3MA657Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:4654
3MB758Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:40:1454
4MB84Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:40:2348
1MC969Vaněk PetrAC Praha6100:40:2970
4MA1016Schwarz OndřejPJR Frenštát p. R.7700:40:5848
5MA11111Čermák DavidHustopeče7600:41:0844
6MA12105Filipec PetrTJ Frenštát8400:41:1140
2MJ1372Vítek LukášOstrava9300:41:1862
5MB1492Szebesta PavelBuřík Team6800:41:2944
6MB15115Wala PetrBK SAK Ložiska Karviná7100:42:1140
7MA1632Blabla TomášJanovice Bystré8200:42:4938
8MA175Pálka JiříVivat Sport8500:42:5136
7MB1893Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:42:5438
1M31953Kozlovský VladimírŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9900:42:5454
9MA2056Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:43:0634
10MA21117Pokorný JanTJ VOKD Poruba7500:43:1132
8MB2217Kruml KamilSpálené7200:43:2936
11MA2349Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:3130
9MB2479Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:43:3834
2MC2582Martinec JindřichSokol Radostice6100:43:5062
1MD2612Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:43:5570
3MJ278Bechný MichalVinotéka u Karla9400:44:0248
12MA28106Ondruch AdamX-TRAIL ORLOVÁ9000:44:1428
10MB29118Helcel RichardHavířov7200:44:2832
13MA3088Dinter JiříPepa team Frýdek – Místek7300:44:2926
14MA3168Polášek TomášSKVK8400:44:4424
15MA3230Goláň JosefGOGY Team7700:45:1722
16MA3384Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:45:1920
1ZA3428Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:45:2370
11MB35113Vojkůvka JanEkofas Ostrava, www.ekofas.cz6800:45:3130
3MC3631Kacíř ZdeněkLoučná5600:45:3754
17MA3764Kičura JiříTarzanie8700:46:0618
18MA3875Křenek RadekVinotéka u Karla8600:46:2016
2MD3970Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:3262
12MB40112Mojžíšek PavelMK Seitl Ostrava6500:47:2428
1ZB4143Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:47:3070
13MB4248Lichý DušanGuty6700:47:4126
19MA4322Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:47:4414
4MC4434Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:4648
20MA4563Baroš MartinValašské Meziříčí9000:47:5612
21MA4699Rek FilipSK Valaškého království7800:48:0110
14MB47101Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:49:0724
2M34854Kozlovský AlexandrŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.0000:49:3144
2ZA49102Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7800:49:5662
5MC50104Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:50:0444
3MD5165Vodička JanSK Salix Grymov4500:50:0854
4MJ5273Klimša DanielMarkvartovice9300:50:1140
2ZB5345Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:50:1662
22MA5461Šindel MartinStudénka8600:50:518
6MC5578Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:0340
23MA5694Novotný AlešTJ Frenštát8500:51:146
24MA5776Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:51:284
7MC5811Tomanec KarelVinotéka u Karla5800:51:4338
15MB59116Sýkora JosefSK Hranice6300:51:4722
8MC606Procházka JanZastávka6000:51:5136
9MC6177Bardaševský LubomírLudgeřovice6200:51:5934
10MC6280Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5700:52:1232
5MJ6381Dlouhý TomášSK Valašského království9400:52:2838
25MA6439Rajnošek EmilFrenštát p. R.7700:52:462
1ZC6533Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:52:5070
3ZA6671Odehnalová LucieBALÁŽ Extreme Team Ostrav8100:52:5454
26MA672Šelepa PetrPJR Frenštát8900:53:062
11MC6815Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:53:1530
4ZA6995Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:53:4348
27MA7091Matúš RadekSK Valašské Království8100:53:562
1ZJ7121Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:54:0070
16MB72110Beránek RomanEkofas Ostrava, www.ekofas.cz6300:54:0620
1ME7326Podžorný ErvinČeský Těšín4100:54:1470
28MA743Popelář ZdeněkBeskydští lenoši - Popíci7800:54:442
2ZJ7520Knápková MichalaSK Vrbno pod Pradědem9300:54:5462
3ZB7642Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:54:5754
29MA77107Koziel MichalX-TRAIL Orlová8500:55:152
1Z57886Kozlovská AnežkaŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9700:55:1654
2ZC7918Bajerová IlonaMK Seitl Ostrava5800:55:2562
4MD8029Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:55:4648
3M381114Wala VojtěchTJ START Havířov9900:56:0736
5MD8240Káňa JosefSKI Fren4800:56:1544
30MA8374Halamíček MarekFrenštát p. R.7500:56:332
3ZC8410Hanzlová SvatavaPJR Frenštát6600:56:3354
17MB85100Skýpala KarelTJ Sokol Frenštát p. R.6900:56:3418
31MA8690Landsberger FilipPepa team Frýdek – Místek7900:57:012
12MC8789Groš ŠtefanPJR Frenštát6100:57:2328
4M38887Kozlovský MarekŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.0300:57:2334
1ZD8985Šokalová LudmilaPepa Team5600:58:2270
6MD9066Balko PeterSTP4400:58:4440
7MD917Tučný JanMK Pardubice4700:59:2638
1M59219Srníček MichalTJ Sokol Frenštát p. R.9800:59:3232
4ZC9398Jirásková EvaLanškroun6400:59:5948
32MA9424Filipko AlešŽelatovice8401:00:132
2ME9525Seltenreich JanStudénka4101:00:1562
4ZB9638Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:00:4148
18MB9762Magdon RomanRožnov p. R.7001:01:0416
19MB981Šelepa RudolfPJR Frenštát6401:01:1114
3ZJ999Juríčková MartaNový Jičín9401:01:1948
5M310055Kejhar JanŠSK Rožnov p. R.9901:01:2430
2M510150Butor JindřichŠSK Rožnov p. R.9601:02:0928
6M310214Hanzlík JanFrenštát p. R.0001:02:1226
13MC10313Hanzlík JanFrenštát p. R.5901:02:3526
5ZC104109Kuchařová LibušeMK Seitl Ostrava6201:03:0144
6MJ105108Hradil PavelX-TRAIL Orlová9401:03:1124
20MB10644Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:03:4712
2ZD10741Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:04:0262
1Z310851Butorová JohankaŠSK Rožnov p. R.0001:04:2244
33MA10935Makový RomanTrojanovice8401:04:352
14MC11067Podstavka PetrHavířov5501:04:4124
15MC11123Macura MilanAK Standl, Frýdek – Místek5301:04:5522
3ZD11227Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:0654
16MC113103Koval JiříFrenštát p. R.5301:05:2720
3ME11436Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:4554
4ME11597Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3501:07:1348
8MD11660Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:0836
2Z311752Škývarová TerezaŠSK Rožnov p. R.0001:08:5840
6ZC11846Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:13:1140
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:35:1670
2MA237Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:2762
3MJ347Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:37:3054
4MB496Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:39:0948
5MB583Svoboda TomášVšechovice7000:39:2444
6MA657Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:4640
7MB758Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:40:1438
8MB84Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:40:2336
9MC969Vaněk PetrAC Praha6100:40:2934
10MA1016Schwarz OndřejPJR Frenštát p. R.7700:40:5832
11MA11111Čermák DavidHustopeče7600:41:0830
12MA12105Filipec PetrTJ Frenštát8400:41:1128
13MJ1372Vítek LukášOstrava9300:41:1826
14MB1492Szebesta PavelBuřík Team6800:41:2924
15MB15115Wala PetrBK SAK Ložiska Karviná7100:42:1122
16MA1632Blabla TomášJanovice Bystré8200:42:4920
17MA175Pálka JiříVivat Sport8500:42:5118
18MB1893Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:42:5416
19M31953Kozlovský VladimírŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9900:42:5414
20MA2056Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:43:0612
21MA21117Pokorný JanTJ VOKD Poruba7500:43:1110
22MB2217Kruml KamilSpálené7200:43:298
23MA2349Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:316
24MB2479Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:43:384
25MC2582Martinec JindřichSokol Radostice6100:43:502

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Fakt dobrý.Všichni co jste vyběhli až na Javorník☻

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód