Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kohout a zpět

9.6.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kohout a zpět
  • datum konání: 9.6.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: manželé Kožíškovi

Sociální sítě

Místo konání

koupaliště v Besednici, okres Český Krumlov
11:30 hodin (start dětí od 9:30 hodin, v 10:00 - nordic walking)

Startovné

Žactvo 10 Kč, dospělí 100 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 380 m
Náročný běh nahoru a dolů, vede po lesních cestách

Ceny pro vítěze

Celkové pořadí (pro muže i ženy): 1 000, 800, 600, 400, 200
Věcné ceny a tombola
Ceny bude předávat p. Vl. Špidla

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

manželé Kožíškovi
Kijevská 23/56
370 05 České Budějovice
tel. 602 840 067

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

behnakohout@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 380 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21Csirik JiříAtletika Písek9200:38:4835
2MA42Abrahám LuděkSK Hronov7500:40:1031
3MA53Krátký ZdeněkLibiš7800:40:2427
4MA94Varga TomášČeské Budějovice7300:41:4724
5MA115Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:42:4922
6MA126Jakl JaroslavBesednice8200:42:5820
7MA147Plánek KarelŠuTri7600:44:0519
8MA228Steinbauer JiříSK Rejta7300:52:2418
9MA239Harl TomášSokrim8000:53:0917
10MA2410Kahoun DavidBesednice8000:53:2616
11MA2611Koukol MarekBesednice8301:01:5215
Muži B (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB312Petrov JanSki Velešín6400:39:5535
2MB613Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:41:2031
3MB814Mikšl RostislavMercury České Budějovice7200:41:3627
4MB1615Mondek JosefSK Čtyři Dvory Č. Budějovice6600:44:5324
5MB1916Novák JaroslavSK Čtyři Dvory České Budějovice6400:48:3222
6MB2017Hegedüš JosefSK Zahor6600:50:2020
7MB3018Koubek VáclavSK Zahor6801:05:0319
Muži C (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC119Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:1535
2MC720Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:3331
3MC1521Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:2727
4MC1722Valenta MichalHZS Praha6200:45:1724
5MC2123Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:52:2322
Muži D (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1824Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:45:4835
2MD2925Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:3931
3MD3226Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:19:3927
Muži E (trať 10 km, 380 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky (trať 10 km, 380 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 10 km, 380 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1027Piklová AliceVětřní7300:42:3235
Ženy C (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2529Jirásková EvaLanškroun6400:54:0935
2ZC3128Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:11:4931
Ženy D (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1330Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:43:4135
2ZD2731Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:02:0631
3ZD2832Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:3727
4ZD3333Pláničková EvaVS Tábor5401:31:4224
Trať 10 km, 380 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC119Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:1535
1MA21Csirik JiříAtletika Písek9200:38:4835
1MB312Petrov JanSki Velešín6400:39:5535
2MA42Abrahám LuděkSK Hronov7500:40:1031
3MA53Krátký ZdeněkLibiš7800:40:2427
2MB613Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:41:2031
2MC720Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:3331
3MB814Mikšl RostislavMercury České Budějovice7200:41:3627
4MA94Varga TomášČeské Budějovice7300:41:4724
1ZB1027Piklová AliceVětřní7300:42:3235
5MA115Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:42:4922
6MA126Jakl JaroslavBesednice8200:42:5820
1ZD1330Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:43:4135
7MA147Plánek KarelŠuTri7600:44:0519
3MC1521Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:2727
4MB1615Mondek JosefSK Čtyři Dvory Č. Budějovice6600:44:5324
4MC1722Valenta MichalHZS Praha6200:45:1724
1MD1824Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:45:4835
5MB1916Novák JaroslavSK Čtyři Dvory České Budějovice6400:48:3222
6MB2017Hegedüš JosefSK Zahor6600:50:2020
5MC2123Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:52:2322
8MA228Steinbauer JiříSK Rejta7300:52:2418
9MA239Harl TomášSokrim8000:53:0917
10MA2410Kahoun DavidBesednice8000:53:2616
1ZC2529Jirásková EvaLanškroun6400:54:0935
11MA2611Koukol MarekBesednice8301:01:5215
2ZD2731Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:02:0631
3ZD2832Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:3727
2MD2925Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:3931
7MB3018Koubek VáclavSK Zahor6801:05:0319
2ZC3128Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:11:4931
3MD3226Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:19:3927
4ZD3333Pláničková EvaVS Tábor5401:31:4224
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC119Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:1535
2MA21Csirik JiříAtletika Písek9200:38:4831
3MB312Petrov JanSki Velešín6400:39:5527
4MA42Abrahám LuděkSK Hronov7500:40:1024
5MA53Krátký ZdeněkLibiš7800:40:2422
6MB613Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:41:2020
7MC720Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:3319
8MB814Mikšl RostislavMercury České Budějovice7200:41:3618
9MA94Varga TomášČeské Budějovice7300:41:4717
10MA115Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:42:4916
11MA126Jakl JaroslavBesednice8200:42:5815
12MA147Plánek KarelŠuTri7600:44:0514
13MC1521Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:2713
14MB1615Mondek JosefSK Čtyři Dvory Č. Budějovice6600:44:5312
15MC1722Valenta MichalHZS Praha6200:45:1711
16MD1824Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:45:4810
17MB1916Novák JaroslavSK Čtyři Dvory České Budějovice6400:48:329
18MB2017Hegedüš JosefSK Zahor6600:50:208
19MC2123Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:52:237
20MA228Steinbauer JiříSK Rejta7300:52:246
21MA239Harl TomášSokrim8000:53:095
22MA2410Kahoun DavidBesednice8000:53:264
23MA2611Koukol MarekBesednice8301:01:523
24MD2925Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:392
25MB3018Koubek VáclavSK Zahor6801:05:031
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1027Piklová AliceVětřní7300:42:3235
2ZD1330Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:43:4131
3ZC2529Jirásková EvaLanškroun6400:54:0927
4ZD2731Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:02:0624
5ZD2832Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:3722
6ZC3128Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:11:4920
7ZD3333Pláničková EvaVS Tábor5401:31:4219

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód