Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Okolo Výhonu

31.5.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Okolo Výhonu
  • datum konání: 31.5.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Město Židlochovice

Sociální sítě

Místo konání

Židlochovice - Náměstí míru
start v 10:30 hodin

Přihlášky

předem do 24. 5. 2014 na níže uvedený email, nebo v den závodu do půl hodiny před startem za zvýšené startovné.

Startovné

přihlášení závodníci 100 Kč, přihláška na místě 150 Kč.

Popis tratě

Délka: 5,6 km
Převýšení: 280 m

Ceny pro vítěze

první tři závodníci ve všech kategoriích, věcné ceny dle možností pořadatele. Absolutní vítězové v mužské i ženské kategorii obdrží exkluzivní dort - Akátovou věž z cukrářské manufaktury Genaro Židlochovice.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Klášterecký
Nádražní 160
667 01 Židlochovice
tel.mob.: +420 778 151 439, zam.: +420 608 248 995

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.behynavyhon.cz/

E-mailová adresa

behynavyhon@gmail.com

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 01.06.2015, 10:56
  • zobrazeno 1454x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ592Křeček JiříAtletika Kolín9800:23:0035
2MJ1570Vávra PetrŠAK Židlochovice0000:25:5031
3MJ3125Bulička DominikAK Kroměříž0300:28:5827
4MJ4863Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:32:0724
Muži A (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:20:2135
2MA220Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:20:4031
3MA338Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:21:5627
4MA741Víteček AntonínNěmčičky8500:24:0924
5MA1088Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:25:1322
6MA1291Peroutka TomíšVelké Němčice8500:25:3420
7MA1389Urbánek IvanBřeclav8400:25:4019
8MA1485Bělík VladimírSokol Syrovice7800:25:4318
9MA208Štrébely VáclavBrno9000:26:1717
10MA2259Nitche PatrikChár Brno9000:26:4616
11MA2358Jelínek MartinChár Brno8900:26:4715
12MA2657Polášek TomášS.K. Valašského Království8400:27:1114
13MA2753Holub LiborAIR Frenštát8000:27:3613
14MA3047Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:3912
15MA3221Houdek AntonínŽidlochovice Máme se moc rádi9000:29:0711
16MA3373Lorenc MarekMěnín8700:29:1010
17MA389Bauch PetrIvan8700:29:459
18MA3922Chvála OndřejŽidlochovice Máme se moc rádi8900:30:048
19MA4112Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:30:317
20MA4523Buchta VitBořetice7700:31:206
21MA5378Matal LiborHolasice8500:32:255
22MA5596Mahovský OndřejMáme se moc rádi9100:32:564
23MA5982Hanuš PavelBehejbrno.com8600:33:283
24MA6787Jašek RomanSyrovice8600:34:532
25MA692Dušek ZdeněkHradeckej válec7600:35:501
26MA7742Škranc MartinBrno8400:38:561
27MA7845Pešek KamilOB Česká Třebová8000:40:421
28MA8337Ivan LiborBlučina7700:48:181
Muži B (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB417Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:22:2135
2MB893Hýbl JiříHrušovany z Brna6700:24:2031
3MB1186Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:25:1627
4MB2572Růžička MartinMikulov7300:27:0324
5MB2936Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:27:5722
6MB4951Vrzáček TomášCS1000 Hustopeče7400:32:0820
7MB5049Vodička RadekBrno6900:32:0919
8MB6483Brabec MiroslavRajhrad7300:34:2418
9MB731Dušek RomanLetňanský chvost7500:36:4817
10MB8275Formánek Roman-7200:45:4416
Muži C (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC624Petrou JanSKI klub Velešín6400:23:5035
2MC929Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:25:0831
3MC1767Valenta MichalPrales Tužín6200:26:0027
4MC3554Groš ŠtefanS.K. Valašského Království6100:29:3524
5MC4240Kobliha MilanLRS Vyškov5700:30:4322
6MC4444Měřínský JaroslavA.K. Perná6100:31:0620
Muži D (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1618Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:25:5635
2MD3760Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:29:4231
3MD4765Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:32:0127
4MD6327Leszkow JosefMK Hlinsko5100:34:1824
5MD7131Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:36:0822
6MD7415Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:37:3820
Muži E (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4326Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:5635
2ME7261Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:36:2331
3ME7684Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:4727
Juniorky (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5577Šípková TerezaŠAK Židlochovice0100:32:5635
2ZJ6576Zbořilová AnnaŠak Židlochovice0200:34:4031
3ZJ6697Kelblová AdélaŠAK Židlochovice0100:34:4627
4ZJ7079Jedličková Tereza-9600:35:5624
Ženy A (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1862Kunčická JanaBlanenská Desítka8800:26:0135
2ZA1919Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:26:0731
3ZA2855Ivanová PetraJeseník8300:27:4127
4ZA3490Peroutková AlenaVelké Němčice8700:29:1724
5ZA5135Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:32:1222
6ZA5232Kopřivová BarboraŽabčice9300:32:1420
7ZA6194Ivančicová Iva-8800:33:5619
8ZA6895Bdinková Markéta-8800:35:4618
9ZA7580Játiová Barbora-9300:37:4617
10ZA7943Rylichová JanaŽidlochovice8800:42:1116
Ženy B (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3664Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:4035
2ZB5428Holacká ZuzanaHolasice8000:32:2631
3ZB5813Fialová KateřinaZbýšov7700:33:1027
4ZB6281Sedláčková AlžbětaBrno7800:34:1124
5ZB8174Formánková Magdaléna-7300:45:4322
Ženy C (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2171Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:4035
2ZC4033Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:30:1131
3ZC4668Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:31:5227
4ZC6069Jirásková EvaLanškroun6400:33:5124
Ženy D (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2466Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:26:5235
2ZD5739Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:33:0731
3ZD805Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:43:2827
Trať 5,6 km, 280 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:20:2135
2MA220Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:20:4031
3MA338Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:21:5627
1MB417Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:22:2135
1MJ592Křeček JiříAtletika Kolín9800:23:0035
1MC624Petrou JanSKI klub Velešín6400:23:5035
4MA741Víteček AntonínNěmčičky8500:24:0924
2MB893Hýbl JiříHrušovany z Brna6700:24:2031
2MC929Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:25:0831
5MA1088Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:25:1322
3MB1186Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:25:1627
6MA1291Peroutka TomíšVelké Němčice8500:25:3420
7MA1389Urbánek IvanBřeclav8400:25:4019
8MA1485Bělík VladimírSokol Syrovice7800:25:4318
2MJ1570Vávra PetrŠAK Židlochovice0000:25:5031
1MD1618Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:25:5635
3MC1767Valenta MichalPrales Tužín6200:26:0027
1ZA1862Kunčická JanaBlanenská Desítka8800:26:0135
2ZA1919Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:26:0731
9MA208Štrébely VáclavBrno9000:26:1717
1ZC2171Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:4035
10MA2259Nitche PatrikChár Brno9000:26:4616
11MA2358Jelínek MartinChár Brno8900:26:4715
1ZD2466Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:26:5235
4MB2572Růžička MartinMikulov7300:27:0324
12MA2657Polášek TomášS.K. Valašského Království8400:27:1114
13MA2753Holub LiborAIR Frenštát8000:27:3613
3ZA2855Ivanová PetraJeseník8300:27:4127
5MB2936Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:27:5722
14MA3047Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:3912
3MJ3125Bulička DominikAK Kroměříž0300:28:5827
15MA3221Houdek AntonínŽidlochovice Máme se moc rádi9000:29:0711
16MA3373Lorenc MarekMěnín8700:29:1010
4ZA3490Peroutková AlenaVelké Němčice8700:29:1724
4MC3554Groš ŠtefanS.K. Valašského Království6100:29:3524
1ZB3664Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:4035
2MD3760Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:29:4231
17MA389Bauch PetrIvan8700:29:459
18MA3922Chvála OndřejŽidlochovice Máme se moc rádi8900:30:048
2ZC4033Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:30:1131
19MA4112Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:30:317
5MC4240Kobliha MilanLRS Vyškov5700:30:4322
1ME4326Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:5635
6MC4444Měřínský JaroslavA.K. Perná6100:31:0620
20MA4523Buchta VitBořetice7700:31:206
3ZC4668Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:31:5227
3MD4765Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:32:0127
4MJ4863Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:32:0724
6MB4951Vrzáček TomášCS1000 Hustopeče7400:32:0820
7MB5049Vodička RadekBrno6900:32:0919
5ZA5135Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:32:1222
6ZA5232Kopřivová BarboraŽabčice9300:32:1420
21MA5378Matal LiborHolasice8500:32:255
2ZB5428Holacká ZuzanaHolasice8000:32:2631
1ZJ5577Šípková TerezaŠAK Židlochovice0100:32:5635
22MA5596Mahovský OndřejMáme se moc rádi9100:32:564
2ZD5739Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:33:0731
3ZB5813Fialová KateřinaZbýšov7700:33:1027
23MA5982Hanuš PavelBehejbrno.com8600:33:283
4ZC6069Jirásková EvaLanškroun6400:33:5124
7ZA6194Ivančicová Iva-8800:33:5619
4ZB6281Sedláčková AlžbětaBrno7800:34:1124
4MD6327Leszkow JosefMK Hlinsko5100:34:1824
8MB6483Brabec MiroslavRajhrad7300:34:2418
2ZJ6576Zbořilová AnnaŠak Židlochovice0200:34:4031
3ZJ6697Kelblová AdélaŠAK Židlochovice0100:34:4627
24MA6787Jašek RomanSyrovice8600:34:532
8ZA6895Bdinková Markéta-8800:35:4618
25MA692Dušek ZdeněkHradeckej válec7600:35:501
4ZJ7079Jedličková Tereza-9600:35:5624
5MD7131Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:36:0822
2ME7261Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:36:2331
9MB731Dušek RomanLetňanský chvost7500:36:4817
6MD7415Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:37:3820
9ZA7580Játiová Barbora-9300:37:4617
3ME7684Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:4727
26MA7742Škranc MartinBrno8400:38:561
27MA7845Pešek KamilOB Česká Třebová8000:40:421
10ZA7943Rylichová JanaŽidlochovice8800:42:1116
3ZD805Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:43:2827
5ZB8174Formánková Magdaléna-7300:45:4322
10MB8275Formánek Roman-7200:45:4416
28MA8337Ivan LiborBlučina7700:48:181
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:20:2135
2MA220Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:20:4031
3MA338Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:21:5627
4MB417Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:22:2124
5MJ592Křeček JiříAtletika Kolín9800:23:0022
6MC624Petrou JanSKI klub Velešín6400:23:5020
7MA741Víteček AntonínNěmčičky8500:24:0919
8MB893Hýbl JiříHrušovany z Brna6700:24:2018
9MC929Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:25:0817
10MA1088Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:25:1316
11MB1186Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:25:1615
12MA1291Peroutka TomíšVelké Němčice8500:25:3414
13MA1389Urbánek IvanBřeclav8400:25:4013
14MA1485Bělík VladimírSokol Syrovice7800:25:4312
15MJ1570Vávra PetrŠAK Židlochovice0000:25:5011
16MD1618Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:25:5610
17MC1767Valenta MichalPrales Tužín6200:26:009
18MA208Štrébely VáclavBrno9000:26:178
19MA2259Nitche PatrikChár Brno9000:26:467
20MA2358Jelínek MartinChár Brno8900:26:476
21MB2572Růžička MartinMikulov7300:27:035
22MA2657Polášek TomášS.K. Valašského Království8400:27:114
23MA2753Holub LiborAIR Frenštát8000:27:363
24MB2936Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:27:572
25MA3047Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:391
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1862Kunčická JanaBlanenská Desítka8800:26:0135
2ZA1919Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:26:0731
3ZC2171Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:4027
4ZD2466Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:26:5224
5ZA2855Ivanová PetraJeseník8300:27:4122
6ZA3490Peroutková AlenaVelké Němčice8700:29:1720
7ZB3664Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:4019
8ZC4033Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:30:1118
9ZC4668Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:31:5217
10ZA5135Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:32:1216
11ZA5232Kopřivová BarboraŽabčice9300:32:1415
12ZB5428Holacká ZuzanaHolasice8000:32:2614
13ZJ5577Šípková TerezaŠAK Židlochovice0100:32:5613
14ZD5739Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:33:0712
15ZB5813Fialová KateřinaZbýšov7700:33:1011
16ZC6069Jirásková EvaLanškroun6400:33:5110
17ZA6194Ivančicová Iva-8800:33:569
18ZB6281Sedláčková AlžbětaBrno7800:34:118
19ZJ6576Zbořilová AnnaŠak Židlochovice0200:34:407
20ZJ6697Kelblová AdélaŠAK Židlochovice0100:34:466
21ZA6895Bdinková Markéta-8800:35:465
22ZJ7079Jedličková Tereza-9600:35:564
23ZA7580Játiová Barbora-9300:37:463
24ZA7943Rylichová JanaŽidlochovice8800:42:112
25ZD805Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:43:281

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 87%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

bezvadný běh :) naročný terén dobrá atmosféra parádní organizace. Těžká konkurence :)
patriknitsche
Výborná trať při ideálním počasí. Tím pádem se zúčastnilo dost fanoušků, kteří vytvořili vynikajicí atmosféru.
tomperi

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód