Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Velký Javorník

16.5.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Velký Javorník
  • datum konání: 16.5.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Pohorská jednota Radhošť o.s.

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařský areál skokanských můstků, Lubina 692, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm
start v 10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 7:00 do 9:45 hodin

Startovné

žáci a dorost 50 Kč, junioři a dospělí 100 Kč

Popis tratě

Délka: 10,2 km
Převýšení: 564 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v jednotlivých kategoriích obdrží poháry a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jan Šrubař, CSc
Střelniční 1065
744 01 Frenštát p.R.
tel.byt: +420 556 831 423

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.pohorskajednota.cz

E-mailová adresa

jan.srubar@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
12.5.2012Běh na Velký Javorník118
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64

Statistika závodu Běh na Velký Javorník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2380

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4720
Groš Štefan6119
Zátopek Jiří6016
Přívětivý Miroslav5315
Szebesta Pavel6814
Vodička Jan4514
Špacír Ladislav5513
Kolínek František5613
Šokalová Ludmila5612
Šnevajs Radomír6312
Baláž Roman6512
Škapa Marek7112
Volný Jaromír3512
Melčák Tomáš7512
Tománek Pavel5511
Tončík Petr7111
Šimůnek Jan4911
Vraštilová Miloslava5611
Šír Václav4811
Jirásková Eva6411
Kvita Josef5111
Oškera Oldřich2311
Jelínek Petr5211
Balko Peter4411
Žák Jiří7110
Černý Vladimír5210
Keprtová Miloslava4810
Bitala Václav7710
Šimůnek Jan8210
Vlček Tomáš8010
Suchánek Lukáš799
Krejčí Lukáš769
Walek Bronislav579
Piskoř Karel389
Pechek František539
Horáček Michal758
Stránský Aleš608
Leszkow Petr448
Gaman Jaroslav358
Filipec Petr848
Marek Dalimil608
Bednařík Jiří458
Velička Zdeněk627
Kaleta Daniel827
Kebrle Milan757
Kubíček František467
Zoubek Zdeněk697
Harabiš Zbyněk657
Svatoš Otakar347
Dobiáš Jaroslav637

Výsledky závodu

  • platné k 18.05.2015, 14:24
  • zobrazeno 1328x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ858Smetana JonášVinotéka u Karla9700:47:33105
2MJ1562Šivic VojtěchVinotéka u Karla9900:51:4493
3MJ2490Kozlovský MarekTriatlon Frenštát0300:54:4381
4MJ3365Krupa LubošLubíci9800:57:1672
5MJ5226Kadaňka JanŠSK Rožnov p. R.9701:01:1066
6MJ6479Bartoň VítOrel Veřovice9901:04:5360
7MJ7172Skýpala JakubTJ Sokol Frenštát p. R.9701:07:2157
8MJ7723Facek TomᚊSK Rožnov p. R.0301:09:4754
9MJ8593Bulička DominikKroměříž0301:13:0151
10MJ9378Svoboda LubomírFrenštát p. R.9801:24:2848
Muži A (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Pytlík JiříMK Seitl Ostrava9100:43:54105
2MA42Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:46:1293
3MA656Žáček MartinMTB Ondřejník9000:47:2181
4MA1215Škuca ZbyněkVinotéka u Karla8700:48:5672
5MA1718Píša MartinTobi&StarsHollow8200:52:0066
6MA1951Pokluda Jiří, Ing.PJR Frenštát p. R.7900:53:1260
7MA2040Lukeš TomášPřátelé zeleného údolí9000:53:2357
8MA2337Bernard AdamFrenštát p. R.8400:54:3854
9MA2812Hrnčiar MichalChata Kľačianská Magura – DREVÁCI8400:55:25-
10MA3044Polášek TomášSKNK8400:55:5351
11MA3653Sedlář RobinOstrava8300:57:3548
12MA3894Zela RadekPJR Frenštát p. R.7800:58:2345
13MA4355Sionkala MichalOstrava8300:59:0942
14MA4469Čtvrtečka RomanOstrava8400:59:0939
15MA4819Němec PetrOstrava7701:00:2736
16MA5092Sykora JosefValašská Polanka9001:00:4233
17MA5436Blumenstein TomasFrenštát p. R.8201:01:2830
18MA5675Hajduk PavelOstrava7901:02:1127
19MA804Pícha JanPJR Frenštát p. R.8501:10:2224
20MA8729Moračík PetrRožnov p. R.8101:14:5221
21MA9148Horák ZdeněkBrno7901:21:1618
Muži B (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB322Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:45:43105
2MB549Szebesta PavelBuřík Team6800:46:5293
3MB721Kruml KamilSpálené7200:47:2381
4MB1374Židlík LubomírFrenštát p. R.6900:49:5372
5MB1863Chrudina RobertOstrava7300:52:0466
6MB2284Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:53:4860
7MB2650Baletka StanislavFunny team7000:54:5357
8MB2747Melčák TomášAK EZ Kopřivnice7500:55:2254
9MB3777Pšenica Julius-6700:57:52-
10MB4030Maliňák TomášRožnov p. R.7100:58:4851
11MB4170Jedziniak MichalOstrava7400:58:5348
12MB4973Halamíček MarekFrenštát p. R.7501:00:3545
13MB595Bílek PavelRožnov p. R.7001:03:5742
14MB6234Kubenka LukášBěhající varhaníci7501:04:3539
15MB6767Rybář AndrejL. A. Ryby7201:06:0436
16MB6845Mazoch LubomírTJ Frenštát p. R.7101:06:3533
17MB7535Vomlela JanKulhající angličtináři7501:09:1130
18MB8671Skýpala KarelTJ Sokol Frenštát p. R.6901:13:4627
Muži C (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC288Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:45:12105
2MC913Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:47:3593
3MC1020Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:4481
4MC1143Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:48:4072
5MC1460Zátopek JiříAK EZ Kopřívnice6000:51:0466
6MC2591Sykora LukášAK Olomouc6300:54:5260
7MC3238Maršálek TomášRacing Olešná6400:56:2357
8MC4285Gromus PetrValašské Meziříčí5600:59:0454
9MC4561Mojžíšek PavelMK Seitl Ostrava6500:59:3951
10MC4764Krupa LubomírLubíci6101:00:2248
11MC5157Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6101:00:5945
12MC5339Bortel JiříSK Salith – Sumtex6501:01:1942
13MC5531Vojkůvka ZdeněkChuchelná6101:01:3039
14MC5782Hrbáč JiříDobroslavice6201:02:1136
15MC6546Beseda JaroslavFrenštát6101:04:5533
16MC7316Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5701:07:59-
Muži D (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD166Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:48105
2MD2187Vynikal BedřichAVA5200:53:3293
3MD399Přívětivý MiroslavDD Všechovice5300:58:4481
4MD7489Neradil JiříFrenštát p. R.4601:08:2472
5MD7828Tučný JanMK Pardubice4701:10:1166
Muži E (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME763Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:09:34105
2ME8180Lýsek JaroslavKlub důchodců (Dědek Beskydský)4501:10:3193
3ME881Kamenec Ivan, Ing., CSc.Kopřivnice4301:15:3781
4ME8952Vodička JanMK Radslavice4501:17:2872
Juniorky (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5881Hrbáčová AnnaHlučín9601:02:16105
2ZJ7959Marková NikolaTobi&StarsHollow9601:10:1493
3ZJ8324Facková KláraŠSK Rožnov p. R.9901:10:4981
4ZJ8425Kleinová KateřinaŠSK Rožnov p. R.9801:12:1172
5ZJ9227Butorová JohankaŠSK Rožnov p. R.0001:22:2066
Ženy A (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3432Ivanová PetraJeseník8300:57:21105
2ZA6011Novotná HanaChata Kľačianská Magura – DREVÁCI8701:04:07-
3ZA6168Juríčková MartaVinotéka u Karla9401:04:1893
4ZA6654Marková AdélaFrenštát p. R.9301:05:1081
5ZA6941Brožová DominikaVERDOM8901:06:3672
6ZA7042Kutňáková Veronika, DiS.Životice u N. J.8901:07:1766
Ženy B (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3176Krausová DarinaAK EZ Kopřivnice7400:56:09105
2ZB3517Kocichová EvaOstravice7800:57:3293
3ZB8266Rybářová LudmilaL. A. Ryby7201:10:3581
Ženy C (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2914Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:55:27105
2ZC4633Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:59:4693
3ZC9086Gromusová AlexandraValašské Meziříčí6201:18:5881
Ženy D (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD637Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:04:47105
2ZD7210Šokalová LudmilaPepa Team Frýdek – Místek5601:07:3693
3ZD948Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:25:5081
Trať 10,2 km, 564 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Pytlík JiříMK Seitl Ostrava9100:43:54105
1MC288Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:45:12105
1MB322Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:45:43105
2MA42Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:46:1293
2MB549Szebesta PavelBuřík Team6800:46:5293
3MA656Žáček MartinMTB Ondřejník9000:47:2181
3MB721Kruml KamilSpálené7200:47:2381
1MJ858Smetana JonášVinotéka u Karla9700:47:33105
2MC913Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:47:3593
3MC1020Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:4481
4MC1143Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:48:4072
4MA1215Škuca ZbyněkVinotéka u Karla8700:48:5672
4MB1374Židlík LubomírFrenštát p. R.6900:49:5372
5MC1460Zátopek JiříAK EZ Kopřívnice6000:51:0466
2MJ1562Šivic VojtěchVinotéka u Karla9900:51:4493
1MD166Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:48105
5MA1718Píša MartinTobi&StarsHollow8200:52:0066
5MB1863Chrudina RobertOstrava7300:52:0466
6MA1951Pokluda Jiří, Ing.PJR Frenštát p. R.7900:53:1260
7MA2040Lukeš TomášPřátelé zeleného údolí9000:53:2357
2MD2187Vynikal BedřichAVA5200:53:3293
6MB2284Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:53:4860
8MA2337Bernard AdamFrenštát p. R.8400:54:3854
3MJ2490Kozlovský MarekTriatlon Frenštát0300:54:4381
6MC2591Sykora LukášAK Olomouc6300:54:5260
7MB2650Baletka StanislavFunny team7000:54:5357
8MB2747Melčák TomášAK EZ Kopřivnice7500:55:2254
9MA2812Hrnčiar MichalChata Kľačianská Magura – DREVÁCI8400:55:25-
1ZC2914Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:55:27105
10MA3044Polášek TomášSKNK8400:55:5351
1ZB3176Krausová DarinaAK EZ Kopřivnice7400:56:09105
7MC3238Maršálek TomášRacing Olešná6400:56:2357
4MJ3365Krupa LubošLubíci9800:57:1672
1ZA3432Ivanová PetraJeseník8300:57:21105
2ZB3517Kocichová EvaOstravice7800:57:3293
11MA3653Sedlář RobinOstrava8300:57:3548
9MB3777Pšenica Julius-6700:57:52-
12MA3894Zela RadekPJR Frenštát p. R.7800:58:2345
3MD399Přívětivý MiroslavDD Všechovice5300:58:4481
10MB4030Maliňák TomášRožnov p. R.7100:58:4851
11MB4170Jedziniak MichalOstrava7400:58:5348
8MC4285Gromus PetrValašské Meziříčí5600:59:0454
13MA4355Sionkala MichalOstrava8300:59:0942
14MA4469Čtvrtečka RomanOstrava8400:59:0939
9MC4561Mojžíšek PavelMK Seitl Ostrava6500:59:3951
2ZC4633Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:59:4693
10MC4764Krupa LubomírLubíci6101:00:2248
15MA4819Němec PetrOstrava7701:00:2736
12MB4973Halamíček MarekFrenštát p. R.7501:00:3545
16MA5092Sykora JosefValašská Polanka9001:00:4233
11MC5157Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6101:00:5945
5MJ5226Kadaňka JanŠSK Rožnov p. R.9701:01:1066
12MC5339Bortel JiříSK Salith – Sumtex6501:01:1942
17MA5436Blumenstein TomasFrenštát p. R.8201:01:2830
13MC5531Vojkůvka ZdeněkChuchelná6101:01:3039
18MA5675Hajduk PavelOstrava7901:02:1127
14MC5782Hrbáč JiříDobroslavice6201:02:1136
1ZJ5881Hrbáčová AnnaHlučín9601:02:16105
13MB595Bílek PavelRožnov p. R.7001:03:5742
2ZA6011Novotná HanaChata Kľačianská Magura – DREVÁCI8701:04:07-
3ZA6168Juríčková MartaVinotéka u Karla9401:04:1893
14MB6234Kubenka LukášBěhající varhaníci7501:04:3539
1ZD637Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:04:47105
6MJ6479Bartoň VítOrel Veřovice9901:04:5360
15MC6546Beseda JaroslavFrenštát6101:04:5533
4ZA6654Marková AdélaFrenštát p. R.9301:05:1081
15MB6767Rybář AndrejL. A. Ryby7201:06:0436
16MB6845Mazoch LubomírTJ Frenštát p. R.7101:06:3533
5ZA6941Brožová DominikaVERDOM8901:06:3672
6ZA7042Kutňáková Veronika, DiS.Životice u N. J.8901:07:1766
7MJ7172Skýpala JakubTJ Sokol Frenštát p. R.9701:07:2157
2ZD7210Šokalová LudmilaPepa Team Frýdek – Místek5601:07:3693
16MC7316Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5701:07:59-
4MD7489Neradil JiříFrenštát p. R.4601:08:2472
17MB7535Vomlela JanKulhající angličtináři7501:09:1130
1ME763Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:09:34105
8MJ7723Facek TomᚊSK Rožnov p. R.0301:09:4754
5MD7828Tučný JanMK Pardubice4701:10:1166
2ZJ7959Marková NikolaTobi&StarsHollow9601:10:1493
19MA804Pícha JanPJR Frenštát p. R.8501:10:2224
2ME8180Lýsek JaroslavKlub důchodců (Dědek Beskydský)4501:10:3193
3ZB8266Rybářová LudmilaL. A. Ryby7201:10:3581
3ZJ8324Facková KláraŠSK Rožnov p. R.9901:10:4981
4ZJ8425Kleinová KateřinaŠSK Rožnov p. R.9801:12:1172
9MJ8593Bulička DominikKroměříž0301:13:0151
18MB8671Skýpala KarelTJ Sokol Frenštát p. R.6901:13:4627
20MA8729Moračík PetrRožnov p. R.8101:14:5221
3ME881Kamenec Ivan, Ing., CSc.Kopřivnice4301:15:3781
4ME8952Vodička JanMK Radslavice4501:17:2872
3ZC9086Gromusová AlexandraValašské Meziříčí6201:18:5881
21MA9148Horák ZdeněkBrno7901:21:1618
5ZJ9227Butorová JohankaŠSK Rožnov p. R.0001:22:2066
10MJ9378Svoboda LubomírFrenštát p. R.9801:24:2848
3ZD948Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:25:5081
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Pytlík JiříMK Seitl Ostrava9100:43:54105
2MC288Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:45:1293
3MB322Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:45:4381
4MA42Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:46:1272
5MB549Szebesta PavelBuřík Team6800:46:5266
6MA656Žáček MartinMTB Ondřejník9000:47:2160
7MB721Kruml KamilSpálené7200:47:2357
8MJ858Smetana JonášVinotéka u Karla9700:47:3354
9MC913Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:47:3551
10MC1020Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:4448
11MC1143Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:48:4045
12MA1215Škuca ZbyněkVinotéka u Karla8700:48:5642
13MB1374Židlík LubomírFrenštát p. R.6900:49:5339
14MC1460Zátopek JiříAK EZ Kopřívnice6000:51:0436
15MJ1562Šivic VojtěchVinotéka u Karla9900:51:4433
16MD166Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:4830
17MA1718Píša MartinTobi&StarsHollow8200:52:0027
18MB1863Chrudina RobertOstrava7300:52:0424
19MA1951Pokluda Jiří, Ing.PJR Frenštát p. R.7900:53:1221
20MA2040Lukeš TomášPřátelé zeleného údolí9000:53:2318
21MD2187Vynikal BedřichAVA5200:53:3215
22MB2284Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:53:4812
23MA2337Bernard AdamFrenštát p. R.8400:54:389
24MJ2490Kozlovský MarekTriatlon Frenštát0300:54:436
25MC2591Sykora LukášAK Olomouc6300:54:523
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2914Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:55:27105
2ZB3176Krausová DarinaAK EZ Kopřivnice7400:56:0993
3ZA3432Ivanová PetraJeseník8300:57:2181
4ZB3517Kocichová EvaOstravice7800:57:3272
5ZC4633Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:59:4666
6ZJ5881Hrbáčová AnnaHlučín9601:02:1660
7ZA6168Juríčková MartaVinotéka u Karla9401:04:1857
8ZD637Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:04:4754
9ZA6654Marková AdélaFrenštát p. R.9301:05:1051
10ZA6941Brožová DominikaVERDOM8901:06:3648
11ZA7042Kutňáková Veronika, DiS.Životice u N. J.8901:07:1745
12ZD7210Šokalová LudmilaPepa Team Frýdek – Místek5601:07:3642
13ZJ7959Marková NikolaTobi&StarsHollow9601:10:1439
14ZB8266Rybářová LudmilaL. A. Ryby7201:10:3536
15ZJ8324Facková KláraŠSK Rožnov p. R.9901:10:4933
16ZJ8425Kleinová KateřinaŠSK Rožnov p. R.9801:12:1130
17ZC9086Gromusová AlexandraValašské Meziříčí6201:18:5827
18ZJ9227Butorová JohankaŠSK Rožnov p. R.0001:22:2024
19ZD948Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:25:5021

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód