hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh přes Červený vrch

11.6.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh přes Červený vrch
  • datum konání: 11.6.2017
  • zobrazeno již 738x
  • místo konání: Dolní Čermná
  • GPS: 49.97694N, 16.56106E
  • pořadatel: AZAS Dolní Čermná

Sociální sítě

Místo konání

Areál zdraví a sportu Dolní Čermná
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

mládež - 30 Kč
hlavní závod - 60 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
Povrch: asfalf, zpevněný a nezpevněný povrch

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kateřina Veselá
tel. 605 475 695

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.azas.cz

E-mailová adresa

areal@dolni-cermna.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2012 a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C111Chovanec Oliver-1200:00:01-
2C1315Svoboda MatyášHasiči Dolní Čermná1200:00:01-
3C1520Skalický VítDolní Čermná1200:00:01-
4C1717Šebrle Filip-1200:00:01-
5C1928Kyšperka VáclavOrel Dolní Čermná1300:00:01-
6C11132Mareš Dominik-1300:00:01-
7C11318Jirásek Matěj-1400:00:01-
8C11510Hrubčík David-1300:00:01-
9C11716Svoboda TobiášHasiči Dolní Čermná1400:00:01-
10C11923Pecháček RadimSC Spenanza1500:00:01-
11C12121Skalický Štěpán-1500:00:01-
12C12322Vitouch Martin-1500:00:01-

Děvčata r. 2012 a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D115Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:01-
2D1314Vávrová MarkétaOrel Dolní Čermná1200:00:01-
3D153Adamcová VeronikaVencl Tým - INOB1200:00:01-
4D178Luxová NikoletaLetohrad1200:00:01-
5D1911Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:01-
6D11112Smejkalová Tereza-1200:00:01-
7D1134Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:01-
8D11534Hylská Nela-1200:00:01-
9D11725Haniková EmaČeská Třebová1300:00:01-
10D11913Hanáková Arwen-1300:00:01-
11D12135Souralová Veronika-1200:00:01-
12D12319Kuncová KarolínaBrzdy Horní Čermná1400:00:01-
13D12529Jirásková LilianaBBB Team1300:00:01-
14D1269Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:00:01-
15D12730Hejlová EllaLetohrad1300:00:01-
16D12831Beranová Tereza-1300:00:01-
17D12937Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:00:01-
18D13027Pecháčková Agáta-1400:00:01-
19D13136Pecháčková Sofie-1400:00:01-
20D1326Svobodová Nela-1600:00:01-
21D1337Hrdinová Eliška-1600:00:01-
22D13433Šebrlová Klára-1500:00:01-
23D13524Řeháková Valentina-1600:00:01-
24D1362Adamcová ValérieVencl Tým - INOB1400:00:01-
-D1-26Dušková RozálieBrzdy Horní Čermná13DNF-

Chlapci r. 2010-11 (trať 0,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21056Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:02:19-
2C21418Mareš OndřejAtletika Jablonné1000:02:22-
3C21710Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:02:24-
4C21860Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:02:25-
5C22611Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:02:31-
6C22865Hanik AlexČeská Třebová1000:02:34-
7C22969Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:02:35-
8C23346Soural Adam-1000:02:40-
9C2362Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:02:52-
10C23872Stříbrný JiříMS Krahujec1100:02:54-
11C24294Fugant VincencLitomyšl1100:03:05-
12C24681Mareš Antonín-1000:03:15-
13C24849Šebrle Jan-1100:03:25-
-C2-9Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná11DNF-

Děvčata r. 2010-11 (trať 0,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D22126Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:02:26-
2D22323Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:28-
3D23471Stříbrná KristýnaSDH Petrovice1000:02:48-
4D23731Krejčová AnetaLetohrad1100:02:53-
5D2395Faltusová Kristina-1100:02:56-
6D24195Macháčková AdélaOrel Dolní Čermná1000:02:58-
7D24241Hegerová TerezaVýprachtice1100:03:05-
8D24574Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:03:07-
9D24773Kyšperková AnežkaOrel Dolní Čermná1100:03:23-
10D24942Nováková DenisaSokol Kunvald1000:03:26-
11D25114Ševčíková Amálie-1100:03:56-
12D25213Ševčíková Rozálie-1100:04:00-

Nejmladší žáci I (trať 0,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1140Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:03104,58
2M1230Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:02:06100,29
3M1451Šilar RobinOrel Dolní Čermná0800:02:0995,12
4M1522Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:1290,72
5M1739Zajíček VojtěchAtletika DDM Lanškroun0800:02:1782,68
6M1824Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:1880,62
7M11167Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:02:1978,60
8M11533Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:02:2273,60
9M1164Macháček FilipOrel Dolní Čermná0900:02:2372,33
10M11936Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:2569,14
11M12020Kulhavý KryštofTJ Spartak Letohrad0900:02:2668,18
12M12432Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:2963,47
13M12559Pecháček AlexSC Spenanza0800:02:2962,77
14M12780Mareš Daniel-0900:02:3258,29
15M13037Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:02:3553,19
16M13162Fajfr AlešŽamberk0900:02:3750,52
17M13517Chovanec Richard-0900:02:5128,52

Nejmladší žákyně I (trať 0,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1355Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:06111,20
2Z1668Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:02:1696,43
3Z1944Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:02:1892,37
4Z11247Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:02:2090,43
5Z1131Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:02:2089,94
6Z1228Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:02:2680,45
7Z13278Jirásková Karolína-0900:02:3961,11
8Z14052Šantrůčková AdélaLukavice0900:02:5734,11
9Z14488Hylská Viktorie-0900:03:0521,73
10Z15058Vitouchová Amálie-0900:03:333,00

Nejmladší žáci II (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2864Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:04:33102,90
2M21050Macháček AdamOrel Dolní Čermná0600:04:3898,89
3M21161Fajfr MarekSokol Žamberk0600:04:3998,21
4M21519Mareš VítJablonné n.O.0700:04:4594,33
5M21648Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:04:4594,10
6M21782Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:04:4693,35
7M21928Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:04:4891,75
8M22177Jirásek Jakub-0700:04:5984,08
9M22787Vindemann Dominik-0700:05:5940,70
10M22879Mareš Matěj-0700:06:1231,50

Nejmladší žákyně II (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2629Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:04:30104,16
2Z2912Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:04:3699,52
3Z21315Matějková Viktoria ElaLubník0700:04:4096,32
4Z21443Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:04:4493,48
5Z2237Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:05:1174,23
6Z22438Hubálková KristýnaAtletika DDM Lanškroun 0700:05:1471,55
7Z22534Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:2464,64
8Z2266Kučerová MarianaLubník0700:05:4846,86

Mladší žáci (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3286Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:24102,46
2M3753Šantrůček ŠtěpánLukavice0500:04:3097,54

Mladší žákyně (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31270Stříbrná EliškaSDH Petrovice0400:04:40100,00

Starší žáci (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4175Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:07107,64
2M4489Moravec JanJM Team Letohrad0200:04:2792,36

Starší žákyně (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4384Šedová TerezaCyklo Bendl0300:04:24106,55
2Z4563Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:28103,69
3Z41854Válková SimonaDolní Morava0200:04:4789,76
4Z42016Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:5385,53
5Z42266Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:0775,02

Dorostenci (trať 1,95 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5183Hynek MartinPasivity Žamberk0100:06:58100,00

Dorostenky (trať 1,95 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5221Derková MartinaActivity Lanškroun0100:08:31108,42
2Z5345Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:09:1591,58

Junioři 18-19 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1114Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:46118,30
2MJ298Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:20101,46
3MJ790Moravec JakubJM Team Letohrad9900:20:1780,24
4MJ12123Vencl JiříActivity Lanškroun9800:21:4963,56
5MJ18129Hynek MartinPasivity Žamberk0100:22:3655,13
6MJ23112Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:23:5141,54
7MJ26124Bednář MartinDolní Čermná9800:24:5031,02
8MJ44100Floss JaroslavDD Dolní Čermná9900:31:093,00

Juniorky 18-19 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5117Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:19:52132,72
2ZJ16116Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:22:26110,99
3ZJ3635Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:28:5656,29

Muži A 20-39 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1313Hübl RadekRUNSPORT Team8800:33:39105,40
2MA2330Hrdina PavelAK Perná8800:34:4598,98
3MA3328Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:35:2095,62
4MA5326Dryml MojmírRunSport Team8600:36:4887,16
5MA7316Jor MartinRunsport team8700:37:2583,56
6MA9331Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:38:0579,74
7MA11344Hylský JosefERA a.s.8600:38:4575,89
8MA12341Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:39:2971,58
9MA13302Adamec JosefVencl Team - INOB Ústí nad Orlicí8100:39:3970,68
10MA15315Moravec MartinAZAS Boys8400:40:1766,95
11MA16338Novák JiříPetrovice8100:40:3465,39
12MA19337Štumpf EduardSokol Kunvald8000:41:3159,85
13MA21340Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:42:0956,15
14MA22312Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:42:2454,74
15MA26329Špaček MartinFitness Kopidlno8500:44:3342,31
16MA29343Fryauf IvoSokol Tokyjo7800:45:2037,78
17MA30303Svoboda JanHasiči Dolní Čermná8400:45:2237,58
18MA32339Kopalčík ŠimonMistrovice9500:46:0533,39
19MA34309Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:3930,14
20MA38321Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:47:5622,78
21MA41306Živný Marek3D Fitness race team9100:50:288,08
22MA42342Šebesta OndřejOznice9000:50:297,97
23MA44325Kittnar Ondřej-9500:51:113,96
24MA46320Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8201:01:133,00

Muži B 40-49 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4332Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:36:14104,17
2MB6323Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:55100,43
3MB8308Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:37:5195,40
4MB20347Malátek AntonínPardubice7700:41:3775,04
5MB25346Roleček MilanPěčín7600:44:1860,55
6MB28333Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:45:1955,01
7MB33301Beránek JanSki team Buková hora7500:46:2449,12
8MB35304Vávra JiříOrel Dolní Čermná7700:46:5446,44
9MB37334Fabiánek BronislavTJ Orel Dolní Čermná7200:47:1144,93
10MB40307Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:1938,81
11MB43305Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:50:5524,73

Muži C 50-59 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10324Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:16107,60
2MC14322Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:40:0498,58
3MC17311Holický MilanPardubice6500:41:0093,83
4MC18319Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:2092,15
5MC23310Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:0778,15
6MC24345Hanuš PetrCHT Pardubice6400:44:1177,88
7MC27335Hruban JanČeská Třebová6600:45:1072,93
8MC31327Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:45:3171,15
9MC36317Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:47:0163,59
10MC39336Bílý ZdeněkChalupáři Dolní Čermná5900:48:0158,57
11MC45318Nastoupil PetrDolní Čermná6300:51:3340,79

Muži D 60-69 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD10120Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:21:21103,18
2MD11121Dostál LadislavMoravská Třebová5600:21:38100,58
3MD14110Ráb PavelČeská Třebová5200:22:0796,25
4MD19109Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:23:0088,04
5MD29126Vilhelm VáclavPřívrat5100:25:5660,98
6MD3999Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:29:2229,35
7MD42101Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:4117,21

Muži E 70 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME997Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:09143,92
2ME37104Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:29:1084,68
3ME43119Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:5871,40

Ženy A 20-34 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3118Vévodová MartinaAK Perná9000:18:47108,00
2ZA4106Moravcová KláraVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8300:19:05105,04
3ZA8102Nováková BaboraSokol Kunvald8300:20:5186,96
4ZA22131Uhrová AliceVýprachtice9000:23:3858,57
5ZA25113Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:24:4447,20
6ZA30105Moravcová PetraVencl tým Ústí nad Orlicí8600:26:0333,80
7ZA31125Barvínková JanaLetohrad8600:26:1132,48
8ZA40130Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:29:343,00

Ženy B 35-44 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6108Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:02114,63
2ZB1596Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:2293,06
3ZB1791Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:22:2792,31
4ZB2092Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:23:1784,52
5ZB2176Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3182,42
6ZB2485Šedová JanaSruby7300:24:4171,67
7ZB28103Mencáková PetraJS Ginabela8100:25:0268,41
8ZB3225Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:26:2056,30
9ZB34107Adamcová LucieVencl Tým - INOB Ústí nad Orlicí8200:28:0739,79
10ZB353Koubová MarcelaRybník8000:28:4933,34
11ZB4157Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:2618,43
12ZB45115Kolomá AndreaNa pohodu s.r.o.7800:31:1011,64

Ženy C 45-54 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC13128Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:52121,90
2ZC27127Cinková JitkaAC Pardubice6800:24:5996,52
3ZC3327Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4981,58

Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD38122Dostálová EvaMoravská Třebová5900:29:15115,17
2ZD4693Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:4899,06
3ZD47111Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:5585,77

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C111Chovanec Oliver-1200:00:01-
1D115Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:01-
2D1314Vávrová MarkétaOrel Dolní Čermná1200:00:01-
2C1315Svoboda MatyášHasiči Dolní Čermná1200:00:01-
3D153Adamcová VeronikaVencl Tým - INOB1200:00:01-
3C1520Skalický VítDolní Čermná1200:00:01-
4C1717Šebrle Filip-1200:00:01-
4D178Luxová NikoletaLetohrad1200:00:01-
5C1928Kyšperka VáclavOrel Dolní Čermná1300:00:01-
5D1911Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:01-
6D11112Smejkalová Tereza-1200:00:01-
6C11132Mareš Dominik-1300:00:01-
7D1134Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:01-
7C11318Jirásek Matěj-1400:00:01-
8C11510Hrubčík David-1300:00:01-
8D11534Hylská Nela-1200:00:01-
9C11716Svoboda TobiášHasiči Dolní Čermná1400:00:01-
9D11725Haniková EmaČeská Třebová1300:00:01-
10D11913Hanáková Arwen-1300:00:01-
10C11923Pecháček RadimSC Spenanza1500:00:01-
11D12135Souralová Veronika-1200:00:01-
11C12121Skalický Štěpán-1500:00:01-
12C12322Vitouch Martin-1500:00:01-
12D12319Kuncová KarolínaBrzdy Horní Čermná1400:00:01-
13D12529Jirásková LilianaBBB Team1300:00:01-
14D1269Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:00:01-
15D12730Hejlová EllaLetohrad1300:00:01-
16D12831Beranová Tereza-1300:00:01-
17D12937Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:00:01-
18D13027Pecháčková Agáta-1400:00:01-
19D13136Pecháčková Sofie-1400:00:01-
20D1326Svobodová Nela-1600:00:01-
21D1337Hrdinová Eliška-1600:00:01-
22D13433Šebrlová Klára-1500:00:01-
23D13524Řeháková Valentina-1600:00:01-
24D1362Adamcová ValérieVencl Tým - INOB1400:00:01-

Trať 0,65 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1140Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:03104,58
2M1230Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:02:06100,29
1Z1355Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:06111,20
3M1451Šilar RobinOrel Dolní Čermná0800:02:0995,12
4M1522Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:1290,72
2Z1668Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:02:1696,43
5M1739Zajíček VojtěchAtletika DDM Lanškroun0800:02:1782,68
6M1824Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:1880,62
3Z1944Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:02:1892,37
1C21056Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:02:19-
7M11167Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:02:1978,60
4Z11247Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:02:2090,43
5Z1131Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:02:2089,94
2C21418Mareš OndřejAtletika Jablonné1000:02:22-
8M11533Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:02:2273,60
9M1164Macháček FilipOrel Dolní Čermná0900:02:2372,33
3C21710Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:02:24-
4C21860Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:02:25-
10M11936Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:2569,14
11M12020Kulhavý KryštofTJ Spartak Letohrad0900:02:2668,18
1D22126Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:02:26-
6Z1228Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:02:2680,45
2D22323Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:28-
12M12432Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:2963,47
13M12559Pecháček AlexSC Spenanza0800:02:2962,77
5C22611Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:02:31-
14M12780Mareš Daniel-0900:02:3258,29
6C22865Hanik AlexČeská Třebová1000:02:34-
7C22969Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:02:35-
15M13037Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:02:3553,19
16M13162Fajfr AlešŽamberk0900:02:3750,52
7Z13278Jirásková Karolína-0900:02:3961,11
8C23346Soural Adam-1000:02:40-
3D23471Stříbrná KristýnaSDH Petrovice1000:02:48-
17M13517Chovanec Richard-0900:02:5128,52
9C2362Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:02:52-
4D23731Krejčová AnetaLetohrad1100:02:53-
10C23872Stříbrný JiříMS Krahujec1100:02:54-
5D2395Faltusová Kristina-1100:02:56-
8Z14052Šantrůčková AdélaLukavice0900:02:5734,11
6D24195Macháčková AdélaOrel Dolní Čermná1000:02:58-
11C24294Fugant VincencLitomyšl1100:03:05-
7D24241Hegerová TerezaVýprachtice1100:03:05-
9Z14488Hylská Viktorie-0900:03:0521,73
8D24574Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:03:07-
12C24681Mareš Antonín-1000:03:15-
9D24773Kyšperková AnežkaOrel Dolní Čermná1100:03:23-
13C24849Šebrle Jan-1100:03:25-
10D24942Nováková DenisaSokol Kunvald1000:03:26-
10Z15058Vitouchová Amálie-0900:03:333,00
11D25114Ševčíková Amálie-1100:03:56-
12D25213Ševčíková Rozálie-1100:04:00-

Trať 1,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4175Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:07107,64
1M3286Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:24102,46
1Z4384Šedová TerezaCyklo Bendl0300:04:24106,55
2M4489Moravec JanJM Team Letohrad0200:04:2792,36
2Z4563Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:28103,69
1Z2629Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:04:30104,16
2M3753Šantrůček ŠtěpánLukavice0500:04:3097,54
1M2864Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:04:33102,90
2Z2912Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:04:3699,52
2M21050Macháček AdamOrel Dolní Čermná0600:04:3898,89
3M21161Fajfr MarekSokol Žamberk0600:04:3998,21
1Z31270Stříbrná EliškaSDH Petrovice0400:04:40100,00
3Z21315Matějková Viktoria ElaLubník0700:04:4096,32
4Z21443Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:04:4493,48
4M21519Mareš VítJablonné n.O.0700:04:4594,33
5M21648Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:04:4594,10
6M21782Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:04:4693,35
3Z41854Válková SimonaDolní Morava0200:04:4789,76
7M21928Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:04:4891,75
4Z42016Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:5385,53
8M22177Jirásek Jakub-0700:04:5984,08
5Z42266Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:0775,02
5Z2237Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:05:1174,23
6Z22438Hubálková KristýnaAtletika DDM Lanškroun 0700:05:1471,55
7Z22534Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:2464,64
8Z2266Kučerová MarianaLubník0700:05:4846,86
9M22787Vindemann Dominik-0700:05:5940,70
10M22879Mareš Matěj-0700:06:1231,50

Trať 1,95 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5183Hynek MartinPasivity Žamberk0100:06:58100,00
1Z5221Derková MartinaActivity Lanškroun0100:08:31108,42
2Z5345Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:09:1591,58

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1114Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:46118,30
2MJ298Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:20101,46
1ZA3118Vévodová MartinaAK Perná9000:18:47108,00
2ZA4106Moravcová KláraVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8300:19:05105,04
1ZJ5117Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:19:52132,72
1ZB6108Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:02114,63
3MJ790Moravec JakubJM Team Letohrad9900:20:1780,24
3ZA8102Nováková BaboraSokol Kunvald8300:20:5186,96
1ME997Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:09143,92
1MD10120Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:21:21103,18
2MD11121Dostál LadislavMoravská Třebová5600:21:38100,58
4MJ12123Vencl JiříActivity Lanškroun9800:21:4963,56
1ZC13128Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:52121,90
3MD14110Ráb PavelČeská Třebová5200:22:0796,25
2ZB1596Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:2293,06
2ZJ16116Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:22:26110,99
3ZB1791Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:22:2792,31
5MJ18129Hynek MartinPasivity Žamberk0100:22:3655,13
4MD19109Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:23:0088,04
4ZB2092Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:23:1784,52
5ZB2176Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3182,42
4ZA22131Uhrová AliceVýprachtice9000:23:3858,57
6MJ23112Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:23:5141,54
6ZB2485Šedová JanaSruby7300:24:4171,67
5ZA25113Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:24:4447,20
7MJ26124Bednář MartinDolní Čermná9800:24:5031,02
2ZC27127Cinková JitkaAC Pardubice6800:24:5996,52
7ZB28103Mencáková PetraJS Ginabela8100:25:0268,41
5MD29126Vilhelm VáclavPřívrat5100:25:5660,98
6ZA30105Moravcová PetraVencl tým Ústí nad Orlicí8600:26:0333,80
7ZA31125Barvínková JanaLetohrad8600:26:1132,48
8ZB3225Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:26:2056,30
3ZC3327Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4981,58
9ZB34107Adamcová LucieVencl Tým - INOB Ústí nad Orlicí8200:28:0739,79
10ZB353Koubová MarcelaRybník8000:28:4933,34
3ZJ3635Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:28:5656,29
2ME37104Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:29:1084,68
1ZD38122Dostálová EvaMoravská Třebová5900:29:15115,17
6MD3999Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:29:2229,35
8ZA40130Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:29:343,00
11ZB4157Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:2618,43
7MD42101Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:4117,21
3ME43119Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:5871,40
8MJ44100Floss JaroslavDD Dolní Čermná9900:31:093,00
12ZB45115Kolomá AndreaNa pohodu s.r.o.7800:31:1011,64
2ZD4693Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:4899,06
3ZD47111Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:5585,77

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1313Hübl RadekRUNSPORT Team8800:33:39105,40
2MA2330Hrdina PavelAK Perná8800:34:4598,98
3MA3328Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:35:2095,62
1MB4332Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:36:14104,17
4MA5326Dryml MojmírRunSport Team8600:36:4887,16
2MB6323Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:55100,43
5MA7316Jor MartinRunsport team8700:37:2583,56
3MB8308Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:37:5195,40
6MA9331Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:38:0579,74
1MC10324Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:16107,60
7MA11344Hylský JosefERA a.s.8600:38:4575,89
8MA12341Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:39:2971,58
9MA13302Adamec JosefVencl Team - INOB Ústí nad Orlicí8100:39:3970,68
2MC14322Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:40:0498,58
10MA15315Moravec MartinAZAS Boys8400:40:1766,95
11MA16338Novák JiříPetrovice8100:40:3465,39
3MC17311Holický MilanPardubice6500:41:0093,83
4MC18319Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:2092,15
12MA19337Štumpf EduardSokol Kunvald8000:41:3159,85
4MB20347Malátek AntonínPardubice7700:41:3775,04
13MA21340Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:42:0956,15
14MA22312Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:42:2454,74
5MC23310Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:0778,15
6MC24345Hanuš PetrCHT Pardubice6400:44:1177,88
5MB25346Roleček MilanPěčín7600:44:1860,55
15MA26329Špaček MartinFitness Kopidlno8500:44:3342,31
7MC27335Hruban JanČeská Třebová6600:45:1072,93
6MB28333Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:45:1955,01
16MA29343Fryauf IvoSokol Tokyjo7800:45:2037,78
17MA30303Svoboda JanHasiči Dolní Čermná8400:45:2237,58
8MC31327Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:45:3171,15
18MA32339Kopalčík ŠimonMistrovice9500:46:0533,39
7MB33301Beránek JanSki team Buková hora7500:46:2449,12
19MA34309Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:3930,14
8MB35304Vávra JiříOrel Dolní Čermná7700:46:5446,44
9MC36317Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:47:0163,59
9MB37334Fabiánek BronislavTJ Orel Dolní Čermná7200:47:1144,93
20MA38321Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:47:5622,78
10MC39336Bílý ZdeněkChalupáři Dolní Čermná5900:48:0158,57
10MB40307Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:1938,81
21MA41306Živný Marek3D Fitness race team9100:50:288,08
22MA42342Šebesta OndřejOznice9000:50:297,97
11MB43305Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:50:5524,73
23MA44325Kittnar Ondřej-9500:51:113,96
11MC45318Nastoupil PetrDolní Čermná6300:51:3340,79
24MA46320Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8201:01:133,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1313Hübl RadekRUNSPORT Team8800:33:39105,40
2MA2330Hrdina PavelAK Perná8800:34:4598,98
3MA3328Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:35:2095,62
4MB4332Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:36:1490,47
5MA5326Dryml MojmírRunSport Team8600:36:4887,16
6MB6323Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:5586,46
7MA7316Jor MartinRunsport team8700:37:2583,56
8MB8308Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:37:5181,07
9MA9331Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:38:0579,74
10MC10324Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:1678,65
11MA11344Hylský JosefERA a.s.8600:38:4575,89
12MA12341Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:39:2971,58
13MA13302Adamec JosefVencl Team - INOB Ústí nad Orlicí8100:39:3970,68
14MC14322Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:40:0468,28
15MA15315Moravec MartinAZAS Boys8400:40:1766,95
16MA16338Novák JiříPetrovice8100:40:3465,39
17MC17311Holický MilanPardubice6500:41:0062,82
18MC18319Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:2060,88
19MA19337Štumpf EduardSokol Kunvald8000:41:3159,85
20MB20347Malátek AntonínPardubice7700:41:3759,29
21MA21340Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:42:0956,15
22MA22312Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:42:2454,74
23MC23310Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:0744,78
24MC24345Hanuš PetrCHT Pardubice6400:44:1144,47
25MB25346Roleček MilanPěčín7600:44:1843,79
26MA26329Špaček MartinFitness Kopidlno8500:44:3342,31
27MC27335Hruban JanČeská Třebová6600:45:1038,77
28MB28333Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:45:1937,86
29MA29343Fryauf IvoSokol Tokyjo7800:45:2037,78
30MA30303Svoboda JanHasiči Dolní Čermná8400:45:2237,58
31MC31327Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:45:3136,73
32MA32339Kopalčík ŠimonMistrovice9500:46:0533,39
33MB33301Beránek JanSki team Buková hora7500:46:2431,56
34MA34309Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:3930,14
35MB35304Vávra JiříOrel Dolní Čermná7700:46:5428,69
36MC36317Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:47:0128,02
37MB37334Fabiánek BronislavTJ Orel Dolní Čermná7200:47:1127,08
38MA38321Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:47:5622,78
39MC39336Bílý ZdeněkChalupáři Dolní Čermná5900:48:0122,25
40MB40307Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:1920,53
41MA41306Živný Marek3D Fitness race team9100:50:288,08
42MA42342Šebesta OndřejOznice9000:50:297,97
43MB43305Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:50:555,46
44MA44325Kittnar Ondřej-9500:51:113,96
45MC45318Nastoupil PetrDolní Čermná6300:51:333,00
46MA46320Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8201:01:133,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3118Vévodová MartinaAK Perná9000:18:47104,71
2ZA4106Moravcová KláraVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8300:19:05101,70
3ZJ5117Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:19:5293,59
4ZB6108Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:0291,75
5ZA8102Nováková BaboraSokol Kunvald8300:20:5183,31
6ZC13128Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:5272,66
7ZB1596Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:2267,51
8ZJ16116Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:22:2666,79
9ZB1791Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:22:2766,68
10ZB2092Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:23:1757,92
11ZB2176Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3155,57
12ZA22131Uhrová AliceVýprachtice9000:23:3854,44
13ZB2485Šedová JanaSruby7300:24:4143,48
14ZA25113Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:24:4442,87
15ZC27127Cinková JitkaAC Pardubice6800:24:5940,25
16ZB28103Mencáková PetraJS Ginabela8100:25:0239,82
17ZA30105Moravcová PetraVencl tým Ústí nad Orlicí8600:26:0329,24
18ZA31125Barvínková JanaLetohrad8600:26:1127,90
19ZB3225Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:26:2026,22
20ZC3327Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4921,19
21ZB34107Adamcová LucieVencl Tým - INOB Ústí nad Orlicí8200:28:077,67
22ZB353Koubová MarcelaRybník8000:28:493,00
23ZJ3635Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:28:563,00
24ZD38122Dostálová EvaMoravská Třebová5900:29:153,00
25ZA40130Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:29:343,00
26ZB4157Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:263,00
27ZB45115Kolomá AndreaNa pohodu s.r.o.7800:31:103,00
28ZD4693Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:483,00
29ZD47111Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:553,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Moc pěkný závod! Díky. Zázemí, občerstvení - super. Hasiči na kopci kropili, a tím výrazně pomohli "přežít" podruhé kopec a najít síly na seběh. Jen délka je cca 9,3 km. Takhle těžkou desítku bych pod 50 minut nedokázal. Díky Borci z Čermné
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód