Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

29.8.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 29.8.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

POZOR - VEČERNÍ ZÁVOD!!!
Dětské kategorie od 18:00, dospělí (1 km) až od 20:30 hodin!

Časový pořad v PDF

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace



Propozice poháru Pekelný kilometr 2015:

Seriál závodů ve zdolávání sjezdovky v České Třebové.
Pořadatel soutěže: Šimůnek, s.r.o. ve spolupráci s Eko Bi s. r. o., Česká Třebová
Statistik soutěže: Milan Kebrle, tel. 732 965 590, e-mail: team@iscarex.cz

Seriál obsahuje 5 závodů, celkové výsledky jsou zařazeny do Iscarex poháru 2015.
Termíny závodů:
1) 1. 4. 2015
2) 6. 5. 2015
3) 3. 6. 2015
4) 1. 7. 2015
5) 29. 8. 2015 - večerní závod - vyhlášení série závodů

Kategorie trať 1 km:
Dorostenci - 16-17 let (r. 98-99)
Junioři - 18-19 let (r. 96-97)
Muži A - 20-39 let (r. 76-95)
Muži B - 40-49 let (r. 66-75)
Muži C - 50-59 let (r. 56-65)
Muži D - 60-69 let (r. 46-55)
Muži E - 70 let a starší (r. 45 a starší)

Dorostenky 16-17 let (r. 98-99)
Juniorky - 18-19 let (r. 96-97)
Ženy A - 20-34 let (r. 81-95)
Ženy B - 35-44 let (r. 71-80)
Ženy C - 45-54 let (r. 61-70)
Ženy D - 55 let a starší (r. 60 a starší)

Kategorie trať 500 m:
Starší žáci 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žáci 12-13 let (r. 02-03)

Starší žákyně 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žákyně 12-13 let (r. 02-03)

Kategorie trať 250 m:
Nejmladší žáci II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žáci I 8-9 let (r. 06-07)

Nejmladší žákyně II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žákyně I 8-9 let (r. 06-07)

Kategorie trať 100 m:
Chlapci 7 let a mladší (r. 08 a mladší)
Dívky 7 let a mladší (r. 08 a mladší)

Bodování:
Počet získaných bodů je úměrný výkonu. Součet nejlepších časů každého závodníka bude porovnán s průměrem prvních tří závodníků v kategorii. Tomuto průměru je přidělena hodnota 100 bodů. Z pěti závodů se budou sčítat tři nejlepší dosažené časy. Závodník s časem 150% a horším již nezíská žádný bod. Při rovnosti bodů rozhoduje větší počet lepších umístění. Podmínkou zařazení do celkového hodnocení Pekelného kilometru je absolvování alespoň 3 běhů.

Celkový výsledek běžce v poháru Pekelný kilometr 2015 bude započítán do Iscarex poháru 2015.

Místo konání:
Sportovní areál Peklák, Česká Třebová
Intervalový start - jeden závodník po 30 s. Každý závodník dostane přiřazený startovní čas.
První start v 17:00 hodin (29. 8. - od 18:00 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, pro trať 1 km od 17:45 hodin (29. 8. - od 20:30 hodin).

Přihlášky:
V místě startu, od 16:00 do 16:45 hodin (29. 8. - od 17:00 do 17:45 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, od 16:00 do 17:30 (29. 8. - od 17:00 do 20:00 hodin) pro trať 1 km.

Startovné:
Jednotné 30 Kč / závod (předškolní děti zdarma)

Popis tratě:
Trať 100 m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 250 m pro žáky a žákyně do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 500 m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch.
Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, převýšení 150 m.

Ceny a vyhlášení vítězů:
Vyhlášení vítězů se uskuteční a ceny budou uděleny pouze za celý seriál, po posledním závodě 29. 8. 2015. Ceny je možné převzít pouze osobně. Odměněni budou vždy první 3 závodníci ve vypsaných kategoriích. Závodníci obdrží věcné ceny a volné poukazy na sportoviště (plavecký bazén, lanové centrum, SKI areál).

Sponzoři poháru:
Šimůnek, s.r.o.
Iscarex, s.r.o.
Eko Bi s.r.o., Česká Třebová

Ostatní informace u pořadatele soutěže:
Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845
cncvyroba@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C219Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:29-
2C2222Gregora Lukᚎichlínek0800:00:32-
3C2617Trávníček JanTRAFO Team0900:00:35-
4C2712Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:36-
5C2815Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:36-
6C297Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:37-
7C2105Pavlík MatějHorní Jelení0900:00:37-
8C2118Lochman JanISCAREX Junior team ČT0800:00:38-
9C21320Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:40-
10C21419Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:40-
11C2153Marhold DanielHorní Jelení0900:00:41-
12C2172Cvrček JáchymAtletika Polička1000:00:43-
13C21811Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:44-
14C2194Minařík RichardHorní Jelení0900:00:46-
15C22110Škrabánek DominikČeská Třebová1000:00:51-
16C22214Topinka TobiášLanškroun1000:00:53-
17C22325Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:01:01-
18C22626Flídr Nikolas-1400:04:03-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D236Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:33-
2D2416Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:34-
3D2518Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:34-
4D2121Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:00:39-
5D21623Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:41-
6D22013Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:00:50-
7D22424Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:01:15-
8D22521Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:01:55-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M192Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:23-
2M11313Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:29-
3M1173Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:01:39-
4M11910Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:45-
5M12120Topinka AdamLanškroun0700:01:46-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1626Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:20-
2Z11222Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:29-
3Z11521Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:33-
4Z11625Bednářová KateřinaTJ Svitavy0600:01:34-
5Z1188Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:39-
6Z1237Pavlíková KláraHorní Jelení0700:01:56-
7Z1245Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:01-
8Z12516Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:03-
9Z1266Minaříková KristýnaHorní Jelení0700:02:22-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2311Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:15-
2M2415Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:19-
3M2714Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:01:20-
4M2819Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:22-
5M21023Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:24-
6M22024Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:45-
7M2224Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:54-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z219Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:09-
2Z221Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:12-
3Z2517Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:20-
4Z21112Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:29-
5Z21418Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:33-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M349Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:39-
2M381Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:30-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z354Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:40-
2Z373Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:10-
3Z397Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:35-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M418Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:10-
2M422Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:26-
3M436Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:03:31-
4M465Hai HonzaActivity Lanškroun0100:03:43-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5344Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or9800:05:10-
2M5543Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:20-
3M5645Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:20-
4M51742Novák DavidSK Donocykl9800:05:54-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53040Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:22-
2Z55446Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:08:03-
3Z56212Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:08-
4Z57060Růžičková Lucie-9800:10:16-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ736Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:23-
2MJ2021Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:07-
3MJ4424Kučera JanČeská Třebová9700:07:45-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1569Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:51-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:01-
2MA450Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:14-
3MA870Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:25-
4MA1051Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:37-
5MA1264Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:41-
6MA1647Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:53-
7MA1858Kolář MichalBox Club Dynamo Svitavy8600:06:00-
8MA2162Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:14-
9MA2268Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:19-
10MA2665Švec MartinVK Choceň8700:06:54-
11MA3119Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:07:23-
12MA336Marhold LubošHorní Jelení7700:07:29-
13MA359Pavlík PetrHorní Jelení8000:07:31-
14MA3755Prchal DavidBox Club Dynamo Svitavy9300:07:36-
15MA4072Cvrček MartinAtletika Polička7900:07:40-
16MA4157Nedoma Ondřejtrailrun.cz8300:07:42-
17MA4571Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:45-
18MA4767Chudý MartinBox Club Dynamo Svitavy8500:07:49-
19MA5159Dvořáček JanTrailrun.cz7900:08:00-
20MA568Bryška TomášSvitavy7800:08:05-
21MA6410Havel Zdeněk-8100:09:10-
22MA6613Flídr MarekČeská Třebová9000:09:22-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB252Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:09-
2MB948Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:29-
3MB1141Novák PetrSK Donocykl6700:05:41-
4MB1935Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:03-
5MB2366Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:39-
6MB2753Ondráček MartinPro-Music Prolog Bike Trutnov7300:07:11-
7MB3223Hruban JanČeská Třebová6600:07:25-
8MB3863Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:07:36-
9MB435Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:43-
10MB5018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:00-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC134Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:44-
2MC1430Jančík BořekSVARTES Hořice6400:05:45-
3MC2533Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:06:50-
4MC293Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:07:18-
5MC6154Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:03-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2832Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:17-
2MD3649Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:32-
3MD3934Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:07:38-
4MD4837Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:07:53-
5MD5529Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:03-
6MD6038Tučný JanMK Pardubice4700:09:00-
7MD671Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:36-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5314Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:03-
2ZA5926Šlachtová IvanaStudénka8500:08:57-
3ZA6556Volfová GabrielaBox Club Dynamo Svitavy8800:09:13-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4261Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:43-
2ZB4617Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:47-
3ZB4927Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:54-
4ZB5216Dostálová PetraLanškroun7800:08:02-
5ZB5715Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:43-
6ZB6325Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:09:09-
7ZB6811Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:45-
8ZB717Minaříková IvaHorní Jelení7900:10:25-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2439Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:44-
2ZC3420Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:31-
3ZC582Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:51-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6931Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:09:51-
2ZD7222Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:13-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M418Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:10-
2M422Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:26-
3M436Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:03:31-
1M349Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:39-
1Z354Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:40-
4M465Hai HonzaActivity Lanškroun0100:03:43-
2Z373Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:10-
2M381Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:30-
3Z397Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:35-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:01-
1MB252Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:09-
1M5344Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or9800:05:10-
2MA450Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:14-
2M5543Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:20-
3M5645Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:20-
1MJ736Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:23-
3MA870Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:25-
2MB948Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:29-
4MA1051Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:37-
3MB1141Novák PetrSK Donocykl6700:05:41-
5MA1264Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:41-
1MC134Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:44-
2MC1430Jančík BořekSVARTES Hořice6400:05:45-
1ZJ1569Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:51-
6MA1647Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:53-
4M51742Novák DavidSK Donocykl9800:05:54-
7MA1858Kolář MichalBox Club Dynamo Svitavy8600:06:00-
4MB1935Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:03-
2MJ2021Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:07-
8MA2162Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:14-
9MA2268Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:19-
5MB2366Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:39-
1ZC2439Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:44-
3MC2533Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:06:50-
10MA2665Švec MartinVK Choceň8700:06:54-
6MB2753Ondráček MartinPro-Music Prolog Bike Trutnov7300:07:11-
1MD2832Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:17-
4MC293Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:07:18-
1Z53040Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:22-
11MA3119Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:07:23-
7MB3223Hruban JanČeská Třebová6600:07:25-
12MA336Marhold LubošHorní Jelení7700:07:29-
2ZC3420Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:31-
13MA359Pavlík PetrHorní Jelení8000:07:31-
2MD3649Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:32-
14MA3755Prchal DavidBox Club Dynamo Svitavy9300:07:36-
8MB3863Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:07:36-
3MD3934Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:07:38-
15MA4072Cvrček MartinAtletika Polička7900:07:40-
16MA4157Nedoma Ondřejtrailrun.cz8300:07:42-
1ZB4261Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:43-
9MB435Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:43-
3MJ4424Kučera JanČeská Třebová9700:07:45-
17MA4571Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:45-
2ZB4617Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:47-
18MA4767Chudý MartinBox Club Dynamo Svitavy8500:07:49-
4MD4837Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:07:53-
3ZB4927Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:54-
10MB5018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:00-
19MA5159Dvořáček JanTrailrun.cz7900:08:00-
4ZB5216Dostálová PetraLanškroun7800:08:02-
1ZA5314Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:03-
2Z55446Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:08:03-
5MD5529Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:03-
20MA568Bryška TomášSvitavy7800:08:05-
5ZB5715Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:43-
3ZC582Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:51-
2ZA5926Šlachtová IvanaStudénka8500:08:57-
6MD6038Tučný JanMK Pardubice4700:09:00-
5MC6154Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:03-
3Z56212Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:08-
6ZB6325Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:09:09-
21MA6410Havel Zdeněk-8100:09:10-
3ZA6556Volfová GabrielaBox Club Dynamo Svitavy8800:09:13-
22MA6613Flídr MarekČeská Třebová9000:09:22-
7MD671Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:36-
7ZB6811Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:45-
1ZD6931Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:09:51-
4Z57060Růžičková Lucie-9800:10:16-
8ZB717Minaříková IvaHorní Jelení7900:10:25-
2ZD7222Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:13-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Ahoj, zdravim uz z Prahy a vsem se jeste jednou omlouvam za neucast pri vyhlaseni (..dalsi vlak by jel bohuzel az rano..) Souperum gratulace, poradatelum dik, peklaku zdar, a pristi rok zas na startu !! :-)
turekm
ahoj, na Pekláku zůstala černá cyklistická láhev.....
simunkova.pavla
dobrý moje oblíbené závody
andreakumpo

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód