hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

3. Pekelný kilometr

31.5.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 31.5.2017
  • zobrazeno již 328x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845

Propozice seriálu Pekelný kilometr 2017

E-mailová adresa

simunek@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2117Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:29-
2C224Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:00:30-
3C236Hanik AlexČeská Třebová1000:00:31-
4C2412Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:33-
5C262Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:00:34-
6C2721Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:35-
7C281Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:38-
8C299Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:38-
9C21010Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:39-
10C21215Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:55-
11C21414Bernard Jakub-1300:00:59-
12C21522Šmídl Jiříneregistrován1400:01:10-
13C21818Machalík JaroslavČeská Třebová1300:01:29-
14C21911Kovář ŠimonSKB Česká Třebová1500:01:29-
15C2207Horáček FilipČeská Třebová1300:01:38-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D253Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:33-
2D21120Nováková DenisaSokol Kunvald1000:00:50-
3D21313Haniková Ema-1300:00:56-
4D21619Machalíková ViktorieČeská Třebová1300:01:16-
5D2175Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:01:16-
6D22116Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:41-
7D2228Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:52-

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1512Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:14-
2M1725Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:18-
3M11416Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:23-
4M1193Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:26-
5M1214Ripka JakubJiskra Ústí nad Orlicí0800:01:27-
6M12622Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:35-
7M13115Kozák Šimon-0900:01:46-
8M1329Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:01:46-

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1423Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:12-
2Z11511Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:23-
3Z11821Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:25-
4Z1201Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:27-
5Z1226Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:28-
6Z12417Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:31-
7Z1252Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:32-
8Z12731Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:36-
9Z12920Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:40-
10Z13332Bernardová Marie Barbora-0900:02:20-

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2229Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:11-
2M21019Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:22-
3M2137Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:23-
4M21618Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:24-

Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2124Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:04-
2Z238Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:12-
3Z2630Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:15-
4Z2827Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:19-
5Z2913Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:21-
6Z2115Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:22-
7Z21214Kozáková VictoriaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:22-
8Z21733Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:25-
9Z22328Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:30-
10Z22826Kučerová MarianaLubník0700:01:38-
11Z23010Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:43-

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M344Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:20-
2M371Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:03:29-
3M31017Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:41-
4M31215Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:52-

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31314Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:52-

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M419Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:17-
2M4313Moravec JanJM Team Letohrad0200:03:19-
3M456Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT0300:03:20-
4M4610Jurco TomášFbK OT0300:03:25-
5M4816Pokorný DominikSRK Rychnov0300:03:29-
6M4911Hamerník OndřejFbK OT0300:03:39-
7M4112Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:03:48-
8M4153Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:01-
9M41712Šmíd VojtěchFbK OT0200:04:36-

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z425Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:17-
2Z4147Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:01-
3Z4168Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:20-

Dorostenci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51140Paleček OndřejRFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou0100:05:53-
2M51611Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:08-
3M5202Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:06:22-
4M53022Karlíček FilipFbK Orlicko Třebovsko0100:06:53-

Dorostenky (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ138Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:05:08-
2MJ239Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:17-
3MJ1347Mrazák ŠtefanGymnázium Česká Třebová9800:05:58-
4MJ2127Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:23-
5MJ2648Vrtal ZbyněkGymnázium Česká Třebová9800:06:43-
6MJ3110Vencl JiříActivity Lanškroun9800:06:55-

Juniorky 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4145Václavková HanaDlouhá Třebová9900:07:41-

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA320Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:19-
2MA449Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:26-
3MA543Pokorný DavidSOOB Rychnov nad Kněžnou9700:05:28-
4MA944Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:43-
5MA101Jurco PatrikFbK OT9700:05:49-
6MA1724Kramář MichalJanov9500:06:11-
7MA1852Hyksa Jakub-9100:06:14-
8MA1929Beneš MichalRUNSPORT8300:06:17-
9MA2233Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:27-
10MA2336Slabý JanTvoje máma9000:06:28-
11MA2556Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:42-
12MA4335Fišer DavidTvoje máma8000:08:01-
13MA5641Svoboda JanČD CARGO8000:09:50-

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB651Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:37-
2MB1530Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:04-
3MB2414Steklý PetrSvitavy7400:06:34-
4MB297Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:06:53-
5MB3555Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:11-
6MB3628Netolický MilanChoceň7600:07:17-
7MB3813Hampl AloisOstrov7000:07:27-
8MB468Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:23-
9MB4912Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:42-
10MB5558Horák FrantišekČD CARGO7600:09:24-

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC737Novák PetrSK Donocykl6700:05:38-
2MC1253Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:56-
3MC1446Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:02-
4MC3319Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:07:06-
5MC3431Hruban JanČeská Třebová6600:07:07-
6MC5242Pokorný JanSRK Rychnov6400:09:09-

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3726Ráb PavelČeská Třebová5200:07:26-
2MD5023Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:44-

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME536Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:13-
2ME5734Bielčik JindřichElma Tým4000:11:30-

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA854Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:41-
2ZA2717Nováková BaboraSokol Kunvald8300:06:49-
3ZA4725Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:27-
4ZA4818Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:39-

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3215Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:04-
2ZB404Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:39-
3ZB423Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:07:47-
4ZB4557Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:23-
5ZB549Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:23-

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2850Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:06:49-
2ZC3932Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:31-
3ZC4416Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:08:09-
4ZC515Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:50-

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5821Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:38-

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2124Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:04-
1M2229Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:11-
2Z238Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:12-
1Z1423Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:12-
1M1512Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:14-
3Z2630Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:15-
2M1725Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:18-
4Z2827Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:19-
5Z2913Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:21-
2M21019Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:22-
6Z2115Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:22-
7Z21214Kozáková VictoriaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:22-
3M2137Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:23-
3M11416Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:23-
2Z11511Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:23-
4M21618Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:24-
8Z21733Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:25-
3Z11821Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:25-
4M1193Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:26-
4Z1201Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:27-
5M1214Ripka JakubJiskra Ústí nad Orlicí0800:01:27-
5Z1226Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:28-
9Z22328Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:30-
6Z12417Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:31-
7Z1252Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:32-
6M12622Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:35-
8Z12731Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:36-
10Z22826Kučerová MarianaLubník0700:01:38-
9Z12920Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:40-
11Z23010Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:43-
7M13115Kozák Šimon-0900:01:46-
8M1329Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:01:46-
10Z13332Bernardová Marie Barbora-0900:02:20-

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ138Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:05:08-
2MJ239Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:17-
1MA320Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:19-
2MA449Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:26-
3MA543Pokorný DavidSOOB Rychnov nad Kněžnou9700:05:28-
1MB651Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:37-
1MC737Novák PetrSK Donocykl6700:05:38-
1ZA854Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:41-
4MA944Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:43-
5MA101Jurco PatrikFbK OT9700:05:49-
1M51140Paleček OndřejRFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou0100:05:53-
2MC1253Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:56-
3MJ1347Mrazák ŠtefanGymnázium Česká Třebová9800:05:58-
3MC1446Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:02-
2MB1530Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:04-
2M51611Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:08-
6MA1724Kramář MichalJanov9500:06:11-
7MA1852Hyksa Jakub-9100:06:14-
8MA1929Beneš MichalRUNSPORT8300:06:17-
3M5202Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:06:22-
4MJ2127Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:23-
9MA2233Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:27-
10MA2336Slabý JanTvoje máma9000:06:28-
3MB2414Steklý PetrSvitavy7400:06:34-
11MA2556Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:42-
5MJ2648Vrtal ZbyněkGymnázium Česká Třebová9800:06:43-
2ZA2717Nováková BaboraSokol Kunvald8300:06:49-
1ZC2850Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:06:49-
4MB297Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:06:53-
4M53022Karlíček FilipFbK Orlicko Třebovsko0100:06:53-
6MJ3110Vencl JiříActivity Lanškroun9800:06:55-
1ZB3215Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:04-
4MC3319Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:07:06-
5MC3431Hruban JanČeská Třebová6600:07:07-
5MB3555Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:11-
6MB3628Netolický MilanChoceň7600:07:17-
1MD3726Ráb PavelČeská Třebová5200:07:26-
7MB3813Hampl AloisOstrov7000:07:27-
2ZC3932Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:31-
2ZB404Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:39-
1ZJ4145Václavková HanaDlouhá Třebová9900:07:41-
3ZB423Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:07:47-
12MA4335Fišer DavidTvoje máma8000:08:01-
3ZC4416Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:08:09-
4ZB4557Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:23-
8MB468Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:23-
3ZA4725Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:27-
4ZA4818Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:39-
9MB4912Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:42-
2MD5023Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:44-
4ZC515Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:50-
6MC5242Pokorný JanSRK Rychnov6400:09:09-
1ME536Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:13-
5ZB549Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:23-
10MB5558Horák FrantišekČD CARGO7600:09:24-
13MA5641Svoboda JanČD CARGO8000:09:50-
2ME5734Bielčik JindřichElma Tým4000:11:30-
1ZD5821Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:38-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód