hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

2. Pekelný kilometr

3.5.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 3.5.2017
  • zobrazeno již 331x

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845

Propozice seriálu Pekelný kilometr 2017

E-mailová adresa

simunek@cncvyroba.com

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:00:29-
2C2423Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:31-
3C2516Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:31-
4C264Hanik AlexČeská Třebová1000:00:32-
5C2922Ducháček MatějŘetová1100:00:33-
6C21017Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:00:34-
7C2123Keprt Lukášneregistrován1000:00:35-
8C21325Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:36-
9C21521Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:36-
10C2162Kouba RadimRybník1100:00:41-
11C21718Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:00:55-
12C22111Beneš AdamRun Sport Team1300:01:04-
13C22326Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:01:17-
14C22415Machalík JaroslavČeská Třebová1300:01:37-
15C22519Kebrle TobiášISCAREX Česká Třebová1400:01:57-
16C2267Petráž JiříČeská Třebová1400:01:59-
17C22727Bartoš JanDolní Újezd1600:02:40-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D229Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:29-
2D2324Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:31-
3D2720Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:32-
4D285Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:33-
5D2118Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:34-
6D2146Němcová NatálieLitomyšl1100:00:36-
7D21810Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:57-
8D21913Broulíková Amálieneregistrována1200:00:58-
9D22012Broulíková Alžbětaneregistrována1200:00:58-
10D22214Machalíková ViktorieČeská Třebová1300:01:08-

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1524Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:18-
2M1729Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:23-
3M11121Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:26-
4M11522Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:31-
5M11833Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:32-
6M12310Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:34-
7M12531Vodička PavelTJ - Svitavy0900:01:39-
8M1303Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:01:44-

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1620Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:20-
2Z1131Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:30-
3Z1146Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:31-
4Z12125Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:33-
5Z1264Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:42-
6Z12826Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:43-
7Z13128Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:44-
8Z13219Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:45-

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2117Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:11-
2M2311Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:16-
3M295Řehák MarekIscarex Junior team ČT0700:01:24-
4M21630Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:31-
5M21713Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:31-
6M22632Vávra JanPeklák team0700:01:42-
7M22834Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:43-
8M23515Kohoutek Tom-0700:02:08-

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3312Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:03:20-
2M344Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:20-
3M3718Vodička StanislavTJ - Svitavy0400:03:28-
4M3105Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:03:34-
5M3126Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:40-
6M31323Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:41-
7M3142König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:42-
8M3163Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:03:44-
9M3208Pachl Kryštof-0400:04:09-
10M32221Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:23-

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3113Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:13-
2Z367Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:28-
3Z31111Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:37-
4Z31817Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:48-
5Z3191Dvořáková EmaISCAREX junior team Česká Třebová0400:04:04-

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M429Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:17-
2M4514Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT0300:03:27-
3M4922Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:30-
4M41524Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:03:43-
5M41715Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:03:44-

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4819Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:29-
2Z42110Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:17-
3Z42316Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:26-
4Z42420Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:51-

Dorostenci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51528Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:06:20-

Dorostenky (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ134Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:10-
2MJ332Novák DavidSK Donocykl9800:05:29-
3MJ1326Mrazák ŠtefanGymnázium Česká Třebová9800:06:04-
4MJ1435Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:13-
5MJ2127Vrtal ZbyněkGymnázium Česká Třebová9800:06:48-
6MJ235Vencl JiříActivity Lanškroun9800:06:49-

Juniorky 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3538Václavková HanaDlouhá Třebová9900:07:47-

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA231Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:27-
2MA622Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:48-
3MA949Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:05:53-
4MA1048Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:55-
5MA1215Novák Jiří-8100:06:02-
6MA1613Beneš MichalRUNSPORT8300:06:25-
7MA1941Hyksa Jakub-9100:06:45-
8MA2040Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:48-
9MA2411Válka MichaelČeskáTřebová9300:06:56-
10MA2644Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:17-
11MA329Vodička StanislavVendolí7900:07:38-

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB447Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:36-
2MB178Steklý PetrSvitavy7400:06:37-
3MB1825Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:39-
4MB2729Netolický MilanChoceň7600:07:17-
5MB2845Simon PetrPolička7200:07:24-
6MB307Němec RadekLitomyšl7700:07:37-
7MB3139Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:37-
8MB346Hampl AloisOstrov7000:07:41-
9MB3924Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:27-
10MB4417Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:04-
11MB5021Topinka RomanHZS HMP7500:10:51-

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC533Novák PetrSK Donocykl6700:05:43-
2MC836Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:52-
3MC1152Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:01-
4MC3346Hruban JanČeská Třebová6600:07:40-
5MC4037Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:08:31-

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2920Ráb PavelČeská Třebová5200:07:31-
2MD3842Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:05-

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME491Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:58-
2ME5218Bielčik JindřichElma Tým4000:11:17-

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA723Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:51-
2ZA2550Nováková BaboraSokol Kunvald8300:07:06-
3ZA4314Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:02-
4ZA4519Rábová MartinaČeská Třebová9200:09:06-

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB362Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:07:56-
2ZB4151Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:34-
3ZB464Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:26-
4ZB4712Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:36-
5ZB4810Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:09:50-

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2143Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:06:48-
2ZC3730Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:57-
3ZC423Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:35-

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5116Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:58-

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2117Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:11-
1Z229Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:13-
2M2311Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:16-
2Z247Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:01:17-
1M1524Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:18-
1Z1620Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:20-
2M1729Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:23-
3Z2823Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:23-
3M295Řehák MarekIscarex Junior team ČT0700:01:24-
4Z21014Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:24-
3M11121Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:26-
5Z21235Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:28-
2Z1131Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:30-
3Z1146Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:31-
4M11522Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:31-
4M21630Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:31-
5M21713Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:31-
5M11833Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:32-
6Z21936Polášková EliškaČeská Třebová0600:01:32-
7Z2202Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:33-
4Z12125Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:33-
8Z22216Kozáková VictoriaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:34-
6M12310Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:34-
9Z22427Kubešová KláraLanškroun0600:01:35-
7M12531Vodička PavelTJ - Svitavy0900:01:39-
6M22632Vávra JanPeklák team0700:01:42-
5Z1264Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:42-
7M22834Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:43-
6Z12826Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:43-
8M1303Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:01:44-
7Z13128Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:44-
8Z13219Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:45-
10Z23318Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:45-
11Z23412Očenášová BarboraISCAREX Junior team ČT0700:01:46-
8M23515Kohoutek Tom-0700:02:08-
12Z2368Fuchsová Aneta-0700:02:44-

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ134Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:10-
1MA231Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:27-
2MJ332Novák DavidSK Donocykl9800:05:29-
1MB447Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:36-
1MC533Novák PetrSK Donocykl6700:05:43-
2MA622Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:48-
1ZA723Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:51-
2MC836Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:52-
3MA949Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:05:53-
4MA1048Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:55-
3MC1152Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:01-
5MA1215Novák Jiří-8100:06:02-
3MJ1326Mrazák ŠtefanGymnázium Česká Třebová9800:06:04-
4MJ1435Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:13-
1M51528Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:06:20-
6MA1613Beneš MichalRUNSPORT8300:06:25-
2MB178Steklý PetrSvitavy7400:06:37-
3MB1825Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:39-
7MA1941Hyksa Jakub-9100:06:45-
8MA2040Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:48-
5MJ2127Vrtal ZbyněkGymnázium Česká Třebová9800:06:48-
1ZC2143Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:06:48-
6MJ235Vencl JiříActivity Lanškroun9800:06:49-
9MA2411Válka MichaelČeskáTřebová9300:06:56-
2ZA2550Nováková BaboraSokol Kunvald8300:07:06-
10MA2644Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:17-
4MB2729Netolický MilanChoceň7600:07:17-
5MB2845Simon PetrPolička7200:07:24-
1MD2920Ráb PavelČeská Třebová5200:07:31-
6MB307Němec RadekLitomyšl7700:07:37-
7MB3139Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:37-
11MA329Vodička StanislavVendolí7900:07:38-
4MC3346Hruban JanČeská Třebová6600:07:40-
8MB346Hampl AloisOstrov7000:07:41-
1ZJ3538Václavková HanaDlouhá Třebová9900:07:47-
1ZB362Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:07:56-
2ZC3730Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:57-
2MD3842Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:05-
9MB3924Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:27-
5MC4037Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:08:31-
2ZB4151Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:34-
3ZC423Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:35-
3ZA4314Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:02-
10MB4417Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:04-
4ZA4519Rábová MartinaČeská Třebová9200:09:06-
3ZB464Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:26-
4ZB4712Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:36-
5ZB4810Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:09:50-
1ME491Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:58-
11MB5021Topinka RomanHZS HMP7500:10:51-
1ZD5116Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:58-
2ME5218Bielčik JindřichElma Tým4000:11:17-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód