Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Slopenská desítka

26.8.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Slopenská desítka
  • datum konání: 26.8.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: BS Slopné

Sociální sítě

Místo konání

hřiště TJ Sokol Slopné
13:30 hodin

Přihlášky

od 11:30 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 380 m

Ceny pro vítěze

finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Švihel
763 23 Slopné 143
tel. 776 370 275

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.slopenskadesitka.wz.cz

E-mailová adresa

slopenska10@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ261Hubáček MichalOB Luhačovice9300:38:4735
2MJ1555Bechný MichalVinotéka u Karla Frenšt.p.R.9400:42:1231
3MJ1717Ševčík DavidSŠ Luhačovice9300:42:3527
4MJ1923Petráš MichalCOMTEK BRUSIVO9300:42:5524
5MJ2249Mudrák ŠtěpánKVS Pozlovice9600:43:3122
6MJ4716Heinz FrantišekSlopné9700:49:5120
7MJ815Kubát OndřejOPTIMA profi9501:03:5719
Muži A (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Žaludek PřemyslTitan SC Zlín7700:38:2135
2MA425Cahel MarekTJ Slovan Luhačovice8800:39:1931
3MA551Navrátil OndřejSokol Vsetín8100:39:3727
4MA633Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:39:4024
5MA757Gajdoš AntonínSCMT Zlín8300:40:4422
6MA868Dvorník TomášVelké Karlovice9100:41:1620
7MA1084Vlček JiříPROMETAL Slavičín7700:41:2319
8MA1136Skopalík ZbyněkKVS Náměšť7800:41:2618
9MA1282Nečas JiříSKOB Zlín9100:41:5817
10MA1835Rašner TomášOlomouc7900:42:4716
11MA2060Slezák JiříOB Luhačovice9000:43:1115
12MA2476Dubčák PavelZlín8600:43:5714
13MA2570Both MartinAUTHOR TUFO Trilife Zlín8700:43:5813
14MA2667Benroth MartinKERTEAM9200:44:4512
15MA2744Jasenský OldřichAK ASICS Kroměříž8200:45:3311
16MA2845Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:45:4810
17MA3185Šmotek JiříSehradice9000:46:099
18MA3241Hubáček JosefTEAZ Otrokovice7300:46:208
19MA3556Spáčil AtmavirSCMT Zlín7800:46:427
20MA3629Machů KarelMalenovice7500:46:586
21MA4265Brada LukášSK Skaštice7800:48:135
22MA5259Brázdil JiříOtrokovice8200:52:024
23MA5527Dostál JanOtrokovice7700:52:523
24MA624Outrata ZdeněkSlopenští draci7300:53:562
25MA6328Malota MarekZlínské stavby7500:54:101
26MA6480Milovník PranjalSRI Chinmoy marathon team7300:54:201
27MA6518Heinz PavelSlopné7400:54:241
28MA6877Anders LukášAG MAGEO8000:54:581
29MA7372Váňa JosefSlopné7400:57:231
Muži B (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB363Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:38:4935
2MB922Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:41:2331
3MB212Haničinec IvoBS Slopné6700:43:1727
4MB2912Sýkora KarelSYKORA6700:45:5624
5MB3779Šuráň RenéOB Luhačovice7000:47:0822
6MB3926Kunčar VítTJ Slovan Luhačovice6600:47:4020
7MB4113Orsák JaromírLoučka6400:48:0419
8MB4343Petrla MichalDT SWISS BIKE TEAM7100:48:4118
9MB449Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:48:5817
10MB4531Gajdušek MiloslavFryšták6800:49:1716
11MB4686Smolka JosefBrno7000:49:2215
12MB5410Murgaš DušanSlovan Tajov (SK)7200:52:27-
13MB5983Pšenica Julius-6700:53:08-
14MB6014Pokluda OndřejZlín6900:53:3114
15MB7248Šanda ZbyněkSK Kostomlaty7200:57:1313
16MB7524Švach PetrSlopné6900:58:4412
17MB8015Ševčík PetrZŠ Vizovice6901:03:2011
-MB-30Šenovský DaliborSlopné68DNF-
Muži C (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1340Škrabánek PetrBílovec6000:42:0035
2MC1450Vévoda IvanAK Perná6000:42:0531
3MC161Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:1727
4MC2362Gargulák JosefLidečko6200:43:5624
5MC307Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:0422
6MC3864Dorušek PavelKlenoty Slavičín5400:47:2720
7MC408Švihel MiroslavBS Slopné5800:47:5519
8MC4981Nečas RudolfSKOB Zlín5700:50:3218
9MC5166Škvorňa VlastimilZlín5500:51:2817
10MC5375Prokop JiříCGS-TYRES Zlín5600:52:1616
11MC5753Tomanec KarelVinotéka u Karla, Frenštát p. R.5800:52:5815
12MC5874Lubínek LubomírSVT Zlín6000:52:5814
13MC7039Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:56:3113
14MC843Kubát OndřejOPTIMA profi6201:09:0212
Muži D (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3442Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:46:4135
2MD4819Šír VáclavTJ Rokytnice nad Jizerou4800:49:5231
3MD5020Vodička JanSK Salix Grymov4500:51:0727
4MD6171Mahdal BohumilAUTHOR TUFO TRILIFE5200:53:4024
5MD6746Kunrt MiroslavHŽP Prostějov4900:54:4522
6MD7778Šmakal PavelKlečůvka4800:59:2320
Muži E (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7447Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:58:1335
2ME8521Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:12:5031
Juniorky (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6954Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:55:0235
Ženy A (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5611Sýkorová MáriaSYKORA7900:52:54-
2ZA6632Chmelková KristýnaTJ LIGA 100 Olomouc8700:54:3035
3ZA7138Kukolová ŠárkaLuhačovice9200:57:0631
Ženy B (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3358Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:46:2735
2ZB7869Mahdalová AlenaAUTHOR TUFO TRILIFE7001:00:2931
3ZB7952Valčíková KarlaLuhačovice6901:02:3427
Ženy C (trať 10 km, 380 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy D (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7634Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:59:1435
2ZD826Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:2531
3ZD8337Žáčková ZdenkaSehradice5601:07:4727
Trať 10 km, 380 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Žaludek PřemyslTitan SC Zlín7700:38:2135
1MJ261Hubáček MichalOB Luhačovice9300:38:4735
1MB363Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:38:4935
2MA425Cahel MarekTJ Slovan Luhačovice8800:39:1931
3MA551Navrátil OndřejSokol Vsetín8100:39:3727
4MA633Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:39:4024
5MA757Gajdoš AntonínSCMT Zlín8300:40:4422
6MA868Dvorník TomášVelké Karlovice9100:41:1620
2MB922Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:41:2331
7MA1084Vlček JiříPROMETAL Slavičín7700:41:2319
8MA1136Skopalík ZbyněkKVS Náměšť7800:41:2618
9MA1282Nečas JiříSKOB Zlín9100:41:5817
1MC1340Škrabánek PetrBílovec6000:42:0035
2MC1450Vévoda IvanAK Perná6000:42:0531
2MJ1555Bechný MichalVinotéka u Karla Frenšt.p.R.9400:42:1231
3MC161Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:1727
3MJ1717Ševčík DavidSŠ Luhačovice9300:42:3527
10MA1835Rašner TomášOlomouc7900:42:4716
4MJ1923Petráš MichalCOMTEK BRUSIVO9300:42:5524
11MA2060Slezák JiříOB Luhačovice9000:43:1115
3MB212Haničinec IvoBS Slopné6700:43:1727
5MJ2249Mudrák ŠtěpánKVS Pozlovice9600:43:3122
4MC2362Gargulák JosefLidečko6200:43:5624
12MA2476Dubčák PavelZlín8600:43:5714
13MA2570Both MartinAUTHOR TUFO Trilife Zlín8700:43:5813
14MA2667Benroth MartinKERTEAM9200:44:4512
15MA2744Jasenský OldřichAK ASICS Kroměříž8200:45:3311
16MA2845Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:45:4810
4MB2912Sýkora KarelSYKORA6700:45:5624
5MC307Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:0422
17MA3185Šmotek JiříSehradice9000:46:099
18MA3241Hubáček JosefTEAZ Otrokovice7300:46:208
1ZB3358Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:46:2735
1MD3442Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:46:4135
19MA3556Spáčil AtmavirSCMT Zlín7800:46:427
20MA3629Machů KarelMalenovice7500:46:586
5MB3779Šuráň RenéOB Luhačovice7000:47:0822
6MC3864Dorušek PavelKlenoty Slavičín5400:47:2720
6MB3926Kunčar VítTJ Slovan Luhačovice6600:47:4020
7MC408Švihel MiroslavBS Slopné5800:47:5519
7MB4113Orsák JaromírLoučka6400:48:0419
21MA4265Brada LukášSK Skaštice7800:48:135
8MB4343Petrla MichalDT SWISS BIKE TEAM7100:48:4118
9MB449Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:48:5817
10MB4531Gajdušek MiloslavFryšták6800:49:1716
11MB4686Smolka JosefBrno7000:49:2215
6MJ4716Heinz FrantišekSlopné9700:49:5120
2MD4819Šír VáclavTJ Rokytnice nad Jizerou4800:49:5231
8MC4981Nečas RudolfSKOB Zlín5700:50:3218
3MD5020Vodička JanSK Salix Grymov4500:51:0727
9MC5166Škvorňa VlastimilZlín5500:51:2817
22MA5259Brázdil JiříOtrokovice8200:52:024
10MC5375Prokop JiříCGS-TYRES Zlín5600:52:1616
12MB5410Murgaš DušanSlovan Tajov (SK)7200:52:27-
23MA5527Dostál JanOtrokovice7700:52:523
1ZA5611Sýkorová MáriaSYKORA7900:52:54-
11MC5753Tomanec KarelVinotéka u Karla, Frenštát p. R.5800:52:5815
12MC5874Lubínek LubomírSVT Zlín6000:52:5814
13MB5983Pšenica Julius-6700:53:08-
14MB6014Pokluda OndřejZlín6900:53:3114
4MD6171Mahdal BohumilAUTHOR TUFO TRILIFE5200:53:4024
24MA624Outrata ZdeněkSlopenští draci7300:53:562
25MA6328Malota MarekZlínské stavby7500:54:101
26MA6480Milovník PranjalSRI Chinmoy marathon team7300:54:201
27MA6518Heinz PavelSlopné7400:54:241
2ZA6632Chmelková KristýnaTJ LIGA 100 Olomouc8700:54:3035
5MD6746Kunrt MiroslavHŽP Prostějov4900:54:4522
28MA6877Anders LukášAG MAGEO8000:54:581
1ZJ6954Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:55:0235
13MC7039Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:56:3113
3ZA7138Kukolová ŠárkaLuhačovice9200:57:0631
15MB7248Šanda ZbyněkSK Kostomlaty7200:57:1313
29MA7372Váňa JosefSlopné7400:57:231
1ME7447Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:58:1335
16MB7524Švach PetrSlopné6900:58:4412
1ZD7634Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:59:1435
6MD7778Šmakal PavelKlečůvka4800:59:2320
2ZB7869Mahdalová AlenaAUTHOR TUFO TRILIFE7001:00:2931
3ZB7952Valčíková KarlaLuhačovice6901:02:3427
17MB8015Ševčík PetrZŠ Vizovice6901:03:2011
7MJ815Kubát OndřejOPTIMA profi9501:03:5719
2ZD826Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:2531
3ZD8337Žáčková ZdenkaSehradice5601:07:4727
14MC843Kubát OndřejOPTIMA profi6201:09:0212
2ME8521Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:12:5031
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Žaludek PřemyslTitan SC Zlín7700:38:2135
2MJ261Hubáček MichalOB Luhačovice9300:38:4731
3MB363Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:38:4927
4MA425Cahel MarekTJ Slovan Luhačovice8800:39:1924
5MA551Navrátil OndřejSokol Vsetín8100:39:3722
6MA633Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:39:4020
7MA757Gajdoš AntonínSCMT Zlín8300:40:4419
8MA868Dvorník TomášVelké Karlovice9100:41:1618
9MB922Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:41:2317
10MA1084Vlček JiříPROMETAL Slavičín7700:41:2316
11MA1136Skopalík ZbyněkKVS Náměšť7800:41:2615
12MA1282Nečas JiříSKOB Zlín9100:41:5814
13MC1340Škrabánek PetrBílovec6000:42:0013
14MC1450Vévoda IvanAK Perná6000:42:0512
15MJ1555Bechný MichalVinotéka u Karla Frenšt.p.R.9400:42:1211
16MC161Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:1710
17MJ1717Ševčík DavidSŠ Luhačovice9300:42:359
18MA1835Rašner TomášOlomouc7900:42:478
19MJ1923Petráš MichalCOMTEK BRUSIVO9300:42:557
20MA2060Slezák JiříOB Luhačovice9000:43:116
21MB212Haničinec IvoBS Slopné6700:43:175
22MJ2249Mudrák ŠtěpánKVS Pozlovice9600:43:314
23MC2362Gargulák JosefLidečko6200:43:563
24MA2476Dubčák PavelZlín8600:43:572
25MA2570Both MartinAUTHOR TUFO Trilife Zlín8700:43:581
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3358Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:46:2735
2ZA6632Chmelková KristýnaTJ LIGA 100 Olomouc8700:54:3031
3ZJ6954Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:55:0227
4ZA7138Kukolová ŠárkaLuhačovice9200:57:0624
5ZD7634Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:59:1422
6ZB7869Mahdalová AlenaAUTHOR TUFO TRILIFE7001:00:2920
7ZB7952Valčíková KarlaLuhačovice6901:02:3419
8ZD826Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:2518
9ZD8337Žáčková ZdenkaSehradice5601:07:4717

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód