hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Jaroměřský kros

9.4.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jaroměřský kros
  • datum konání: 9.4.2017
  • zobrazeno již 644x
  • místo konání: Jaroměř-Josefov areál pevnosti-dolík
  • GPS: 50.33774N, 15.9239E
  • pořadatel: TJ SOKOL Jaroměř - atletika

Sociální sítě

Místo konání

Jaroměř-Josefov areál pevnosti-dolík
10:00 - 13:00 hodin

Přihlášky

od 8:30, max.1 hodinu před startem

Startovné

do 10 let dobrovolné, 100 Kč přes internet, jinak 150 Kč

Popis tratě

Délka: 9560 m a méně
Tratě jsou vedeny po pěšinách, vlnitý terén, kopce, tráva, bez překážek, hlavní kategorie přebíhá silnici, která bude krátkodobě uzavřena. Užití treter je možné.

Ceny pro vítěze

poháry, medaile, diplomy, věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Jiří Pour
tel. 606 091 030

Internetové stránky

http://www.jaromerskykros.cz

E-mailová adresa

jiri.pour@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21268Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:01:01-
2C23340Stříbrný Daniel-1000:01:02-
3C24271Novák VáclavSokol Velké Hamry1000:01:03-
4C25329Černík MarekSK Dobruška1000:01:05-
5C27371Hanus DanielLhota P. L.1000:01:09-
6C28368Těšina MatyášAtletika Jaroměř1100:01:10-
7C213273Šmída OndřejSokol Lhota pod Libčany1000:01:14-
8C217349Moravec MartinSK Dobruška1100:01:17-
9C219269Jarkovský MatějTJ Sokol Jaroměř1100:01:18-
10C222363Duch MatyášHavlovice1200:01:23-
11C224275Vavřín LukášTJ Sokol Jaroměř1000:01:28-
12C229274Špaček Martin-1400:02:22-
13C231310Ettler MatějTJ Sokol Hradec Králové1400:03:24-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21328Dostálová VendulaTJ Sokol Jaroměř1000:01:01-
2D26281Skálová MonikaSK Dobruška1000:01:07-
3D28263Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:10-
4D210262Fejfarová SofieSokol Velké Hamry1100:01:11-
5D211342Špačková AnnaTJ Sokol Vlkov1000:01:12-
6D212355Prokopová TerezaTJ Sokol atletika Jaroměř1000:01:13-
7D214359Bednářová AlžbětaTJ Jiskra, SK Jaroměř1000:01:15-
8D215362Duchová KarolínaHavlovice1000:01:16-
8D215332Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:01:16-
10D217356Jaklová VendulkaTJ Sokol atletika Jaroměř1000:01:17-
11D219266Lejsková KarolínaSokol Velké Hamry1100:01:18-
12D221378Hejsková EmaAmatér Hradec Králové1200:01:19-
13D222380Hejsková NelaAmatér Hradec Králové1000:01:23-
14D225261Čechová KateřinaJaroměř1200:01:30-
15D226291Zajíčková LenkaTrutnov1200:01:44-
16D227331Bartošová ZuzanaSDH Vlkov1200:01:50-
17D228341Stříbrná Natálka-1400:01:51-
18D230290Zajíčková RadkaTrutnov1400:02:38-
19D232369Hovorková TerezaSkršice1500:06:03-

Nejmladší žáci I (trať 0,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1131Metelka TomášTJ Sokol Hradec Králové0800:02:55104,83
2M1222Buryšek MatyášOlfincar ski team Trutnov0800:03:0198,14
3M1330Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:03:0297,03
4M1534Petera TomášTJ Sokol Jaroměř0800:03:0890,33
5M1635Poslt AdamTJ Sokol Jaroměř0800:03:0989,22
6M1728Kijonka PetrTJ Sokol Dalešice0900:03:1384,76
7M1940Tauchman MatějT. J. Sokol Studenec0800:03:1879,18
8M11236Souček ŠimonTJ Maratonstav Úpice0800:03:1978,07
9M11429Kříž FrantišekTJ Sokol Nová Paka0800:03:2571,38
10M11518Allmer KryštofTJ Sokol Jaroměř0800:03:2670,26
10M11532Moravec JanSK Dobruška z.s.0900:03:2670,26
12M11839Šmída OldřichSokol Lhota pod Libčany0800:03:3263,57
13M11937Stejskal MatějSK Dobruška z.s.0800:03:3362,45
14M12224Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:03:3560,22
15M124309Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:03:3659,11
16M12533Nagy LukášTJ Sokol Jaroměř0800:03:3856,88
16M125295Flatar MarekSK Nové Město0800:03:3856,88
18M128307Kurfiřt JakubSokol Skuhrov0800:03:4054,65
18M12827Jakubský LukášTJ Sokol Nová Paka0900:03:4054,65
18M12843Zolman FilipTJ Sokol Jaromer0800:03:4054,65
21M13138Šedivý JosefT. J. Sokol Studenec0800:03:4153,53
22M13425Holda NathanTJ Sokol Jaroměř0900:03:5340,15
23M13741Trchalík TomášTJ Sokol Jaroměř0900:04:0329,00
24M14021Březina OndřejTJ Sokol Hradec Králové0900:04:1713,38
25M14342Záplata ZdeněkTJ Sokol Jaroměř0900:04:433,00

Nejmladší žákyně I (trať 0,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z146Frejvaldová MartinaSK Dobruška z.s.0800:03:03109,04
2Z188Jindřišková BarboraSokol Velké Hamry0800:03:1497,57
3Z19284Perun KristýnaSokol HK0800:03:1893,39
3Z1915Skálová RenataSK Dobruška z.s.0800:03:1893,39
5Z1133Dvořáková BarboraSK Dobruška z.s.0900:03:2289,22
6Z11712Nosková MarcelaSokol Nová Paka0800:03:3080,87
7Z1197Ivaničová MichaelaSokol Velké Hamry0800:03:3377,74
8Z1214Fejfarová ViktorieSokol Velké Hamry0800:03:3476,70
9Z1229Jodasova ZuzanaSokol Velké Hamry0900:03:3575,65
10Z12713Nováková KristýnaSokol Velké Hamry0800:03:3971,48
11Z1322Borčická DenisaSokol Velké Hamry0900:03:4268,35
12Z133292Place IzabelaSpartak Vrchlabí0900:03:4763,13
13Z1355Foltýnová MarieTJ Sokol Nová Paka0800:03:5752,70
14Z13611Kuželová Anna-0800:04:0247,48
15Z13817Suchardová RozárkaSokol Nová Paka0800:04:0643,30
16Z1391Bedrošová MarkétaTJ Sokol Jaroměř0800:04:0841,22
17Z141293Kovářová Sára-0900:04:3117,22
18Z142311Řehounková AlenaTJ Sokol Hradec Králové0900:04:3612,00
19Z14414Satranská HelenaSokol Nová Paka0800:04:473,00

Nejmladší žáci II (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2188Jakubský TomášSokol Nová Paka0600:03:38101,22
2M22282Boháč PankrácJiskra UNO0600:03:4099,39
2M22288Hloušek FilipSokol Skuhrov0600:03:4099,39
4M2481Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:4198,48
5M2582Foltýn MarekTJ Sokol Nová Paka0600:03:4991,19
6M28308Kuhn FrantišekMaratonstav Úpice0600:03:5486,63
7M21195Souček OndřejTJ Maratonstav Úpice0600:04:0378,42
8M21392Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř0600:04:0675,68
9M21789Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:04:1369,30
10M21883Hájek MichalTJ Sokol Hradec Králové0600:04:1468,39
11M21991Móczár RadimTJ Sokol Dalešice0700:04:1567,48
12M22196Suk MatoušSokol Nová Paka0700:04:1666,57
13M22680Bezkočka MarekT.J. Sokol Kolín - atletika0700:04:2360,18
13M226286Topalovský PetrTrutnov0700:04:2360,18
15M22893Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:2558,36
16M23386Horák LukášTJ SOKOL JAROMĚŘ0700:04:3846,50
17M24085Hlousek VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:04:4936,47
18M24597Svoboda JanSokol Velké Hamry0700:05:0026,44
19M249330Bartoš DanielSDH Vlkov0700:05:0819,15
20M25090Marek OndřejTJ Sokol Jaroměř0600:05:0918,24
21M25194Slavíček JiříTJ Sokol Jaroměř0700:05:1017,33
22M253285Bělík DavidTJ Sokol Jaroměř0700:05:263,00

Nejmladší žákyně II (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2649Ducháčová EmaTJ Sokol Hradec Králové0600:03:52101,99
1Z2645Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:03:52101,99
3Z29312Dvořáková TerezaTJ Sokol Vinohrady0600:03:5996,02
4Z21044Benešová AnetaTJ Sokol Kolín-atletika0700:04:0293,46
5Z21264Peterová BarboraLokomotiva Trutnov0600:04:0491,75
6Z21455Jindřišková LucieSokol Velké Hamry0600:04:0789,19
7Z215315Hurdálková MarieTriatlon Trutnov0600:04:1086,63
7Z21550Dvořková KláraSK Dobruška z.s.0600:04:1086,63
9Z21946Cilichová AnnaSokol Velké Hamry0700:04:1582,36
10Z22175Šmídová JanaTJ Sokol Hradec Králové0600:04:1681,51
11Z22356Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:04:1978,95
12Z22466Růtová DominikaTJ Sokol Jaroměř0600:04:2078,09
13Z22548Čižinská KarolínaSK Dobruška z.s.0600:04:2177,24
14Z22859Lžíčařová LucieTJ Sokol Jaroměř0700:04:2573,83
15Z230294Place MichaelaSpartak Vrchlabí0700:04:2672,97
16Z23172Stejskalová TerezaSK Dobruška z.s.0600:04:2871,27
17Z23271Součková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:04:3168,71
18Z23479Valentová TerezaSK Dobruška z.s.0600:04:3961,88
19Z23561Novotná NellyTJ Sokol Hradec Králové0600:04:4259,32
20Z23662Pavlová KarolínaT. J. Sokol Studenec0700:04:4457,61
21Z237323Ričanyová AdélaČeská Skalice0700:04:4556,76
22Z23878Valentová ErnaSokol Nová Paka0700:04:4755,05
23Z23953Chudá EliškaTJ Sokol Hradec Králové - Vysoká0600:04:4854,20
24Z24067Řehounková KláraTJ Sokol Hradec Králové0600:04:4953,34
25Z24252Hofmanová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0700:04:5250,78
26Z24369Schőnigerová AnnaTJ Sokol Jaroměř0600:04:5845,66
27Z24476Štefanová KarolínaTJ Sokol Jaroměř0700:04:5944,81
28Z24673Šedivcová RozálieTJ Sokol Jaroměř0600:05:0242,25
29Z24757Klimeková TerezaTJ Sokol Jaroměř0600:05:0539,69
30Z24868Říhová AnnaSokol Nová Paka0600:05:0638,83
31Z25274Šlesingerová NatálieNáměšť nad Oslavou0700:05:2126,03

Mladší žáci (trať 2,07 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32157Petržálek RadekTJ Sokol Kolín atletika0400:08:34101,03
2M33150Kubias JosefTJ Sokol Hradec Králové0500:08:3899,48
2M33160Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:08:3899,48
4M35142Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:08:4198,32
5M38154Nosek FrantišekTJ Sokol Nová Paka0500:08:5393,68
6M39168Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:08:5592,90
6M39143Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:08:5592,90
8M311153Melichar JonášLokomotiva Trutnov0400:08:5891,74
9M312161Raitmajer DavidNáměšť nad Oslavou0500:08:5991,35
10M313149Kábrt AlešLoko Trutnov0500:09:0090,97
11M314148Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:09:0190,58
11M314163Stojaník MatyášSokol Náměšť nad Oslavou0400:09:0190,58
13M317151Kvapil LukášTJ Sokol Jaroměř0400:09:0290,19
13M317159Postupa FilipTJ Sokol Jaroměř0500:09:0290,19
15M319152Málek MarekTJ Sokol Kolín atletika0500:09:0389,81
16M322321Bukáček MarekAtletika Polička0400:09:1286,32
17M325164Suk KarelT.J. Sokol Nová Paka0500:09:3776,65
18M326141Bezrouk MatějTJ Sokol Hradec Králové0500:09:3975,87
19M327158Petržela LukášTJ Sokol Hradec Králové0500:09:4473,94
20M329156Petera MartinTJ Sokol Jaroměř0500:10:0167,35
21M331145Filandr LukášTJ Sokol Jaroměř0400:10:2060,00

Mladší žákyně (trať 1,37 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31131Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:56105,26
2Z32103Marková  BarboraTJ Sokol Hradec Králové0400:05:04100,00
3Z33124Metelková MichaelaTJ Sokol Hradec Králové0500:05:1294,74
4Z34114Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:05:2089,47
5Z35139Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř0500:05:2486,84
6Z36120Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:05:2685,53
6Z36111Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:05:2685,53
8Z38130Prouzová TerezaSokol Jaroměř0400:05:2884,21
9Z39109Frejvaldová BarboraSK Dobruška z.s.0500:05:2983,55
10Z310138Vlková AndreaTJ Sokol Kolín atletika0400:05:3380,92
11Z311112Hejzlarová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:05:3976,97
12Z312300Brožková KateřinaTJ Sokol Skuhrov0400:05:4374,34
13Z313128Patočková EvaTJ Sokol Jaroměř0400:05:4871,05
14Z314107Bašková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř0400:05:5665,79
14Z314116Kašíková KateřinaTJ Sokol Kolín atletika0400:05:5665,79
16Z316299Nikodýmová NikolaSokol Skuhrov0400:05:5765,13
17Z317115Jelínková MagdalenaTJ Sokol Kolín atletika0500:05:5963,82
18Z318129Pechová BarboraNáměšť nad Oslavou0400:06:0261,84
19Z319119Kudrnáčová LindaTJ Sokol Jaroměř0500:06:0957,24
20Z320137Valentová KatkaTJ Sokol Jaroměř0400:06:1255,26
20Z320121Lemfeldová AnnaTJ Sokol Hradec Králové0500:06:1255,26
20Z320125Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř0400:06:1255,26
23Z323102Kubínová KateřinaTJ Sokol Hradec Králové0400:06:2348,03
24Z324123Matyášová LucieSK Dobruška z.s.0500:06:2844,74
25Z325320Němcová AdélaAtletika Polička0400:06:3440,79
26Z326101Hejsková TerezaTJ Sokol Hradec Králové0500:06:3838,16
27Z327118Krupičková NatálieSokol Dalešice0400:06:5526,97
28Z328278Peterková Johana-0500:07:503,00

Starší žáci (trať 2,39 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41196Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:08:40102,16
2M42194Šimek MatějSK Hvězda Pardubice0200:08:45100,25
3M43188Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:08:5297,59
4M44318Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:09:0493,02
5M45191Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov0300:09:1688,46
6M46187Doubek FrantišekTJ Sokol Nová Paka0200:09:1987,32
7M47186Cilich MiroslavSokol Velké Hamry0300:09:4178,95
8M48324Kapoun JanAtletika Polička0300:09:4975,90
9M49303Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov0300:09:5573,62
10M410184Brůna JakubSokol Velké Hamry0300:10:3359,16
11M411190Günther JanTriatlon Trutnov0200:10:4753,84
12M412192Kuráň MartinSokol Náměšť nad Oslavou0200:11:3336,33
13M413195Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:11:5527,96
14M414185Cejnar MaikNáměšť nad Oslavou0300:12:2317,31

Starší žákyně (trať 2,07 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41180Radoňská LindaTJ Sokol Kolín-atletika0200:08:32103,45
2Z46182Szelkeová AdélaLoko Trutnov0200:08:4399,23
3Z47174Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:08:4897,31
4Z414171Adamcová VanesaTJ Sokol Kolín-atletika0300:09:0192,32
5Z420183Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:09:0590,79
6Z421181Sedláčková ZuzanaSK NMMET0300:09:0690,40
7Z423178Mertlíková EliškaTJ Sokol Jaroměř0300:09:1387,72
8Z424322Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:09:1686,56
9Z428338Horčičková AmálieTJ LOKO Trutnov0300:09:5073,51
10Z430296Dubská BarboraSokol Skuhrov0300:10:0567,75
11Z432305Kurfiřtová NatálieTJ Sokol Skuhrov0300:10:2560,08
11Z432177Křováková MichaelaTJ Sokol Jaroměř0300:10:2560,08
13Z434179Ondráčková BarunkaTriatlon Trutnov0300:10:4950,86
14Z435297Nikodýmová DenisaSokol Skuhrov0200:10:5448,94
14Z435298Vavřačová AnežkaSokol Skuhrov0200:10:5448,94
16Z43758Křížová HanaTJ Sokol Nová Paka0300:10:5847,41
-Z4-172Breitrová AdélaSK NMMET02DNF-
-Z4-173Břečková AnetaSokol Velké Hamry02DNF-
-Z4-175Kinclová NatálieTJ Lokomotiva Trutnov03DNF-
-Z4-176Křížová MartinaSokol Dalešice03DNF-

Dorostenci (trať 3,76 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M53200Bárta PetrTJ Sokol Jetřichov0100:13:23102,30
2M54283Boháč BonifácVencl team Ústí nad Orlicí0100:13:3399,84
3M55209Novotný RadimSK NMMET0100:13:4197,87
4M58301Rishko VadymTJ Sokol Skuhrov0000:14:4083,34
5M59207Kolář AdamSK NMMET0100:14:5380,14
6M510211Rýdl JosefSokol Nová Paka0100:15:2372,75
7M511204Hradecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:15:5165,86
8M512201Hájek VáclavSK Dobruška z.s.0000:15:5864,14
9M513205Hřivna DavidTJ Sokol Atletika Jaroměř0100:16:1360,44
10M514212Vrbata DavidSokol Nová Paka0100:16:1460,20
11M518210Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:17:4936,81
12M519327Pospíšil DanielTJ Sokol Nová Paka0100:19:0019,33

Dorostenky (trať 2,39 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z515199Vokálová MichaelaTJ Sokol Jaroměř0000:12:57100,00

Junioři 18-19 let (trať 3,76 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1333Vebr PatrikVencl team Ústí nad Orlicí9800:12:29108,52
2MJ2219Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:48103,66
3MJ6216Bárta MartinTJ Sokol Jetřichov9800:13:5087,81
4MJ7339Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:14:2578,87

Juniorky 18-19 let (trať 3,76 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ15352Kalousová TerezaVencl team Ústí nad Orlicí9800:16:29104,93
2ZJ16215Marková VeronikaSokol Lhota Červený Kostelec9800:16:40102,76
3ZJ17214Komárková TerezaFjordklub Stará Paka9800:17:3392,31
4ZJ20335Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:22:5828,21

Muži A 20-39 let (trať 9,56 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1353Hübl RadekRunsport Team8800:32:40105,84
2MA2253Kozlík LukášA.C. Sparta Praha8900:33:4199,80
3MA3337Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:34:3694,35
4MA4238Beran JanSpartak Police nad Metují8300:36:0086,03
5MA6241Coubal MartinTJ Sokol Kolín-atletika9700:36:5880,29
6MA7345Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:2377,81
7MA9245Dufka VladislavPáslerův statek9100:37:5574,64
8MA10386Roháček JanRunsport Team8200:38:1272,96
9MA11350Háze MartinTJ Spartak Vrchlabí8500:38:3470,78
10MA12390Marhoun PetrVŠSK MFF UK8100:38:4469,79
11MA16348Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:2565,73
12MA19242Czajka GrzegorzUKS Ludwikowice7900:40:0661,66
13MA20402Simon MartinJaroměř8000:40:2459,88
14MA21252Kovařík RadovanHradec Králové8500:40:3159,19
15MA26316Nováček MartinTřebíč8800:43:0543,93
16MA29317Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:3940,56
17MA30304Rishko VadymTJ Sokol Skuhrov9000:43:4539,97
18MA31366Janata JanVrchlabí9200:43:4739,77
19MA32246Firkušný MartinSmiřice8200:44:0138,39
20MA34383Kolísko VladimírTJ Horní Kostelec8000:45:0931,65
21MA42375Nádhera JiříHradec Králové9300:49:058,27
22MA44399Pezdírek Jan-9700:50:203,00
23MA45398Volný OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:50:213,00
24MA46259Vebr MichalČeská Třebová7800:50:233,00
25MA47365Glos PetrTrutnov8700:52:203,00
26MA50280Borovec JaroslavTJ Slavoj Svobodné Dvory9300:56:573,00
27MA52343Bartoš VáclavSokol Vlkov8001:00:193,00

Muži B 40-49 let (trať 9,56 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5395Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:32105,82
2MB8389Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:37:36100,15
3MB13240Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:38:4594,04
4MB14244Doucha JiříHvězda Pardubice7100:39:1591,38
5MB15247Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:39:1891,11
6MB22393Maravaud Yannick-7100:40:3684,20
7MB23249Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:40:5182,87
8MB25391Hák MichalSokol Studenec7500:42:1775,25
9MB28392Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:43:3568,34
10MB37243David VáclavSmiřice7400:45:4157,18
11MB38361Sonda MartinSVVAT7600:46:5750,45
12MB39255Němec RadekLitomyšl7700:47:2547,97
13MB40325Kapoun PetrAtletika Polička7500:47:3647,00
14MB41302Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov7000:48:5639,91
15MB49248Jakubský MarekJaroměř6800:56:253,00
16MB51344Felcman MartinSDH Vlkov7600:58:373,00

Muži C 50-59 let (trať 9,56 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC17347Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:29104,56
2MC18385Vacarda VladimírEleven Run Team5900:39:56102,34
3MC24381Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:4893,10
4MC27236Bechyně RadekTJ Sokol Kolín atletika6700:43:1486,00
5MC33237Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:0581,80
6MC43276Kašpárek Martin-6700:49:5253,17

Muži D 60-69 let (trať 9,56 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD35287Flegl VlastimilBrtev5300:45:13114,24
2MD36258Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:28113,21
3MD48384Krajč ZdeněkKlub veteránů Trutnov5400:55:2272,54

Muži E 70 let a starší (trať 4,78 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8346Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:19131,65
2ME26370Dostál VáclavČernožice4200:29:2687,48
3ME27334Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:30:2180,87

Ženy A 20-34 let (trať 4,78 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4388Zeisková MarkétaRaybas klub Náchod9700:21:13112,70
2ZA7234Vančáková ZuzanaNové Město nad Metují9600:23:1694,61
3ZA9223Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín-atletika9700:23:2992,69
4ZA11387Zítková RadkaNáchod8800:24:0587,40
5ZA15382Šubrtová BarboraTJ Sokol Jaroměř9100:24:3782,69
6ZA25397Jirsáková KateřinaJaroměř9700:29:1741,49
7ZA30367Dušková IvetaTrutnov8800:31:3621,04

Ženy B 35-44 let (trať 4,78 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3225Kubiasová KateřinaPraskačka7800:21:02116,79
2ZB10306Kurfiřtová PetraSokol Skuhrov7800:23:4193,71
3ZB12351Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:1089,50
4ZB13231Štěpánová DitaKOB Dobruška7900:24:2287,76
5ZB14394Majsnerová Lenka-7400:24:3286,31
6ZB19230Špačková Veronika-8200:26:2270,34
7ZB22233Tauchmannová MarieT. J. Sokol Studenec8000:28:3650,88
8ZB28279Borovcová AlenaBáječné ženy v běhu7500:30:2934,48
9ZB31289Matoušková ZuzanaTrutnov7900:34:373,00

Ženy C 45-54 let (trať 4,78 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1226Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:18:28117,71
2ZC2377Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:19:49104,39
3ZC5364Háková MichaelaSokol Valteřice7100:22:3077,90
4ZC6224Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:23:1270,99
5ZC16354Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:24:4156,35
6ZC18228Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:5544,17
7ZC21232Šternerová HanaHradec Králové6300:27:4226,57
8ZC23277Klepsová Zuzana-7100:28:5314,89
9ZC32374Nádherová HanaHradec Králové6800:39:593,00

Ženy D 55 let a starší (trať 4,78 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD17229Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:25:29111,35
2ZD20221Hellerová HanaHradec Králové6100:26:29103,95
3ZD24235Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:29:0584,70
4ZD29313Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:1169,15

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21328Dostálová VendulaTJ Sokol Jaroměř1000:01:01-
1C21268Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:01:01-
2C23340Stříbrný Daniel-1000:01:02-
3C24271Novák VáclavSokol Velké Hamry1000:01:03-
4C25329Černík MarekSK Dobruška1000:01:05-
2D26281Skálová MonikaSK Dobruška1000:01:07-
5C27371Hanus DanielLhota P. L.1000:01:09-
6C28368Těšina MatyášAtletika Jaroměř1100:01:10-
3D28263Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:10-
4D210262Fejfarová SofieSokol Velké Hamry1100:01:11-
5D211342Špačková AnnaTJ Sokol Vlkov1000:01:12-
6D212355Prokopová TerezaTJ Sokol atletika Jaroměř1000:01:13-
7C213273Šmída OndřejSokol Lhota pod Libčany1000:01:14-
7D214359Bednářová AlžbětaTJ Jiskra, SK Jaroměř1000:01:15-
8D215362Duchová KarolínaHavlovice1000:01:16-
8D215332Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:01:16-
8C217349Moravec MartinSK Dobruška1100:01:17-
10D217356Jaklová VendulkaTJ Sokol atletika Jaroměř1000:01:17-
9C219269Jarkovský MatějTJ Sokol Jaroměř1100:01:18-
11D219266Lejsková KarolínaSokol Velké Hamry1100:01:18-
12D221378Hejsková EmaAmatér Hradec Králové1200:01:19-
10C222363Duch MatyášHavlovice1200:01:23-
13D222380Hejsková NelaAmatér Hradec Králové1000:01:23-
11C224275Vavřín LukášTJ Sokol Jaroměř1000:01:28-
14D225261Čechová KateřinaJaroměř1200:01:30-
15D226291Zajíčková LenkaTrutnov1200:01:44-
16D227331Bartošová ZuzanaSDH Vlkov1200:01:50-
17D228341Stříbrná Natálka-1400:01:51-
12C229274Špaček Martin-1400:02:22-
18D230290Zajíčková RadkaTrutnov1400:02:38-
13C231310Ettler MatějTJ Sokol Hradec Králové1400:03:24-
19D232369Hovorková TerezaSkršice1500:06:03-

Trať 0,7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1131Metelka TomášTJ Sokol Hradec Králové0800:02:55104,83
2M1222Buryšek MatyášOlfincar ski team Trutnov0800:03:0198,14
3M1330Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:03:0297,03
1Z146Frejvaldová MartinaSK Dobruška z.s.0800:03:03109,04
4M1534Petera TomášTJ Sokol Jaroměř0800:03:0890,33
5M1635Poslt AdamTJ Sokol Jaroměř0800:03:0989,22
6M1728Kijonka PetrTJ Sokol Dalešice0900:03:1384,76
2Z188Jindřišková BarboraSokol Velké Hamry0800:03:1497,57
3Z19284Perun KristýnaSokol HK0800:03:1893,39
3Z1915Skálová RenataSK Dobruška z.s.0800:03:1893,39
7M1940Tauchman MatějT. J. Sokol Studenec0800:03:1879,18
8M11236Souček ŠimonTJ Maratonstav Úpice0800:03:1978,07
5Z1133Dvořáková BarboraSK Dobruška z.s.0900:03:2289,22
9M11429Kříž FrantišekTJ Sokol Nová Paka0800:03:2571,38
10M11518Allmer KryštofTJ Sokol Jaroměř0800:03:2670,26
10M11532Moravec JanSK Dobruška z.s.0900:03:2670,26
6Z11712Nosková MarcelaSokol Nová Paka0800:03:3080,87
12M11839Šmída OldřichSokol Lhota pod Libčany0800:03:3263,57
13M11937Stejskal MatějSK Dobruška z.s.0800:03:3362,45
7Z1197Ivaničová MichaelaSokol Velké Hamry0800:03:3377,74
8Z1214Fejfarová ViktorieSokol Velké Hamry0800:03:3476,70
14M12224Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:03:3560,22
9Z1229Jodasova ZuzanaSokol Velké Hamry0900:03:3575,65
15M124309Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:03:3659,11
16M12533Nagy LukášTJ Sokol Jaroměř0800:03:3856,88
16M125295Flatar MarekSK Nové Město0800:03:3856,88
10Z12713Nováková KristýnaSokol Velké Hamry0800:03:3971,48
18M12843Zolman FilipTJ Sokol Jaromer0800:03:4054,65
18M12827Jakubský LukášTJ Sokol Nová Paka0900:03:4054,65
18M128307Kurfiřt JakubSokol Skuhrov0800:03:4054,65
21M13138Šedivý JosefT. J. Sokol Studenec0800:03:4153,53
11Z1322Borčická DenisaSokol Velké Hamry0900:03:4268,35
12Z133292Place IzabelaSpartak Vrchlabí0900:03:4763,13
22M13425Holda NathanTJ Sokol Jaroměř0900:03:5340,15
13Z1355Foltýnová MarieTJ Sokol Nová Paka0800:03:5752,70
14Z13611Kuželová Anna-0800:04:0247,48
23M13741Trchalík TomášTJ Sokol Jaroměř0900:04:0329,00
15Z13817Suchardová RozárkaSokol Nová Paka0800:04:0643,30
16Z1391Bedrošová MarkétaTJ Sokol Jaroměř0800:04:0841,22
24M14021Březina OndřejTJ Sokol Hradec Králové0900:04:1713,38
17Z141293Kovářová Sára-0900:04:3117,22
18Z142311Řehounková AlenaTJ Sokol Hradec Králové0900:04:3612,00
25M14342Záplata ZdeněkTJ Sokol Jaroměř0900:04:433,00
19Z14414Satranská HelenaSokol Nová Paka0800:04:473,00

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2188Jakubský TomášSokol Nová Paka0600:03:38101,22
2M22288Hloušek FilipSokol Skuhrov0600:03:4099,39
2M22282Boháč PankrácJiskra UNO0600:03:4099,39
4M2481Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:4198,48
5M2582Foltýn MarekTJ Sokol Nová Paka0600:03:4991,19
1Z2649Ducháčová EmaTJ Sokol Hradec Králové0600:03:52101,99
1Z2645Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:03:52101,99
6M28308Kuhn FrantišekMaratonstav Úpice0600:03:5486,63
3Z29312Dvořáková TerezaTJ Sokol Vinohrady0600:03:5996,02
4Z21044Benešová AnetaTJ Sokol Kolín-atletika0700:04:0293,46
7M21195Souček OndřejTJ Maratonstav Úpice0600:04:0378,42
5Z21264Peterová BarboraLokomotiva Trutnov0600:04:0491,75
8M21392Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř0600:04:0675,68
6Z21455Jindřišková LucieSokol Velké Hamry0600:04:0789,19
7Z21550Dvořková KláraSK Dobruška z.s.0600:04:1086,63
7Z215315Hurdálková MarieTriatlon Trutnov0600:04:1086,63
9M21789Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:04:1369,30
10M21883Hájek MichalTJ Sokol Hradec Králové0600:04:1468,39
9Z21946Cilichová AnnaSokol Velké Hamry0700:04:1582,36
11M21991Móczár RadimTJ Sokol Dalešice0700:04:1567,48
10Z22175Šmídová JanaTJ Sokol Hradec Králové0600:04:1681,51
12M22196Suk MatoušSokol Nová Paka0700:04:1666,57
11Z22356Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:04:1978,95
12Z22466Růtová DominikaTJ Sokol Jaroměř0600:04:2078,09
13Z22548Čižinská KarolínaSK Dobruška z.s.0600:04:2177,24
13M22680Bezkočka MarekT.J. Sokol Kolín - atletika0700:04:2360,18
13M226286Topalovský PetrTrutnov0700:04:2360,18
15M22893Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:2558,36
14Z22859Lžíčařová LucieTJ Sokol Jaroměř0700:04:2573,83
15Z230294Place MichaelaSpartak Vrchlabí0700:04:2672,97
16Z23172Stejskalová TerezaSK Dobruška z.s.0600:04:2871,27
17Z23271Součková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:04:3168,71
16M23386Horák LukášTJ SOKOL JAROMĚŘ0700:04:3846,50
18Z23479Valentová TerezaSK Dobruška z.s.0600:04:3961,88
19Z23561Novotná NellyTJ Sokol Hradec Králové0600:04:4259,32
20Z23662Pavlová KarolínaT. J. Sokol Studenec0700:04:4457,61
21Z237323Ričanyová AdélaČeská Skalice0700:04:4556,76
22Z23878Valentová ErnaSokol Nová Paka0700:04:4755,05
23Z23953Chudá EliškaTJ Sokol Hradec Králové - Vysoká0600:04:4854,20
17M24085Hlousek VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:04:4936,47
24Z24067Řehounková KláraTJ Sokol Hradec Králové0600:04:4953,34
25Z24252Hofmanová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0700:04:5250,78
26Z24369Schőnigerová AnnaTJ Sokol Jaroměř0600:04:5845,66
27Z24476Štefanová KarolínaTJ Sokol Jaroměř0700:04:5944,81
18M24597Svoboda JanSokol Velké Hamry0700:05:0026,44
28Z24673Šedivcová RozálieTJ Sokol Jaroměř0600:05:0242,25
29Z24757Klimeková TerezaTJ Sokol Jaroměř0600:05:0539,69
30Z24868Říhová AnnaSokol Nová Paka0600:05:0638,83
19M249330Bartoš DanielSDH Vlkov0700:05:0819,15
20M25090Marek OndřejTJ Sokol Jaroměř0600:05:0918,24
21M25194Slavíček JiříTJ Sokol Jaroměř0700:05:1017,33
31Z25274Šlesingerová NatálieNáměšť nad Oslavou0700:05:2126,03
22M253285Bělík DavidTJ Sokol Jaroměř0700:05:263,00

Trať 1,37 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31131Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:56105,26
2Z32103Marková  BarboraTJ Sokol Hradec Králové0400:05:04100,00
3Z33124Metelková MichaelaTJ Sokol Hradec Králové0500:05:1294,74
4Z34114Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:05:2089,47
5Z35139Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř0500:05:2486,84
6Z36120Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:05:2685,53
6Z36111Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:05:2685,53
8Z38130Prouzová TerezaSokol Jaroměř0400:05:2884,21
9Z39109Frejvaldová BarboraSK Dobruška z.s.0500:05:2983,55
10Z310138Vlková AndreaTJ Sokol Kolín atletika0400:05:3380,92
11Z311112Hejzlarová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:05:3976,97
12Z312300Brožková KateřinaTJ Sokol Skuhrov0400:05:4374,34
13Z313128Patočková EvaTJ Sokol Jaroměř0400:05:4871,05
14Z314107Bašková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř0400:05:5665,79
14Z314116Kašíková KateřinaTJ Sokol Kolín atletika0400:05:5665,79
16Z316299Nikodýmová NikolaSokol Skuhrov0400:05:5765,13
17Z317115Jelínková MagdalenaTJ Sokol Kolín atletika0500:05:5963,82
18Z318129Pechová BarboraNáměšť nad Oslavou0400:06:0261,84
19Z319119Kudrnáčová LindaTJ Sokol Jaroměř0500:06:0957,24
20Z320137Valentová KatkaTJ Sokol Jaroměř0400:06:1255,26
20Z320121Lemfeldová AnnaTJ Sokol Hradec Králové0500:06:1255,26
20Z320125Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř0400:06:1255,26
23Z323102Kubínová KateřinaTJ Sokol Hradec Králové0400:06:2348,03
24Z324123Matyášová LucieSK Dobruška z.s.0500:06:2844,74
25Z325320Němcová AdélaAtletika Polička0400:06:3440,79
26Z326101Hejsková TerezaTJ Sokol Hradec Králové0500:06:3838,16
27Z327118Krupičková NatálieSokol Dalešice0400:06:5526,97
28Z328278Peterková Johana-0500:07:503,00

Trať 2,07 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41180Radoňská LindaTJ Sokol Kolín-atletika0200:08:32103,45
1M32157Petržálek RadekTJ Sokol Kolín atletika0400:08:34101,03
2M33160Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:08:3899,48
2M33150Kubias JosefTJ Sokol Hradec Králové0500:08:3899,48
4M35142Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:08:4198,32
2Z46182Szelkeová AdélaLoko Trutnov0200:08:4399,23
3Z47174Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:08:4897,31
5M38154Nosek FrantišekTJ Sokol Nová Paka0500:08:5393,68
6M39143Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:08:5592,90
6M39168Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:08:5592,90
8M311153Melichar JonášLokomotiva Trutnov0400:08:5891,74
9M312161Raitmajer DavidNáměšť nad Oslavou0500:08:5991,35
10M313149Kábrt AlešLoko Trutnov0500:09:0090,97
11M314148Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:09:0190,58
4Z414171Adamcová VanesaTJ Sokol Kolín-atletika0300:09:0192,32
11M314163Stojaník MatyášSokol Náměšť nad Oslavou0400:09:0190,58
13M317151Kvapil LukášTJ Sokol Jaroměř0400:09:0290,19
13M317159Postupa FilipTJ Sokol Jaroměř0500:09:0290,19
15M319152Málek MarekTJ Sokol Kolín atletika0500:09:0389,81
5Z420183Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:09:0590,79
6Z421181Sedláčková ZuzanaSK NMMET0300:09:0690,40
16M322321Bukáček MarekAtletika Polička0400:09:1286,32
7Z423178Mertlíková EliškaTJ Sokol Jaroměř0300:09:1387,72
8Z424322Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:09:1686,56
17M325164Suk KarelT.J. Sokol Nová Paka0500:09:3776,65
18M326141Bezrouk MatějTJ Sokol Hradec Králové0500:09:3975,87
19M327158Petržela LukášTJ Sokol Hradec Králové0500:09:4473,94
9Z428338Horčičková AmálieTJ LOKO Trutnov0300:09:5073,51
20M329156Petera MartinTJ Sokol Jaroměř0500:10:0167,35
10Z430296Dubská BarboraSokol Skuhrov0300:10:0567,75
21M331145Filandr LukášTJ Sokol Jaroměř0400:10:2060,00
11Z432177Křováková MichaelaTJ Sokol Jaroměř0300:10:2560,08
11Z432305Kurfiřtová NatálieTJ Sokol Skuhrov0300:10:2560,08
13Z434179Ondráčková BarunkaTriatlon Trutnov0300:10:4950,86
14Z435297Nikodýmová DenisaSokol Skuhrov0200:10:5448,94
14Z435298Vavřačová AnežkaSokol Skuhrov0200:10:5448,94
16Z43758Křížová HanaTJ Sokol Nová Paka0300:10:5847,41

Trať 2,39 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41196Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:08:40102,16
2M42194Šimek MatějSK Hvězda Pardubice0200:08:45100,25
3M43188Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:08:5297,59
4M44318Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:09:0493,02
5M45191Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov0300:09:1688,46
6M46187Doubek FrantišekTJ Sokol Nová Paka0200:09:1987,32
7M47186Cilich MiroslavSokol Velké Hamry0300:09:4178,95
8M48324Kapoun JanAtletika Polička0300:09:4975,90
9M49303Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov0300:09:5573,62
10M410184Brůna JakubSokol Velké Hamry0300:10:3359,16
11M411190Günther JanTriatlon Trutnov0200:10:4753,84
12M412192Kuráň MartinSokol Náměšť nad Oslavou0200:11:3336,33
13M413195Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:11:5527,96
14M414185Cejnar MaikNáměšť nad Oslavou0300:12:2317,31
1Z515199Vokálová MichaelaTJ Sokol Jaroměř0000:12:57100,00

Trať 3,76 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1333Vebr PatrikVencl team Ústí nad Orlicí9800:12:29108,52
2MJ2219Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:48103,66
1M53200Bárta PetrTJ Sokol Jetřichov0100:13:23102,30
2M54283Boháč BonifácVencl team Ústí nad Orlicí0100:13:3399,84
3M55209Novotný RadimSK NMMET0100:13:4197,87
3MJ6216Bárta MartinTJ Sokol Jetřichov9800:13:5087,81
4MJ7339Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:14:2578,87
4M58301Rishko VadymTJ Sokol Skuhrov0000:14:4083,34
5M59207Kolář AdamSK NMMET0100:14:5380,14
6M510211Rýdl JosefSokol Nová Paka0100:15:2372,75
7M511204Hradecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:15:5165,86
8M512201Hájek VáclavSK Dobruška z.s.0000:15:5864,14
9M513205Hřivna DavidTJ Sokol Atletika Jaroměř0100:16:1360,44
10M514212Vrbata DavidSokol Nová Paka0100:16:1460,20
1ZJ15352Kalousová TerezaVencl team Ústí nad Orlicí9800:16:29104,93
2ZJ16215Marková VeronikaSokol Lhota Červený Kostelec9800:16:40102,76
3ZJ17214Komárková TerezaFjordklub Stará Paka9800:17:3392,31
11M518210Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:17:4936,81
12M519327Pospíšil DanielTJ Sokol Nová Paka0100:19:0019,33
4ZJ20335Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:22:5828,21

Trať 4,78 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1226Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:18:28117,71
2ZC2377Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:19:49104,39
1ZB3225Kubiasová KateřinaPraskačka7800:21:02116,79
1ZA4388Zeisková MarkétaRaybas klub Náchod9700:21:13112,70
3ZC5364Háková MichaelaSokol Valteřice7100:22:3077,90
4ZC6224Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:23:1270,99
2ZA7234Vančáková ZuzanaNové Město nad Metují9600:23:1694,61
1ME8346Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:19131,65
3ZA9223Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín-atletika9700:23:2992,69
2ZB10306Kurfiřtová PetraSokol Skuhrov7800:23:4193,71
4ZA11387Zítková RadkaNáchod8800:24:0587,40
3ZB12351Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:1089,50
4ZB13231Štěpánová DitaKOB Dobruška7900:24:2287,76
5ZB14394Majsnerová Lenka-7400:24:3286,31
5ZA15382Šubrtová BarboraTJ Sokol Jaroměř9100:24:3782,69
5ZC16354Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:24:4156,35
1ZD17229Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:25:29111,35
6ZC18228Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:5544,17
6ZB19230Špačková Veronika-8200:26:2270,34
2ZD20221Hellerová HanaHradec Králové6100:26:29103,95
7ZC21232Šternerová HanaHradec Králové6300:27:4226,57
7ZB22233Tauchmannová MarieT. J. Sokol Studenec8000:28:3650,88
8ZC23277Klepsová Zuzana-7100:28:5314,89
3ZD24235Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:29:0584,70
6ZA25397Jirsáková KateřinaJaroměř9700:29:1741,49
2ME26370Dostál VáclavČernožice4200:29:2687,48
3ME27334Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:30:2180,87
8ZB28279Borovcová AlenaBáječné ženy v běhu7500:30:2934,48
4ZD29313Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:1169,15
7ZA30367Dušková IvetaTrutnov8800:31:3621,04
9ZB31289Matoušková ZuzanaTrutnov7900:34:373,00
9ZC32374Nádherová HanaHradec Králové6800:39:593,00

Trať 9,56 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1353Hübl RadekRunsport Team8800:32:40105,84
2MA2253Kozlík LukášA.C. Sparta Praha8900:33:4199,80
3MA3337Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:34:3694,35
4MA4238Beran JanSpartak Police nad Metují8300:36:0086,03
1MB5395Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:32105,82
5MA6241Coubal MartinTJ Sokol Kolín-atletika9700:36:5880,29
6MA7345Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:2377,81
2MB8389Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:37:36100,15
7MA9245Dufka VladislavPáslerův statek9100:37:5574,64
8MA10386Roháček JanRunsport Team8200:38:1272,96
9MA11350Háze MartinTJ Spartak Vrchlabí8500:38:3470,78
10MA12390Marhoun PetrVŠSK MFF UK8100:38:4469,79
3MB13240Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:38:4594,04
4MB14244Doucha JiříHvězda Pardubice7100:39:1591,38
5MB15247Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:39:1891,11
11MA16348Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:2565,73
1MC17347Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:29104,56
2MC18385Vacarda VladimírEleven Run Team5900:39:56102,34
12MA19242Czajka GrzegorzUKS Ludwikowice7900:40:0661,66
13MA20402Simon MartinJaroměř8000:40:2459,88
14MA21252Kovařík RadovanHradec Králové8500:40:3159,19
6MB22393Maravaud Yannick-7100:40:3684,20
7MB23249Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:40:5182,87
3MC24381Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:4893,10
8MB25391Hák MichalSokol Studenec7500:42:1775,25
15MA26316Nováček MartinTřebíč8800:43:0543,93
4MC27236Bechyně RadekTJ Sokol Kolín atletika6700:43:1486,00
9MB28392Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:43:3568,34
16MA29317Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:3940,56
17MA30304Rishko VadymTJ Sokol Skuhrov9000:43:4539,97
18MA31366Janata JanVrchlabí9200:43:4739,77
19MA32246Firkušný MartinSmiřice8200:44:0138,39
5MC33237Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:0581,80
20MA34383Kolísko VladimírTJ Horní Kostelec8000:45:0931,65
1MD35287Flegl VlastimilBrtev5300:45:13114,24
2MD36258Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:28113,21
10MB37243David VáclavSmiřice7400:45:4157,18
11MB38361Sonda MartinSVVAT7600:46:5750,45
12MB39255Němec RadekLitomyšl7700:47:2547,97
13MB40325Kapoun PetrAtletika Polička7500:47:3647,00
14MB41302Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov7000:48:5639,91
21MA42375Nádhera JiříHradec Králové9300:49:058,27
6MC43276Kašpárek Martin-6700:49:5253,17
22MA44399Pezdírek Jan-9700:50:203,00
23MA45398Volný OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:50:213,00
24MA46259Vebr MichalČeská Třebová7800:50:233,00
25MA47365Glos PetrTrutnov8700:52:203,00
3MD48384Krajč ZdeněkKlub veteránů Trutnov5400:55:2272,54
15MB49248Jakubský MarekJaroměř6800:56:253,00
26MA50280Borovec JaroslavTJ Slavoj Svobodné Dvory9300:56:573,00
16MB51344Felcman MartinSDH Vlkov7600:58:373,00
27MA52343Bartoš VáclavSokol Vlkov8001:00:193,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1353Hübl RadekRunsport Team8800:32:40105,84
2MA2253Kozlík LukášA.C. Sparta Praha8900:33:4199,80
3MA3337Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:34:3694,35
4MA4238Beran JanSpartak Police nad Metují8300:36:0086,03
5MB5395Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:3282,86
6MA6241Coubal MartinTJ Sokol Kolín-atletika9700:36:5880,29
7MA7345Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:2377,81
8MB8389Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:37:3676,52
9MA9245Dufka VladislavPáslerův statek9100:37:5574,64
10MA10386Roháček JanRunsport Team8200:38:1272,96
11MA11350Háze MartinTJ Spartak Vrchlabí8500:38:3470,78
12MA12390Marhoun PetrVŠSK MFF UK8100:38:4469,79
13MB13240Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:38:4569,69
14MB14244Doucha JiříHvězda Pardubice7100:39:1566,72
15MB15247Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:39:1866,42
16MA16348Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:2565,73
17MC17347Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:2965,33
18MC18385Vacarda VladimírEleven Run Team5900:39:5662,65
19MA19242Czajka GrzegorzUKS Ludwikowice7900:40:0661,66
20MA20402Simon MartinJaroměř8000:40:2459,88
21MA21252Kovařík RadovanHradec Králové8500:40:3159,19
22MB22393Maravaud Yannick-7100:40:3658,69
23MB23249Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:40:5157,21
24MC24381Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:4851,56
25MB25391Hák MichalSokol Studenec7500:42:1748,69
26MA26316Nováček MartinTřebíč8800:43:0543,93
27MC27236Bechyně RadekTJ Sokol Kolín atletika6700:43:1443,04
28MB28392Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:43:3540,96
29MA29317Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:3940,56
30MA30304Rishko VadymTJ Sokol Skuhrov9000:43:4539,97
31MA31366Janata JanVrchlabí9200:43:4739,77
32MA32246Firkušný MartinSmiřice8200:44:0138,39
33MC33237Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:0537,99
34MA34383Kolísko VladimírTJ Horní Kostelec8000:45:0931,65
35MD35287Flegl VlastimilBrtev5300:45:1331,25
36MD36258Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:2829,77
37MB37243David VáclavSmiřice7400:45:4128,48
38MB38361Sonda MartinSVVAT7600:46:5720,95
39MB39255Němec RadekLitomyšl7700:47:2518,18
40MB40325Kapoun PetrAtletika Polička7500:47:3617,09
41MB41302Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov7000:48:569,16
42MA42375Nádhera JiříHradec Králové9300:49:058,27
43MC43276Kašpárek Martin-6700:49:523,62
44MA44399Pezdírek Jan-9700:50:203,00
45MA45398Volný OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:50:213,00
46MA46259Vebr MichalČeská Třebová7800:50:233,00
47MA47365Glos PetrTrutnov8700:52:203,00
48MD48384Krajč ZdeněkKlub veteránů Trutnov5400:55:223,00
49MB49248Jakubský MarekJaroměř6800:56:253,00
50MA50280Borovec JaroslavTJ Slavoj Svobodné Dvory9300:56:573,00
51MB51344Felcman MartinSDH Vlkov7600:58:373,00
52MA52343Bartoš VáclavSokol Vlkov8001:00:193,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1226Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:18:28113,21
2ZC2377Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:19:4999,55
3ZB3225Kubiasová KateřinaPraskačka7800:21:0287,24
4ZA4388Zeisková MarkétaRaybas klub Náchod9700:21:1385,39
5ZC5364Háková MichaelaSokol Valteřice7100:22:3072,41
6ZC6224Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:23:1265,33
7ZA7234Vančáková ZuzanaNové Město nad Metují9600:23:1664,65
8ZA9223Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín-atletika9700:23:2962,46
9ZB10306Kurfiřtová PetraSokol Skuhrov7800:23:4160,44
10ZA11387Zítková RadkaNáchod8800:24:0556,39
11ZB12351Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:1055,55
12ZB13231Štěpánová DitaKOB Dobruška7900:24:2253,53
13ZB14394Majsnerová Lenka-7400:24:3251,84
14ZA15382Šubrtová BarboraTJ Sokol Jaroměř9100:24:3751,00
15ZC16354Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:24:4150,32
16ZD17229Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:25:2942,23
17ZC18228Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:5537,85
18ZB19230Špačková Veronika-8200:26:2233,30
19ZD20221Hellerová HanaHradec Králové6100:26:2932,12
20ZC21232Šternerová HanaHradec Králové6300:27:4219,81
21ZB22233Tauchmannová MarieT. J. Sokol Studenec8000:28:3610,71
22ZC23277Klepsová Zuzana-7100:28:537,84
23ZD24235Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:29:055,82
24ZA25397Jirsáková KateřinaJaroměř9700:29:173,79
25ZB28279Borovcová AlenaBáječné ženy v běhu7500:30:293,00
26ZD29313Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:113,00
27ZA30367Dušková IvetaTrutnov8800:31:363,00
28ZB31289Matoušková ZuzanaTrutnov7900:34:373,00
29ZC32374Nádherová HanaHradec Králové6800:39:593,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód