Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Svinnský ISCAREX kros

15.7.2016, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský ISCAREX kros
  • datum konání: 15.7.2016
  • zobrazeno již 1340x
  • místo konání: Obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo
  • GPS: 49.8978539N, 16.3949147E
  • pořadatel: Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo
17:00 hodin - první dětská kategorie 60 - 2 700 m
19:00 hodin - hlavní závod - 5 400 m (6x 900 m)

Přihlášky

online registrace již byla ukončena. Další možnost registrace je již pouze v den závodu od 16:00 do 18:30 hodin v místě startu, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

dospělí a dorost (trať 5 400 m):

  • 100 Kč při přihlášení do 12.7.2016 (v ceně startovní číslo se jménem a občerstvení po závodě)
  • 150 Kč na místě (v ceně občerstvení po závodě)

ostatní:

  • 50 Kč při přihlášení do 10.7.2016 (v ceně startovní číslo se jménem a občerstvení po závodě)
  • 60 Kč na místě (v ceně občerstvení po závodě)

Popis tratě

délka: 5,4 km a méně
povrch: terén

Vyhlášené kategorie

Chlapci a devcata 2009 a mladší 60 m
Nejmladší žáci a žákyne I 2007-2008 200 m
Nejmladší žáci a žákyne II 2005-2006 450 m
Mladší žáci a žákyne 2003-2004 900 m
Starší žáci a žákyne 2001-2002 1800 m
Dorostenci a dorostenky 1999-2000 5 400 m
Juniori a juniorky 1997-1998 5 400 m
Ženy - A 1982-1996 5 400 m
Ženy - B 1972-1981 5 400 m
Ženy - C 1962-1971 5 400 m
Ženy - D 1961 a starší 5 400 m
Muži - A 1977-1996 5 400 m
Muži - B 1967-1976 5 400 m
Muži - C 1957-1966 5 400 m
Muži - D 1947-1956 5 400 m
Muži - E 1946 a starší 5 400 m

Ceny pro vítěze

ceny dle možnosti pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt na pořadatele

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

Internetové stránky

/svinnsky-iscarex-kros

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2022Svinnský ISCAREX kros158
6.8.2021Svinnský ISCAREX kros165
7.8.2020Svinnský ISCAREX kros148
9.8.2019Svinnský ISCAREX kros159
27.7.2018Svinnský ISCAREX kros126
28.7.2017Svinnský ISCAREX kros169
24.7.2015Svinnský Iscarex kros126
25.7.2014Svinnský kros134
6.9.2013Svinnský kros134
27.7.2012Svinnský kros136
29.7.2011Svinnský kros140
22.8.2010Svin(n)ský kros151

Statistika závodu Svinnský ISCAREX kros

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1746

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Petr7012
Borek Viktor0412
Jirásková Eva6412
Brychta Jakub0811
Sejkorová Lenka6310
Borková Agáta0210
Vacek Martin6910
Kubišta Oto5310
Krátká Anna699
Šimůnek Jan829
Keprtová Miloslava489
Brychtová Veronika109
Radiměřský Karel879
Sedláček Roman649
Nechvílová Miroslava609
Serbousková Sára049
Grätz Luděk588
Vondra Vojtěch988
Kostřicová Blanka618
Bubeníček Jiří518
Dušková Lenka808
Peterková Veronika848
Stránský Aleš608
Bielčik Jindřich407
Belobrad Ivan667
Matyášová Jana657
Kačerovský Michal987
Kalousek Jan717
Kouba Radim117
Živný Marek917
Němec Radek777
Fajfr František727
Šimůnková Pavla777
Němcová Natálie117
Scheuer Jan667
Koubová Elen097
Krunčík Pavel857
Buriánek Roman657
Šafář Jaroslav517
Hlaváček Zdeněk547
Vebr Patrik986
Kučera Ladislav766
Tlapák Jaroslav876
Hanáková Klára026
Červ Miloslav506
Šilarová Michaela026
Hruban Jan666
Merta Jaroslav356
Sedláčková Hedvika666
Pilgr Luděk766

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C244Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:13-
2C25108Kyncl JakubČeská Třebová0900:00:14-
3C2752Lipenský PetrDolní Dobrouč1100:00:14-
4C28105Jursa Adamneregistrován1000:00:15-
5C210119Neumann Lukášneregistrován0900:00:15-
6C21262Miláček LadislavSvinná0900:00:15-
7C215101Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:16-
8C218121Kvapil AdamPeak Sport Litomyšl1100:00:17-
9C221102Kouba RadimRybník1100:00:19-
10C222120Lengál ŠtěpánMŠ Vinohrady1200:00:22-
11C223107Válek VítSvinná1300:00:28-
12C22469Pirkl MatyášLetohrad1300:00:31-
13C225113Svatý JakubSvinná1300:00:33-
14C226115Vágner Davidneregistrován1300:00:34-
15C227116Vágner Janneregistrován1500:00:35-
Děvčata 7 let (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21110Zelinková VeronikaČeská Třebová0900:00:12-
2D22103Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:13-
3D2378Valášková AnnaSK Blansko Dvorská0900:00:13-
4D26109Červinková KateřinaČeská Třebová0900:00:14-
5D2932Marholdová NikolaChoceň1000:00:15-
6D21170Pirklová PatricieLetohrad0900:00:15-
7D21360Svatá DominikaSvinná1100:00:16-
8D214112Dvořáčková ViktorkaPraha0900:00:16-
9D21585Bartošová VeronikaDolní Újezd1100:00:16-
10D21729Němcová NatálieLitomyšl1100:00:17-
11D21965Válková VendulaSvinná1100:00:18-
12D220106Fišerová VendulaSvinná1100:00:19-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1130Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:00:57109,60
2M13100Stránský JakubSokol Řetová0700:01:0295,80
3M1417Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:0294,60
4M16104Machač PatrikValašské Meziříčí0700:01:0585,40
5M1899Ducháček VíťaSokol Řetová0800:01:0874,97
6M1957Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:0971,50
7M11033Marhold JanChoceň0800:01:1066,48
8M11194Maršálek LukášČeská Třebová0800:01:2420,12
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1288Chlupáčová AnežkaSokol Hradec Králové0700:01:00109,19
2Z1586Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:0498,08
3Z1779Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:0692,73
Nejmladší žáci II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21117Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:46119,56
2M2696Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:02:0980,44
Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2290Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:48107,58
2Z2356Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:5398,38
3Z2416Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:5694,04
4Z25124Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:0281,85
5Z27122Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:02:1068,47
6Z28111Dvořáčková KateřinaPraha0500:02:1264,51
7Z2959Lipenská LucieDolní Dobrouč0600:02:2443,72
8Z21095Maršálková DenisaČeská Třebová0500:02:3720,14
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3167Vebr DominikIscarex junior team Česká Třebová0300:03:16107,68
2M3353Gregor JanSpartak Letohrad0400:03:2797,40
3M3512Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:2994,92
4M36126Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:3490,04
5M389Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:4678,85
6M3987Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:4678,39
7M31028Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5767,71
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3218Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:26105,78
2Z34125Červená EliškaDukla Polička0400:03:28103,46
3Z3798Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:03:4190,76
4Z31197Kotyzová SáraATLETIKA Žamberk0300:04:1162,86
Starší žáci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4437Vacek LukášDlouhá Třebová0200:10:30100,00
Starší žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4193Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:07:56115,11
2Z42123Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:08:23104,87
3Z4384Derková MartinaActivity Lanškroun0100:09:2780,02
4Z4527Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:3354,13
Dorostenci (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M53539Holubář PatrikFbk orlicko-třebovsko0000:25:01122,06
2M57830Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:31:1377,94
Dorostenky (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z584136Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:32:44118,03
2Z59342Belobradová KarolínaPasivity Žamberk9900:39:1381,97
Junioři 18-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7135Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:53112,34
2MJ25147Mandys MichalČVK Praha9800:23:3887,66
Juniorky 18-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ34145Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:24:42117,17
2ZJ71131Poslušná Michaelaneregistrována9800:29:2082,83
Muži A 20-39 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:18:35107,40
2MA282Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:51104,62
3MA4141Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:2787,98
4MA572Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:20:3287,16
5MA8143Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:2478,11
6MA944Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:4175,23
7MA1224Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:21:4674,25
8MA1347Heller TomášHradec Králové8100:22:0870,52
9MA15156Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:22:3066,67
10MA16157Živný Marek3D Fitnes race team9100:22:4264,61
11MA19151Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:23:0061,60
12MA24129Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:3455,58
13MA26140Beneš MichalRUNSPORT8300:23:4154,48
14MA32161Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:24:2147,51
15MA3334Marhold PetrChoceň7800:24:2546,92
16MA41133Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:0829,04
17MA44152Švec MartinVK Choceň8700:26:1827,29
18MA4876Pecháček JanSvinná9000:27:0119,90
19MA53138Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:27:2415,99
20MA57139Novák PetrHSK7700:27:3514,01
21MA66114Vebr MichalČeská Třebová7800:28:453,00
22MA74155Cink PetrMoravská Třebová7900:30:103,00
23MA8058Dařílek MichalLanškroun7800:31:223,00
24MA8283Němec RadekLitomyšl7700:32:063,00
25MA85162Strejček JiříPraha 108300:32:503,00
Muži B 40-49 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB35Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:18:56117,59
2MB68Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:36101,49
3MB1711Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:22:4480,92
4MB2014Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:1875,54
5MB21134Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:2374,60
6MB2249Bureš MartinČeská Třebová7400:23:2474,54
7MB2354Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:23:3173,31
8MB30146Borovec AlexandrChoceň7600:24:0867,45
9MB3155Moskva RomanPasivity Žamberk7500:24:1766,00
10MB38142Stečínský MartinOpatov7500:25:3952,76
11MB4591Hampl AloisOstrov7000:26:2545,49
12MB46158Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7600:26:3743,56
13MB4938Kolda JiříOpatov7300:27:0538,99
14MB5164Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:1137,99
15MB6026Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:5031,82
16MB6351Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:28:3225,00
17MB733Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:30:099,37
Muži C 50-59 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1080Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:41102,43
2MC111Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:46101,73
3MC1466Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:22:2595,84
4MC1823Scheuer JanActivity Lanškroun6600:22:5091,99
5MC2741Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:24:0580,63
6MC2821Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:0680,49
7MC37144Hruban JanČeská Třebová6600:25:3067,69
8MC47132Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:26:5654,64
9MC5574Kobliha MilanLRS Vyškov5700:27:2849,78
10MC7240Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:5827,01
Muži D 60-69 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD43137Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:17108,09
2MD5036Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:08101,94
3MD67154Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:4689,97
4MD75148Vilhelm VáclavPřívrat5100:30:2677,85
5MD8389Šponar JosefOB Žamberk4700:32:3362,36
Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6168Leszkow PetrMK HLINSKO4400:28:15122,19
2ME8945Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:1877,81
-ME-13Rossi OttoISCAREX Česká Třebová43DNF-
Ženy A 20-34 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5450Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:27:26103,59
2ZA5635Marholdová LucieChoceň8300:27:33102,73
3ZA6963Miláčková VeronikaSvinná8200:28:4993,68
4ZA77159Suchancová Vladimíraneregistrována8600:31:1276,63
5ZA8646Petrová MagdalenaMoravská Třebová8200:32:5364,48
6ZA87153Krejčí BarboraBoršov9000:34:2253,85
Ženy B 35-44 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2915Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:07109,81
2ZB39160Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:5395,85
3ZB40130Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:0494,34
4ZB42118Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:26:1093,58
5ZB5261Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:27:1984,56
6ZB5871Pirklová KateřinaLetohrad7600:27:3682,31
7ZB59127Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4980,55
8ZB626Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:28:1976,64
9ZB6481Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:3474,60
10ZB652Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:3874,20
11ZB8192Hamplová HanaOstrov7300:31:2552,20
12ZB9025Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:2620,48
Ženy C 45-54 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC367Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:28121,99
2ZC70149Jirásková EvaLanškroun6400:29:0496,85
3ZC7910Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:1881,17
4ZC9422Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:41:2110,92
Ženy D 55 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6873Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:28:48116,41
2ZD7648Hellerová HanaHradec Králové6100:30:53103,11
3ZD8820Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:2680,48
4ZD9119Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:35:4272,41
5ZD92150Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:1349,95
Trať 0,06 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21110Zelinková VeronikaČeská Třebová0900:00:12-
2D22103Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:13-
3D2378Valášková AnnaSK Blansko Dvorská0900:00:13-
1C244Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:13-
2C25108Kyncl JakubČeská Třebová0900:00:14-
4D26109Červinková KateřinaČeská Třebová0900:00:14-
3C2752Lipenský PetrDolní Dobrouč1100:00:14-
4C28105Jursa Adamneregistrován1000:00:15-
5D2932Marholdová NikolaChoceň1000:00:15-
5C210119Neumann Lukášneregistrován0900:00:15-
6D21170Pirklová PatricieLetohrad0900:00:15-
6C21262Miláček LadislavSvinná0900:00:15-
7D21360Svatá DominikaSvinná1100:00:16-
8D214112Dvořáčková ViktorkaPraha0900:00:16-
7C215101Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:16-
9D21585Bartošová VeronikaDolní Újezd1100:00:16-
10D21729Němcová NatálieLitomyšl1100:00:17-
8C218121Kvapil AdamPeak Sport Litomyšl1100:00:17-
11D21965Válková VendulaSvinná1100:00:18-
12D220106Fišerová VendulaSvinná1100:00:19-
9C221102Kouba RadimRybník1100:00:19-
10C222120Lengál ŠtěpánMŠ Vinohrady1200:00:22-
11C223107Válek VítSvinná1300:00:28-
12C22469Pirkl MatyášLetohrad1300:00:31-
13C225113Svatý JakubSvinná1300:00:33-
14C226115Vágner Davidneregistrován1300:00:34-
15C227116Vágner Janneregistrován1500:00:35-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1130Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:00:57109,60
1Z1288Chlupáčová AnežkaSokol Hradec Králové0700:01:00109,19
2M13100Stránský JakubSokol Řetová0700:01:0295,80
3M1417Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:0294,60
2Z1586Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:0498,08
4M16104Machač PatrikValašské Meziříčí0700:01:0585,40
3Z1779Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:0692,73
5M1899Ducháček VíťaSokol Řetová0800:01:0874,97
6M1957Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:0971,50
7M11033Marhold JanChoceň0800:01:1066,48
8M11194Maršálek LukášČeská Třebová0800:01:2420,12
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21117Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:46119,56
1Z2290Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:48107,58
2Z2356Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:5398,38
3Z2416Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:5694,04
4Z25124Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:0281,85
2M2696Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:02:0980,44
5Z27122Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:02:1068,47
6Z28111Dvořáčková KateřinaPraha0500:02:1264,51
7Z2959Lipenská LucieDolní Dobrouč0600:02:2443,72
8Z21095Maršálková DenisaČeská Třebová0500:02:3720,14
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3167Vebr DominikIscarex junior team Česká Třebová0300:03:16107,68
1Z3218Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:26105,78
2M3353Gregor JanSpartak Letohrad0400:03:2797,40
2Z34125Červená EliškaDukla Polička0400:03:28103,46
3M3512Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:2994,92
4M36126Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:3490,04
3Z3798Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:03:4190,76
5M389Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:4678,85
6M3987Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:4678,39
7M31028Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5767,71
4Z31197Kotyzová SáraATLETIKA Žamberk0300:04:1162,86
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4193Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:07:56115,11
2Z42123Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:08:23104,87
3Z4384Derková MartinaActivity Lanškroun0100:09:2780,02
1M4437Vacek LukášDlouhá Třebová0200:10:30100,00
4Z4527Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:3354,13
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:18:35107,40
2MA282Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:51104,62
1MB35Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:18:56117,59
3MA4141Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:2787,98
4MA572Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:20:3287,16
2MB68Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:36101,49
1MJ7135Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:53112,34
5MA8143Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:2478,11
6MA944Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:4175,23
1MC1080Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:41102,43
2MC111Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:46101,73
7MA1224Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:21:4674,25
8MA1347Heller TomášHradec Králové8100:22:0870,52
3MC1466Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:22:2595,84
9MA15156Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:22:3066,67
10MA16157Živný Marek3D Fitnes race team9100:22:4264,61
3MB1711Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:22:4480,92
4MC1823Scheuer JanActivity Lanškroun6600:22:5091,99
11MA19151Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:23:0061,60
4MB2014Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:1875,54
5MB21134Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:2374,60
6MB2249Bureš MartinČeská Třebová7400:23:2474,54
7MB2354Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:23:3173,31
12MA24129Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:3455,58
2MJ25147Mandys MichalČVK Praha9800:23:3887,66
13MA26140Beneš MichalRUNSPORT8300:23:4154,48
5MC2741Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:24:0580,63
6MC2821Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:0680,49
1ZB2915Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:07109,81
8MB30146Borovec AlexandrChoceň7600:24:0867,45
9MB3155Moskva RomanPasivity Žamberk7500:24:1766,00
14MA32161Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:24:2147,51
15MA3334Marhold PetrChoceň7800:24:2546,92
1ZJ34145Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:24:42117,17
1M53539Holubář PatrikFbk orlicko-třebovsko0000:25:01122,06
1ZC367Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:28121,99
7MC37144Hruban JanČeská Třebová6600:25:3067,69
10MB38142Stečínský MartinOpatov7500:25:3952,76
2ZB39160Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:5395,85
3ZB40130Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:0494,34
16MA41133Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:0829,04
4ZB42118Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:26:1093,58
1MD43137Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:17108,09
17MA44152Švec MartinVK Choceň8700:26:1827,29
11MB4591Hampl AloisOstrov7000:26:2545,49
12MB46158Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7600:26:3743,56
8MC47132Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:26:5654,64
18MA4876Pecháček JanSvinná9000:27:0119,90
13MB4938Kolda JiříOpatov7300:27:0538,99
2MD5036Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:08101,94
14MB5164Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:1137,99
5ZB5261Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:27:1984,56
19MA53138Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:27:2415,99
1ZA5450Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:27:26103,59
9MC5574Kobliha MilanLRS Vyškov5700:27:2849,78
2ZA5635Marholdová LucieChoceň8300:27:33102,73
20MA57139Novák PetrHSK7700:27:3514,01
6ZB5871Pirklová KateřinaLetohrad7600:27:3682,31
7ZB59127Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4980,55
15MB6026Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:5031,82
1ME6168Leszkow PetrMK HLINSKO4400:28:15122,19
8ZB626Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:28:1976,64
16MB6351Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:28:3225,00
9ZB6481Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:3474,60
10ZB652Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:3874,20
21MA66114Vebr MichalČeská Třebová7800:28:453,00
3MD67154Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:4689,97
1ZD6873Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:28:48116,41
3ZA6963Miláčková VeronikaSvinná8200:28:4993,68
2ZC70149Jirásková EvaLanškroun6400:29:0496,85
2ZJ71131Poslušná Michaelaneregistrována9800:29:2082,83
10MC7240Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:5827,01
17MB733Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:30:099,37
22MA74155Cink PetrMoravská Třebová7900:30:103,00
4MD75148Vilhelm VáclavPřívrat5100:30:2677,85
2ZD7648Hellerová HanaHradec Králové6100:30:53103,11
4ZA77159Suchancová Vladimíraneregistrována8600:31:1276,63
2M57830Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:31:1377,94
3ZC7910Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:1881,17
23MA8058Dařílek MichalLanškroun7800:31:223,00
11ZB8192Hamplová HanaOstrov7300:31:2552,20
24MA8283Němec RadekLitomyšl7700:32:063,00
5MD8389Šponar JosefOB Žamberk4700:32:3362,36
1Z584136Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:32:44118,03
25MA85162Strejček JiříPraha 108300:32:503,00
5ZA8646Petrová MagdalenaMoravská Třebová8200:32:5364,48
6ZA87153Krejčí BarboraBoršov9000:34:2253,85
3ZD8820Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:2680,48
2ME8945Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:1877,81
12ZB9025Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:2620,48
4ZD9119Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:35:4272,41
5ZD92150Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:1349,95
2Z59342Belobradová KarolínaPasivity Žamberk9900:39:1381,97
4ZC9422Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:41:2110,92
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:18:35102,20
2MA282Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:5199,35
3MB35Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:18:5698,45
4MA4141Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:2782,26
5MA572Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:20:3281,42
6MB68Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3680,66
7MJ7135Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:5377,61
8MA8143Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:2472,12
9MA944Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:4169,17
10MC1080Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:4169,06
11MC111Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:4668,25
12MA1224Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:21:4668,16
13MA1347Heller TomášHradec Králové8100:22:0864,33
14MC1466Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:22:2561,37
15MA15156Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:22:3060,38
16MA16157Živný Marek3D Fitnes race team9100:22:4258,26
17MB1711Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:22:4457,93
18MC1823Scheuer JanActivity Lanškroun6600:22:5056,87
19MA19151Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:23:0055,17
20MB2014Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:1851,99
21MB21134Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:2350,94
22MB2249Bureš MartinČeská Třebová7400:23:2450,88
23MB2354Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:23:3149,52
24MA24129Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:3448,99
25MJ25147Mandys MichalČVK Praha9800:23:3848,36
26MA26140Beneš MichalRUNSPORT8300:23:4147,86
27MC2741Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:24:0543,58
28MC2821Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:0643,43
29MB30146Borovec AlexandrChoceň7600:24:0843,04
30MB3155Moskva RomanPasivity Žamberk7500:24:1741,44
31MA32161Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:24:2140,70
32MA3334Marhold PetrChoceň7800:24:2540,09
33M53539Holubář PatrikFbk orlicko-třebovsko0000:25:0133,61
34MC37144Hruban JanČeská Třebová6600:25:3028,46
35MB38142Stečínský MartinOpatov7500:25:3926,82
36MA41133Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:0821,73
37MD43137Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:1720,07
38MA44152Švec MartinVK Choceň8700:26:1819,94
39MB4591Hampl AloisOstrov7000:26:2518,78
40MB46158Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7600:26:3716,65
41MC47132Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:26:5613,21
42MA4876Pecháček JanSvinná9000:27:0112,35
43MB4938Kolda JiříOpatov7300:27:0511,60
44MD5036Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:0811,10
45MB5164Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:1110,49
46MA53138Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:27:248,33
47MC5574Kobliha MilanLRS Vyškov5700:27:287,52
48MA57139Novák PetrHSK7700:27:356,30
49MB6026Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:503,68
50ME6168Leszkow PetrMK HLINSKO4400:28:153,00
51MB6351Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:28:323,00
52MA66114Vebr MichalČeská Třebová7800:28:453,00
53MD67154Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:463,00
54MC7240Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:583,00
55MB733Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:30:093,00
56MA74155Cink PetrMoravská Třebová7900:30:103,00
57MD75148Vilhelm VáclavPřívrat5100:30:263,00
58M57830Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:31:133,00
59MA8058Dařílek MichalLanškroun7800:31:223,00
60MA8283Němec RadekLitomyšl7700:32:063,00
61MD8389Šponar JosefOB Žamberk4700:32:333,00
62MA85162Strejček JiříPraha 108300:32:503,00
63ME8945Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:183,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2915Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:07105,24
2ZJ34145Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:24:42100,46
3ZC367Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:2894,29
4ZB39160Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:5390,95
5ZB40130Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:0489,40
6ZB42118Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:26:1088,62
7ZB5261Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:27:1979,38
8ZA5450Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:27:2678,45
9ZA5635Marholdová LucieChoceň8300:27:3377,48
10ZB5871Pirklová KateřinaLetohrad7600:27:3677,09
11ZB59127Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4975,28
12ZB626Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:28:1971,28
13ZB6481Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:3469,19
14ZB652Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:3868,77
15ZD6873Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:28:4867,38
16ZA6963Miláčková VeronikaSvinná8200:28:4967,27
17ZC70149Jirásková EvaLanškroun6400:29:0465,24
18ZJ71131Poslušná Michaelaneregistrována9800:29:2062,99
19ZD7648Hellerová HanaHradec Králové6100:30:5350,52
20ZA77159Suchancová Vladimíraneregistrována8600:31:1248,04
21ZC7910Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:1847,12
22ZB8192Hamplová HanaOstrov7300:31:2546,26
23Z584136Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:32:4435,56
24ZA8646Petrová MagdalenaMoravská Třebová8200:32:5334,34
25ZA87153Krejčí BarboraBoršov9000:34:2222,35
26ZD8820Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:2621,84
27ZB9025Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:2613,77
28ZD9119Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:35:4211,62
29ZD92150Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:133,00
30Z59342Belobradová KarolínaPasivity Žamberk9900:39:133,00
31ZC9422Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:41:213,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Super akce. Díky. Saša v pionýrském šátku a ohňová show neskutečné. Už se těšíme, že za rok tam s námi poběží Stefanie :-D Borci z Čermné
jampb
skvělá práce , prostě paráda 100 % díky moc a za rok naschledanou
heda.sedlackova
SUPER, SUPER, SUPER od začátku až do konce!
v.nadseny
Letošní nejlepší závod, díky pozávodnímu kulturnímu programu, pochvala nejen Honzovi, ale i všem co se podíleli na bezva zabezpečeném programu, super klobásky super pivo, je to takový bonus navíc, prošvihnul každý, kdo nezůstal, případně se nezůčastnil :) :) :) závod není jen o 1 2 3 ......
roman.sedlacek
Perfektní, moc jsem si to užil. Libor
libor.kopec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód