hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Jarní půlmaraton

8.4.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jarní půlmaraton
  • datum konání: 8.4.2017
  • zobrazeno již 604x
  • místo konání: Hotel Studánka, Rychnnov nad Kněžnou
  • GPS: 50.1682553N, 16.3201461E
  • pořadatel: Sportvisio, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

Hotel Studánka, Rychnnov nad Kněžnou
12:00 hodin

Přihlášky

online ZDE: http://sportvisio.sport-base.cz/ pouze do úterý 4. 4. 2017 do 22:00 h. V případě volných kapacit i na místě.

Startovné

250 - 430 Kč

Popis tratě

kopcovitá, terén 3/4, lesní asfaltová cesta 1/4

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě 70.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jana Mílová
tel. 725 970 005

Internetové stránky

http://www.sportvisio.cz

E-mailová adresa

jana.milova@sportvisio.cz

Mapa konání závodu

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Jarní půlmaraton

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M18 (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3116Plný DavidEnervit Team9301:23:03101,12
2MJ10164Kubíček OndřejVývrtka festival Team9001:29:5084,89
3MJ1265Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9001:32:0179,69
4MJ14147Tuček Radek-9901:32:55117,18
5MJ17133Kubišta MichalDlouhá Třebová9001:35:0672,27
6MJ3399Žampach MarekHudy sport Pardubice9101:41:0158,14
7MJ4719Klíma Dušan-9701:46:3944,61
8MJ5551Silný Ondřej-8801:49:2138,18
9MJ5948Pešina JanFTC Vysoké Mýto8901:50:2135,78
10MJ60167Petr JanJeštětice9901:50:2382,82
11MJ826Šipka LukášTj Slavia Hradec Kralove vodni8801:58:0117,40
12MJ84117Simek PetrGladiator gym9101:58:1816,74
13MJ89137Horák JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou8901:59:0714,76
14MJ99126Konvalina LukášSkiklub Dobruška9202:01:229,41
15MJ118168Martinec Pavel-9402:12:003,00
16MJ128131Hanyk LukášSDH Kostelec nad Orlicí9102:17:293,00

M30 (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2135Šilar ZdeněkRunSport Team8101:22:26102,61
2MA5146Balcar MichalVella/Runsport8501:25:0596,27
3MA667Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM8401:25:4994,51
4MA940Šourek Martin-8401:28:3188,06
5MA1184Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8501:31:2681,08
6MA15134Novák Vojtěch-8601:34:1374,39
7MA1681Holub KarelRun4Fun7901:34:5872,62
8MA2053Uher TomášRETIA8501:35:4970,57
9MA23154Moravec PavelTC Dobruška8001:37:1067,34
10MA351Příhoda MartinMEDUNA kalírna7901:41:2557,15
11MA39151Jiskra JaroslavDolní Újezd7801:43:2252,49
12MA433Harant PetrSobotka8301:45:1448,02
13MA4542Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8301:45:2847,48
14MA4994Kubín ŠtěpánBěžci na Hodinářce7801:47:2442,84
15MA51104Doležal Stanislav-8101:48:1240,91
16MA5280Lorenc TomášLípa nad Orlicí7801:48:5039,41
17MA5639Růžička LukášRunsport Team8601:49:2538,01
18MA6623Kožnar JakubŽamberk7801:51:4532,42
19MA72142Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7901:53:4327,70
20MA734Moka MichalKRB Chrudim7901:53:5227,36
21MA7535Wejda VlastimilJanov u Litomyšle7801:54:1926,26
22MA8185Červenka JaroslavDobřenice7901:57:5117,83
23MA8752Zítko PetrTG Gladiator Koldín8201:58:4115,80
24MA94108Polický TomášPOLIČÁTKA8401:59:3613,63
25MA10325Rychtera Petr8302:03:294,32
26MA105156Pospíšil DanielSQUADRA7802:04:433,00
27MA11046Teplý StanislavPiviště Kořalov7802:05:353,00
28MA12956Dycka JanPodrážek8002:17:303,00
29MA13157Andres Zdenek-8402:17:493,00
30MA134119Jiruška Petr-8502:19:213,00
31MA14970Maruna RobertRozběháme Uherské Hradiště7802:53:203,00

M40 (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB172Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7401:20:03109,44
2MB464Havelka PetrEleven Run Team7201:24:0599,86
3MB873Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:27:5590,71
4MB13149Benko JanLitomyšl7401:32:3379,69
5MB18161Tomáš ZdeněkTrialtlon Býšť7101:35:2073,07
6MB19159Santrain GauthierCVC7601:35:4472,10
7MB2411Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:37:2068,28
8MB27111Klíma DavidRychnov nad Kněžnou7101:38:5064,72
9MB2895Kovařík Pavel-7501:39:3662,89
10MB2968Sláma MartinACL 130 autocentrum Luňák6801:40:0561,76
11MB3120Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6901:40:3960,41
12MB32157Palguta RomanStalak - RK7701:40:4560,16
13MB3793Šmerda ZdeněkVýchodní horda7701:42:2156,36
14MB38140Kotek FrantišekStalak Rychnov n.Kn.7301:42:2756,12
15MB41152Uher JurajPřibyslav7301:44:2551,44
16MB44114Koďous Leoš-7401:45:2449,10
17MB509Odnoha DavidKosmorunners7401:48:0342,78
18MB5378Karal Pavel-7001:48:5740,65
19MB5710Suchý MiroslavForrest Gump7401:49:5838,22
20MB5889Sláma JiříVella team Náchod7401:50:0937,79
21MB6963Lukeš MartinEleven Run Team6801:52:4231,72
22MB70166Šticha KamilVinaři -CZ7001:53:2330,09
23MB74141Macko MilanFT UO-ČT7201:54:0628,40
24MB7626Ulč Jiří-7401:54:5426,47
25MB86155Svoboda PavelJENÍKOVICE7601:58:3117,86
26MB915Sopek Tomas-7601:59:2615,69
27MB9792Lang Marek7402:00:4912,40
28MB1062Jiřička Miloš-7502:04:533,00
29MB11113Halamka PetrSquadra7102:06:013,00
30MB112103Rejl Michal7402:06:303,00
31MB121105Vimr Michal-7402:14:043,00
32MB125129Vaclavik Martin-7502:17:213,00
33MB12687Holinger JiříKoldín-Rájec7702:17:223,00
34MB135112Svoboda LudvíkIgráčci7302:19:323,00
35MB138158Zelinka MichalSPARTAN RACE Č. Třebová7302:22:193,00
36MB139170Dostál Pavel-6902:24:503,00
37MB15198Doležal OndřejHERO FACTORY7303:05:463,00

M50 (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7163Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:26:39113,91
2MC21102Scheuer JanLanškroun6601:35:5194,16
3MC2269Vacarda VladimírEleven Run Team5901:36:5391,94
4MC25106Suchodol Josef3D Fitness Race Team6701:37:2490,80
5MC26136Skalický JosefACTIVITYLA.cz Žichlínek6201:37:3390,51
6MC4090Kalous Tomáš3D - Fitnes6401:43:4977,02
7MC48128Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:47:0769,94
8MC67162Macek MartinSK FINISHER6401:52:0959,15
9MC8082Dlabka Ludvík3D Fitness race team6001:56:4249,36
10MC8559Černý AlešTC Dobruška6401:58:2045,84
11MC10096Lanta StanislavVelké Poříčí6302:01:3538,89
12MC10291Néma TiborRANCH-N Today to dám6402:02:3436,75
13MC11358Kubík PetrSRTG Choceň6602:06:5427,46
14MC14688Frýdl MiroslavHradec Králové6402:38:293,00

M60 (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD61118Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:50:36117,75
2MD68139Zahradník JanSokol Sudslava5601:52:21114,84
3MD115110Šorma Ivan-4602:09:19121,97
4MD137109Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5502:21:0867,41
5MD147148Boušek PetrLedská4502:41:1478,03

Z18 (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3043Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:40:18110,37
2ZJ46127Novotná Dora3D Fitness9701:45:29100,58
3ZJ71123Pecháčková Renáta-9001:53:2785,53
4ZJ83169Müllerová SimonaSRTG Rychnov n. K.8901:58:0576,75
5ZJ8883Dudková Veronika-9401:59:0274,96
6ZJ92101Mazánková PetraSRTG Rychnov nad Kněžnou8801:59:3074,09
7ZJ9538Hronová MarkétaCzech Tri K. team9002:00:0073,14
8ZJ96171Štěpánková JanaSpartanSRTG RK8902:00:1172,79
9ZJ987Kružberská NikolaOpava8802:01:0571,10
10ZJ11474Tóthová Eva-9502:07:1859,34
11ZJ11615Marku Aneta-8802:09:5054,53
12ZJ13076Šlesingrová Markéta-9202:17:4639,54
13ZJ14266Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9002:26:3322,93
14ZJ15050Bednářová Aneta-9603:04:023,00

Z30 (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3632Breitrová PetraSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7801:41:31107,83
2ZA65122Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:51:3589,05
3ZA78150Benková RomanaLitomyšl7801:55:1581,82
4ZA9341Pohanková GabrielaBŠMŠ8401:59:3174,04
5ZA10714Čožíková DagmarLetohrad7902:05:2262,66
6ZA10875Holingerová Evaneregistrována8002:05:2462,59
7ZA12024Kirschová EvaTrutnov7802:13:2447,46
8ZA12318Sádovská Petra-8702:16:0742,67
9ZA127130Donátová HankaSRTG Rychnov nad Kněžnou7802:17:2839,73
10ZA13379Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7802:18:4437,34
11ZA14049Svobodová Ditaneregistrována8202:26:0723,38
12ZA14144DVOŘÁKOVÁ ZUZANA-8502:26:2023,36
13ZA143132Kolomá AndreaRunsport.cz7802:26:4422,20
14ZA145113Vránková Pavla8502:34:098,58
15ZA14855Dyckova Sarka-8202:42:113,00
-ZA-97Kalousová Alena3D - Fitnes80DNF-

Z40 (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3462Fořtová IvetaEleven Run Team7201:41:10111,34
2ZB4236Tobišková TerezaAtletika Žamberk7701:44:28102,24
3ZB54165Stejskalová AndreaRůžoffky v běhu Litomyšl7201:49:1696,25
4ZB6286PONČOVA EvaRunSportTeam7401:50:5889,94
5ZB6333Flašarová LenkaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7201:51:2092,41
6ZB64125Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7501:51:3488,79
7ZB77153Uherova Jana-7201:54:5785,65
8ZB79120Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:55:3284,57
9ZB9047Hanzlová MarkétaSvaz českých bohémů7301:59:1474,28
10ZB101160Santrain ClaudieCVC7202:02:0372,41
11ZB1048Richtrova HelenaGomango7202:03:3169,67
12ZB10922Rudolfová JanaBAK SEAL 6 TEAM7102:05:3365,87
13ZB117100Černá PetraBáječné ženy v běhu7702:10:5552,16
14ZB11921Šimková DanielaBAK SEAL 6 Team7202:13:2351,28
15ZB12234Divišková PavlínaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7402:14:2745,47
16ZB124115Petráňová JanaMeDiLa spol. s r.o.7202:17:1544,06
17ZB13671Pavlásková RomanaRomča7602:20:4133,64
18ZB14454Matějíčková Martina7602:34:088,18

Z50 (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC132143Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6402:18:1642,16

Trať 21,096 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB172Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7401:20:03109,44
1MA2135Šilar ZdeněkRunSport Team8101:22:26102,61
1MJ3116Plný DavidEnervit Team9301:23:03101,12
2MB464Havelka PetrEleven Run Team7201:24:0599,86
2MA5146Balcar MichalVella/Runsport8501:25:0596,27
3MA667Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM8401:25:4994,51
1MC7163Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:26:39113,91
3MB873Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:27:5590,71
4MA940Šourek Martin-8401:28:3188,06
2MJ10164Kubíček OndřejVývrtka festival Team9001:29:5084,89
5MA1184Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8501:31:2681,08
3MJ1265Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9001:32:0179,69
4MB13149Benko JanLitomyšl7401:32:3379,69
4MJ14147Tuček Radek-9901:32:55117,18
6MA15134Novák Vojtěch-8601:34:1374,39
7MA1681Holub KarelRun4Fun7901:34:5872,62
5MJ17133Kubišta MichalDlouhá Třebová9001:35:0672,27
5MB18161Tomáš ZdeněkTrialtlon Býšť7101:35:2073,07
6MB19159Santrain GauthierCVC7601:35:4472,10
8MA2053Uher TomášRETIA8501:35:4970,57
2MC21102Scheuer JanLanškroun6601:35:5194,16
3MC2269Vacarda VladimírEleven Run Team5901:36:5391,94
9MA23154Moravec PavelTC Dobruška8001:37:1067,34
7MB2411Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:37:2068,28
4MC25106Suchodol Josef3D Fitness Race Team6701:37:2490,80
5MC26136Skalický JosefACTIVITYLA.cz Žichlínek6201:37:3390,51
8MB27111Klíma DavidRychnov nad Kněžnou7101:38:5064,72
9MB2895Kovařík Pavel-7501:39:3662,89
10MB2968Sláma MartinACL 130 autocentrum Luňák6801:40:0561,76
1ZJ3043Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:40:18110,37
11MB3120Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6901:40:3960,41
12MB32157Palguta RomanStalak - RK7701:40:4560,16
6MJ3399Žampach MarekHudy sport Pardubice9101:41:0158,14
1ZB3462Fořtová IvetaEleven Run Team7201:41:10111,34
10MA351Příhoda MartinMEDUNA kalírna7901:41:2557,15
1ZA3632Breitrová PetraSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7801:41:31107,83
13MB3793Šmerda ZdeněkVýchodní horda7701:42:2156,36
14MB38140Kotek FrantišekStalak Rychnov n.Kn.7301:42:2756,12
11MA39151Jiskra JaroslavDolní Újezd7801:43:2252,49
6MC4090Kalous Tomáš3D - Fitnes6401:43:4977,02
15MB41152Uher JurajPřibyslav7301:44:2551,44
2ZB4236Tobišková TerezaAtletika Žamberk7701:44:28102,24
12MA433Harant PetrSobotka8301:45:1448,02
16MB44114Koďous Leoš-7401:45:2449,10
13MA4542Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8301:45:2847,48
2ZJ46127Novotná Dora3D Fitness9701:45:29100,58
7MJ4719Klíma Dušan-9701:46:3944,61
7MC48128Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:47:0769,94
14MA4994Kubín ŠtěpánBěžci na Hodinářce7801:47:2442,84
17MB509Odnoha DavidKosmorunners7401:48:0342,78
15MA51104Doležal Stanislav-8101:48:1240,91
16MA5280Lorenc TomášLípa nad Orlicí7801:48:5039,41
18MB5378Karal Pavel-7001:48:5740,65
3ZB54165Stejskalová AndreaRůžoffky v běhu Litomyšl7201:49:1696,25
8MJ5551Silný Ondřej-8801:49:2138,18
17MA5639Růžička LukášRunsport Team8601:49:2538,01
19MB5710Suchý MiroslavForrest Gump7401:49:5838,22
20MB5889Sláma JiříVella team Náchod7401:50:0937,79
9MJ5948Pešina JanFTC Vysoké Mýto8901:50:2135,78
10MJ60167Petr JanJeštětice9901:50:2382,82
1MD61118Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:50:36117,75
4ZB6286PONČOVA EvaRunSportTeam7401:50:5889,94
5ZB6333Flašarová LenkaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7201:51:2092,41
6ZB64125Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7501:51:3488,79
2ZA65122Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:51:3589,05
18MA6623Kožnar JakubŽamberk7801:51:4532,42
8MC67162Macek MartinSK FINISHER6401:52:0959,15
2MD68139Zahradník JanSokol Sudslava5601:52:21114,84
21MB6963Lukeš MartinEleven Run Team6801:52:4231,72
22MB70166Šticha KamilVinaři -CZ7001:53:2330,09
3ZJ71123Pecháčková Renáta-9001:53:2785,53
19MA72142Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7901:53:4327,70
20MA734Moka MichalKRB Chrudim7901:53:5227,36
23MB74141Macko MilanFT UO-ČT7201:54:0628,40
21MA7535Wejda VlastimilJanov u Litomyšle7801:54:1926,26
24MB7626Ulč Jiří-7401:54:5426,47
7ZB77153Uherova Jana-7201:54:5785,65
3ZA78150Benková RomanaLitomyšl7801:55:1581,82
8ZB79120Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:55:3284,57
9MC8082Dlabka Ludvík3D Fitness race team6001:56:4249,36
22MA8185Červenka JaroslavDobřenice7901:57:5117,83
11MJ826Šipka LukášTj Slavia Hradec Kralove vodni8801:58:0117,40
4ZJ83169Müllerová SimonaSRTG Rychnov n. K.8901:58:0576,75
12MJ84117Simek PetrGladiator gym9101:58:1816,74
10MC8559Černý AlešTC Dobruška6401:58:2045,84
25MB86155Svoboda PavelJENÍKOVICE7601:58:3117,86
23MA8752Zítko PetrTG Gladiator Koldín8201:58:4115,80
5ZJ8883Dudková Veronika-9401:59:0274,96
13MJ89137Horák JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou8901:59:0714,76
9ZB9047Hanzlová MarkétaSvaz českých bohémů7301:59:1474,28
26MB915Sopek Tomas-7601:59:2615,69
6ZJ92101Mazánková PetraSRTG Rychnov nad Kněžnou8801:59:3074,09
4ZA9341Pohanková GabrielaBŠMŠ8401:59:3174,04
24MA94108Polický TomášPOLIČÁTKA8401:59:3613,63
7ZJ9538Hronová MarkétaCzech Tri K. team9002:00:0073,14
8ZJ96171Štěpánková JanaSpartanSRTG RK8902:00:1172,79
27MB9792Lang Marek7402:00:4912,40
9ZJ987Kružberská NikolaOpava8802:01:0571,10
14MJ99126Konvalina LukášSkiklub Dobruška9202:01:229,41
11MC10096Lanta StanislavVelké Poříčí6302:01:3538,89
10ZB101160Santrain ClaudieCVC7202:02:0372,41
12MC10291Néma TiborRANCH-N Today to dám6402:02:3436,75
25MA10325Rychtera Petr8302:03:294,32
11ZB1048Richtrova HelenaGomango7202:03:3169,67
26MA105156Pospíšil DanielSQUADRA7802:04:433,00
28MB1062Jiřička Miloš-7502:04:533,00
5ZA10714Čožíková DagmarLetohrad7902:05:2262,66
6ZA10875Holingerová Evaneregistrována8002:05:2462,59
12ZB10922Rudolfová JanaBAK SEAL 6 TEAM7102:05:3365,87
27MA11046Teplý StanislavPiviště Kořalov7802:05:353,00
29MB11113Halamka PetrSquadra7102:06:013,00
30MB112103Rejl Michal7402:06:303,00
13MC11358Kubík PetrSRTG Choceň6602:06:5427,46
10ZJ11474Tóthová Eva-9502:07:1859,34
3MD115110Šorma Ivan-4602:09:19121,97
11ZJ11615Marku Aneta-8802:09:5054,53
13ZB117100Černá PetraBáječné ženy v běhu7702:10:5552,16
15MJ118168Martinec Pavel-9402:12:003,00
14ZB11921Šimková DanielaBAK SEAL 6 Team7202:13:2351,28
7ZA12024Kirschová EvaTrutnov7802:13:2447,46
31MB121105Vimr Michal-7402:14:043,00
15ZB12234Divišková PavlínaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7402:14:2745,47
8ZA12318Sádovská Petra-8702:16:0742,67
16ZB124115Petráňová JanaMeDiLa spol. s r.o.7202:17:1544,06
32MB125129Vaclavik Martin-7502:17:213,00
33MB12687Holinger JiříKoldín-Rájec7702:17:223,00
9ZA127130Donátová HankaSRTG Rychnov nad Kněžnou7802:17:2839,73
16MJ128131Hanyk LukášSDH Kostelec nad Orlicí9102:17:293,00
28MA12956Dycka JanPodrážek8002:17:303,00
12ZJ13076Šlesingrová Markéta-9202:17:4639,54
29MA13157Andres Zdenek-8402:17:493,00
1ZC132143Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6402:18:1642,16
10ZA13379Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7802:18:4437,34
30MA134119Jiruška Petr-8502:19:213,00
34MB135112Svoboda LudvíkIgráčci7302:19:323,00
17ZB13671Pavlásková RomanaRomča7602:20:4133,64
4MD137109Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5502:21:0867,41
35MB138158Zelinka MichalSPARTAN RACE Č. Třebová7302:22:193,00
36MB139170Dostál Pavel-6902:24:503,00
11ZA14049Svobodová Ditaneregistrována8202:26:0723,38
12ZA14144DVOŘÁKOVÁ ZUZANA-8502:26:2023,36
13ZJ14266Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9002:26:3322,93
13ZA143132Kolomá AndreaRunsport.cz7802:26:4422,20
18ZB14454Matějíčková Martina7602:34:088,18
14ZA145113Vránková Pavla8502:34:098,58
14MC14688Frýdl MiroslavHradec Králové6402:38:293,00
5MD147148Boušek PetrLedská4502:41:1478,03
15ZA14855Dyckova Sarka-8202:42:113,00
31MA14970Maruna RobertRozběháme Uherské Hradiště7802:53:203,00
14ZJ15050Bednářová Aneta-9603:04:023,00
37MB15198Doležal OndřejHERO FACTORY7303:05:463,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB172Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7401:20:03104,39
2MA2135Šilar ZdeněkRunSport Team8101:22:2698,56
3MJ3116Plný DavidEnervit Team9301:23:0397,05
4MB464Havelka PetrEleven Run Team7201:24:0594,56
5MA5146Balcar MichalVella/Runsport8501:25:0592,09
6MA667Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM8401:25:4990,29
7MC7163Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:26:3988,27
8MB873Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:27:5585,17
9MA940Šourek Martin-8401:28:3183,71
10MJ10164Kubíček OndřejVývrtka festival Team9001:29:5080,48
11MA1184Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8501:31:2676,60
12MJ1265Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9001:32:0175,17
13MB13149Benko JanLitomyšl7401:32:3373,85
14MJ14147Tuček Radek-9901:32:5572,95
15MA15134Novák Vojtěch-8601:34:1369,76
16MA1681Holub KarelRun4Fun7901:34:5867,96
17MJ17133Kubišta MichalDlouhá Třebová9001:35:0667,60
18MB18161Tomáš ZdeněkTrialtlon Býšť7101:35:2067,06
19MB19159Santrain GauthierCVC7601:35:4466,06
20MA2053Uher TomášRETIA8501:35:4965,87
21MC21102Scheuer JanLanškroun6601:35:5165,80
22MC2269Vacarda VladimírEleven Run Team5901:36:5363,27
23MA23154Moravec PavelTC Dobruška8001:37:1062,57
24MB2411Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:37:2062,15
25MC25106Suchodol Josef3D Fitness Race Team6701:37:2461,98
26MC26136Skalický JosefACTIVITYLA.cz Žichlínek6201:37:3361,65
27MB27111Klíma DavidRychnov nad Kněžnou7101:38:5058,49
28MB2895Kovařík Pavel-7501:39:3656,62
29MB2968Sláma MartinACL 130 autocentrum Luňák6801:40:0555,45
30MB3120Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6901:40:3954,07
31MB32157Palguta RomanStalak - RK7701:40:4553,81
32MJ3399Žampach MarekHudy sport Pardubice9101:41:0153,18
33MA351Příhoda MartinMEDUNA kalírna7901:41:2552,17
34MB3793Šmerda ZdeněkVýchodní horda7701:42:2149,91
35MB38140Kotek FrantišekStalak Rychnov n.Kn.7301:42:2749,66
36MA39151Jiskra JaroslavDolní Újezd7801:43:2247,41
37MC4090Kalous Tomáš3D - Fitnes6401:43:4946,30
38MB41152Uher JurajPřibyslav7301:44:2544,86
39MA433Harant PetrSobotka8301:45:1442,85
40MB44114Koďous Leoš-7401:45:2442,46
41MA4542Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8301:45:2842,30
42MJ4719Klíma Dušan-9701:46:3939,38
43MC48128Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:47:0738,25
44MA4994Kubín ŠtěpánBěžci na Hodinářce7801:47:2437,57
45MB509Odnoha DavidKosmorunners7401:48:0335,97
46MA51104Doležal Stanislav-8101:48:1235,60
47MA5280Lorenc TomášLípa nad Orlicí7801:48:5034,07
48MB5378Karal Pavel-7001:48:5733,78
49MJ5551Silný Ondřej-8801:49:2132,81
50MA5639Růžička LukášRunsport Team8601:49:2532,64
51MB5710Suchý MiroslavForrest Gump7401:49:5831,29
52MB5889Sláma JiříVella team Náchod7401:50:0930,84
53MJ5948Pešina JanFTC Vysoké Mýto8901:50:2130,37
54MJ60167Petr JanJeštětice9901:50:2330,29
55MD61118Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:50:3629,76
56MA6623Kožnar JakubŽamberk7801:51:4526,94
57MC67162Macek MartinSK FINISHER6401:52:0925,97
58MD68139Zahradník JanSokol Sudslava5601:52:2125,45
59MB6963Lukeš MartinEleven Run Team6801:52:4224,61
60MB70166Šticha KamilVinaři -CZ7001:53:2322,95
61MA72142Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7901:53:4322,12
62MA734Moka MichalKRB Chrudim7901:53:5221,77
63MB74141Macko MilanFT UO-ČT7201:54:0621,21
64MA7535Wejda VlastimilJanov u Litomyšle7801:54:1920,65
65MB7626Ulč Jiří-7401:54:5419,23
66MC8082Dlabka Ludvík3D Fitness race team6001:56:4214,84
67MA8185Červenka JaroslavDobřenice7901:57:5112,04
68MJ826Šipka LukášTj Slavia Hradec Kralove vodni8801:58:0111,60
69MJ84117Simek PetrGladiator gym9101:58:1810,93
70MC8559Černý AlešTC Dobruška6401:58:2010,83
71MB86155Svoboda PavelJENÍKOVICE7601:58:3110,40
72MA8752Zítko PetrTG Gladiator Koldín8201:58:419,97
73MJ89137Horák JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou8901:59:078,91
74MB915Sopek Tomas-7601:59:268,17
75MA94108Polický TomášPOLIČÁTKA8401:59:367,76
76MB9792Lang Marek7402:00:494,79
77MJ99126Konvalina LukášSkiklub Dobruška9202:01:223,45
78MC10096Lanta StanislavVelké Poříčí6302:01:353,00
79MC10291Néma TiborRANCH-N Today to dám6402:02:343,00
80MA10325Rychtera Petr8302:03:293,00
81MA105156Pospíšil DanielSQUADRA7802:04:433,00
82MB1062Jiřička Miloš-7502:04:533,00
83MA11046Teplý StanislavPiviště Kořalov7802:05:353,00
84MB11113Halamka PetrSquadra7102:06:013,00
85MB112103Rejl Michal7402:06:303,00
86MC11358Kubík PetrSRTG Choceň6602:06:543,00
87MD115110Šorma Ivan-4602:09:193,00
88MJ118168Martinec Pavel-9402:12:003,00
89MB121105Vimr Michal-7402:14:043,00
90MB125129Vaclavik Martin-7502:17:213,00
91MB12687Holinger JiříKoldín-Rájec7702:17:223,00
92MJ128131Hanyk LukášSDH Kostelec nad Orlicí9102:17:293,00
93MA12956Dycka JanPodrážek8002:17:303,00
94MA13157Andres Zdenek-8402:17:493,00
95MA134119Jiruška Petr-8502:19:213,00
96MB135112Svoboda LudvíkIgráčci7302:19:323,00
97MD137109Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5502:21:083,00
98MB138158Zelinka MichalSPARTAN RACE Č. Třebová7302:22:193,00
99MB139170Dostál Pavel-6902:24:503,00
100MC14688Frýdl MiroslavHradec Králové6402:38:293,00
101MD147148Boušek PetrLedská4502:41:143,00
102MA14970Maruna RobertRozběháme Uherské Hradiště7802:53:203,00
103MB15198Doležal OndřejHERO FACTORY7303:05:463,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3043Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:40:18101,37
2ZB3462Fořtová IvetaEleven Run Team7201:41:1099,65
3ZA3632Breitrová PetraSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7801:41:3198,98
4ZB4236Tobišková TerezaAtletika Žamberk7701:44:2893,14
5ZJ46127Novotná Dora3D Fitness9701:45:2991,11
6ZB54165Stejskalová AndreaRůžoffky v běhu Litomyšl7201:49:1683,62
7ZB6286PONČOVA EvaRunSportTeam7401:50:5880,27
8ZB6333Flašarová LenkaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7201:51:2079,54
9ZB64125Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7501:51:3479,07
10ZA65122Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:51:3579,03
11ZJ71123Pecháčková Renáta-9001:53:2775,35
12ZB77153Uherova Jana-7201:54:5772,37
13ZA78150Benková RomanaLitomyšl7801:55:1571,78
14ZB79120Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:55:3271,22
15ZJ83169Müllerová SimonaSRTG Rychnov n. K.8901:58:0566,15
16ZJ8883Dudková Veronika-9401:59:0264,27
17ZB9047Hanzlová MarkétaSvaz českých bohémů7301:59:1463,89
18ZJ92101Mazánková PetraSRTG Rychnov nad Kněžnou8801:59:3063,36
19ZA9341Pohanková GabrielaBŠMŠ8401:59:3163,31
20ZJ9538Hronová MarkétaCzech Tri K. team9002:00:0062,37
21ZJ96171Štěpánková JanaSpartanSRTG RK8902:00:1162,01
22ZJ987Kružberská NikolaOpava8802:01:0560,23
23ZB101160Santrain ClaudieCVC7202:02:0358,30
24ZB1048Richtrova HelenaGomango7202:03:3155,39
25ZA10714Čožíková DagmarLetohrad7902:05:2251,74
26ZA10875Holingerová Evaneregistrována8002:05:2451,66
27ZB10922Rudolfová JanaBAK SEAL 6 TEAM7102:05:3351,36
28ZJ11474Tóthová Eva-9502:07:1847,91
29ZJ11615Marku Aneta-8802:09:5042,88
30ZB117100Černá PetraBáječné ženy v běhu7702:10:5540,75
31ZB11921Šimková DanielaBAK SEAL 6 Team7202:13:2335,86
32ZA12024Kirschová EvaTrutnov7802:13:2435,84
33ZB12234Divišková PavlínaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7402:14:2733,76
34ZA12318Sádovská Petra-8702:16:0730,45
35ZB124115Petráňová JanaMeDiLa spol. s r.o.7202:17:1528,19
36ZA127130Donátová HankaSRTG Rychnov nad Kněžnou7802:17:2827,76
37ZJ13076Šlesingrová Markéta-9202:17:4627,18
38ZC132143Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6402:18:1626,18
39ZA13379Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7802:18:4425,26
40ZB13671Pavlásková RomanaRomča7602:20:4121,39
41ZA14049Svobodová Ditaneregistrována8202:26:0710,65
42ZA14144DVOŘÁKOVÁ ZUZANA-8502:26:2010,23
43ZJ14266Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9002:26:339,78
44ZA143132Kolomá AndreaRunsport.cz7802:26:449,41
45ZB14454Matějíčková Martina7602:34:083,00
46ZA145113Vránková Pavla8502:34:093,00
47ZA14855Dyckova Sarka-8202:42:113,00
48ZJ15050Bednářová Aneta-9603:04:023,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód