Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Q. Štěpánka

26.4.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Q. Štěpánka
  • datum konání: 26.4.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

lyžařské středisko Malák, Jablonné nad Orlicí
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:45 hodin, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

dospělí 50 Kč

Popis tratě

Délka: 7,5 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Hermann
tel. 724 084 239

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.atletikajno.cz

E-mailová adresa

memorialqs@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234
23.4.2000Memoriál Q. Štěpánka149

Statistika závodu Memoriál Q. Štěpánka

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3643

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6918
Hübl Radek8817
Krátký František4317
Dostálek Petr6716
Bielčik Jindřich4016
Novotný Luděk6215
Sadílek Ota4614
Mannlová Jana8014
Vítek Miroslav7213
Kalous Petr7713
Matyášová Jana6513
Hrdina Pavel8813
Nechvíl Petr9113
Stránský Aleš6013
Ženčák Jaroslav6112
Stránská Adéla9112
Šimůnek Jan8212
Fajfr František7212
Jirásková Eva6412
Krupička Miroslav5312
Dostál Ladislav5611
Krejčí Stanislav6311
Červ Miloslav5011
Hanuš Petr6411
Razým Jan5711
Keprtová Miloslava4810
Razým Lukáš7910
Borková Agáta0210
Řemínek Matěj8610
Sontáková Lenka9110
Borek Petr709
Martincová Kristýna939
Sejkorová Lenka639
Smolák Petr949
Vévodová Martina909
Živný Marek919
Purkert Martin909
Moravec Jiří969
Bogdał Roman799
Kozáková Denisa799
Pešava Jan009
Pešavová Eliška038
Koblížek Jindřich488
Vytlačilová Lenka848
Bielčik Petr718
Šafář Jaroslav518
Gregora Zdenek738
Svatoš Otakar348
Stránská Michaela978
Dobšíček Pavel808

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1119Boháč PankrácAC Choceň0600:00:45105,91
2M1226Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:00:4797,09
3M1324Bureš JosefBures dream team0600:00:4797,00
4M1733Vyhnálek TomášAtletika Jablonné n.O.0600:00:5179,45
5M1959Fajfr MarekŽamberk0600:00:5179,28
6M11017Stránský JakubLokomotiva Česká Třebová0700:00:5275,09
7M11148Valenta JakubKunvald0600:00:5274,91
8M11341Krátký VendaKarate Krátký0800:00:5274,74
9M11442Hanuš AdamBiatlon Letohrad0800:00:5370,59
10M11556Mareš VítJablonné n.O.0700:00:5370,50
11M11610Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:00:5370,33
12M11866Beránek MarekSKI team Buková hora0700:00:5657,32
13M12052Tobiáš JáchymŽamberk0600:00:5848,32
14M1219Moskva VojtěchTJ Zlaté Hory0800:01:0039,46
15M12216Fogl TadeášAtletika Žamberk0800:01:0422,13
16M12415Martykán RadimAtletika Žamberk0800:01:0613,01
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1428Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:00:48104,19
2Z1558Červená VeronikaDukla Polička0600:00:48104,11
3Z1629Kožnarová JulieKB Letohrad0600:00:5191,70
4Z1711Malá MarikaAtletika Žamberk0600:00:5191,66
5Z11243Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:5287,28
6Z11727Hájková ZuzanaVKTJ Lanškroun0800:00:5574,95
7Z11951Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:00:5670,66
8Z12355Faltusová EmaBiatlon Letohrad0800:01:0629,22
9Z12553Kreuzigerová NatálieBrno0800:01:118,14
10Z12662Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:01:153,00
Nejmladší žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2213Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:01:25102,39
2M231Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:01:2699,92
3M2547Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:01:2797,69
4M2846Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:01:3383,62
5M2944Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:3774,22
6M21249Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:4457,69
7M2144Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:4945,81
Nejmladší žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2122Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:24106,17
2Z2423Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:26101,51
3Z267Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:3092,32
4Z272Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:3092,22
5Z21025Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:3873,68
6Z21134Vondráčková KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí0500:01:4361,97
7Z2135Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:4557,37
8Z21557Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:5240,93
9Z21660Halasová EliškaJablonné n.O.0400:01:5729,19
10Z21712Andršová MartinaAtletika Žamberk0500:01:5924,67
11Z21863Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:02:123,00
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M313Abrahám LuděkKB Letohrad0200:05:09104,86
2M3264Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:16100,42
3M3321Dostálek VojtěchKB Letohrad0200:05:2594,72
4M3430Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:3091,53
5M3569Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:05:3488,99
6M3636Vondráček JakubAtletika Jablonné n.O.0300:05:4283,95
7M3838Hermann JakubAtletika Jablonné n.O.0300:05:5973,18
8M3940Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:05:5973,16
9M31139Petrjánoš ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0300:06:1164,96
10M31265Pišťáček DanielJablonné n.O.0300:07:0332,62
11M31361Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:07:3015,52
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3154Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:08108,19
2Z3245Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:1897,94
3Z3318Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:03:2293,87
4Z3414Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:03:2887,71
5Z356Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:3283,58
6Z3667Beránková AdélaSKI team Buková hora0200:03:3679,51
7Z3735Pešavová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:4471,32
8Z3837Foglová EvaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:4471,28
9Z3950Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:1638,53
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4131Chlup TomášActivity Lanškroun0000:06:26102,74
2M4271Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:06:3499,14
3M4320Boháč BonifácAC Choceň0100:06:3698,12
4M4768Gregora JanActivity Lanškroun0000:07:1080,25
5M4870Soboń PatrykULKS Bystrzyca Klodzdka0100:07:2473,58
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4732Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:05:47104,78
2Z41072Kačenová NatálieBiatlon Letohrad0000:06:0495,22
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51162Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:09:07110,94
2M52209Kačerovský MichalVencl tým Ústí nad Orlicí9800:09:17107,49
3M53189Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka9900:10:3281,57
4M54190Jilek DariuszULKS Bystrzyca Klodzka9800:11:1068,43
5M56246Moravec JakubRK Letohrad9900:12:3838,02
6M57180Vencl JiříNekoř9800:13:2222,81
Dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z56211Kalousová EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:07:06107,53
2Z59160Faltusová KateřinaBiatlon Letohrad9900:07:2598,95
3Z511167Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:3793,52
4Z527198Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:08:5259,64
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ5245Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:27:28100,73
2MJ7191Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:27:4099,27
Juniorky 18-19 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ17217Průšová RadkaTJ Svitavy9600:07:54100,00
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1229Hrdina PavelAK Perná8800:24:39104,49
2MA2204Trávníček MatějTJ Nové Město na Moravě9200:24:57102,12
3MA3197Hübl RadekRUN sport team8800:26:0393,39
4MA4192Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:2682,42
5MA13227Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:29:2067,35
6MA16249Novotný LudvíkFK Gufero Mistrovice8500:30:0561,40
7MA17261Macháček LukášHovrch7900:30:0661,27
8MA18259Kosek ŠtěpánJablonné nad Orlicí8900:30:1460,21
9MA27237Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:31:4148,71
10MA28263Živný Marek3D Fitness Race team9100:31:5546,86
11MA29248Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:32:0445,67
12MA30233Řemínek MatějAC Choceň8600:32:1843,82
13MA38155Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:33:2235,36
14MA39253Kalous PetrSK Žamberk7700:33:5231,39
15MA41193Glanowski MarekULKS Bystrzyca Klodzka8700:34:2626,90
16MA43262Roleček MilanPěčín7600:34:4524,39
17MA45179Petránek RadimČervená8300:35:4116,99
18MA46258Zatloukal MichalHanychov Stars8900:36:0713,55
19MA52188Černohous PavelJablonné nad Orlicí7900:38:043,00
20MA54156Kožnar JakubŽamberk7800:38:443,00
21MA55254Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:173,00
22MA56234Zabranský AlešZZ TOP Rybitví7800:39:203,00
23MA57251Vencl DavidVencl servis Žamberk7600:39:313,00
24MA58158Stejskal StanislavAtletika Jablonné nad Orlicí7600:39:563,00
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6256Hejl RadekLetohrad7200:27:33103,18
2MB8184Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:1098,77
3MB9171Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:28:1698,06
4MB11151Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:28:5493,53
5MB14213Mrklovský MiroslavStalak Devoss Rychnov7200:29:2689,72
6MB19220Zachař JiříSruby7200:30:5878,77
7MB20224Scheuer JanActivity Lanškroun6600:31:0078,53
8MB21194Dostálek PetrBouda Těchonín6700:31:0977,46
9MB22250Vencl JiříVencl servis Žamberk7400:31:1576,74
10MB23207Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:31:1976,27
11MB24242Doležal MartinSPS Sázava7000:31:2375,79
12MB32178Beránek JanSki team Buková hora7500:32:4366,26
13MB33181Žemlička MiloslavIsolit-Bravo Jablonné n. O.7100:32:4965,55
14MB34257Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:32:5065,43
15MB35260Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:33:0563,64
16MB36172Chlup JiříActivity Lanškroun7000:33:0663,52
17MB37150Hampl AloisOstrov7000:33:1862,10
18MB40221Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:34:1455,43
19MB48186Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7400:36:3538,64
20MB51165Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:1933,40
21MB60201Bárta JiříPraha 66800:41:125,66
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10183Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:31104,16
2MC12206Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:29:02100,61
3MC15173Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:29:4995,23
4MC25226Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:31:2484,36
5MC26240Krátký LubošLanškroun6200:31:2784,01
6MC31255Kalous TomášRUN sport team6400:32:2377,60
7MC47196Valach PetrLPU Pardubice6500:36:1650,93
8MC49222Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:36:5047,04
9MC53238Vokřál VladimírČervený Potok6500:38:3634,91
10MC59199Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:40:4220,49
11MC61210Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5700:43:243,00
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD42215Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:34:44104,99
2MD44195Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:34:57103,77
3MD50232Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:1191,24
4MD62174Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:46:0741,08
Muži E 70 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5208Krátký FrantišekKrálíky4300:12:14133,81
2ME8235Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:15:5583,77
3ME9252Marek JiříOREL Vysoké Mýto4300:16:0182,42
4ME10214Bielčik JindřichLichkov4000:16:1479,47
5ME11244Tomíšek JindřichOREL Horní Moštěnice3900:16:4472,68
6ME12200Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:21:1710,87
Ženy A 20-34 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4216Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:37109,76
2ZA5231Vévodová MartinaAK Perná9000:06:44105,93
3ZA10212Kožnarová BarboraMladkov9300:07:2984,31
4ZA13203Trávníčková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:07:4278,07
5ZA21239Krátká HanaLanškroun9500:08:1860,77
6ZA24205Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:08:2955,49
7ZA25247Marholdová LucieChoceň8300:08:3055,01
Ženy B 35-44 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB15187Dostálová PetraLanškroun7800:07:52101,40
2ZB16152Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:53100,98
3ZB19168Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0197,62
4ZB20161Pešavová JitkaAtletika Jablonné nad Orlicí7400:08:0795,09
5ZB22159Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:08:2288,78
6ZB23182Fojtíková HanaŽamberk7900:08:2388,36
7ZB26163Dostálková LenkaASPV Těchonín7700:08:4678,68
8ZB28185Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:0371,53
9ZB29243Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:09:1666,06
10ZB31153Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:09:2064,38
11ZB33170Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:09:5848,39
12ZB35157Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7500:10:0445,86
13ZB37166Jadrná VěraÚstí nad Orlicí7700:10:5424,82
14ZB38164Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:0520,20
15ZB42177Beránková MilenaSki team Buková hora7700:12:223,00
16ZB43219Vaníčková KláraSki klub Buková Hora8000:12:233,00
Ženy C 45-54 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC12241Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:41103,55
2ZC14218Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:07:5099,72
3ZC18228Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:5796,73
4ZC30223Cinková JitkaPardubice6800:09:1862,22
5ZC32175Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:4650,28
6ZC39202Bártová AlenaPraha 66700:12:073,00
7ZC41225Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:12:203,00
Ženy D 55 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD34154Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:02118,13
2ZD36176Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:50103,63
3ZD40236Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:12:1478,25
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1119Boháč PankrácAC Choceň0600:00:45105,91
2M1226Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:00:4797,09
3M1324Bureš JosefBures dream team0600:00:4797,00
1Z1428Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:00:48104,19
2Z1558Červená VeronikaDukla Polička0600:00:48104,11
3Z1629Kožnarová JulieKB Letohrad0600:00:5191,70
4M1733Vyhnálek TomášAtletika Jablonné n.O.0600:00:5179,45
4Z1711Malá MarikaAtletika Žamberk0600:00:5191,66
5M1959Fajfr MarekŽamberk0600:00:5179,28
6M11017Stránský JakubLokomotiva Česká Třebová0700:00:5275,09
7M11148Valenta JakubKunvald0600:00:5274,91
5Z11243Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:5287,28
8M11341Krátký VendaKarate Krátký0800:00:5274,74
9M11442Hanuš AdamBiatlon Letohrad0800:00:5370,59
10M11556Mareš VítJablonné n.O.0700:00:5370,50
11M11610Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:00:5370,33
6Z11727Hájková ZuzanaVKTJ Lanškroun0800:00:5574,95
12M11866Beránek MarekSKI team Buková hora0700:00:5657,32
7Z11951Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:00:5670,66
13M12052Tobiáš JáchymŽamberk0600:00:5848,32
14M1219Moskva VojtěchTJ Zlaté Hory0800:01:0039,46
15M12216Fogl TadeášAtletika Žamberk0800:01:0422,13
8Z12355Faltusová EmaBiatlon Letohrad0800:01:0629,22
16M12415Martykán RadimAtletika Žamberk0800:01:0613,01
9Z12553Kreuzigerová NatálieBrno0800:01:118,14
10Z12662Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:01:153,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2122Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:24106,17
1M2213Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:01:25102,39
2M231Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:01:2699,92
2Z2423Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:26101,51
3M2547Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:01:2797,69
3Z267Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:3092,32
4Z272Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:3092,22
4M2846Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:01:3383,62
5M2944Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:3774,22
5Z21025Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:3873,68
6Z21134Vondráčková KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí0500:01:4361,97
6M21249Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:4457,69
7Z2135Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:4557,37
7M2144Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:4945,81
8Z21557Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:5240,93
9Z21660Halasová EliškaJablonné n.O.0400:01:5729,19
10Z21712Andršová MartinaAtletika Žamberk0500:01:5924,67
11Z21863Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:02:123,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3154Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:08108,19
2Z3245Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:1897,94
3Z3318Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:03:2293,87
4Z3414Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:03:2887,71
5Z356Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:3283,58
6Z3667Beránková AdélaSKI team Buková hora0200:03:3679,51
7Z3735Pešavová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:4471,32
8Z3837Foglová EvaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:4471,28
9Z3950Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:1638,53
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M313Abrahám LuděkKB Letohrad0200:05:09104,86
2M3264Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:16100,42
3M3321Dostálek VojtěchKB Letohrad0200:05:2594,72
4M3430Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:3091,53
5M3569Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:05:3488,99
6M3636Vondráček JakubAtletika Jablonné n.O.0300:05:4283,95
1Z4732Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:05:47104,78
7M3838Hermann JakubAtletika Jablonné n.O.0300:05:5973,18
8M3940Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:05:5973,16
2Z41072Kačenová NatálieBiatlon Letohrad0000:06:0495,22
9M31139Petrjánoš ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0300:06:1164,96
10M31265Pišťáček DanielJablonné n.O.0300:07:0332,62
11M31361Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:07:3015,52
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4131Chlup TomášActivity Lanškroun0000:06:26102,74
2M4271Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:06:3499,14
3M4320Boháč BonifácAC Choceň0100:06:3698,12
1ZA4216Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:37109,76
2ZA5231Vévodová MartinaAK Perná9000:06:44105,93
1Z56211Kalousová EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:07:06107,53
4M4768Gregora JanActivity Lanškroun0000:07:1080,25
5M4870Soboń PatrykULKS Bystrzyca Klodzdka0100:07:2473,58
2Z59160Faltusová KateřinaBiatlon Letohrad9900:07:2598,95
3ZA10212Kožnarová BarboraMladkov9300:07:2984,31
3Z511167Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:3793,52
1ZC12241Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:41103,55
4ZA13203Trávníčková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:07:4278,07
2ZC14218Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:07:5099,72
1ZB15187Dostálová PetraLanškroun7800:07:52101,40
2ZB16152Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:53100,98
1ZJ17217Průšová RadkaTJ Svitavy9600:07:54100,00
3ZC18228Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:5796,73
3ZB19168Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0197,62
4ZB20161Pešavová JitkaAtletika Jablonné nad Orlicí7400:08:0795,09
5ZA21239Krátká HanaLanškroun9500:08:1860,77
5ZB22159Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:08:2288,78
6ZB23182Fojtíková HanaŽamberk7900:08:2388,36
6ZA24205Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:08:2955,49
7ZA25247Marholdová LucieChoceň8300:08:3055,01
7ZB26163Dostálková LenkaASPV Těchonín7700:08:4678,68
4Z527198Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:08:5259,64
8ZB28185Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:0371,53
9ZB29243Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:09:1666,06
4ZC30223Cinková JitkaPardubice6800:09:1862,22
10ZB31153Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:09:2064,38
5ZC32175Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:4650,28
11ZB33170Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:09:5848,39
1ZD34154Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:02118,13
12ZB35157Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7500:10:0445,86
2ZD36176Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:50103,63
13ZB37166Jadrná VěraÚstí nad Orlicí7700:10:5424,82
14ZB38164Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:0520,20
6ZC39202Bártová AlenaPraha 66700:12:073,00
3ZD40236Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:12:1478,25
7ZC41225Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:12:203,00
15ZB42177Beránková MilenaSki team Buková hora7700:12:223,00
16ZB43219Vaníčková KláraSki klub Buková Hora8000:12:233,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51162Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:09:07110,94
2M52209Kačerovský MichalVencl tým Ústí nad Orlicí9800:09:17107,49
3M53189Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka9900:10:3281,57
4M54190Jilek DariuszULKS Bystrzyca Klodzka9800:11:1068,43
1ME5208Krátký FrantišekKrálíky4300:12:14133,81
5M56246Moravec JakubRK Letohrad9900:12:3838,02
6M57180Vencl JiříNekoř9800:13:2222,81
2ME8235Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:15:5583,77
3ME9252Marek JiříOREL Vysoké Mýto4300:16:0182,42
4ME10214Bielčik JindřichLichkov4000:16:1479,47
5ME11244Tomíšek JindřichOREL Horní Moštěnice3900:16:4472,68
6ME12200Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:21:1710,87
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1229Hrdina PavelAK Perná8800:24:39104,49
2MA2204Trávníček MatějTJ Nové Město na Moravě9200:24:57102,12
3MA3197Hübl RadekRUN sport team8800:26:0393,39
4MA4192Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:2682,42
1MJ5245Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:27:28100,73
1MB6256Hejl RadekLetohrad7200:27:33103,18
2MJ7191Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:27:4099,27
2MB8184Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:1098,77
3MB9171Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:28:1698,06
1MC10183Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:31104,16
4MB11151Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:28:5493,53
2MC12206Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:29:02100,61
5MA13227Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:29:2067,35
5MB14213Mrklovský MiroslavStalak Devoss Rychnov7200:29:2689,72
3MC15173Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:29:4995,23
6MA16249Novotný LudvíkFK Gufero Mistrovice8500:30:0561,40
7MA17261Macháček LukášHovrch7900:30:0661,27
8MA18259Kosek ŠtěpánJablonné nad Orlicí8900:30:1460,21
6MB19220Zachař JiříSruby7200:30:5878,77
7MB20224Scheuer JanActivity Lanškroun6600:31:0078,53
8MB21194Dostálek PetrBouda Těchonín6700:31:0977,46
9MB22250Vencl JiříVencl servis Žamberk7400:31:1576,74
10MB23207Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:31:1976,27
11MB24242Doležal MartinSPS Sázava7000:31:2375,79
4MC25226Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:31:2484,36
5MC26240Krátký LubošLanškroun6200:31:2784,01
9MA27237Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:31:4148,71
10MA28263Živný Marek3D Fitness Race team9100:31:5546,86
11MA29248Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:32:0445,67
12MA30233Řemínek MatějAC Choceň8600:32:1843,82
6MC31255Kalous TomášRUN sport team6400:32:2377,60
12MB32178Beránek JanSki team Buková hora7500:32:4366,26
13MB33181Žemlička MiloslavIsolit-Bravo Jablonné n. O.7100:32:4965,55
14MB34257Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:32:5065,43
15MB35260Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:33:0563,64
16MB36172Chlup JiříActivity Lanškroun7000:33:0663,52
17MB37150Hampl AloisOstrov7000:33:1862,10
13MA38155Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:33:2235,36
14MA39253Kalous PetrSK Žamberk7700:33:5231,39
18MB40221Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:34:1455,43
15MA41193Glanowski MarekULKS Bystrzyca Klodzka8700:34:2626,90
1MD42215Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:34:44104,99
16MA43262Roleček MilanPěčín7600:34:4524,39
2MD44195Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:34:57103,77
17MA45179Petránek RadimČervená8300:35:4116,99
18MA46258Zatloukal MichalHanychov Stars8900:36:0713,55
7MC47196Valach PetrLPU Pardubice6500:36:1650,93
19MB48186Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7400:36:3538,64
8MC49222Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:36:5047,04
3MD50232Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:1191,24
20MB51165Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:1933,40
19MA52188Černohous PavelJablonné nad Orlicí7900:38:043,00
9MC53238Vokřál VladimírČervený Potok6500:38:3634,91
20MA54156Kožnar JakubŽamberk7800:38:443,00
21MA55254Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:173,00
22MA56234Zabranský AlešZZ TOP Rybitví7800:39:203,00
23MA57251Vencl DavidVencl servis Žamberk7600:39:313,00
24MA58158Stejskal StanislavAtletika Jablonné nad Orlicí7600:39:563,00
10MC59199Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:40:4220,49
21MB60201Bárta JiříPraha 66800:41:125,66
11MC61210Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5700:43:243,00
4MD62174Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:46:0741,08
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1229Hrdina PavelAK Perná8800:24:39104,49
2MA2204Trávníček MatějTJ Nové Město na Moravě9200:24:57102,12
3MA3197Hübl RadekRUN sport team8800:26:0393,39
4MA4192Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:2682,42
5MJ5245Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:27:2882,15
6MB6256Hejl RadekLetohrad7200:27:3381,49
7MJ7191Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:27:4080,57
8MB8184Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:1076,60
9MB9171Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:28:1675,81
10MC10183Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:3173,83
11MB11151Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:28:5470,79
12MC12206Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:29:0269,73
13MA13227Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:29:2067,35
14MB14213Mrklovský MiroslavStalak Devoss Rychnov7200:29:2666,56
15MC15173Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:29:4963,52
16MA16249Novotný LudvíkFK Gufero Mistrovice8500:30:0561,40
17MA17261Macháček LukášHovrch7900:30:0661,27
18MA18259Kosek ŠtěpánJablonné nad Orlicí8900:30:1460,21
19MB19220Zachař JiříSruby7200:30:5854,40
20MB20224Scheuer JanActivity Lanškroun6600:31:0054,13
21MB21194Dostálek PetrBouda Těchonín6700:31:0952,94
22MB22250Vencl JiříVencl servis Žamberk7400:31:1552,15
23MB23207Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:31:1951,62
24MB24242Doležal MartinSPS Sázava7000:31:2351,09
25MC25226Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:31:2450,96
26MC26240Krátký LubošLanškroun6200:31:2750,56
27MA27237Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:31:4148,71
28MA28263Živný Marek3D Fitness Race team9100:31:5546,86
29MA29248Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:32:0445,67
30MA30233Řemínek MatějAC Choceň8600:32:1843,82
31MC31255Kalous TomášRUN sport team6400:32:2343,16
32MB32178Beránek JanSki team Buková hora7500:32:4340,52
33MB33181Žemlička MiloslavIsolit-Bravo Jablonné n. O.7100:32:4939,72
34MB34257Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:32:5039,59
35MB35260Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:33:0537,61
36MB36172Chlup JiříActivity Lanškroun7000:33:0637,48
37MB37150Hampl AloisOstrov7000:33:1835,89
38MA38155Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:33:2235,36
39MA39253Kalous PetrSK Žamberk7700:33:5231,39
40MB40221Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:34:1428,49
41MA41193Glanowski MarekULKS Bystrzyca Klodzka8700:34:2626,90
42MD42215Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:34:4424,52
43MA43262Roleček MilanPěčín7600:34:4524,39
44MD44195Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:34:5722,80
45MA45179Petránek RadimČervená8300:35:4116,99
46MA46258Zatloukal MichalHanychov Stars8900:36:0713,55
47MC47196Valach PetrLPU Pardubice6500:36:1612,36
48MB48186Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7400:36:359,85
49MC49222Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:36:507,87
50MD50232Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:115,09
51MB51165Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:194,03
52MA52188Černohous PavelJablonné nad Orlicí7900:38:043,00
53MC53238Vokřál VladimírČervený Potok6500:38:363,00
54MA54156Kožnar JakubŽamberk7800:38:443,00
55MA55254Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:173,00
56MA56234Zabranský AlešZZ TOP Rybitví7800:39:203,00
57MA57251Vencl DavidVencl servis Žamberk7600:39:313,00
58MA58158Stejskal StanislavAtletika Jablonné nad Orlicí7600:39:563,00
59MC59199Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:40:423,00
60MB60201Bárta JiříPraha 66800:41:123,00
61MC61210Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5700:43:243,00
62MD62174Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:46:073,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4216Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:37106,19
2ZA5231Vévodová MartinaAK Perná9000:06:44102,29
3Z56211Kalousová EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:07:0691,52
4Z59160Faltusová KateřinaBiatlon Letohrad9900:07:2582,22
5ZA10212Kožnarová BarboraMladkov9300:07:2980,27
6Z511167Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:3776,35
7ZC12241Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:4174,39
8ZA13203Trávníčková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:07:4273,90
9ZC14218Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:07:5069,99
10ZB15187Dostálová PetraLanškroun7800:07:5269,01
11ZB16152Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:5368,52
12ZJ17217Průšová RadkaTJ Svitavy9600:07:5468,03
13ZC18228Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:5766,56
14ZB19168Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0164,61
15ZB20161Pešavová JitkaAtletika Jablonné nad Orlicí7400:08:0761,67
16ZA21239Krátká HanaLanškroun9500:08:1856,29
17ZB22159Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:08:2254,33
18ZB23182Fojtíková HanaŽamberk7900:08:2353,84
19ZA24205Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:08:2950,90
20ZA25247Marholdová LucieChoceň8300:08:3050,41
21ZB26163Dostálková LenkaASPV Těchonín7700:08:4642,58
22Z527198Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:08:5239,65
23ZB28185Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:0334,26
24ZB29243Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:09:1627,90
25ZC30223Cinková JitkaPardubice6800:09:1826,92
26ZB31153Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:09:2025,94
27ZC32175Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:4613,22
28ZB33170Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:09:587,35
29ZD34154Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:025,39
30ZB35157Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7500:10:044,41
31ZD36176Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:503,00
32ZB37166Jadrná VěraÚstí nad Orlicí7700:10:543,00
33ZB38164Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:053,00
34ZC39202Bártová AlenaPraha 66700:12:073,00
35ZD40236Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:12:143,00
36ZC41225Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:12:203,00
37ZB42177Beránková MilenaSki team Buková hora7700:12:223,00
38ZB43219Vaníčková KláraSki klub Buková Hora8000:12:233,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód