hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh údolím řeky Bělé

12.8.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím řeky Bělé
  • datum konání: 12.8.2017
  • zobrazeno již 804x
  • pořadatel: WIKOW SKI Skuhrov nad Bělou

Sociální sítě

Místo konání

Skuhrov nad Bělou, společenské centrum
10:00 hodin

Přihlášky

na místě do 9:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Po startu závodníci oběhnou okruh 400 m a pak se vydají po silnici 2. tř. směrem na Deštné v O. h. na obrátku pod hradem Klečkov. Trať má po celé délce asfaltový povrch. V průběhu závodu bude provoz usměrňován Policií ČR. Značení bude provedeno na každém kilometru.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Křepela
tel. 724 890 944

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

jkrepela@wikov.com

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA199Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:33:06107,44
2MA384Schejbal OldřichRafans Team9100:34:4897,47
3MA556Jor MartinRunsport Team8700:35:1395,09
4MA622Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:35:2993,53
5MA750Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:5091,48
6MA1028Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:36:5485,31
7MA1173Šimák JanHradec Králové8300:37:0883,94
8MA1436Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:38:0178,79
9MA16104Veverka TomášOB Vamberk8400:39:0372,73
10MA2174Ehl JaroslavWikov SKI Skuhrov n.B.8100:39:5168,07
11MA2345Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov n.Kn.8000:40:3763,67
12MA3089Tyče JanŽamberk8300:41:5256,37
13MA3195Smutný ŠimonBK Dodleby n O9300:42:0055,61
14MA3952Šabata JosefRafans Team9300:43:1748,18
15MA4327Pešta MartinBakako Nová Paka7800:43:5044,94
16MA5178Podlešák MarekSKI Mapos7800:44:3041,07
17MA5255Matuška MartinOhnišov8000:44:4539,60
18MA58102Dostál MichalTovárna na bobky8200:45:2935,35
19MA6283Stempel AdamRafans Team9200:46:5926,63
20MA6454Chaloupka JanMladkov Široký Důl9000:47:1724,86
21MA6823Bok Ivanex-Muko8800:48:1119,61
22MA8072Hůlek MartinNové Město nad Metují0000:50:56100,00

Muži B 40-49 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB239Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:37108,39
2MB442Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:35:04100,07
3MB862Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:36:3491,54
4MB139Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:37:4784,60
5MB1591Bogdał PawełMiedzygorze7600:38:3480,17
6MB1948Vít PavelVELLA Team Náchod7100:39:3674,27
7MB2092Malátek AntonínPardubice7700:39:5072,98
8MB2751Broulík LuděkJJ- Potocký7100:41:2264,17
9MB3259Sláma MartinSportvisio HK6800:42:1059,65
10MB36103Horvat DavidHradec Králové7300:42:2957,85
11MB3831Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:42:5455,41
12MB4660Kalousek JanHradec Králové7100:44:1148,10
13MB5441Jelen JindřichWikov SKI Skuhrov n.B.7400:44:5244,22
14MB5597Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:5344,11
15MB727Jirásko DušanSK Srch7300:48:2224,25
16MB7385Kletečka PetrOdolená Voda7700:48:3023,52
17MB7576Šimerda JiříČestice6900:48:5121,57
18MB1016Krátký PřemyslHvězda SKP Pardubice7701:03:413,00

Muži C 50-59 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1298Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:37:27106,16
2MC174Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:39:0697,64
3MC18100Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:39:2396,20
4MC2524Dostálek PetrBouda6700:41:1086,92
5MC2835Vanta JosefTri club Dobruška6200:41:3185,11
6MC3475Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:2480,57
7MC3725Klimeš JiříAC Náchod6100:42:5378,04
8MC4118Tarant JiříMasty5800:43:3074,89
9MC421Nečas JosefÚpice5800:43:3574,49
10MC4567Hruban JanČeská Třebová6600:44:0971,49
11MC5746Matějíček LubošHovrch6200:45:2564,93
12MC6768Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:48:0551,12
13MC8112Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:51:0036,09
14MC8411Sedlák JiříPřelouč5800:51:1934,46
15MC8793Pokorný JanSRK Rychnov6400:53:0425,40
16MC8894Švorc JanHradec Králové6300:53:3522,71
17MC1005Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:03:093,00

Muži D 60-69 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2657Menšík JanJablonec nad Nisou5600:41:14102,82
2MD2979Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:41:47100,19
3MD358Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:2796,99
4MD4020Bříza VladimírKRB Chrudim5100:43:2792,23
5MD4416Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:0489,27
6MD4830Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:1688,29
7MD5034Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:44:1988,05
8MD5632Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:1883,37
9MD6114Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:46:3077,61
10MD6569Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:47:3772,31
11MD7188Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:48:2168,77
12MD8366Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:1055,31
13MD9010Bajer MiloslavCafe Bajer5500:54:1440,67
14MD9587Kuřík JiříOrel Studenec5000:58:2420,73
15MD9619Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:58:3419,91
16MD10233Pecháček MiroslavOREL Dolní Čermná4801:03:593,00

Muži E 70-79 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6986Hák JaroslavSokol Studenec4600:48:16115,64
2ME922Jelínek MatějČernilov4200:54:3291,64
3ME9329Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:3891,30
4ME9444Bielčik JindřichElma Tým4000:58:0678,06
5ME10317Tučný JanMK Pardubice4701:04:2953,67
6ME10521Vorel MilanSlatiňany4001:11:0028,73

Muži F 80 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF9161Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:54:1592,72

Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2415Holíková ZuzanaWikov SKI Skuhrov n.B.9900:41:09100,00
2ZA3382Schejbalová AlenaVK Slavia Praha9300:42:17106,05
3ZA4753Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:44:1497,17
4ZA4965Šimáková KláraHradec Králové8300:44:1996,78
5ZA7437Dusbabová RadkaSolnice8300:48:5076,06
6ZA7640Učíková MichaelaŠlemrgang9000:49:2773,19
7ZA7790Leszczynska DominikaMiedzygorze8400:50:0270,51
8ZA78105Smutná PavlaOB Vamberk8600:50:3368,14

Ženy B 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2258Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:40:02116,51
2ZB5381Mencáková PetraJS Ginabela8100:44:4794,68
3ZB5949Rýdlová DenisaVELLA Team Náchod8200:46:0488,81
4ZB6064Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:46:2887,00
5ZB6347Šedová JanaSruby7300:47:1183,71
6ZB66101Chocholoušová JitkaSkuhrov nad Bělou8100:47:4181,46
7ZB8277Richtrová HanaLanškroun8200:51:0266,08
8ZB8580Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:51:3763,42
9ZB9796Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:58:4130,98

Ženy C 45-54 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC913Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:50137,49
2ZC7063Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:1986,80
3ZC7943Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning klub6400:50:5075,70

Ženy D 55-64 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8671Hellerová HanaHradec Králové6100:51:58111,36
2ZD8926Vacková HanaSokol Starkoč5600:54:00103,99
3ZD9838Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:59:1984,65
4ZD9970Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:02:3273,00

Ženy E 65 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE1043Jelínková MagdalenaČernilov4501:08:3351,13

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA199Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:33:06107,44
1MB239Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:37108,39
2MA384Schejbal OldřichRafans Team9100:34:4897,47
2MB442Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:35:04100,07
3MA556Jor MartinRunsport Team8700:35:1395,09
4MA622Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:35:2993,53
5MA750Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:5091,48
3MB862Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:36:3491,54
1ZC913Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:50137,49
6MA1028Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:36:5485,31
7MA1173Šimák JanHradec Králové8300:37:0883,94
1MC1298Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:37:27106,16
4MB139Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:37:4784,60
8MA1436Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:38:0178,79
5MB1591Bogdał PawełMiedzygorze7600:38:3480,17
9MA16104Veverka TomášOB Vamberk8400:39:0372,73
2MC174Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:39:0697,64
3MC18100Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:39:2396,20
6MB1948Vít PavelVELLA Team Náchod7100:39:3674,27
7MB2092Malátek AntonínPardubice7700:39:5072,98
10MA2174Ehl JaroslavWikov SKI Skuhrov n.B.8100:39:5168,07
1ZB2258Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:40:02116,51
11MA2345Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov n.Kn.8000:40:3763,67
1ZA2415Holíková ZuzanaWikov SKI Skuhrov n.B.9900:41:09100,00
4MC2524Dostálek PetrBouda6700:41:1086,92
1MD2657Menšík JanJablonec nad Nisou5600:41:14102,82
8MB2751Broulík LuděkJJ- Potocký7100:41:2264,17
5MC2835Vanta JosefTri club Dobruška6200:41:3185,11
2MD2979Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:41:47100,19
12MA3089Tyče JanŽamberk8300:41:5256,37
13MA3195Smutný ŠimonBK Dodleby n O9300:42:0055,61
9MB3259Sláma MartinSportvisio HK6800:42:1059,65
2ZA3382Schejbalová AlenaVK Slavia Praha9300:42:17106,05
6MC3475Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:2480,57
3MD358Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:2796,99
10MB36103Horvat DavidHradec Králové7300:42:2957,85
7MC3725Klimeš JiříAC Náchod6100:42:5378,04
11MB3831Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:42:5455,41
14MA3952Šabata JosefRafans Team9300:43:1748,18
4MD4020Bříza VladimírKRB Chrudim5100:43:2792,23
8MC4118Tarant JiříMasty5800:43:3074,89
9MC421Nečas JosefÚpice5800:43:3574,49
15MA4327Pešta MartinBakako Nová Paka7800:43:5044,94
5MD4416Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:0489,27
10MC4567Hruban JanČeská Třebová6600:44:0971,49
12MB4660Kalousek JanHradec Králové7100:44:1148,10
3ZA4753Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:44:1497,17
6MD4830Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:1688,29
4ZA4965Šimáková KláraHradec Králové8300:44:1996,78
7MD5034Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:44:1988,05
16MA5178Podlešák MarekSKI Mapos7800:44:3041,07
17MA5255Matuška MartinOhnišov8000:44:4539,60
2ZB5381Mencáková PetraJS Ginabela8100:44:4794,68
13MB5441Jelen JindřichWikov SKI Skuhrov n.B.7400:44:5244,22
14MB5597Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:5344,11
8MD5632Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:1883,37
11MC5746Matějíček LubošHovrch6200:45:2564,93
18MA58102Dostál MichalTovárna na bobky8200:45:2935,35
3ZB5949Rýdlová DenisaVELLA Team Náchod8200:46:0488,81
4ZB6064Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:46:2887,00
9MD6114Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:46:3077,61
19MA6283Stempel AdamRafans Team9200:46:5926,63
5ZB6347Šedová JanaSruby7300:47:1183,71
20MA6454Chaloupka JanMladkov Široký Důl9000:47:1724,86
10MD6569Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:47:3772,31
6ZB66101Chocholoušová JitkaSkuhrov nad Bělou8100:47:4181,46
12MC6768Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:48:0551,12
21MA6823Bok Ivanex-Muko8800:48:1119,61
1ME6986Hák JaroslavSokol Studenec4600:48:16115,64
2ZC7063Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:1986,80
11MD7188Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:48:2168,77
15MB727Jirásko DušanSK Srch7300:48:2224,25
16MB7385Kletečka PetrOdolená Voda7700:48:3023,52
5ZA7437Dusbabová RadkaSolnice8300:48:5076,06
17MB7576Šimerda JiříČestice6900:48:5121,57
6ZA7640Učíková MichaelaŠlemrgang9000:49:2773,19
7ZA7790Leszczynska DominikaMiedzygorze8400:50:0270,51
8ZA78105Smutná PavlaOB Vamberk8600:50:3368,14
3ZC7943Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning klub6400:50:5075,70
22MA8072Hůlek MartinNové Město nad Metují0000:50:56100,00
13MC8112Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:51:0036,09
7ZB8277Richtrová HanaLanškroun8200:51:0266,08
12MD8366Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:1055,31
14MC8411Sedlák JiříPřelouč5800:51:1934,46
8ZB8580Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:51:3763,42
1ZD8671Hellerová HanaHradec Králové6100:51:58111,36
15MC8793Pokorný JanSRK Rychnov6400:53:0425,40
16MC8894Švorc JanHradec Králové6300:53:3522,71
2ZD8926Vacková HanaSokol Starkoč5600:54:00103,99
13MD9010Bajer MiloslavCafe Bajer5500:54:1440,67
1MF9161Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:54:1592,72
2ME922Jelínek MatějČernilov4200:54:3291,64
3ME9329Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:3891,30
4ME9444Bielčik JindřichElma Tým4000:58:0678,06
14MD9587Kuřík JiříOrel Studenec5000:58:2420,73
15MD9619Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:58:3419,91
9ZB9796Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:58:4130,98
3ZD9838Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:59:1984,65
4ZD9970Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:02:3273,00
17MC1005Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:03:093,00
18MB1016Krátký PřemyslHvězda SKP Pardubice7701:03:413,00
16MD10233Pecháček MiroslavOREL Dolní Čermná4801:03:593,00
5ME10317Tučný JanMK Pardubice4701:04:2953,67
1ZE1043Jelínková MagdalenaČernilov4501:08:3351,13
6ME10521Vorel MilanSlatiňany4001:11:0028,73

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA199Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:33:06104,40
2MB239Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:37101,32
3MA384Schejbal OldřichRafans Team9100:34:4894,28
4MB442Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:35:0492,70
5MA556Jor MartinRunsport Team8700:35:1391,86
6MA622Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:35:2990,27
7MA750Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:5088,19
8MB862Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:36:3483,85
9MA1028Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:36:5481,93
10MA1173Šimák JanHradec Králové8300:37:0880,54
11MC1298Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:37:2778,61
12MB139Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:37:4776,66
13MA1436Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:38:0175,31
14MB1591Bogdał PawełMiedzygorze7600:38:3472,05
15MA16104Veverka TomášOB Vamberk8400:39:0369,15
16MC174Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:39:0668,88
17MC18100Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:39:2367,23
18MB1948Vít PavelVELLA Team Náchod7100:39:3665,95
19MB2092Malátek AntonínPardubice7700:39:5064,61
20MA2174Ehl JaroslavWikov SKI Skuhrov n.B.8100:39:5164,42
21MA2345Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov n.Kn.8000:40:3759,94
22MC2524Dostálek PetrBouda6700:41:1056,63
23MD2657Menšík JanJablonec nad Nisou5600:41:1456,27
24MB2751Broulík LuděkJJ- Potocký7100:41:2255,47
25MC2835Vanta JosefTri club Dobruška6200:41:3154,57
26MD2979Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:41:4753,02
27MA3089Tyče JanŽamberk8300:41:5252,53
28MA3195Smutný ŠimonBK Dodleby n O9300:42:0051,76
29MB3259Sláma MartinSportvisio HK6800:42:1050,78
30MC3475Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:2449,38
31MD358Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:2749,07
32MB36103Horvat DavidHradec Králové7300:42:2948,92
33MC3725Klimeš JiříAC Náchod6100:42:5346,49
34MB3831Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:42:5446,39
35MA3952Šabata JosefRafans Team9300:43:1744,21
36MD4020Bříza VladimírKRB Chrudim5100:43:2743,19
37MC4118Tarant JiříMasty5800:43:3042,89
38MC421Nečas JosefÚpice5800:43:3542,44
39MA4327Pešta MartinBakako Nová Paka7800:43:5040,92
40MD4416Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:0439,52
41MC4567Hruban JanČeská Třebová6600:44:0939,01
42MB4660Kalousek JanHradec Králové7100:44:1138,80
43MD4830Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:1638,31
44MD5034Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:44:1938,01
45MA5178Podlešák MarekSKI Mapos7800:44:3036,99
46MA5255Matuška MartinOhnišov8000:44:4535,49
47MB5441Jelen JindřichWikov SKI Skuhrov n.B.7400:44:5234,78
48MB5597Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:5334,67
49MD5632Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:1832,23
50MC5746Matějíček LubošHovrch6200:45:2531,52
51MA58102Dostál MichalTovárna na bobky8200:45:2931,17
52MD6114Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:46:3025,11
53MA6283Stempel AdamRafans Team9200:46:5922,32
54MA6454Chaloupka JanMladkov Široký Důl9000:47:1720,52
55MD6569Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:47:3718,56
56MC6768Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:48:0515,74
57MA6823Bok Ivanex-Muko8800:48:1115,19
58ME6986Hák JaroslavSokol Studenec4600:48:1614,74
59MD7188Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:48:2114,19
60MB727Jirásko DušanSK Srch7300:48:2214,08
61MB7385Kletečka PetrOdolená Voda7700:48:3013,32
62MB7576Šimerda JiříČestice6900:48:5111,30
63MA8072Hůlek MartinNové Město nad Metují0000:50:563,00
64MC8112Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:51:003,00
65MD8366Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:103,00
66MC8411Sedlák JiříPřelouč5800:51:193,00
67MC8793Pokorný JanSRK Rychnov6400:53:043,00
68MC8894Švorc JanHradec Králové6300:53:353,00
69MD9010Bajer MiloslavCafe Bajer5500:54:143,00
70MF9161Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:54:153,00
71ME922Jelínek MatějČernilov4200:54:323,00
72ME9329Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:383,00
73ME9444Bielčik JindřichElma Tým4000:58:063,00
74MD9587Kuřík JiříOrel Studenec5000:58:243,00
75MD9619Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:58:343,00
76MC1005Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:03:093,00
77MB1016Krátký PřemyslHvězda SKP Pardubice7701:03:413,00
78MD10233Pecháček MiroslavOREL Dolní Čermná4801:03:593,00
79ME10317Tučný JanMK Pardubice4701:04:293,00
80ME10521Vorel MilanSlatiňany4001:11:003,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC913Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:50112,73
2ZB2258Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:40:0296,49
3ZA2415Holíková ZuzanaWikov SKI Skuhrov n.B.9900:41:0990,78
4ZA3382Schejbalová AlenaVK Slavia Praha9300:42:1785,01
5ZA4753Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:44:1475,16
6ZA4965Šimáková KláraHradec Králové8300:44:1974,73
7ZB5381Mencáková PetraJS Ginabela8100:44:4772,28
8ZB5949Rýdlová DenisaVELLA Team Náchod8200:46:0465,77
9ZB6064Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:46:2863,76
10ZB6347Šedová JanaSruby7300:47:1160,12
11ZB66101Chocholoušová JitkaSkuhrov nad Bělou8100:47:4157,62
12ZC7063Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:1954,32
13ZA7437Dusbabová RadkaSolnice8300:48:5051,76
14ZA7640Učíková MichaelaŠlemrgang9000:49:2748,58
15ZA7790Leszczynska DominikaMiedzygorze8400:50:0245,61
16ZA78105Smutná PavlaOB Vamberk8600:50:3342,98
17ZC7943Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning klub6400:50:5041,53
18ZB8277Richtrová HanaLanškroun8200:51:0240,56
19ZB8580Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:51:3737,61
20ZD8671Hellerová HanaHradec Králové6100:51:5835,79
21ZD8926Vacková HanaSokol Starkoč5600:54:0025,46
22ZB9796Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:58:413,00
23ZD9838Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:59:193,00
24ZD9970Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:02:323,00
25ZE1043Jelínková MagdalenaČernilov4501:08:333,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Pořadatelům pomohlo počasí. Silniční masovka východních Čech. Trochu se běžcům pletla do trati auta. Výsledky visely brzo. Díky Honzovi za pěkné fotky. Za rok nashle.
trejbalk

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód