Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jilemnice - Žalý

22.9.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 22.9.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČKS SKI Jilemnice

Sociální sítě

Místo konání

Jilemnice - náměstí
14:00 hodin

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 564 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Henych
K Břízkám 51
514 01 Jilemnice
tel. 606 530 627

Internetové stránky

http://www.skijilemnice.cz

E-mailová adresa

henych@intersport.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Jilemnice - Žalý93
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 2650

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5119
Javůrek Jiří4817
Kožnar Aleš6616
Paulů Blanka5415
Brunclík Ivo5814
Votoček Filip8414
Svoboda Petr6814
Šimůnek Jaromír5514
Grohová Jaroslava5113
Berka Radim8213
Kynčlová Dagmar7212
Metelka Josef4412
Vraštilová Miloslava5612
Berka Martin8512
Havlíček Zdeněk3511
Flegl Vlastimil5310
Tučný Jan4710
Marek František4110
Šubrt Jan6810
Flegl Vlastimil8610
Pechek František539
Dvořák Jiří639
Stuchlík Zdeněk509
Jančík Bořek649
Vacarda Vladimír599
Kynčl Stanislav649
Klampflová Eva649
Koucký Roman639
Jelínek Karel519
Jelen Petr689
Kadavý Jan478
Harcubová Jana688
Augustin František618
Šrutek Stanislav588
Haman Václav818
Knápek Ladislav618
Veselý Pavel668
Šteinc Ludvík418
Matějka Roman757
Kuřík Michal767
Buchar Jan337
Kraus Jakub927
Čechová Anna937
Šmída Oldřich487
Janata Karel927
Palas Jaroslav537
Mikuš Martin827
Skalický Roman717
Groh Stanislav467

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1574Nyč DavidDukla Liberec9300:45:28105
2MJ1816Pič KarelSKI Skuhrov9300:46:1293
3MJ2111Motl OndřejTJ Rumburk9400:46:5081
4MJ2591Dudek OndřejOlfin Car-Vella Trutnov9600:47:1972
5MJ3282Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:48:3066
6MJ3881Vopava DanielLSK Lomnice nad Popelkou9500:50:0160
7MJ3975Kvasnička TomášDukla Liberec9500:50:0657
8MJ4346Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:50:3754
9MJ5345Boura JanČKS SKI Jilemnice9600:51:3351
10MJ62111Opočenský MatějOlfin Car Vella Trutnov9600:53:0448
11MJ6392Meisner PatrikOlfin Car-Vella Trutnov9500:53:3545
12MJ93104Korbelář TomášČKS SKI Jilemnice9400:58:4042
Muži A (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Berka MartinAC Syner Turnov8500:40:16105
2MA239Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:40:4793
3MA393Brýdl PavelSK Nové Město n.M.8000:42:2881
4MA471Graf JakubDukla Liberec9100:42:4272
5MA569Berka RadimKozákov8200:42:5666
6MA6115Horálek RadekVeselý výlet8000:43:0360
7MA7116Mikuš MartinNordic team8200:43:4557
8MA825Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:5454
9MA972Lopota MartinTJ Dukla Liberec9200:44:0351
10MA1034Matin JanKrkonoše Vrchlabí8000:44:0748
11MA1240Schulhof JanPomalí Kluci8900:44:2745
12MA1310Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:44:3042
13MA1661Hradecký PetrBoot Camps8500:45:4339
14MA1719Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:45:5936
15MA1935Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:46:2833
16MA2236Malý JanSokol Nová Paka7300:47:0230
17MA2344Beran JanSpartak Police nad Metují8300:47:0527
18MA2847Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:47:5824
19MA2986Kubina MatějHančův sport.klub Benecko9200:48:0521
20MA3468Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:49:1418
21MA4094Šrůtek DavidBKL Machov8000:50:2515
22MA41109Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:50:3212
23MA4431Krásný PavelMladá Boleslav7500:50:389
24MA4570Houska JindřichHO Koudel7600:50:536
25MA4880Hes RobertADR Rock7300:51:103
26MA4921Švec LubomírSri Chinmoy Marathon Team7300:51:143
27MA5085Janata KarelHančův sport.klub Benecko9200:51:233
28MA6112Urbánek JiříSlavia Liberec8700:52:563
29MA641Novák MartinVrchlabí9000:53:423
30MA6653Hák MichalSokol Studenec7500:53:593
31MA6787Kraus JakubHančův sport.klub Benecko9200:54:023
32MA6943Vavák MichalCD Kutná Hora8000:54:313
33MA70119Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:54:383
34MA7359Svatý TomášKruh7700:55:043
35MA7990Rucker JakubBonbon Lhota8800:56:143
36MA80112Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:56:323
37MA8589Chvátal JakubHorní Branná8500:57:113
38MA8677Šimůnek MatějSpartak Rokytnice n.J.8500:57:163
39MA8756Stezka MartinChřibská8400:57:303
40MA902Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:58:163
41MA9149Jiřišta VladimírPeřimov8500:58:293
42MA9650Grečmal LukášJilemnice9000:58:473
43MA9866Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8400:59:513
44MA101117Škoda AlešČLA Trutnov7501:00:543
45MA102118Kuřík Michalneregistrován7601:00:553
Muži B (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1126Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:18105
2MB144Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:44:3593
3MB2084Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:3881
4MB2695Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:47:3872
5MB3062Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:48:0766
6MB3397Sabala DavidSKI Jilemnice7100:48:5360
7MB366Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:49:3557
8MB3764Novotný JiříKateřinky7100:49:5754
9MB4727Ptáček MilošPetrovičky7000:51:0451
10MB5130Soukup KarelČKS SKI Jilemnice7200:51:2548
11MB5213Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:51:2645
12MB553Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:51:4442
13MB5832Jakoubek RomanČLA Trutnov6700:52:0939
14MB5965Macháč KarelČKS SKI Jilemnice6800:52:1536
15MB6055Buřil FrantišekVidochov6600:52:3933
16MB7588Šubrt JanHorní Sytová6800:55:4630
17MB8152Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6600:56:4327
18MB8396Zoubek ZdeněkLučany6900:56:5724
19MB94102Neumann LiborTJ Semily6700:58:4121
20MB105108Janík TomášSpona Teplice6801:01:3118
21MB114100Dvořák JiříViking Jilemnice6301:06:5015
Muži C (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2463Jebavý JiříT5 Vrchlabí6100:47:15105
2MC2767Vaněk PetrAC Praha6100:47:3993
3MC31114Šimůnek JaromírSKP Jablonex Jablonec n.N.5500:48:1481
4MC3533Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:49:2872
5MC5623Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:4866
6MC6520Vanta JosefSK Hronov6200:53:4860
7MC7117Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:54:4057
8MC7222Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:4754
9MC7678Antoš JiříČKS SKI Jilemnice5700:55:5051
10MC7751Týč LubomírDlouhý Most6100:55:5448
11MC8457Pikora JaroslavTJ Benešov u Semil5400:57:0245
12MC8841Kotúček PavelBemaniax Liberec6100:57:3342
13MC9754Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:59:4739
14MC115103Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:10:2236
Muži D (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5728Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:01105
2MD6838Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:54:1693
3MD74106Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:55:2981
4MD9248Gregor JaroslavAC OH Praha5100:58:3572
5MD100101Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:00:1766
6MD10676Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:02:2860
7MD107120Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:02:4357
Muži E (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME11658Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:11:23105
2ME1195Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:15:2093
3ME12042Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:18:2781
4ME12137Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:19:5772
Juniorky (trať 7,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1298Staňková ZuzanaLSK Lomnice nad Popelkou9700:32:50105
2ZJ2289Charvátová LucieČKS SKI Jilemnice9300:36:0493
3ZJ3296Koucká ZuzanaSEBA Tanvald9300:36:5681
4ZJ4292Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:37:5972
5ZJ5285Hanušová DominikaČKS SKI Jilemnice9800:38:4266
6ZJ6287Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:39:0660
7ZJ7301Závěrková EliškaTJ Semily9700:40:4957
8ZJ8297Votočková EliškaČKS SKI Jilemnice9700:41:0654
9ZJ9302Pacholíková PavlínaHančův sport.klub Benecko9600:41:1151
10ZJ10288Vanclová MichaelaČKS SKI Jilemnice9500:41:2248
11ZJ11299Šulcová KamilaLSK Lomnice n.P.9700:41:3245
12ZJ12290Čížková BarboraČKS SKI Jilemnice9400:42:4442
13ZJ13308Mitrusová NicolaČKS SKI Jilemnice9700:44:1139
14ZJ14286Kociánová BarbaraČKS SKI Jilemnice9800:44:2136
15ZJ15282Vítková LucieKB Jilemnice9700:45:2433
16ZJ16291Zítková ŠárkaČKS SKI Jilemnice9400:46:1030
Ženy A (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA42121Grohová KarolínaKrkonoše Vrchlabí9000:50:35105
2ZA8279Rakoncajová JanaSir Joseph TEAM8000:56:4493
3ZA95110Opočenská TerezaOlfin Car Vella Trutnov9100:58:4281
4ZA1089Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:4072
5ZA11383Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:06:3766
Ženy B (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4660Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:50:54105
2ZB788Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:55:5593
3ZB8998Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7100:58:0081
4ZB11099Trhoňová .neregistrována7601:03:5772
5ZB11114Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7401:04:3066
Ženy C (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC103105Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:01:11105
Ženy D (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD54107Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:42105
2ZD99113Gaudelová JanaBiathlon Horní Branná5701:00:1193
3ZD10418Vacková HanaSK Hronov5601:01:2381
4ZD10929Procházková IrenaTJ Háje5701:03:5472
5ZD11224Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:06:0166
6ZD1177Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:14:1560
7ZD11815Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:14:5457
Trať 7,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1298Staňková ZuzanaLSK Lomnice nad Popelkou9700:32:50105
2ZJ2289Charvátová LucieČKS SKI Jilemnice9300:36:0493
3ZJ3296Koucká ZuzanaSEBA Tanvald9300:36:5681
4ZJ4292Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:37:5972
5ZJ5285Hanušová DominikaČKS SKI Jilemnice9800:38:4266
6ZJ6287Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:39:0660
7ZJ7301Závěrková EliškaTJ Semily9700:40:4957
8ZJ8297Votočková EliškaČKS SKI Jilemnice9700:41:0654
9ZJ9302Pacholíková PavlínaHančův sport.klub Benecko9600:41:1151
10ZJ10288Vanclová MichaelaČKS SKI Jilemnice9500:41:2248
11ZJ11299Šulcová KamilaLSK Lomnice n.P.9700:41:3245
12ZJ12290Čížková BarboraČKS SKI Jilemnice9400:42:4442
13ZJ13308Mitrusová NicolaČKS SKI Jilemnice9700:44:1139
14ZJ14286Kociánová BarbaraČKS SKI Jilemnice9800:44:2136
15ZJ15282Vítková LucieKB Jilemnice9700:45:2433
16ZJ16291Zítková ŠárkaČKS SKI Jilemnice9400:46:1030
Trať 10 km, 564 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Berka MartinAC Syner Turnov8500:40:16105
2MA239Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:40:4793
3MA393Brýdl PavelSK Nové Město n.M.8000:42:2881
4MA471Graf JakubDukla Liberec9100:42:4272
5MA569Berka RadimKozákov8200:42:5666
6MA6115Horálek RadekVeselý výlet8000:43:0360
7MA7116Mikuš MartinNordic team8200:43:4557
8MA825Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:5454
9MA972Lopota MartinTJ Dukla Liberec9200:44:0351
10MA1034Matin JanKrkonoše Vrchlabí8000:44:0748
1MB1126Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:18105
11MA1240Schulhof JanPomalí Kluci8900:44:2745
12MA1310Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:44:3042
2MB144Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:44:3593
1MJ1574Nyč DavidDukla Liberec9300:45:28105
13MA1661Hradecký PetrBoot Camps8500:45:4339
14MA1719Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:45:5936
2MJ1816Pič KarelSKI Skuhrov9300:46:1293
15MA1935Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:46:2833
3MB2084Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:3881
3MJ2111Motl OndřejTJ Rumburk9400:46:5081
16MA2236Malý JanSokol Nová Paka7300:47:0230
17MA2344Beran JanSpartak Police nad Metují8300:47:0527
1MC2463Jebavý JiříT5 Vrchlabí6100:47:15105
4MJ2591Dudek OndřejOlfin Car-Vella Trutnov9600:47:1972
4MB2695Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:47:3872
2MC2767Vaněk PetrAC Praha6100:47:3993
18MA2847Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:47:5824
19MA2986Kubina MatějHančův sport.klub Benecko9200:48:0521
5MB3062Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:48:0766
3MC31114Šimůnek JaromírSKP Jablonex Jablonec n.N.5500:48:1481
5MJ3282Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:48:3066
6MB3397Sabala DavidSKI Jilemnice7100:48:5360
20MA3468Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:49:1418
4MC3533Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:49:2872
7MB366Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:49:3557
8MB3764Novotný JiříKateřinky7100:49:5754
6MJ3881Vopava DanielLSK Lomnice nad Popelkou9500:50:0160
7MJ3975Kvasnička TomášDukla Liberec9500:50:0657
21MA4094Šrůtek DavidBKL Machov8000:50:2515
22MA41109Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:50:3212
1ZA42121Grohová KarolínaKrkonoše Vrchlabí9000:50:35105
8MJ4346Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:50:3754
23MA4431Krásný PavelMladá Boleslav7500:50:389
24MA4570Houska JindřichHO Koudel7600:50:536
1ZB4660Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:50:54105
9MB4727Ptáček MilošPetrovičky7000:51:0451
25MA4880Hes RobertADR Rock7300:51:103
26MA4921Švec LubomírSri Chinmoy Marathon Team7300:51:143
27MA5085Janata KarelHančův sport.klub Benecko9200:51:233
10MB5130Soukup KarelČKS SKI Jilemnice7200:51:2548
11MB5213Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:51:2645
9MJ5345Boura JanČKS SKI Jilemnice9600:51:3351
1ZD54107Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:42105
12MB553Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:51:4442
5MC5623Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:4866
1MD5728Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:01105
13MB5832Jakoubek RomanČLA Trutnov6700:52:0939
14MB5965Macháč KarelČKS SKI Jilemnice6800:52:1536
15MB6055Buřil FrantišekVidochov6600:52:3933
28MA6112Urbánek JiříSlavia Liberec8700:52:563
10MJ62111Opočenský MatějOlfin Car Vella Trutnov9600:53:0448
11MJ6392Meisner PatrikOlfin Car-Vella Trutnov9500:53:3545
29MA641Novák MartinVrchlabí9000:53:423
6MC6520Vanta JosefSK Hronov6200:53:4860
30MA6653Hák MichalSokol Studenec7500:53:593
31MA6787Kraus JakubHančův sport.klub Benecko9200:54:023
2MD6838Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:54:1693
32MA6943Vavák MichalCD Kutná Hora8000:54:313
33MA70119Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:54:383
7MC7117Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:54:4057
8MC7222Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:4754
34MA7359Svatý TomášKruh7700:55:043
3MD74106Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:55:2981
16MB7588Šubrt JanHorní Sytová6800:55:4630
9MC7678Antoš JiříČKS SKI Jilemnice5700:55:5051
10MC7751Týč LubomírDlouhý Most6100:55:5448
2ZB788Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:55:5593
35MA7990Rucker JakubBonbon Lhota8800:56:143
36MA80112Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:56:323
17MB8152Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6600:56:4327
2ZA8279Rakoncajová JanaSir Joseph TEAM8000:56:4493
18MB8396Zoubek ZdeněkLučany6900:56:5724
11MC8457Pikora JaroslavTJ Benešov u Semil5400:57:0245
37MA8589Chvátal JakubHorní Branná8500:57:113
38MA8677Šimůnek MatějSpartak Rokytnice n.J.8500:57:163
39MA8756Stezka MartinChřibská8400:57:303
12MC8841Kotúček PavelBemaniax Liberec6100:57:3342
3ZB8998Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7100:58:0081
40MA902Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:58:163
41MA9149Jiřišta VladimírPeřimov8500:58:293
4MD9248Gregor JaroslavAC OH Praha5100:58:3572
12MJ93104Korbelář TomášČKS SKI Jilemnice9400:58:4042
19MB94102Neumann LiborTJ Semily6700:58:4121
3ZA95110Opočenská TerezaOlfin Car Vella Trutnov9100:58:4281
42MA9650Grečmal LukášJilemnice9000:58:473
13MC9754Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:59:4739
43MA9866Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8400:59:513
2ZD99113Gaudelová JanaBiathlon Horní Branná5701:00:1193
5MD100101Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:00:1766
44MA101117Škoda AlešČLA Trutnov7501:00:543
45MA102118Kuřík Michalneregistrován7601:00:553
1ZC103105Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:01:11105
3ZD10418Vacková HanaSK Hronov5601:01:2381
20MB105108Janík TomášSpona Teplice6801:01:3118
6MD10676Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:02:2860
7MD107120Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:02:4357
4ZA1089Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:4072
4ZD10929Procházková IrenaTJ Háje5701:03:5472
4ZB11099Trhoňová .neregistrována7601:03:5772
5ZB11114Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7401:04:3066
5ZD11224Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:06:0166
5ZA11383Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:06:3766
21MB114100Dvořák JiříViking Jilemnice6301:06:5015
14MC115103Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:10:2236
1ME11658Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:11:23105
6ZD1177Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:14:1560
7ZD11815Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:14:5457
2ME1195Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:15:2093
3ME12042Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:18:2781
4ME12137Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:19:5772
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Berka MartinAC Syner Turnov8500:40:16105
2MA239Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:40:4793
3MA393Brýdl PavelSK Nové Město n.M.8000:42:2881
4MA471Graf JakubDukla Liberec9100:42:4272
5MA569Berka RadimKozákov8200:42:5666
6MA6115Horálek RadekVeselý výlet8000:43:0360
7MA7116Mikuš MartinNordic team8200:43:4557
8MA825Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:5454
9MA972Lopota MartinTJ Dukla Liberec9200:44:0351
10MA1034Matin JanKrkonoše Vrchlabí8000:44:0748
11MB1126Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:1845
12MA1240Schulhof JanPomalí Kluci8900:44:2742
13MA1310Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:44:3039
14MB144Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:44:3536
15MJ1574Nyč DavidDukla Liberec9300:45:2833
16MA1661Hradecký PetrBoot Camps8500:45:4330
17MA1719Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:45:5927
18MJ1816Pič KarelSKI Skuhrov9300:46:1224
19MA1935Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:46:2821
20MB2084Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:3818
21MJ2111Motl OndřejTJ Rumburk9400:46:5015
22MA2236Malý JanSokol Nová Paka7300:47:0212
23MA2344Beran JanSpartak Police nad Metují8300:47:059
24MC2463Jebavý JiříT5 Vrchlabí6100:47:156
25MJ2591Dudek OndřejOlfin Car-Vella Trutnov9600:47:193
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA42121Grohová KarolínaKrkonoše Vrchlabí9000:50:35105
2ZB4660Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:50:5493
3ZD54107Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:4281
4ZB788Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:55:5572
5ZA8279Rakoncajová JanaSir Joseph TEAM8000:56:4466
6ZB8998Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7100:58:0060
7ZA95110Opočenská TerezaOlfin Car Vella Trutnov9100:58:4257
8ZD99113Gaudelová JanaBiathlon Horní Branná5701:00:1154
9ZC103105Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:01:1151
10ZD10418Vacková HanaSK Hronov5601:01:2348
11ZA1089Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:4045
12ZD10929Procházková IrenaTJ Háje5701:03:5442
13ZB11099Trhoňová .neregistrována7601:03:5739
14ZB11114Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7401:04:3036
15ZD11224Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:06:0133
16ZA11383Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:06:3730
17ZD1177Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:14:1527
18ZD11815Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:14:5424

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Nejtradičnější závod do vrchu, starší než všechny soutěžě "vrchařů". Je to těžký test výkonnosti v krásné přírodě. Přijďte za rok pobejt.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód