Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sedlecko-prčický trhák

4.7.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Sedlecko-prčický trhák
  • datum konání: 4.7.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: MěÚ Sedlec-Prčice

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Sedlec - Prčice
start v 11:00 hodin

Popis tratě

Délka: 5,5 km
Převýšení: 312 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Slabý
Šánovická 312
257 91 Sedlec Prčice
tel. mob.: +420 606 848 150

E-mailová adresa

autoskola.slaby@seznam.cz

Výsledky závodu

  • platné k 10.07.2015, 07:42
  • zobrazeno 1267x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4953Procházka LukášB.B.KLUB0300:43:5235
Muži A (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21Hostička JanDejvice7900:24:1235
2MA62Pelikán KarelB.B. KLUB7900:27:5631
3MA123Kahoun JanLouňovice p. Blaníkem8600:29:1627
4MA174Šíma JanB.B. KLUB8800:30:2224
5MA215Retych PavelDrahňovice7600:31:1722
6MA296Hájek JosefTisem8300:33:5320
7MA307Suk OndřejMilevsko9500:34:0519
8MA358Čumpelík RobinPraha8100:35:1118
9MA449Strejček JiříMnichovice8300:41:2817
Muži B (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Malý JanEleven Run Team7300:23:3635
2MB311Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:25:0231
3MB512Diviš JiříCyklo Extra ČB7500:26:4827
4MB813Frohr JanMilevsko7000:28:2124
5MB1114Sládeček Jakubneregistrován7400:28:4522
6MB1515Lejnar MartinSDH Zruč nad Sázavou7200:29:4020
7MB2316Hulínský RomanKCP Praha 47000:31:2119
8MB2717Brožík FrantišekPentar Vlašim6700:32:5718
9MB3218Říha KarelSoběhrdy6900:34:1217
10MB3419Špůrek PetrKoloběžka Vracovice7100:34:3816
Muži C (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC420Vacarda VladimírEleven Run Team5900:26:2535
2MC921Mikolášek ArnoštNákří6500:28:3431
3MC2022Tůma JiříSpartak Vlašim6300:30:5227
4MC2223Lukeš JiříVlašim6500:31:1824
5MC2424Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:32:0722
6MC4025Cinka IvanB.B. KLUB5700:37:4820
7MC4226Kouklík StanislavB.B. KLUB6100:40:3619
8MC4827Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:43:3818
Muži D (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD728Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:28:1335
2MD1429Flegl VlastimilBrtev5300:29:3531
3MD1930Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:30:3027
4MD2631Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:32:4524
5MD3332Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:34:2222
6MD3633Smetana KarelB.B.KLUB5100:35:4220
7MD3734Boháč KarelLiga 2000 Tábor4700:37:0819
8MD5135Frohr JanMilevsko4700:44:1918
Muži E (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3036Metelka JosefSpartak Police4400:34:0535
2ME3937Šejbl VáclavATK Písek4400:37:3731
3ME4238Pecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:40:3627
4ME4739Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:42:0824
5ME5340Slabý JosefVotice3600:44:5722
Juniorky (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5054Frohrová TerezaMilevsko9700:43:5735
Ženy A (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1044Šibravová LenkaKERTEAM8200:28:4235
2ZA1341Plochová DominikaOOB Kotlářka8600:29:2831
3ZA1845Kmoníčková LucieDrahňovice8200:30:2627
4ZA2842Zoulová DominikaJesenice9200:33:0224
5ZA3843Dittrichová IvetaJankov8900:37:3022
Ženy B (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy C (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1646Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:29:5235
2ZC2547Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:32:2131
3ZC4548Hulínská RenataKCP Praha 46800:41:3427
4ZC4649Lukešová JanaJaJ Vlašim6800:41:4524
Ženy D (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4150Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:38:1935
2ZD5251Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:44:2131
3ZD5452Merašická DagmarContinental5900:56:1127
Trať 5,5 km, 312 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Malý JanEleven Run Team7300:23:3635
1MA21Hostička JanDejvice7900:24:1235
2MB311Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:25:0231
1MC420Vacarda VladimírEleven Run Team5900:26:2535
3MB512Diviš JiříCyklo Extra ČB7500:26:4827
2MA62Pelikán KarelB.B. KLUB7900:27:5631
1MD728Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:28:1335
4MB813Frohr JanMilevsko7000:28:2124
2MC921Mikolášek ArnoštNákří6500:28:3431
1ZA1044Šibravová LenkaKERTEAM8200:28:4235
5MB1114Sládeček Jakubneregistrován7400:28:4522
3MA123Kahoun JanLouňovice p. Blaníkem8600:29:1627
2ZA1341Plochová DominikaOOB Kotlářka8600:29:2831
2MD1429Flegl VlastimilBrtev5300:29:3531
6MB1515Lejnar MartinSDH Zruč nad Sázavou7200:29:4020
1ZC1646Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:29:5235
4MA174Šíma JanB.B. KLUB8800:30:2224
3ZA1845Kmoníčková LucieDrahňovice8200:30:2627
3MD1930Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:30:3027
3MC2022Tůma JiříSpartak Vlašim6300:30:5227
5MA215Retych PavelDrahňovice7600:31:1722
4MC2223Lukeš JiříVlašim6500:31:1824
7MB2316Hulínský RomanKCP Praha 47000:31:2119
5MC2424Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:32:0722
2ZC2547Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:32:2131
4MD2631Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:32:4524
8MB2717Brožík FrantišekPentar Vlašim6700:32:5718
4ZA2842Zoulová DominikaJesenice9200:33:0224
6MA296Hájek JosefTisem8300:33:5320
7MA307Suk OndřejMilevsko9500:34:0519
1ME3036Metelka JosefSpartak Police4400:34:0535
9MB3218Říha KarelSoběhrdy6900:34:1217
5MD3332Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:34:2222
10MB3419Špůrek PetrKoloběžka Vracovice7100:34:3816
8MA358Čumpelík RobinPraha8100:35:1118
6MD3633Smetana KarelB.B.KLUB5100:35:4220
7MD3734Boháč KarelLiga 2000 Tábor4700:37:0819
5ZA3843Dittrichová IvetaJankov8900:37:3022
2ME3937Šejbl VáclavATK Písek4400:37:3731
6MC4025Cinka IvanB.B. KLUB5700:37:4820
1ZD4150Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:38:1935
7MC4226Kouklík StanislavB.B. KLUB6100:40:3619
3ME4238Pecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:40:3627
9MA449Strejček JiříMnichovice8300:41:2817
3ZC4548Hulínská RenataKCP Praha 46800:41:3427
4ZC4649Lukešová JanaJaJ Vlašim6800:41:4524
4ME4739Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:42:0824
8MC4827Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:43:3818
1MJ4953Procházka LukášB.B.KLUB0300:43:5235
1ZJ5054Frohrová TerezaMilevsko9700:43:5735
8MD5135Frohr JanMilevsko4700:44:1918
2ZD5251Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:44:2131
5ME5340Slabý JosefVotice3600:44:5722
3ZD5452Merašická DagmarContinental5900:56:1127
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Malý JanEleven Run Team7300:23:3635
2MA21Hostička JanDejvice7900:24:1231
3MB311Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:25:0227
4MC420Vacarda VladimírEleven Run Team5900:26:2524
5MB512Diviš JiříCyklo Extra ČB7500:26:4822
6MA62Pelikán KarelB.B. KLUB7900:27:5620
7MD728Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:28:1319
8MB813Frohr JanMilevsko7000:28:2118
9MC921Mikolášek ArnoštNákří6500:28:3417
10MB1114Sládeček Jakubneregistrován7400:28:4516
11MA123Kahoun JanLouňovice p. Blaníkem8600:29:1615
12MD1429Flegl VlastimilBrtev5300:29:3514
13MB1515Lejnar MartinSDH Zruč nad Sázavou7200:29:4013
14MA174Šíma JanB.B. KLUB8800:30:2212
15MD1930Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:30:3011
16MC2022Tůma JiříSpartak Vlašim6300:30:5210
17MA215Retych PavelDrahňovice7600:31:179
18MC2223Lukeš JiříVlašim6500:31:188
19MB2316Hulínský RomanKCP Praha 47000:31:217
20MC2424Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:32:076
21MD2631Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:32:455
22MB2717Brožík FrantišekPentar Vlašim6700:32:574
23MA296Hájek JosefTisem8300:33:533
24MA307Suk OndřejMilevsko9500:34:052
24ME3036Metelka JosefSpartak Police4400:34:052
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1044Šibravová LenkaKERTEAM8200:28:4235
2ZA1341Plochová DominikaOOB Kotlářka8600:29:2831
3ZC1646Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:29:5227
4ZA1845Kmoníčková LucieDrahňovice8200:30:2624
5ZC2547Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:32:2122
6ZA2842Zoulová DominikaJesenice9200:33:0220
7ZA3843Dittrichová IvetaJankov8900:37:3019
8ZD4150Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:38:1918
9ZC4548Hulínská RenataKCP Praha 46800:41:3417
10ZC4649Lukešová JanaJaJ Vlašim6800:41:4516
11ZJ5054Frohrová TerezaMilevsko9700:43:5715
12ZD5251Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:44:2114
13ZD5452Merašická DagmarContinental5900:56:1113

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód