hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh Javorkou

22.4.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 22.4.2017
  • zobrazeno již 874x
  • místo konání: Česká Třebová, park Javorka
  • GPS: 49.8990422N, 16.4370706E
  • pořadatel: Českotřebovský běžecký klub ISCAREX

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, park Javorka
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

8:30 - 11:00

Startovné

50,- Kč, lidový běh 20,- Kč

Popis tratě

Délka: 6 km
zvlněná okruhová trať po parkových cestách, šotolina, dlažba

Kategorie a časový rozpis

žákyně r. 10-11, 350 m - 9:30
žáci r. 10-11, 350 m - 9:35
žákyně r. 08-09, 450 m - 9:40
žáci r. 08-09, 450 m - 9:45
žákyně r. 06-07, 900 m - 9:50
žáci r. 06-07, 900 m - 10:00
chlapci r. 2012 a ml., 200 m - 10:10
dívky r. 2012 a ml., 200 m - 10:15
žákyně ml., r. 04-05, 1200 m - 10:20
žákyně st., r. 02-03, 1200 m - 10:20
dorostenky, r. 00-01, 1200 m - 10:20
žáci ml., 04-05, 1200 m - 10:20
žáci st., 02-03, 2400 m - 10:30
dorostenci, 00-01, 2400 m - 10:30
I. blok vyhlášení výsledků - 11:00
hlavní závod, 6000 m - 11:30
lidový běh, 2400 m - 12:10
II. blok vyhlášení výsledků - 12:30

Ceny pro vítěze

věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Aleš Stránský
tel. 724 213 134

Plakát ve formátu PDF

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou82
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 4675

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6919
Keprtová Miloslava4819
Hübl Radek8818
Stránská Adéla9116
Sadílek Ota4616
Nechvíl Petr9115
Horáček Michal7515
Vondra Vojtěch9815
Kalous Petr7714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan8214
Stránská Michaela9713
Šimůnek Jan4913
Červ Miloslav5013
Ducháček Bedřich5912
Razým Jan5712
Šimůnek Jan0311
Smolák Petr9411
Záveský Filip9311
Bielčik Jindřich4011
Smoláková Valérie9311
Sontáková Lenka9111
Borková Agáta0211
Borek Viktor0411
Matyášová Jana6511
Čechal Jaroslav6111
Kebrle Milan7511
Frydrychová Eliška0111
Borek Petr7011
Vytlačilová Lenka8411
Černá Kristýna9310
Dušková Lenka8010
Klaclová Šárka9310
Gregora Filip0210
Burešová Markéta0410
Klášterecký Tomáš8110
Vinduška Petr9310
Martincová Kristýna9310
Smoláková Alexandra9810
Šafář Jaroslav5110
Zajíc Jan539
Sejkora Karel889
Friš Jan959
Krňávek Vojtěch549
Smoláková Jiřina699
Mannlová Jana809
Gregorová Monika009
Jirásková Bára919
Dobšíček Pavel809
Dudek Milan919

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C12146Hyška VáclavMŠ Praha - Vinoř1200:00:40-
2C1473Netušil TomášLanškroun1200:00:42-
3C1547Kašpar DavidFK Česká Třebová1200:00:43-
4C16121Bříza JiříHK1200:00:48-
5C1792Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:49-
6C112164Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:01:36-
7C113129Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:38-

Děvčata 5 let a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1166Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:37-
2D13207Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:40-
3D1837Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:02-
4D19145Mistrová Sofie-1400:01:05-
5D110165Jirásková LilianaBBB Team1300:01:10-
6D11120Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:01:14-

Chlapci 6-7 let (trať 0,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2110Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:16-
2C2370Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:01:22-
3C2669Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:01:24-
4C2788Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:27-
5C2974Netušil TobiášRC Lanškroun1000:01:29-
6C2107Morávek Matěj-1100:01:30-
7C21254Ducháček MatějŘetová1100:01:33-
8C213109Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:01:35-
9C21456Kouba RadimRybník1100:01:36-
10C2156Ryšavý JáraKralupy1100:01:38-
11C21940Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:02:01-
-C2-4Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová11DNF-

Děvčata 6-7 let (trať 0,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2248Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:01:20-
2D2438Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:22-
3D2565Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:01:24-
4D2835Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:01:27-
5D2111Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:33-
6D21630Němcová NatálieLitomyšl1100:01:38-
7D217208Nováková DenisaSokol Kunvald1000:01:45-
8D218115Mistrová EliškaČeská Třebová1100:01:54-

Nejmladší žáci I (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1199Zvoník ŠimonAtletika Žamberk0800:01:24102,89
2M1239Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:25100,91
3M1572Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:2796,21
4M16101Jansa MatějAtletika Žamberk0800:01:2895,10
5M1978Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:2990,98
6M11067Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3186,80
7M11359Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:3674,24
8M11617Salivar Sebastian-0900:01:4066,66
9M11741Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:4163,58
10M11886Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:4262,26
11M12060Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:4553,72
12M122125Bezděk VojtěchPod Březinou0900:01:4650,85
13M126110Lohrer AdrianČeská Třebová0900:02:153,00

Nejmladší žákyně I (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z138Morávková LucieJiskra Ústí nad Oricí0800:01:26101,98
2Z1484Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun0800:01:27100,10
3Z1775Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:2897,92
4Z1863Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:2896,76
5Z11157Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:3580,17
6Z1125Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:3679,01
7Z11462Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3776,93
8Z11546Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:3874,75
9Z11921Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:4460,94
10Z121113Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:4656,46
11Z12389Štěpánková LindaAtletika Žamberk0900:01:4753,68
12Z124124Langerová ErikaHK0800:01:5143,09
13Z125204Šustková NelaHokejbal Česká Třebová0900:02:077,64
14Z127128Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:203,00

Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2119Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:03:09106,12
2M2251Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:1698,93
3M2391Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:2094,95
4M24142Krištof JanAtletika Polička0700:03:2688,96
5M2626Janíček Adam-0700:03:3183,66
6M21128Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:4668,96
7M213201Řehák MarekIscarex Junior team ČT0700:03:4767,47
8M21596Jirčík TomášAtletika Žamberk0600:03:5262,36
9M21661Chaloupek OndřejAtletika Jablonná nad Orlicí0700:03:5361,08
10M217102Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:03:5460,61

Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z25122Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:03:28103,15
2Z2725Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:03:3299,30
3Z289Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:03:3497,55
4Z2976Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:03:3497,20
5Z21071Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:3993,14
6Z21281Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:4686,29
7Z21493Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:03:5082,70
8Z218114Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:04:0271,50
9Z219100Žabková LucieAtletika Žamberk0600:04:1955,11
10Z22068Kozáková VictoriaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:04:3837,01
11Z22116Salivarová Sophia-0600:04:3935,97
12Z222203Adamová KarolínaISCAREX Junior team ČT0600:08:573,00

Mladší žáci (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31123Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:04:12104,40
2M3480Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:04:1999,39
3M36116Dudycha JakubAC Vysoké Mýto0500:04:2396,22
4M37138Bukáček MarekAtletika Polička0400:04:2494,96
5M383Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:04:2891,90
6M3950Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:04:2991,39
7M314131Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:3388,43
8M31915Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:04:4479,56
9M32094Akak OndraAtletika Žamberk0500:04:4479,29
10M32298Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:04:4776,91
11M32397Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:04:5273,24
12M32487Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:5670,18
13M327159Mísař AdamČeská Třebová0400:05:0364,52
14M32864König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:05:0464,13
15M331151Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:1456,03
16M336127Špajs PetrDlouhá Třebová0500:05:4035,78
17M337173Janíček JakuČeská Třebová0400:05:4532,36
18M338263Janíček JakubČeská Třebová0400:05:4531,75

Mladší žákyně (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z32108Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:14107,95
2Z31049Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:04:3096,17
3Z31122Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:04:3095,88
4Z31224Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:3294,80
5Z32177Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:4584,84
6Z325143Dvořáková EmaISCAREX junior team Česká Třebová0400:05:0073,13
7Z330135Němcová AdélaAtletika Polička0400:05:1264,02
8Z334120Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:05:1959,30

Starší žáci (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M44202Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:08:17105,04
2M45171Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:08:22103,09
3M4683Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:08:5191,87
4M410137Kapoun JanAtletika Polička0300:09:2379,08
5M414126Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:10:1260,00
6M41553Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT0300:10:2754,15
7M4162Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:11:0140,72
8M419117Zamastil AlexVysoké Mýto0200:11:1336,10

Starší žákyně (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4355Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí0300:04:17104,36
2Z45132Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:19102,69
3Z413162Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:04:3292,95
4Z415119Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:3491,86
5Z41790Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:3789,28
6Z418136Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:04:3888,71
7Z426205Jaránová EliškaTJ Svitavy0300:05:0270,42
8Z42958Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:05:0667,22
9Z43295Kotyzová SáraATLETIKA Žamberk0300:05:1758,60
10Z433152Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1858,10

Dorostenci (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5118Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:07:58104,32
2M52141Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:08:1298,73
3M53176Swiesiulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:08:1696,94
4M57206Spěvák MartinTJ Svitavy0000:09:0975,46
5M58158Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:09:1274,06
6M512172Janíček JanČeská Třebová0100:10:0552,41

Dorostenky (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z516175Grajnert MalgorzataULKS Bystrzycia Klodzka0000:04:34118,58
2Z535133Derková MartinaActivity Lanškroun0100:05:3081,42

Junioři 18-19 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4183Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:25101,94
2MJ5166Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:33100,64
3MJ6181Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:5397,41
4MJ28157Vencl JiříActivity Lanškroun9800:25:0456,66

Juniorky 18-19 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ39217Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:26:58102,98
2ZJ44197Václavková HanaDlouhá Třebová9900:27:4797,02

Muži A 20-39 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1212Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:13102,57
2MA2221Hübl RadekRUNSPORT Team8800:19:26100,43
3MA3178Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:19:4697,00
4MA12180Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:0074,08
5MA15237Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:22:3667,92
6MA16200Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:22:4266,87
7MA18235Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:23:2559,50
8MA22112Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:24:0552,58
9MA27236Hekrle PavelHoro Česká Třebová9300:25:0342,71
10MA2982Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:1141,30
11MA35242Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:26:0731,78
12MA52147Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:28:454,68
13MA56243Dařílek MichalLanškroun7800:29:513,00
-MA-177Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka79DNF-

Muži B 40-49 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7185Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:21:06101,42
2MB8139Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:21:14100,20
3MB9222Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:21:2598,38
4MB1014Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:2897,88
5MB1752Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:22:4885,40
6MB19167Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:23:2978,90
7MB21174Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:4975,77
8MB26224Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:3868,22
9MB32225Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:4258,11

Muži C 50-59 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13223Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:03106,00
2MC14198Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:22:30101,96
3MC20233Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:3892,04
4MC23184Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:1187,21
5MC42232Hruban JanČeská Třebová6600:27:3057,96
6MC59234Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:31:3721,70

Muži D 60-69 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD25179Bláha MilanAF Křovice5700:24:36108,34
2MD33150Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:5697,92
3MD36170Ráb PavelČeská Třebová5200:26:2893,74
4MD37231Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:5390,59
5MD4611Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:5582,46
6MD47211Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:27:5882,03
7MD48154Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:0780,91
8MD53140Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:1272,49
9MD58169Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:30:2363,28
10MD60168Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:0749,72
11MD62218Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:33:0342,52
12MD63230Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:33:3638,17
13MD69192Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:163,00

Muži E 70 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME50216Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:25129,19
2ME65187Bielčik JindřichElma Tým4000:35:4085,64
3ME66182Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:35:4585,17

Ženy A 20-34 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11191Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:35123,10
2ZA31209Nováková BaboraSokol Kunvald8300:25:3989,75
3ZA34238Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:5887,16

Ženy B 35-44 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB24193Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:11110,13
2ZB30196Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:25:19101,19
3ZB38228Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:5588,68
4ZB41111Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:27:2584,72
5ZB43103Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:3483,51
6ZB49134Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:28:1178,71
7ZB55149Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:3767,45
8ZB57163Šedová Jana-7300:30:0364,13
9ZB6142Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:3344,45
10ZB64118Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:5625,68

Ženy C 45-54 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC40229Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:27:08105,03
2ZC45186Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:27:5099,99
3ZC51104Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:28:3294,98
4ZC54220Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:29:3787,19

Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6731Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:36:43103,08
2ZD6836Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:5296,92

Lidový běh (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB9160Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:09:22-
2LB11227Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:09:36-
3LB1313Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:10:08-
4LB17156Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:11:04-
5LB18219Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:11:12-
6LB20161Vencl JiříActivity Lanškroun9800:11:34-
7LB2144Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:11:54-
8LB2234Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:11:54-
9LB23107Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:12:00-
10LB24247Dvořáková EmaISCAREX junior team Česká Třebová0400:12:34-
11LB2523Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:12:35-
12LB26155Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:12:36-
13LB27153Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:12:49-
14LB28144König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:12:59-
15LB2927Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:12:59-
16LB30250Hruban JanČeská Třebová6600:13:13-
17LB31199Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:13:21-
18LB32105Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:13:24-
19LB33194Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:13:30-
20LB34248Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:13:31-
21LB35240Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:13:32-
22LB36226Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:13:35-
23LB37239Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:13:35-
23LB37254Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:35-
25LB39259Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:13:36-
26LB40245Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:36-
27LB41246Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:36-
28LB42244Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:13:37-
29LB43241Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:13:38-
30LB44253Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:13:38-
31LB45255Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:13:39-
32LB46256Scheuer JanActivity Lanškroun6600:13:42-
33LB47260Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:13:43-
34LB48261Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:13:43-
35LB49214Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:13:44-
36LB50249Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:13:45-
37LB51262Dařílek MichalLanškroun7800:13:45-
38LB5245Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:13:49-
39LB5333Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:14:43-
40LB5443Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:14:54-
41LB55106Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:15:12-
42LB56252Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:15:12-
43LB57258Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:13-
44LB58257Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:15:22-
45LB59251Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:15:23-
46LB60148Chaloupková BarboraŠiroký Důl8700:15:49-
47LB6132Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:16:17-
48LB62213Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:18:35-

Trať 0,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1166Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:37-
1C12146Hyška VáclavMŠ Praha - Vinoř1200:00:40-
2D13207Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:40-
2C1473Netušil TomášLanškroun1200:00:42-
3C1547Kašpar DavidFK Česká Třebová1200:00:43-
4C16121Bříza JiříHK1200:00:48-
5C1792Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:49-
3D1837Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:02-
4D19145Mistrová Sofie-1400:01:05-
5D110165Jirásková LilianaBBB Team1300:01:10-
6D11120Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:01:14-
6C112164Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:01:36-
7C113129Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:38-

Trať 0,35 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2110Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:16-
1D2248Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:01:20-
2C2370Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:01:22-
2D2438Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:22-
3D2565Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:01:24-
3C2669Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:01:24-
4C2788Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:27-
4D2835Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:01:27-
5C2974Netušil TobiášRC Lanškroun1000:01:29-
6C2107Morávek Matěj-1100:01:30-
5D2111Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:33-
7C21254Ducháček MatějŘetová1100:01:33-
8C213109Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:01:35-
9C21456Kouba RadimRybník1100:01:36-
10C2156Ryšavý JáraKralupy1100:01:38-
6D21630Němcová NatálieLitomyšl1100:01:38-
7D217208Nováková DenisaSokol Kunvald1000:01:45-
8D218115Mistrová EliškaČeská Třebová1100:01:54-
11C21940Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:02:01-

Trať 0,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1199Zvoník ŠimonAtletika Žamberk0800:01:24102,89
2M1239Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:25100,91
1Z138Morávková LucieJiskra Ústí nad Oricí0800:01:26101,98
2Z1484Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun0800:01:27100,10
3M1572Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:2796,21
4M16101Jansa MatějAtletika Žamberk0800:01:2895,10
3Z1775Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:2897,92
4Z1863Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:2896,76
5M1978Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:2990,98
6M11067Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3186,80
5Z11157Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:3580,17
6Z1125Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:3679,01
7M11359Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:3674,24
7Z11462Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3776,93
8Z11546Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:3874,75
8M11617Salivar Sebastian-0900:01:4066,66
9M11741Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:4163,58
10M11886Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:4262,26
9Z11921Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:4460,94
11M12060Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:4553,72
10Z121113Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:4656,46
12M122125Bezděk VojtěchPod Březinou0900:01:4650,85
11Z12389Štěpánková LindaAtletika Žamberk0900:01:4753,68
12Z124124Langerová ErikaHK0800:01:5143,09
13Z125204Šustková NelaHokejbal Česká Třebová0900:02:077,64
13M126110Lohrer AdrianČeská Třebová0900:02:153,00
14Z127128Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:203,00

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2119Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:03:09106,12
2M2251Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:1698,93
3M2391Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:2094,95
4M24142Krištof JanAtletika Polička0700:03:2688,96
1Z25122Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:03:28103,15
5M2626Janíček Adam-0700:03:3183,66
2Z2725Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:03:3299,30
3Z289Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:03:3497,55
4Z2976Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:03:3497,20
5Z21071Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:3993,14
6M21128Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:4668,96
6Z21281Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:4686,29
7M213201Řehák MarekIscarex Junior team ČT0700:03:4767,47
7Z21493Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:03:5082,70
8M21596Jirčík TomášAtletika Žamberk0600:03:5262,36
9M21661Chaloupek OndřejAtletika Jablonná nad Orlicí0700:03:5361,08
10M217102Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:03:5460,61
8Z218114Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:04:0271,50
9Z219100Žabková LucieAtletika Žamberk0600:04:1955,11
10Z22068Kozáková VictoriaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:04:3837,01
11Z22116Salivarová Sophia-0600:04:3935,97
12Z222203Adamová KarolínaISCAREX Junior team ČT0600:08:573,00

Trať 1,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31123Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:04:12104,40
1Z32108Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:14107,95
1Z4355Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí0300:04:17104,36
2M3480Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:04:1999,39
2Z45132Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:19102,69
3M36116Dudycha JakubAC Vysoké Mýto0500:04:2396,22
4M37138Bukáček MarekAtletika Polička0400:04:2494,96
5M383Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:04:2891,90
6M3950Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:04:2991,39
2Z31049Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:04:3096,17
3Z31122Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:04:3095,88
4Z31224Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:3294,80
3Z413162Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:04:3292,95
7M314131Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:3388,43
4Z415119Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:3491,86
1Z516175Grajnert MalgorzataULKS Bystrzycia Klodzka0000:04:34118,58
5Z41790Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:3789,28
6Z418136Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:04:3888,71
8M31915Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:04:4479,56
9M32094Akak OndraAtletika Žamberk0500:04:4479,29
5Z32177Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:4584,84
10M32298Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:04:4776,91
11M32397Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:04:5273,24
12M32487Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:5670,18
6Z325143Dvořáková EmaISCAREX junior team Česká Třebová0400:05:0073,13
7Z426205Jaránová EliškaTJ Svitavy0300:05:0270,42
13M327159Mísař AdamČeská Třebová0400:05:0364,52
14M32864König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:05:0464,13
8Z42958Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:05:0667,22
7Z330135Němcová AdélaAtletika Polička0400:05:1264,02
15M331151Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:1456,03
9Z43295Kotyzová SáraATLETIKA Žamberk0300:05:1758,60
10Z433152Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1858,10
8Z334120Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:05:1959,30
2Z535133Derková MartinaActivity Lanškroun0100:05:3081,42
16M336127Špajs PetrDlouhá Třebová0500:05:4035,78
17M337173Janíček JakuČeská Třebová0400:05:4532,36
18M338263Janíček JakubČeská Třebová0400:05:4531,75

Trať 2,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5118Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:07:58104,32
2M52141Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:08:1298,73
3M53176Swiesiulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:08:1696,94
1M44202Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:08:17105,04
2M45171Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:08:22103,09
3M4683Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:08:5191,87
4M57206Spěvák MartinTJ Svitavy0000:09:0975,46
5M58158Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:09:1274,06
1LB9160Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:09:22-
4M410137Kapoun JanAtletika Polička0300:09:2379,08
2LB11227Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:09:36-
6M512172Janíček JanČeská Třebová0100:10:0552,41
3LB1313Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:10:08-
5M414126Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:10:1260,00
6M41553Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT0300:10:2754,15
7M4162Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:11:0140,72
4LB17156Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:11:04-
5LB18219Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:11:12-
8M419117Zamastil AlexVysoké Mýto0200:11:1336,10
6LB20161Vencl JiříActivity Lanškroun9800:11:34-
7LB2144Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:11:54-
8LB2234Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:11:54-
9LB23107Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:12:00-
10LB24247Dvořáková EmaISCAREX junior team Česká Třebová0400:12:34-
11LB2523Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:12:35-
12LB26155Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:12:36-
13LB27153Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:12:49-
14LB28144König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:12:59-
15LB2927Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:12:59-
16LB30250Hruban JanČeská Třebová6600:13:13-
17LB31199Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:13:21-
18LB32105Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:13:24-
19LB33194Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:13:30-
20LB34248Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:13:31-
21LB35240Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:13:32-
22LB36226Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:13:35-
23LB37254Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:35-
23LB37239Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:13:35-
25LB39259Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:13:36-
26LB40245Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:36-
27LB41246Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:36-
28LB42244Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:13:37-
29LB43241Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:13:38-
30LB44253Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:13:38-
31LB45255Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:13:39-
32LB46256Scheuer JanActivity Lanškroun6600:13:42-
33LB47260Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:13:43-
34LB48261Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:13:43-
35LB49214Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:13:44-
36LB50249Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:13:45-
37LB51262Dařílek MichalLanškroun7800:13:45-
38LB5245Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:13:49-
39LB5333Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:14:43-
40LB5443Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:14:54-
41LB55106Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:15:12-
42LB56252Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:15:12-
43LB57258Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:13-
44LB58257Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:15:22-
45LB59251Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:15:23-
46LB60148Chaloupková BarboraŠiroký Důl8700:15:49-
47LB6132Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:16:17-
48LB62213Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:18:35-

Trať 6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1212Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:13102,57
2MA2221Hübl RadekRUNSPORT Team8800:19:26100,43
3MA3178Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:19:4697,00
1MJ4183Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:25101,94
2MJ5166Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:33100,64
3MJ6181Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:5397,41
1MB7185Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:21:06101,42
2MB8139Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:21:14100,20
3MB9222Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:21:2598,38
4MB1014Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:2897,88
1ZA11191Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:35123,10
4MA12180Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:0074,08
1MC13223Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:03106,00
2MC14198Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:22:30101,96
5MA15237Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:22:3667,92
6MA16200Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:22:4266,87
5MB1752Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:22:4885,40
7MA18235Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:23:2559,50
6MB19167Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:23:2978,90
3MC20233Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:3892,04
7MB21174Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:4975,77
8MA22112Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:24:0552,58
4MC23184Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:1187,21
1ZB24193Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:11110,13
1MD25179Bláha MilanAF Křovice5700:24:36108,34
8MB26224Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:3868,22
9MA27236Hekrle PavelHoro Česká Třebová9300:25:0342,71
4MJ28157Vencl JiříActivity Lanškroun9800:25:0456,66
10MA2982Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:1141,30
2ZB30196Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:25:19101,19
2ZA31209Nováková BaboraSokol Kunvald8300:25:3989,75
9MB32225Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:4258,11
2MD33150Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:5697,92
3ZA34238Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:5887,16
11MA35242Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:26:0731,78
3MD36170Ráb PavelČeská Třebová5200:26:2893,74
4MD37231Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:5390,59
3ZB38228Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:5588,68
1ZJ39217Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:26:58102,98
1ZC40229Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:27:08105,03
4ZB41111Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:27:2584,72
5MC42232Hruban JanČeská Třebová6600:27:3057,96
5ZB43103Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:3483,51
2ZJ44197Václavková HanaDlouhá Třebová9900:27:4797,02
2ZC45186Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:27:5099,99
5MD4611Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:5582,46
6MD47211Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:27:5882,03
7MD48154Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:0780,91
6ZB49134Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:28:1178,71
1ME50216Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:25129,19
3ZC51104Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:28:3294,98
12MA52147Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:28:454,68
8MD53140Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:1272,49
4ZC54220Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:29:3787,19
7ZB55149Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:3767,45
13MA56243Dařílek MichalLanškroun7800:29:513,00
8ZB57163Šedová Jana-7300:30:0364,13
9MD58169Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:30:2363,28
6MC59234Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:31:3721,70
10MD60168Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:0749,72
9ZB6142Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:3344,45
11MD62218Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:33:0342,52
12MD63230Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:33:3638,17
10ZB64118Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:5625,68
2ME65187Bielčik JindřichElma Tým4000:35:4085,64
3ME66182Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:35:4585,17
1ZD6731Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:36:43103,08
2ZD6836Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:5296,92
13MD69192Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:163,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1212Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:13102,57
2MA2221Hübl RadekRUNSPORT Team8800:19:26100,43
3MA3178Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:19:4697,00
4MJ4183Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:2590,37
5MJ5166Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:3388,99
6MJ6181Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:5385,58
7MB7185Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:21:0683,30
8MB8139Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:21:1481,96
9MB9222Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:21:2579,97
10MB1014Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:2879,43
11MA12180Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:0074,08
12MC13223Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:0373,60
13MC14198Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:22:3068,88
14MA15237Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:22:3667,92
15MA16200Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:22:4266,87
16MB1752Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:22:4865,81
17MA18235Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:23:2559,50
18MB19167Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:23:2958,72
19MC20233Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:3857,30
20MB21174Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:4955,30
21MA22112Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:24:0552,58
22MC23184Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:1151,67
23MD25179Bláha MilanAF Křovice5700:24:3647,33
24MB26224Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:3847,06
25MA27236Hekrle PavelHoro Česká Třebová9300:25:0342,71
26MJ28157Vencl JiříActivity Lanškroun9800:25:0442,44
27MA2982Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:1141,30
28MB32225Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:4236,03
29MD33150Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:5633,59
30MA35242Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:26:0731,78
31MD36170Ráb PavelČeská Třebová5200:26:2828,07
32MD37231Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:5323,93
33MC42232Hruban JanČeská Třebová6600:27:3017,53
34MD4611Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:5513,21
35MD47211Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:27:5812,64
36MD48154Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:0711,16
37ME50216Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:258,05
38MA52147Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:28:454,68
39MD53140Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:123,00
40MA56243Dařílek MichalLanškroun7800:29:513,00
41MD58169Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:30:233,00
42MC59234Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:31:373,00
43MD60168Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:073,00
44MD62218Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:33:033,00
45MD63230Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:33:363,00
46ME65187Bielčik JindřichElma Tým4000:35:403,00
47ME66182Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:35:453,00
48MD69192Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:163,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11191Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:35117,83
2ZB24193Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:1195,89
3ZB30196Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:25:1986,27
4ZA31209Nováková BaboraSokol Kunvald8300:25:3983,49
5ZA34238Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:5880,83
6ZB38228Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:5572,83
7ZJ39217Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:26:5872,34
8ZC40229Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:27:0871,04
9ZB41111Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:27:2568,57
10ZB43103Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:3467,28
11ZJ44197Václavková HanaDlouhá Třebová9900:27:4765,46
12ZC45186Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:27:5065,13
13ZB49134Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:28:1162,11
14ZC51104Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:28:3259,24
15ZC54220Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:29:3750,09
16ZB55149Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:3750,01
17ZB57163Šedová Jana-7300:30:0346,44
18ZB6142Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:3325,29
19ZB64118Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:565,11
20ZD6731Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:36:433,00
21ZD6836Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:523,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód