20.6.2015, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
9.6.2018 | Běh na Kohout | 59 |
10.6.2017 | Běh na Kohout | 58 |
18.6.2016 | Běh na Kohout | 71 |
21.6.2014 | Běh na Kohout | 58 |
22.6.2013 | Běh na Kohout a zpět | 32 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Kroupa Evžen | 67 | 6 |
Les Josef | 47 | 6 |
Haňur Roman | 69 | 6 |
Bumbová Martina | 69 | 6 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 6 |
Pechek František | 53 | 5 |
Zdeněk Libor | 66 | 5 |
Koubek Tomáš | 98 | 5 |
Mikšovský Zdeněk | 45 | 5 |
Petrou Jan | 64 | 5 |
Ardamica David | 76 | 4 |
Hrubý Martin | 73 | 4 |
Žák Jiří | 71 | 4 |
Kožíšková Kristýna | 96 | 4 |
Kožíšek Václav | 66 | 4 |
Horák Libor | 83 | 4 |
Smetana Jiří | 53 | 4 |
Selinger Stephan | 72 | 4 |
Koubek Václav | 69 | 3 |
Maršík Miloš | 66 | 3 |
Novák Jaroslav | 64 | 3 |
Dvořák Matěj | 97 | 3 |
Vrkoč Michal | 83 | 3 |
Žamberský Pavel | 73 | 3 |
Pavlíček František | 58 | 3 |
Průka Jaroslav | 74 | 3 |
Hegedüš Josef | 66 | 3 |
Procházka Petr | 72 | 3 |
Zrzavý Martin | 91 | 3 |
Bláha Jan | 71 | 3 |
Dirnerová Alžběta | 82 | 3 |
Malát Jan | 66 | 3 |
Ardamica David | 01 | 3 |
Žamberská Markéta | 78 | 3 |
Voráček Karel | 62 | 3 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 3 |
Liška Ondřej | 83 | 3 |
Vašák Jan | 75 | 3 |
Bumba Libor | 68 | 3 |
Brulík Pavel | 77 | 2 |
Pechková Šárka | 56 | 2 |
Koubek Václav | 68 | 2 |
Šmída Oldřich | 48 | 2 |
Mikolášek Arnošt | 65 | 2 |
Macoun Jan | 92 | 2 |
Ardamicová Radka | 81 | 2 |
Bělohlav Petr | 74 | 2 |
Milesová Iva | 77 | 2 |
Metelka Josef | 44 | 2 |
Plecháček Jiří | 44 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 3 | 59 | Rybka Vojtěch | Fbl Štíři ČB | 96 | 00:38:45 | 35 |
2 | MJ | 24 | 60 | Rybka Lukáš | - | 99 | 00:47:59 | 31 |
3 | MJ | 36 | 45 | Koubek Tomáš | BBK | 98 | 00:53:07 | 27 |
4 | MJ | 43 | 5 | Ardamica David | Veselí nad Lužnicí | 01 | 00:55:35 | 24 |
5 | MJ | 49 | 69 | Šimek Daniel | SK Čtyři Dvory | 96 | 00:59:30 | 22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 37 | Macoun Jan | Sokol ČB | 92 | 00:36:46 | 35 |
2 | MA | 9 | 63 | Jirák Lukáš | ÉSL Humpolec | 81 | 00:42:06 | 31 |
3 | MA | 11 | 65 | Tomek Daniel | Cyklo extra | 80 | 00:43:02 | 27 |
4 | MA | 17 | 13 | Ardamica David | Dolní Bukovsko | 76 | 00:45:46 | 24 |
5 | MA | 38 | 21 | Badia Alexandr | Levné Elektro | 89 | 00:53:51 | 22 |
6 | MA | 46 | 18 | Petřík Milan | - | 89 | 00:56:16 | 20 |
7 | MA | 49 | 40 | Hegedüš Jakub | BBK | 91 | 00:59:30 | 19 |
8 | MA | 54 | 19 | Szabo Julius | Levné Elektro | 85 | 01:01:30 | 18 |
9 | MA | 60 | 17 | Viktora Jan | - | 87 | 01:07:30 | 17 |
10 | MA | 63 | 22 | Liška Ondřej | Levné Elektro | 83 | 01:20:00 | 16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 11 | Bláha Jan | AK Kroměříž | 71 | 00:37:50 | 35 |
2 | MB | 4 | 29 | Habara Jaromír | Veselí nad Lužnicí | 74 | 00:39:42 | 31 |
3 | MB | 7 | 15 | Čejka Jiří | neregistrován | 71 | 00:40:48 | 27 |
4 | MB | 8 | 62 | Hrubý Martin | neregistrován | 73 | 00:41:57 | 24 |
5 | MB | 18 | 54 | Selinger Stephan | FH OOE SPORTS TEAM | 72 | 00:46:07 | - |
6 | MB | 19 | 10 | Haňur Roman | BBK Boršov | 69 | 00:46:08 | 22 |
7 | MB | 20 | 67 | Pexa Martin | - | 74 | 00:46:38 | 20 |
8 | MB | 26 | 38 | Maršík Miloš | TC Dvořák ČB | 66 | 00:49:22 | 19 |
9 | MB | 27 | 100 | Hegedüš Josef | BBK Boršov | 66 | 00:49:45 | 18 |
10 | MB | 28 | 47 | Kroupa Evžen | BBK Boršov | 67 | 00:49:51 | 17 |
11 | MB | 30 | 55 | Rybka Jan | Srubec ČB | 70 | 00:50:49 | 16 |
12 | MB | 32 | 41 | Mikšl Rostislav | - | 72 | 00:51:38 | 15 |
13 | MB | 37 | 51 | Habara Jan | LOKO Veselí nad Lužnicí | 72 | 00:53:09 | 14 |
14 | MB | 42 | 33 | Bumba Libor | Kamenictví Bumba ČB | 68 | 00:55:29 | 13 |
15 | MB | 48 | 24 | Procházka Petr | Levné Elektro | 72 | 00:57:50 | 12 |
16 | MB | 53 | 66 | Kožíšek Václav | SK Čtyři Dvory | 66 | 01:01:10 | 11 |
17 | MB | 57 | 43 | Koubek Václav | - | 69 | 01:03:50 | 10 |
18 | MB | 59 | 75 | Žamberský Pavel | - | 73 | 01:06:40 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 5 | 7 | Petráš Rostislav | Novojický Kotuč | 65 | 00:39:59 | 35 |
2 | MC | 6 | 26 | Petrou Jan | Ski Velešín | 64 | 00:40:02 | 31 |
3 | MC | 15 | 31 | Grabmüller Ivo | Ski Šumava | 62 | 00:44:37 | 27 |
4 | MC | 16 | 6 | Mikolášek Arnošt | Nákří | 65 | 00:44:48 | 24 |
5 | MC | 21 | 56 | Novák Jaroslav | ČB Mokkré | 64 | 00:47:07 | 22 |
6 | MC | 22 | 57 | Tůma Jaroslav | SK EGO Šindlovy Dvory | 63 | 00:47:28 | 20 |
7 | MC | 23 | 36 | Šrůtek Stanislav | Maratonstav Úpice | 58 | 00:47:58 | 19 |
8 | MC | 25 | 58 | Voráček Karel | Cyklo Velešín | 62 | 00:48:05 | 18 |
9 | MC | 40 | 50 | Pavlíček František | Soběslav | 58 | 00:54:46 | 17 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 14 | 32 | Pechek František | Maratonstav Úpice | 53 | 00:44:27 | 35 |
2 | MD | 33 | 9 | Smetana Jiří | Čiko Český Krumlov | 53 | 00:51:39 | 31 |
3 | MD | 34 | 61 | Kopřiva Josef | TC Dvořák ČB | 52 | 00:51:59 | 27 |
4 | MD | 44 | 5 | Les Josef | Maratonstav Úpice | 47 | 00:55:50 | 24 |
5 | MD | 51 | 28 | Řídel Ladislav | Hlinice | 48 | 01:00:50 | 22 |
6 | MD | 58 | 25 | Šklíba Karel | Maratonstav Úpice | 50 | 01:05:00 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 35 | 49 | Metelka Josef | Spartak Police | 44 | 00:52:47 | 35 |
2 | ME | 41 | 35 | Pecháček Jiří | Maratonstav Úpice | 44 | 00:55:24 | 31 |
3 | ME | 56 | 16 | Mikšovský Zdeněk | SK Včelná | 45 | 01:02:10 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 54 | 96 | Kožíšková Kristýna | SK Čtyři Dvory | 96 | 01:01:30 | 35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 31 | 20 | Míková Jiřina | Levné elektro | 83 | 00:50:59 | 35 |
2 | ZA | 45 | 64 | Ševecová Zuzana | ÉSL Humpolec | 87 | 00:56:11 | 31 |
3 | ZA | 47 | 4 | Dirnerová Alžběta | AVA | 82 | 00:57:25 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 10 | 27 | Hájková Renata | Maratonstav Úpice | 75 | 00:42:38 | 35 |
2 | ZB | 39 | 39 | Žamberská Markéta | Dobřichovice | 78 | 00:53:52 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 12 | 30 | Grabmüllerová Šárka | Ski klub Šumava | 69 | 00:43:28 | 35 |
2 | ZC | 13 | 14 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:43:57 | 31 |
3 | ZC | 29 | 53 | Tomášková Gabriela | SZŠ ČB | 69 | 00:50:04 | 27 |
4 | ZC | 60 | 48 | Bumbová Martina | BŽB | 69 | 01:07:30 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 52 | 3 | Výborná Irena | Sokol Vodňany | 54 | 01:01:00 | 35 |
2 | ZD | 62 | 2 | Vraštilová Miloslava | Maratonstav Úpice | 56 | 01:10:10 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C1 | 9 | 58 | Bláha Jan | Borek ČB | 10 | 00:00:31 | - |
2 | C1 | 10 | 41 | Janš Martin | - | 10 | 00:00:32 | - |
3 | C1 | 12 | 4 | Hyška Josef | Atletika Veselí | 11 | 00:00:35 | - |
4 | C1 | 13 | 59 | Bláha Johan | Borek ČB | 12 | 00:01:10 | - |
5 | C1 | 15 | 6 | Mareš Tadeáš | TJ SK Čečova ČB | 13 | 00:01:40 | - |
6 | C1 | 16 | 11 | Šuchaň Jakub | TJ SK Čečova ČB | 13 | 00:02:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 7 | 3 | Šuchaň Daniel | TJ SK Čečova ČB | 11 | 00:00:29 | - |
2 | D1 | 8 | 57 | Žamberská Sofie | Dobřichovice | 10 | 00:00:30 | - |
3 | D1 | 14 | 63 | Bumbová Berta | BŽB | 12 | 00:01:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 10 | Čoka Tomáš | TJ SK Čečova ČB | 08 | 00:00:22 | - |
2 | C2 | 2 | 16 | Mareš Matěj | TJ SK Čečova ČB | 08 | 00:00:22 | - |
3 | C2 | 3 | 12 | Štier Filip | TJ SK Čečova ČB | 08 | 00:00:23 | - |
4 | C2 | 4 | 15 | Kollar Tomáš | TJ SK Čečova ČB | 09 | 00:00:25 | - |
5 | C2 | 5 | 13 | Břehovský Tobiáš | TJ SK Čečova ČB | 09 | 00:00:26 | - |
6 | C2 | 17 | 62 | Selinger David | Linec | 08 | 00:03:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 5 | 42 | Paťhová Lucie | Besednice | 09 | 00:00:26 | - |
2 | D2 | 11 | 53 | Majblová Viktorie | Sokol Sepekov | 09 | 00:00:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 24 | Čoka Jan | SK Čéčova | 07 | 00:01:15 | - |
2 | M1 | 3 | 30 | Mikšl Martin | FC Čtyři Dvory ČB | 06 | 00:01:19 | - |
3 | M1 | 4 | 27 | Šuchaň Marek | SK Čéčova | 06 | 00:01:21 | - |
4 | M1 | 6 | 25 | Čermák Jan | SK Čéčova | 07 | 00:01:26 | - |
5 | M1 | 7 | 26 | Krejčí Radovan | SK Čéčova | 06 | 00:01:26 | - |
6 | M1 | 9 | 39 | Sikyta Martin | Besednice | 06 | 00:01:30 | - |
7 | M1 | 10 | 45 | Janiš Filip | - | 06 | 00:01:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 2 | 29 | Strusková Adéla | TJ SK Čečova ČB | 06 | 00:01:19 | - |
2 | Z1 | 5 | 19 | Hlaváčková Kateřina | TJ SK Čečova ČB | 07 | 00:01:22 | - |
3 | Z1 | 8 | 18 | Ardamicová Aneta | Veselí nad Lužnicí | 07 | 00:01:27 | - |
4 | Z1 | 11 | 23 | Bumbová Matylda | BŽB | 07 | 00:02:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 36 | Mikšl Rostislav | FC Čtyři Dvory ČB | 05 | 00:02:44 | - |
2 | M2 | 8 | 40 | Nový Ondřej | SK Čéčova ČB | 05 | 00:02:58 | - |
3 | M2 | 10 | 44 | Šimek Samuel | SK Šimek | 04 | 00:03:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 3 | 17 | Hyšková Elena | Atletika Veselí | 05 | 00:02:45 | - |
2 | Z2 | 5 | 37 | Kollarová Lenka | SK Čéčova ČB | 05 | 00:02:48 | - |
3 | Z2 | 6 | 33 | Břehovská Andrea | SK Čéčova ČB | 04 | 00:02:52 | - |
4 | Z2 | 7 | 34 | Šteierová Nela | SK Čéčova ČB | 05 | 00:02:52 | - |
5 | Z2 | 12 | 60 | Obminová Natálie | - | 05 | 00:03:18 | - |
6 | Z2 | 13 | 47 | Plíhalová Oldřiška | Sokol Sepekov | 04 | 00:03:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 7 | Gribbin Daniel | SK Čtyři Dvory | 03 | 00:02:34 | - |
2 | M3 | 9 | 20 | Markovič Koloman | SK Čéčova ČB | 02 | 00:03:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 4 | 43 | Kubíčková Sabina | Sokol Sepekov | 03 | 00:02:48 | - |
2 | Z3 | 11 | 61 | Hrstková Barbora | Besednice | 03 | 00:03:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 22 | Linhart Ernest | SK Čéčova ČB | 00 | 00:08:06 | - |
2 | M4 | 2 | 48 | Ladič Gejza | SK Čéčova ČB | 00 | 00:08:12 | - |
3 | M4 | 5 | 38 | Ardamica David | Veselí nad Lužnicí | 01 | 00:09:15 | - |
4 | M4 | 6 | 32 | Máté Daniel | SK Čéčova ČB | 00 | 00:09:22 | - |
5 | M4 | 7 | 52 | Dubi Erik | SK Čéčova ČB | 00 | 00:09:24 | - |
6 | M4 | 9 | 31 | Dvořák Patrik | SK Čéčova ČB | 01 | 00:13:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 3 | 54 | Šesták Roman | SK Čéčova ČB | 99 | 00:08:20 | - |
2 | M5 | 4 | 56 | Kukuczka Jakub | SK Čéčova ČB | 99 | 00:08:23 | - |
3 | M5 | 8 | 55 | Čureja Tomáš | SK Čéčova ČB | 99 | 00:11:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 10 | Čoka Tomáš | TJ SK Čečova ČB | 08 | 00:00:22 | - |
2 | C2 | 2 | 16 | Mareš Matěj | TJ SK Čečova ČB | 08 | 00:00:22 | - |
3 | C2 | 3 | 12 | Štier Filip | TJ SK Čečova ČB | 08 | 00:00:23 | - |
4 | C2 | 4 | 15 | Kollar Tomáš | TJ SK Čečova ČB | 09 | 00:00:25 | - |
1 | D2 | 5 | 42 | Paťhová Lucie | Besednice | 09 | 00:00:26 | - |
5 | C2 | 5 | 13 | Břehovský Tobiáš | TJ SK Čečova ČB | 09 | 00:00:26 | - |
1 | D1 | 7 | 3 | Šuchaň Daniel | TJ SK Čečova ČB | 11 | 00:00:29 | - |
2 | D1 | 8 | 57 | Žamberská Sofie | Dobřichovice | 10 | 00:00:30 | - |
1 | C1 | 9 | 58 | Bláha Jan | Borek ČB | 10 | 00:00:31 | - |
2 | C1 | 10 | 41 | Janš Martin | - | 10 | 00:00:32 | - |
2 | D2 | 11 | 53 | Majblová Viktorie | Sokol Sepekov | 09 | 00:00:32 | - |
3 | C1 | 12 | 4 | Hyška Josef | Atletika Veselí | 11 | 00:00:35 | - |
4 | C1 | 13 | 59 | Bláha Johan | Borek ČB | 12 | 00:01:10 | - |
3 | D1 | 14 | 63 | Bumbová Berta | BŽB | 12 | 00:01:38 | - |
5 | C1 | 15 | 6 | Mareš Tadeáš | TJ SK Čečova ČB | 13 | 00:01:40 | - |
6 | C1 | 16 | 11 | Šuchaň Jakub | TJ SK Čečova ČB | 13 | 00:02:11 | - |
6 | C2 | 17 | 62 | Selinger David | Linec | 08 | 00:03:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 24 | Čoka Jan | SK Čéčova | 07 | 00:01:15 | - |
1 | Z1 | 2 | 29 | Strusková Adéla | TJ SK Čečova ČB | 06 | 00:01:19 | - |
2 | M1 | 3 | 30 | Mikšl Martin | FC Čtyři Dvory ČB | 06 | 00:01:19 | - |
3 | M1 | 4 | 27 | Šuchaň Marek | SK Čéčova | 06 | 00:01:21 | - |
2 | Z1 | 5 | 19 | Hlaváčková Kateřina | TJ SK Čečova ČB | 07 | 00:01:22 | - |
4 | M1 | 6 | 25 | Čermák Jan | SK Čéčova | 07 | 00:01:26 | - |
5 | M1 | 7 | 26 | Krejčí Radovan | SK Čéčova | 06 | 00:01:26 | - |
3 | Z1 | 8 | 18 | Ardamicová Aneta | Veselí nad Lužnicí | 07 | 00:01:27 | - |
6 | M1 | 9 | 39 | Sikyta Martin | Besednice | 06 | 00:01:30 | - |
7 | M1 | 10 | 45 | Janiš Filip | - | 06 | 00:01:36 | - |
4 | Z1 | 11 | 23 | Bumbová Matylda | BŽB | 07 | 00:02:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 7 | Gribbin Daniel | SK Čtyři Dvory | 03 | 00:02:34 | - |
1 | M2 | 2 | 36 | Mikšl Rostislav | FC Čtyři Dvory ČB | 05 | 00:02:44 | - |
1 | Z2 | 3 | 17 | Hyšková Elena | Atletika Veselí | 05 | 00:02:45 | - |
1 | Z3 | 4 | 43 | Kubíčková Sabina | Sokol Sepekov | 03 | 00:02:48 | - |
2 | Z2 | 5 | 37 | Kollarová Lenka | SK Čéčova ČB | 05 | 00:02:48 | - |
3 | Z2 | 6 | 33 | Břehovská Andrea | SK Čéčova ČB | 04 | 00:02:52 | - |
4 | Z2 | 7 | 34 | Šteierová Nela | SK Čéčova ČB | 05 | 00:02:52 | - |
2 | M2 | 8 | 40 | Nový Ondřej | SK Čéčova ČB | 05 | 00:02:58 | - |
2 | M3 | 9 | 20 | Markovič Koloman | SK Čéčova ČB | 02 | 00:03:05 | - |
3 | M2 | 10 | 44 | Šimek Samuel | SK Šimek | 04 | 00:03:12 | - |
2 | Z3 | 11 | 61 | Hrstková Barbora | Besednice | 03 | 00:03:13 | - |
5 | Z2 | 12 | 60 | Obminová Natálie | - | 05 | 00:03:18 | - |
6 | Z2 | 13 | 47 | Plíhalová Oldřiška | Sokol Sepekov | 04 | 00:03:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 22 | Linhart Ernest | SK Čéčova ČB | 00 | 00:08:06 | - |
2 | M4 | 2 | 48 | Ladič Gejza | SK Čéčova ČB | 00 | 00:08:12 | - |
1 | M5 | 3 | 54 | Šesták Roman | SK Čéčova ČB | 99 | 00:08:20 | - |
2 | M5 | 4 | 56 | Kukuczka Jakub | SK Čéčova ČB | 99 | 00:08:23 | - |
3 | M4 | 5 | 38 | Ardamica David | Veselí nad Lužnicí | 01 | 00:09:15 | - |
4 | M4 | 6 | 32 | Máté Daniel | SK Čéčova ČB | 00 | 00:09:22 | - |
5 | M4 | 7 | 52 | Dubi Erik | SK Čéčova ČB | 00 | 00:09:24 | - |
3 | M5 | 8 | 55 | Čureja Tomáš | SK Čéčova ČB | 99 | 00:11:21 | - |
6 | M4 | 9 | 31 | Dvořák Patrik | SK Čéčova ČB | 01 | 00:13:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 10 | 27 | Hájková Renata | Maratonstav Úpice | 75 | 00:42:38 | 35 |
2 | ZC | 12 | 30 | Grabmüllerová Šárka | Ski klub Šumava | 69 | 00:43:28 | 31 |
3 | ZC | 13 | 14 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:43:57 | 27 |
4 | ZC | 29 | 53 | Tomášková Gabriela | SZŠ ČB | 69 | 00:50:04 | 24 |
5 | ZA | 31 | 20 | Míková Jiřina | Levné elektro | 83 | 00:50:59 | 22 |
6 | ZB | 39 | 39 | Žamberská Markéta | Dobřichovice | 78 | 00:53:52 | 20 |
7 | ZA | 45 | 64 | Ševecová Zuzana | ÉSL Humpolec | 87 | 00:56:11 | 19 |
8 | ZA | 47 | 4 | Dirnerová Alžběta | AVA | 82 | 00:57:25 | 18 |
9 | ZD | 52 | 3 | Výborná Irena | Sokol Vodňany | 54 | 01:01:00 | 17 |
10 | ZJ | 54 | 96 | Kožíšková Kristýna | SK Čtyři Dvory | 96 | 01:01:30 | 16 |
11 | ZC | 60 | 48 | Bumbová Martina | BŽB | 69 | 01:07:30 | 15 |
12 | ZD | 62 | 2 | Vraštilová Miloslava | Maratonstav Úpice | 56 | 01:10:10 | 14 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 80% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků. | Celkové hodnocení 97% |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
david.ardamica