Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Děvín

30.5.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Děvín
  • datum konání: 30.5.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AK Perná

Sociální sítě

Místo konání

Perná u Mikulova - u kostela
start v 11:00 hodin

Přihlášky

Online registrace do 25. 5. 2015 na www.sportt.cz

Prezentace:

Kulturní dům Perná od 9 hodin

Startovné

Děti 50 Kč, hlavní závod předem 80 Kč, na místě 130 Kč

Popis tratě

Délka: 9,1 km (juniorky a muži nad 70 let - 4,4 km)
Převýšení: 691 (410) m
kratší tratě pro děti

Ceny pro vítěze

věcné, tombola, každý závodník si musí cenu vyzvednout osobně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

František Kolínek
691 86 Perná 244
tel. mob.: +420 606 527 724, byt: +420 519 517 155

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz

Výsledky závodu

  • platné k 31.05.2015, 22:46
  • zobrazeno 1357x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4545Hlína MartinPerná9901:01:5870
2MJ6363Bulička DominikAK Kroměříž0301:14:0362
Muži A (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:42:3670
2MA33Novotný OndřejVSK Univerzita Brno9200:44:0162
3MA55Kovář RomanFortex Moravský Beroun7700:44:5954
4MA77Lysák VlastimilMikulov8600:46:5948
5MA89Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:47:2344
6MA1414Kroupa TomášSki Tři Studně8700:50:2540
7MA1717Jágr OndřejIndividuální8300:53:3238
8MA1919Urbánek JiříSlavie Liberec8700:54:3736
9MA2626Macek Lubomír-8300:56:2034
10MA2828Holub LiborAir Frenštát pod Radhoštem8000:56:2832
11MA3232Duračka KamilKomárno8600:57:07-
12MA3434Polášek TomášSK Valašské Království8400:57:1730
13MA3636Hašpl Marcel-7700:58:2228
14MA3838Novotka Marcel-7900:59:3126
15MA4343Petrů Roman-7601:01:4324
16MA4747Haška Pavel-8301:02:5522
17MA5959Mahovský OndřejMáme se moc rádi9101:11:4320
18MA6060Mihalík JanBřeclav7901:11:5918
19MA6464Mihalík MartinBřeclav8101:14:4516
Muži B (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB22Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:4870
2MB44Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:44:2162
3MB88Doufek Jan-7300:47:2354
4MB1515Šimůnek MartinModřice6600:52:2548
5MB2020Dragolov DanielBrno6700:54:5144
6MB2222Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:55:1640
7MB2424Jančařík PetrAAC Brno6800:55:5038
8MB2525Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:56:0636
9MB3333Sellner PetrBěžím Březy7000:57:1234
10MB4141Růžička MartinMikulov7301:01:2932
11MB4242Studený LubomírIvančice6701:01:3730
12MB4444Bednář PavelSK Starý Harcováci6801:01:5628
13MB6565Pončík JiříMikulov7301:16:0326
Muži C (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC66Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:45:2570
2MC1111Petrou JanCyklo Velešín6400:48:3662
3MC1212Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:49:3254
4MC1313Kolínek FrantišekAK Perná5600:49:4448
5MC1616Kratochvíl PavelAtletic Třebíč6000:53:2544
6MC3030Valenta MichalPrales Tužín6200:56:5540
7MC4646Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6101:02:3238
8MC4848Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:03:0736
9MC5050Měřínský JaroslavAK Perná6101:04:1934
10MC5454Sobotka JosefMoravská Nová Ves6401:07:4132
11MC6161Orth MilanIrish Pub6101:12:0730
12MC7272Dražan LiborUni Obřany6001:30:2628
Muži D (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1818Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:0270
2MD3131Vynikal BedřichAVA5200:57:0662
3MD3939Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:00:0354
4MD4040Hájek FrantišekFGT Stolany4901:00:1448
5MD5252Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:07:2244
6MD5555Leszkow JosefMK Hlinsko5101:08:2940
7MD6666Bouchal PetrPro srdce5401:16:1838
8MD6969Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:18:0536
9MD7171Mihalík JanMikulov5501:28:5234
Muži E (trať 4,4 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME173Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:2970
2ME274Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:35:0462
3ME375Bubeník JanLRS Vyškov4400:37:0754
4ME476Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:39:0948
Juniorky (trať 4,4 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ577Kopecká SáraAK Perná9700:48:5970
Ženy A (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1010Zahálková PavlaSalomon Team8900:48:1470
2ZA2323Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:55:3562
3ZA2929Vejrostová HanaLukovany8300:56:4254
4ZA5151Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:06:5448
5ZA6767Ivančicová Iva-8801:16:2044
6ZA6868Bdínková Markéta-8801:16:5140
Ženy B (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3535Müllerová HanaAK Drnovice7400:57:2970
2ZB5656Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:09:3262
Ženy C (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2121Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:54:5870
2ZC3737Jančaříková LenkaAAC Brno7000:58:2862
3ZC4949Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:03:2054
4ZC5253Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:07:2248
5ZC5757Jirásková EvaLanškroun6401:11:0744
6ZC5858Slabáková LenkaAK Olymp Brno6601:11:3440
7ZC6262Hořínková JanaStřelka Brno6501:12:2138
Ženy D (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2727Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:56:2170
2ZD7070Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:22:0462
Trať 4,4 km, 410 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME173Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:2970
2ME274Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:35:0462
3ME375Bubeník JanLRS Vyškov4400:37:0754
4ME476Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:39:0948
1ZJ577Kopecká SáraAK Perná9700:48:5970
Trať 9,1 km, 691 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:42:3670
1MB22Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:4870
2MA33Novotný OndřejVSK Univerzita Brno9200:44:0162
2MB44Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:44:2162
3MA55Kovář RomanFortex Moravský Beroun7700:44:5954
1MC66Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:45:2570
4MA77Lysák VlastimilMikulov8600:46:5948
3MB88Doufek Jan-7300:47:2354
5MA89Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:47:2344
1ZA1010Zahálková PavlaSalomon Team8900:48:1470
2MC1111Petrou JanCyklo Velešín6400:48:3662
3MC1212Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:49:3254
4MC1313Kolínek FrantišekAK Perná5600:49:4448
6MA1414Kroupa TomášSki Tři Studně8700:50:2540
4MB1515Šimůnek MartinModřice6600:52:2548
5MC1616Kratochvíl PavelAtletic Třebíč6000:53:2544
7MA1717Jágr OndřejIndividuální8300:53:3238
1MD1818Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:0270
8MA1919Urbánek JiříSlavie Liberec8700:54:3736
5MB2020Dragolov DanielBrno6700:54:5144
1ZC2121Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:54:5870
6MB2222Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:55:1640
2ZA2323Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:55:3562
7MB2424Jančařík PetrAAC Brno6800:55:5038
8MB2525Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:56:0636
9MA2626Macek Lubomír-8300:56:2034
1ZD2727Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:56:2170
10MA2828Holub LiborAir Frenštát pod Radhoštem8000:56:2832
3ZA2929Vejrostová HanaLukovany8300:56:4254
6MC3030Valenta MichalPrales Tužín6200:56:5540
2MD3131Vynikal BedřichAVA5200:57:0662
11MA3232Duračka KamilKomárno8600:57:07-
9MB3333Sellner PetrBěžím Březy7000:57:1234
12MA3434Polášek TomášSK Valašské Království8400:57:1730
1ZB3535Müllerová HanaAK Drnovice7400:57:2970
13MA3636Hašpl Marcel-7700:58:2228
2ZC3737Jančaříková LenkaAAC Brno7000:58:2862
14MA3838Novotka Marcel-7900:59:3126
3MD3939Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:00:0354
4MD4040Hájek FrantišekFGT Stolany4901:00:1448
10MB4141Růžička MartinMikulov7301:01:2932
11MB4242Studený LubomírIvančice6701:01:3730
15MA4343Petrů Roman-7601:01:4324
12MB4444Bednář PavelSK Starý Harcováci6801:01:5628
1MJ4545Hlína MartinPerná9901:01:5870
7MC4646Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6101:02:3238
16MA4747Haška Pavel-8301:02:5522
8MC4848Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:03:0736
3ZC4949Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:03:2054
9MC5050Měřínský JaroslavAK Perná6101:04:1934
4ZA5151Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:06:5448
5MD5252Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:07:2244
4ZC5253Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:07:2248
10MC5454Sobotka JosefMoravská Nová Ves6401:07:4132
6MD5555Leszkow JosefMK Hlinsko5101:08:2940
2ZB5656Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:09:3262
5ZC5757Jirásková EvaLanškroun6401:11:0744
6ZC5858Slabáková LenkaAK Olymp Brno6601:11:3440
17MA5959Mahovský OndřejMáme se moc rádi9101:11:4320
18MA6060Mihalík JanBřeclav7901:11:5918
11MC6161Orth MilanIrish Pub6101:12:0730
7ZC6262Hořínková JanaStřelka Brno6501:12:2138
2MJ6363Bulička DominikAK Kroměříž0301:14:0362
19MA6464Mihalík MartinBřeclav8101:14:4516
13MB6565Pončík JiříMikulov7301:16:0326
7MD6666Bouchal PetrPro srdce5401:16:1838
5ZA6767Ivančicová Iva-8801:16:2044
6ZA6868Bdínková Markéta-8801:16:5140
8MD6969Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:18:0536
2ZD7070Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:22:0462
9MD7171Mihalík JanMikulov5501:28:5234
12MC7272Dražan LiborUni Obřany6001:30:2628
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:42:3670
2MB22Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:4862
3MA33Novotný OndřejVSK Univerzita Brno9200:44:0154
4MB44Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:44:2148
5MA55Kovář RomanFortex Moravský Beroun7700:44:5944
6MC66Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:45:2540
7MA77Lysák VlastimilMikulov8600:46:5938
8MB88Doufek Jan-7300:47:2336
8MA89Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:47:2336
10MC1111Petrou JanCyklo Velešín6400:48:3632
11MC1212Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:49:3230
12MC1313Kolínek FrantišekAK Perná5600:49:4428
13MA1414Kroupa TomášSki Tři Studně8700:50:2526
14MB1515Šimůnek MartinModřice6600:52:2524
15MC1616Kratochvíl PavelAtletic Třebíč6000:53:2522
16MA1717Jágr OndřejIndividuální8300:53:3220
17MD1818Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:0218
18MA1919Urbánek JiříSlavie Liberec8700:54:3716
19MB2020Dragolov DanielBrno6700:54:5114
20MB2222Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:55:1612
21MB2424Jančařík PetrAAC Brno6800:55:5010
22MB2525Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:56:068
23MA2626Macek Lubomír-8300:56:206
24MA2828Holub LiborAir Frenštát pod Radhoštem8000:56:284
25MC3030Valenta MichalPrales Tužín6200:56:552
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1010Zahálková PavlaSalomon Team8900:48:1470
2ZC2121Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:54:5862
3ZA2323Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:55:3554
4ZD2727Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:56:2148
5ZA2929Vejrostová HanaLukovany8300:56:4244
6ZB3535Müllerová HanaAK Drnovice7400:57:2940
7ZC3737Jančaříková LenkaAAC Brno7000:58:2838
8ZC4949Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:03:2036
9ZA5151Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:06:5434
10ZC5253Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:07:2232
11ZB5656Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:09:3230
12ZC5757Jirásková EvaLanškroun6401:11:0728
13ZC5858Slabáková LenkaAK Olymp Brno6601:11:3426
14ZC6262Hořínková JanaStřelka Brno6501:12:2124
15ZA6767Ivančicová Iva-8801:16:2022
16ZA6868Bdínková Markéta-8801:16:5120
17ZD7070Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:22:0418

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Letos nebudou žádné fotky?
airman

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód