25.5.2013, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M35 | 1 | 1 | M35CZE | CZE | 00:41:58 | - | |
1. úsek | Brychta Jiří | - | ||||||
2. úsek | Blaha Tomáš | - | ||||||
3. úsek | Žák Jiří | - | ||||||
2 | M35 | 5 | 2 | M35GER | GER | 00:46:34 | - | |
1. úsek | Thiede Matthias | - | ||||||
2. úsek | Bach Matthias | - | ||||||
3. úsek | Frank Marcel | - | ||||||
3 | M35 | 10 | 3 | M35SUI | SUI | 00:47:44 | - | |
1. úsek | Ferreira Cortez Fernando Carlos | - | ||||||
2. úsek | Monteiro Armando | - | ||||||
3. úsek | Simoes Jose Carlos | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M40 | 2 | 1 | M40GER | GER | 00:43:19 | - | |
1. úsek | Wilshusen Matthias | - | ||||||
2. úsek | Mietzsch Denis | - | ||||||
3. úsek | Friedrich Uwe | - | ||||||
2 | M40 | 4 | 2 | M40AUT | AUT | 00:45:33 | - | |
1. úsek | Zechleitner Gerhard | - | ||||||
2. úsek | Wimmer Robert | - | ||||||
3. úsek | Disslbacher Josef | - | ||||||
3 | M40 | 16 | 3 | M40CZE | CZE | 00:51:39 | - | |
1. úsek | Vobnášil Stanislav | - | ||||||
2. úsek | Bulva Pavel | - | ||||||
3. úsek | Neumann Miroslav | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M45 | 3 | 1 | M45IRL | IRL | 00:43:31 | - | |
1. úsek | Martin Damien | - | ||||||
2. úsek | Traynor Mick | - | ||||||
3. úsek | Ryan Gerry | - | ||||||
2 | M45 | 7 | 2 | M45GER | GER | 00:47:20 | - | |
1. úsek | Groth Detlef | - | ||||||
2. úsek | Rohregger Robert | - | ||||||
3. úsek | Meyer Steffen | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M50 | 8 | 1 | M50GER | GER | 00:47:22 | - | |
1. úsek | Götte Jürgen | - | ||||||
2. úsek | Dietrich Jörg | - | ||||||
3. úsek | Bernd Uwe | - | ||||||
2 | M50 | 11 | 2 | M50CZE | CZE | 00:47:47 | - | |
1. úsek | Motálek Petr | - | ||||||
2. úsek | Kubeček Ladislav | - | ||||||
3. úsek | Kratochvíl Pavel | - | ||||||
3 | M50 | 17 | 3 | M50GBR | GBR | 00:56:14 | - | |
1. úsek | Cackette Paul | - | ||||||
2. úsek | Kirkhope Andrew | - | ||||||
3. úsek | Rayner Trevor | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M55 | 6 | 1 | M55GER | GER | 00:47:05 | - | |
1. úsek | Fries Elmar | - | ||||||
2. úsek | Tuch Jürgen | - | ||||||
3. úsek | Müller Dietmar | - | ||||||
2 | M55 | 9 | 2 | M55UKR | UKR | 00:47:37 | - | |
1. úsek | Saienko Mykola | - | ||||||
2. úsek | Dercach Mykola | - | ||||||
3. úsek | Vovk Oleksandr | - | ||||||
3 | M55 | 12 | 3 | M55CZE | CZE | 00:48:05 | - | |
1. úsek | Veverka Josef | - | ||||||
2. úsek | Kolínek František | - | ||||||
3. úsek | Siegel Josef | - | ||||||
4 | M55 | 13 | 4 | M55SUI | SUI | 00:50:18 | - | |
1. úsek | Thomet Hans-Rudolf | - | ||||||
2. úsek | Widmer Jakob Jgnazius | - | ||||||
3. úsek | Narciso Oliviera | - | ||||||
5 | M55 | 14 | 5 | M55GBR | GBR | 00:51:14 | - | |
1. úsek | Collier John | - | ||||||
2. úsek | Williams Paul | - | ||||||
3. úsek | Rowe Alex | - | ||||||
6 | M55 | 15 | 6 | M55CZE2 | CZE | 00:51:37 | - | |
1. úsek | Šrůtek Stanislav | - | ||||||
2. úsek | Pechek František | - | ||||||
3. úsek | Pechek Vladimír | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M60 | 1 | 1 | M60GER | GER | 00:23:44 | - | |
1. úsek | Bartl Günter | - | ||||||
2. úsek | Vogler Reinhart | - | ||||||
3. úsek | Goldammer Klaus | - | ||||||
2 | M60 | 3 | 2 | M60RUS | RUS | 00:24:18 | - | |
1. úsek | Marmushev Gennady | - | ||||||
2. úsek | Sysoev Nikolay | - | ||||||
3. úsek | Krivonosov Alexey | - | ||||||
3 | M60 | 4 | 3 | M60SUI | SUI | 00:24:28 | - | |
1. úsek | Spring Hans Peter | - | ||||||
2. úsek | Abgottspon Anton | - | ||||||
3. úsek | Esquius Miquel Alfons | - | ||||||
4 | M60 | 5 | 4 | M60CZE2 | CZE | 00:24:53 | - | |
1. úsek | Rus Zdeněk | - | ||||||
2. úsek | Krsek Miroslav | - | ||||||
3. úsek | Němec Jiří | - | ||||||
5 | M60 | 7 | 5 | M60CZE | CZE | 00:25:57 | - | |
1. úsek | Pánek Pavel | - | ||||||
2. úsek | Fait Karel | - | ||||||
3. úsek | Tempír František | - | ||||||
6 | M60 | 10 | 6 | M60UKR | UKR | 00:27:12 | - | |
1. úsek | Kulyk Oleksiy | - | ||||||
2. úsek | Balyta Vasyl | - | ||||||
3. úsek | Krychun Vasyl | - | ||||||
7 | M60 | 18 | 7 | M60SUI | SUI | 00:28:47 | - | |
1. úsek | Maeder Walter | - | ||||||
2. úsek | Hubschmid Roger | - | ||||||
3. úsek | Gysin Felix Heinrich | - | ||||||
8 | M60 | 25 | 8 | M60SUI2 | SUI | 00:31:21 | - | |
1. úsek | Keller Ernst | - | ||||||
2. úsek | Zinng Stefan | - | ||||||
3. úsek | Mathys Friedrich Johann | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M65 | 11 | 1 | M65CZE | CZE | 00:27:17 | - | |
1. úsek | Čech Jaroslav | - | ||||||
2. úsek | Pirk Jan | - | ||||||
3. úsek | Šejbl Václav | - | ||||||
2 | M65 | 17 | 2 | M65SUI | SUI | 00:28:41 | - | |
1. úsek | Galati Francesco | - | ||||||
2. úsek | von Gunten Hans Kurt | - | ||||||
3. úsek | Schmid Robert | - | ||||||
3 | M65 | 23 | 3 | M65GBR | GBR | 00:30:21 | - | |
1. úsek | Davidson Alan | - | ||||||
2. úsek | Heywood John | - | ||||||
3. úsek | Beattie David | - | ||||||
4 | M65 | 26 | 4 | M65EST | EST | 00:31:42 | - | |
1. úsek | Meier Raivo | - | ||||||
2. úsek | Vehlmann Jaan | - | ||||||
3. úsek | Ristmägi Peep | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M70 | 12 | 1 | M70GER | GER | 00:27:19 | - | |
1. úsek | Sirin Ömer | - | ||||||
2. úsek | Fröhlich Herbert | - | ||||||
3. úsek | Elias Dobre | - | ||||||
2 | M70 | 22 | 2 | M70SUI | SUI | 00:30:11 | - | |
1. úsek | Bührer Paul | - | ||||||
2. úsek | Sablone Gregorio Liberato | - | ||||||
3. úsek | Gajic Vukasin | - | ||||||
3 | M70 | 27 | 3 | M70RUS | RUS | 00:32:44 | - | |
1. úsek | Balyukin Vitaly | - | ||||||
2. úsek | Blakitnyy Anatoly | - | ||||||
3. úsek | Burkot Mikhail | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M75 | 24 | 1 | M75GER | GER | 00:30:51 | - | |
1. úsek | Oemus Friedel | - | ||||||
2. úsek | Zosel Armin | - | ||||||
3. úsek | Wittig Klemens | - | ||||||
2 | M75 | 28 | 2 | M75RUS | RUS | 00:34:18 | - | |
1. úsek | Merkulov Yury | - | ||||||
2. úsek | Surkov Yuru | - | ||||||
3. úsek | Skvortsov Ivan | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | M80 | - | 1 | M80CZE | CZE | DNF | - | |
1. úsek | Matzner Karel | - | ||||||
2. úsek | Soukup Jiří | - | ||||||
3. úsek | Buchar Jan | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z35 | 8 | 1 | W35GER | GER | 00:26:03 | - | |
1. úsek | Bach Daniela | - | ||||||
2. úsek | Becker Verena | - | ||||||
3. úsek | Dörscher Christine | - | ||||||
2 | Z35 | 9 | 2 | W35CZE | CZE | 00:27:03 | - | |
1. úsek | Šimůnková Pavla | - | ||||||
2. úsek | Mikulecká Marcela | - | ||||||
3. úsek | Hájková Renata | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z40 | 2 | 1 | W40CZE | CZE | 00:23:46 | - | |
1. úsek | Metelková Táňa | - | ||||||
2. úsek | Doubková Kateřina | - | ||||||
3. úsek | Sekyrová Ivana | - | ||||||
2 | Z40 | 15 | 2 | W40GER | GER | 00:28:20 | - | |
1. úsek | Ebel Roswitha | - | ||||||
2. úsek | Friedrich Ilka | - | ||||||
3. úsek | Stanienda Bianca | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z45 | 6 | 1 | W45GER | GER | 00:24:55 | - | |
1. úsek | Mayer-Tancic Ulrike | - | ||||||
2. úsek | Nehme Tanja | - | ||||||
3. úsek | Ulrich Veronika | - | ||||||
2 | Z45 | 14 | 2 | W45SUI | SUI | 00:28:14 | - | |
1. úsek | Keller-Werder Jacqueline | - | ||||||
2. úsek | Illi Liselotte | - | ||||||
3. úsek | Vouilloz Anne-Catherine | - | ||||||
3 | Z45 | 19 | 3 | W45CZE | CZE | 00:29:09 | - | |
1. úsek | Jirásková Eva | - | ||||||
2. úsek | Siegelová Magdalena | - | ||||||
3. úsek | Matyášová Jana | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z50 | 16 | 1 | W50GER | GER | 00:28:28 | - | |
1. úsek | Fuhrmann Carmen | - | ||||||
2. úsek | Kuhlenkamp Sylvia | - | ||||||
3. úsek | Leibl Irmgard | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z55 | 13 | 1 | W55GER | GER | 00:27:38 | - | |
1. úsek | Lyda Hannelore | - | ||||||
2. úsek | Sachs Christine | - | ||||||
3. úsek | Hoffmann Brigitte | - | ||||||
2 | Z55 | 21 | 2 | W55CZE | CZE | 00:29:37 | - | |
1. úsek | Vacková Hana | - | ||||||
2. úsek | Kováříková Pavla | - | ||||||
3. úsek | Paulů Blanka | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z60 | 20 | 1 | W60SUI | SUI | 00:29:11 | - | |
1. úsek | Gajic Stefica | - | ||||||
2. úsek | Mathys Odilia | - | ||||||
3. úsek | Graf Monika | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z65 | 29 | 1 | W65CZE | CZE | 00:37:03 | - | |
1. úsek | Cupalová Eva | - | ||||||
2. úsek | Ellingerová Dana | - | ||||||
3. úsek | Ročňáková Miloslava | - | ||||||
2 | Z65 | 30 | 2 | W65SUI | SUI | 00:38:26 | - | |
1. úsek | Keller Erika | - | ||||||
2. úsek | Tan Siew Goay | - | ||||||
3. úsek | Marolf Rosemarie | - |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.