hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD

16.6.2017, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD
  • datum konání: 16.6.2017
  • zobrazeno již 354x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
19:00 - 20:30 hodin

Přihlášky

na místě od 17:30 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

1 míle a kratší tratě na tartanu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice seriálu

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2157Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:00:29-
2C2238Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:30-
3C2380Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:31-
4C2535Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:32-
5C2688Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:33-
6C2755Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:34-
7C2965Dušek Petr-1100:00:35-
8C2105Netušil TobiášRC Lanškroun1000:00:35-
9C2132Urban AdamRC dětský svět Lanškroun1000:00:38-
10C21573Resler Mikuláš-1100:00:39-
11C217121Ficner Tomáš-1100:00:40-
12C22062Šafář FilipAtletika Lanškroun1000:00:43-
13C2214Netušil TomášLanškroun1200:00:43-
14C22358Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:45-
15C22859Šafář Jakub-1200:01:00-
16C23371Kaplánek Dominik-1500:01:18-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2498Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:00:32-
2D2863Němcová NatálieLitomyšl1100:00:35-
3D21164Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:36-
4D21278Krátká Zuzana-1200:00:37-
5D21497Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:39-
6D21611Hánová KarolínaRC Dětský svět1100:00:39-
7D21830Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:41-
8D21927Adamcová VeronikaVencl tým Ústí nad Orlicí1200:00:42-
9D2227Špirková DanielaRC Dětský svět1100:00:45-
10D22433Nováková DenisaSokol Kunvald1000:00:51-
11D22560Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:00:55-
12D22661Kostová Eliška-1300:00:57-
13D22744Dehnerová VeronikaRC Dětský svět1100:01:00-
14D22934Hajzlerová Adéla-1200:01:00-
15D2308Špirková EmaRC Dětský svět1300:01:01-
16D231247Dušková RozálieBrzdy Horní Čermná1300:01:11-
17D232117Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:15-
18D23476Hálová AdélaLanškroun1300:01:26-
19D23577Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:01:36-
20D23622222Pecháčková ViktorieDC Budáci1400:01:45-
21D23768Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí1400:02:34-

Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M15100Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:17-
2M1720Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:18-
3M11139Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:19-
4M11751Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:24-
5M11999Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:25-
6M12313Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:28-
7M12449Veselý DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0900:01:28-
8M128111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:32-
-M1-9Polách AdamRC dětský svět Lanškroun09DNF-

Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1643Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:17-
2Z11314Morávková LucieJiskra Ústí nad Orlicí0800:01:20-
3Z12118Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:27-
4Z12267Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:28-
5Z12552Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:29-
6Z12645Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:30-
7Z12966Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:33-
8Z13069Hepnarová StelaLanškroun0900:01:33-
9Z13154Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:35-
10Z13321Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:39-
11Z13484Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:01:42-
12Z13529Kostová Alča-0800:01:58-

Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2146Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:12-
2M2928Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:19-
3M21210Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:19-
4M21426Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:21-

Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2225Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:01:15-
2Z2332Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:16-
3Z2496Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:17-
4Z2819Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:19-
5Z2101Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:19-
6Z21524Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:22-
7Z21672Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:23-
8Z21837Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:25-
9Z22070Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:26-
10Z22747Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:31-
11Z2326Kučerová MarianaLubník0700:01:38-

Mladší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3312Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:31-
2M36104Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:40-
3M311101Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:42-
4M31448Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:44-
5M31523Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:48-
6M31887Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:59-

Mladší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z39113Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:41-
2Z31340Čejková LucieTJ Svitavy0500:02:43-
3Z316112Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:49-
4Z31731Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:50-
5Z32050Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:03:05-
6Z32315Chaloupková AnnaVýprachtice0500:03:27-

Starší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4175Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:22-
2M4279Kapoun JanAtletika Polička0300:02:26-
3M410102Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:02:41-
4M41281Moravec JanJM Team Letohrad0200:02:43-

Starší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4453Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:31-
2Z4574Šedová TerezaCyklobendl klub V.Mýto0300:02:39-
3Z4741Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:40-
4Z48103Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:02:40-
5Z41995Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:03-
6Z42142Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:09-
7Z42289Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:10-

Dorostenci (trať 1,609 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Dorostenky (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5311010Šibrová KarolínaAC Pardubice0000:06:36-
2Z5411032Derková MartinaActivity Lanškroun0100:07:22-

Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11053Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:29-
2MJ21022Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:46-
3MJ81009Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:32-

Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA51045Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:13-
2MA61040Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:15-
3MA151046Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:06:08-
4MA171042Bureš Martin-8500:06:10-
5MA181041Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:12-
6MA301015Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8300:06:33-
7MA321048Dařílek MichalLanškroun7800:06:42-
8MA331019Vebr MichalČeská Třebová7800:06:43-

Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31043Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:05:02-
2MB91026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:36-
3MB101089Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:41-
4MB111008Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:44-
5MB121004Steklý PetrSvitavy7400:05:54-
6MB191020Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:12-
7MB231049Janoušek PavelActivity Lanškroun7100:06:15-
8MB271039Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:06:30-
9MB401031Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:10-

Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC41012Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:10-
2MC71029Krátký LubošTJ Lanškroun6200:05:20-
3MC201050Hruban JanČeská Třebová6600:06:12-

Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD161151Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:08-
2MD221025Ráb PavelČeská Třebová5200:06:14-
3MD261037Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:29-
4MD361038Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:58-

Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME431028Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:28-
2ME451036Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:19:15-

Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA131013Nováková BaboraSokol Kunvald8300:05:57-
2ZA351024Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:45-

Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB141003Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:06:07-
2ZB211002Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:14-
3ZB251018Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:21-
4ZB281055Pirklová KateřinaLetohrad7600:06:30-
5ZB341081Mencáková PetraJS Ginabela8100:06:44-
6ZB371030Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:58-
7ZB381034Šedová JanaSruby7300:06:58-
8ZB391011Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:01-
9ZB421099Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:17-

Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC241070Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:16-
2ZC291033Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:06:32-

Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD441016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:47-

Trať 0,161 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2157Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:00:29-
2C2238Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:30-
3C2380Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:31-
1D2498Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:00:32-
4C2535Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:32-
5C2688Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:33-
6C2755Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:34-
2D2863Němcová NatálieLitomyšl1100:00:35-
7C2965Dušek Petr-1100:00:35-
8C2105Netušil TobiášRC Lanškroun1000:00:35-
3D21164Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:36-
4D21278Krátká Zuzana-1200:00:37-
9C2132Urban AdamRC dětský svět Lanškroun1000:00:38-
5D21497Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:39-
10C21573Resler Mikuláš-1100:00:39-
6D21611Hánová KarolínaRC Dětský svět1100:00:39-
11C217121Ficner Tomáš-1100:00:40-
7D21830Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:41-
8D21927Adamcová VeronikaVencl tým Ústí nad Orlicí1200:00:42-
12C22062Šafář FilipAtletika Lanškroun1000:00:43-
13C2214Netušil TomášLanškroun1200:00:43-
9D2227Špirková DanielaRC Dětský svět1100:00:45-
14C22358Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:45-
10D22433Nováková DenisaSokol Kunvald1000:00:51-
11D22560Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:00:55-
12D22661Kostová Eliška-1300:00:57-
13D22744Dehnerová VeronikaRC Dětský svět1100:01:00-
15C22859Šafář Jakub-1200:01:00-
14D22934Hajzlerová Adéla-1200:01:00-
15D2308Špirková EmaRC Dětský svět1300:01:01-
16D231247Dušková RozálieBrzdy Horní Čermná1300:01:11-
17D232117Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:15-
16C23371Kaplánek Dominik-1500:01:18-
18D23476Hálová AdélaLanškroun1300:01:26-
19D23577Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:01:36-
20D23622222Pecháčková ViktorieDC Budáci1400:01:45-
21D23768Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí1400:02:34-

Trať 0,402 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2146Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:12-
1Z2225Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:01:15-
2Z2332Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:16-
3Z2496Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:17-
1M15100Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:17-
1Z1643Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:17-
2M1720Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:18-
4Z2819Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:19-
2M2928Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:19-
5Z2101Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:19-
3M11139Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:19-
3M21210Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:19-
2Z11314Morávková LucieJiskra Ústí nad Orlicí0800:01:20-
4M21426Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:21-
6Z21524Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:22-
7Z21672Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:23-
4M11751Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:24-
8Z21837Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:25-
5M11999Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:25-
9Z22070Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:26-
3Z12118Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:27-
4Z12267Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:28-
6M12313Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:28-
7M12449Veselý DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0900:01:28-
5Z12552Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:29-
6Z12645Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:30-
10Z22747Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:31-
8M128111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:32-
7Z12966Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:33-
8Z13069Hepnarová StelaLanškroun0900:01:33-
9Z13154Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:35-
11Z2326Kučerová MarianaLubník0700:01:38-
10Z13321Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:39-
11Z13484Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:01:42-
12Z13529Kostová Alča-0800:01:58-

Trať 1,609 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11053Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:29-
2MJ21022Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:46-
1MB31043Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:05:02-
1MC41012Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:10-
1MA51045Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:13-
2MA61040Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:15-
2MC71029Krátký LubošTJ Lanškroun6200:05:20-
3MJ81009Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:32-
2MB91026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:36-
3MB101089Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:41-
4MB111008Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:44-
5MB121004Steklý PetrSvitavy7400:05:54-
1ZA131013Nováková BaboraSokol Kunvald8300:05:57-
1ZB141003Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:06:07-
3MA151046Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:06:08-
1MD161151Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:08-
4MA171042Bureš Martin-8500:06:10-
5MA181041Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:12-
6MB191020Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:12-
3MC201050Hruban JanČeská Třebová6600:06:12-
2ZB211002Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:14-
2MD221025Ráb PavelČeská Třebová5200:06:14-
7MB231049Janoušek PavelActivity Lanškroun7100:06:15-
1ZC241070Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:16-
3ZB251018Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:21-
3MD261037Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:29-
8MB271039Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:06:30-
4ZB281055Pirklová KateřinaLetohrad7600:06:30-
2ZC291033Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:06:32-
6MA301015Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8300:06:33-
1Z5311010Šibrová KarolínaAC Pardubice0000:06:36-
7MA321048Dařílek MichalLanškroun7800:06:42-
8MA331019Vebr MichalČeská Třebová7800:06:43-
5ZB341081Mencáková PetraJS Ginabela8100:06:44-
2ZA351024Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:45-
4MD361038Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:58-
6ZB371030Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:58-
7ZB381034Šedová JanaSruby7300:06:58-
8ZB391011Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:01-
9MB401031Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:10-
2Z5411032Derková MartinaActivity Lanškroun0100:07:22-
9ZB421099Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:17-
1ME431028Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:28-
1ZD441016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:47-
2ME451036Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:19:15-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód