Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh 17. listopadu

17.11.2016, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh 17. listopadu
  • datum konání: 17.11.2016
  • zobrazeno již 1060x
  • místo konání: Polička - Liboháj
  • GPS: 49.7050253N, 16.2562386E
  • pořadatel: F-BIKE KLUB SÁDEK

Sociální sítě

Místo konání

Polička - Liboháj (na konci ulice U Liboháje)
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 10:00 do 10:45 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 7,8 km
Převýšení: 110 m
terén, převážně po lesních cestách a pěšinách

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Fliedr
tel. 602 711 778

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.f-bikeklub.cz

E-mailová adresa

tfliedr@seznam.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.11.2018Běh 17. listopadu-
17.11.2017Běh 17. listopadu57
16.11.2002Běh 17. listopadu7

Statistika závodu Běh 17. listopadu

  • ročníků: 4
  • závodníků na všech ročnících: 64

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Radiměřský Karel872
Keprtová Miloslava482
Chlubna Jan842
Hruban Jan662
Pavelcová Romana722
Turbaková Barbora902
Štyndl Miroslav572
Matyášová Jana652
Pešek Pavel902
Červ Miloslav502
Kubišta Oto532
Bureš Jiří662
Sejkorová Lenka632
Fliedr Jiří802
Hlaváček Zdeněk542
Simon Petr722
Beneš Milan782
Bubeníček Jiří512
Fliedr Tomáš762

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 7,8 km, 110 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA298Šutera JosefAtletika Polička7900:28:41107,64
2MA4104Chlubna JanNové Město na Moravě8400:29:5399,59
3MA5105Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:5492,77
4MA6113Beneš MilanAtletika Polička7800:31:0092,10
5MA7103Křepela VojtěchNové Město na Moravě9700:31:18100,00
6MA9145Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:31:4187,52
7MA10111Fliedr JiříF- BIKE KLUB SÁDEK8000:31:4587,07
8MA13108Pešek PavelLitomyšl9000:32:0784,61
9MA16102Večeře TomášAtletika Polička9000:33:1477,12
10MA17100Klimeš OndřejAtletika Polička9500:33:1577,01
11MA22114Mayer BronislavSK Prima Polička9000:34:5565,83
12MA24112Klička OndřejTJ Svitavy8800:35:0864,38
13MA29116Češka MilanAtletika Polička8900:35:5659,02
14MA30107Císler MartinChrudim8000:36:0258,35
15MA39110Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:38:4140,57
16MA42109Kovář JanLitomyšl8800:39:5132,75
17MA43106Holomek JiříPolička8700:40:2828,61
18MA52115Vlček PetrSK PRIMA Polička8900:44:473,00
Muži B 40-49 let (trať 7,8 km, 110 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB177Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK7600:28:19125,68
2MB15131Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:32:4298,70
3MB32132Tesař MilanCerekvice nad Loučnou7100:36:2775,62
4MB35133Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:3968,23
5MB36134Simon PetrPolička7200:37:4367,82
6MB47130Jedlička JiříDL Pardubice7300:41:5941,55
Muži C 50-59 let (trať 7,8 km, 110 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC355Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:48107,81
2MC857Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:31:2497,49
3MC1161Turbak JaroslavSebranice6300:31:5094,70
4MC1251Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:31:5694,05
5MC1950Bureš JiříF-BIKE KLUB SÁDEK6600:33:3383,63
6MC2556Hruban JanČeská Třebová6600:35:3071,05
7MC3162Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:36:0866,97
Muži D 60 let a starší (trať 7,8 km, 110 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2654Ráb PavelČeská Třebová5200:35:47101,85
2MD2853Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:35:51101,48
3MD3360Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:36:4396,68
4MD3766Červ MiloslavAtletika Polička5000:38:1788,00
5MD4152Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:39:2681,63
6MD4659Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:41:2670,56
7MD5158Hlaváček ZdeněkRychnov5400:43:4457,82
Ženy A 34 let a mladší (trať 7,8 km, 110 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA184Holcová EliškaSK Nové Město na Moravě0300:33:16100,00
2ZA209Nováková BaboraSokol Kunvald8300:33:36106,93
3ZA238Schauerová LenkaAtletika Polička8800:35:0098,88
4ZA276Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:35:4994,19
5ZA4415Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:40:5265,17
6ZA4513Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:41:1363,16
Ženy B 35-44 let (trať 7,8 km, 110 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB145Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:32:39119,70
2ZB3411Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:37:3792,27
3ZB3810Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:38:2388,03
4ZB4014Vávrová IlonaNuzířov7700:38:4386,19
5ZB483Jonášová ŠárkaPardubice7800:42:0567,60
Ženy C 45 let a starší (trať 7,8 km, 110 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC217Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:33:57129,33
2ZC4912Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:42:2886,51
3ZC502Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:42:5684,16
4ZC531Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:25100,00
Trať 7,8 km, 110 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB177Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK7600:28:19125,68
1MA298Šutera JosefAtletika Polička7900:28:41107,64
1MC355Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:48107,81
2MA4104Chlubna JanNové Město na Moravě8400:29:5399,59
3MA5105Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:5492,77
4MA6113Beneš MilanAtletika Polička7800:31:0092,10
5MA7103Křepela VojtěchNové Město na Moravě9700:31:18100,00
2MC857Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:31:2497,49
6MA9145Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:31:4187,52
7MA10111Fliedr JiříF- BIKE KLUB SÁDEK8000:31:4587,07
3MC1161Turbak JaroslavSebranice6300:31:5094,70
4MC1251Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:31:5694,05
8MA13108Pešek PavelLitomyšl9000:32:0784,61
1ZB145Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:32:39119,70
2MB15131Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:32:4298,70
9MA16102Večeře TomášAtletika Polička9000:33:1477,12
10MA17100Klimeš OndřejAtletika Polička9500:33:1577,01
1ZA184Holcová EliškaSK Nové Město na Moravě0300:33:16100,00
5MC1950Bureš JiříF-BIKE KLUB SÁDEK6600:33:3383,63
2ZA209Nováková BaboraSokol Kunvald8300:33:36106,93
1ZC217Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:33:57129,33
11MA22114Mayer BronislavSK Prima Polička9000:34:5565,83
3ZA238Schauerová LenkaAtletika Polička8800:35:0098,88
12MA24112Klička OndřejTJ Svitavy8800:35:0864,38
6MC2556Hruban JanČeská Třebová6600:35:3071,05
1MD2654Ráb PavelČeská Třebová5200:35:47101,85
4ZA276Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:35:4994,19
2MD2853Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:35:51101,48
13MA29116Češka MilanAtletika Polička8900:35:5659,02
14MA30107Císler MartinChrudim8000:36:0258,35
7MC3162Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:36:0866,97
3MB32132Tesař MilanCerekvice nad Loučnou7100:36:2775,62
3MD3360Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:36:4396,68
2ZB3411Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:37:3792,27
4MB35133Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:3968,23
5MB36134Simon PetrPolička7200:37:4367,82
4MD3766Červ MiloslavAtletika Polička5000:38:1788,00
3ZB3810Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:38:2388,03
15MA39110Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:38:4140,57
4ZB4014Vávrová IlonaNuzířov7700:38:4386,19
5MD4152Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:39:2681,63
16MA42109Kovář JanLitomyšl8800:39:5132,75
17MA43106Holomek JiříPolička8700:40:2828,61
5ZA4415Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:40:5265,17
6ZA4513Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:41:1363,16
6MD4659Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:41:2670,56
6MB47130Jedlička JiříDL Pardubice7300:41:5941,55
5ZB483Jonášová ŠárkaPardubice7800:42:0567,60
2ZC4912Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:42:2886,51
3ZC502Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:42:5684,16
7MD5158Hlaváček ZdeněkRychnov5400:43:4457,82
18MA52115Vlček PetrSK PRIMA Polička8900:44:473,00
4ZC531Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:25100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB177Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK7600:28:19104,26
2MA298Šutera JosefAtletika Polička7900:28:41101,73
3MC355Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:4894,01
4MA4104Chlubna JanNové Město na Moravě8400:29:5393,43
5MA5105Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:5486,41
6MA6113Beneš MilanAtletika Polička7800:31:0085,71
7MA7103Křepela VojtěchNové Město na Moravě9700:31:1883,64
8MC857Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:31:2482,95
9MA9145Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:31:4180,99
10MA10111Fliedr JiříF- BIKE KLUB SÁDEK8000:31:4580,53
11MC1161Turbak JaroslavSebranice6300:31:5079,95
12MC1251Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:31:5679,26
13MA13108Pešek PavelLitomyšl9000:32:0778,00
14MB15131Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:32:4273,96
15MA16102Večeře TomášAtletika Polička9000:33:1470,28
16MA17100Klimeš OndřejAtletika Polička9500:33:1570,16
17MC1950Bureš JiříF-BIKE KLUB SÁDEK6600:33:3368,09
18MA22114Mayer BronislavSK Prima Polička9000:34:5558,64
19MA24112Klička OndřejTJ Svitavy8800:35:0857,14
20MC2556Hruban JanČeská Třebová6600:35:3054,61
21MD2654Ráb PavelČeská Třebová5200:35:4752,65
22MD2853Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:35:5152,19
23MA29116Češka MilanAtletika Polička8900:35:5651,61
24MA30107Císler MartinChrudim8000:36:0250,92
25MC3162Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:36:0850,23
26MB32132Tesař MilanCerekvice nad Loučnou7100:36:2748,04
27MD3360Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:36:4346,20
28MB35133Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:3939,75
29MB36134Simon PetrPolička7200:37:4339,29
30MD3766Červ MiloslavAtletika Polička5000:38:1735,37
31MA39110Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:38:4132,60
32MD4152Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:39:2627,42
33MA42109Kovář JanLitomyšl8800:39:5124,54
34MA43106Holomek JiříPolička8700:40:2820,28
35MD4659Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:41:2613,59
36MB47130Jedlička JiříDL Pardubice7300:41:599,79
37MD5158Hlaváček ZdeněkRychnov5400:43:443,00
38MA52115Vlček PetrSK PRIMA Polička8900:44:473,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB145Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:32:39103,15
2ZA184Holcová EliškaSK Nové Město na Moravě0300:33:1699,43
3ZA209Nováková BaboraSokol Kunvald8300:33:3697,42
4ZC217Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:33:5795,31
5ZA238Schauerová LenkaAtletika Polička8800:35:0088,98
6ZA276Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:35:4984,06
7ZB3411Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:37:3773,20
8ZB3810Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:38:2368,58
9ZB4014Vávrová IlonaNuzířov7700:38:4366,57
10ZA4415Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:40:5253,61
11ZA4513Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:41:1351,50
12ZB483Jonášová ŠárkaPardubice7800:42:0546,27
13ZC4912Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:42:2843,96
14ZC502Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:42:5641,15
15ZC531Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:253,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Tomáši máš to pěkně zorganizovaný, jen tak dál.... 100%
smr

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód