hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

3. Zemská míle

25.8.2017, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Zemská míle
  • datum konání: 25.8.2017
  • zobrazeno již 487x

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
17:00 - 19:00 hodin

Přihlášky

na místě od 15:30 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

1 míle a kratší tratě na tartanu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice seriálu

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2150Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:00:30-
2C2289Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:30-
3C2337Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:30-
4C2662Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:31-
5C2794Op Het Broek YvesMaastricht1000:00:32-
6C289Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:00:32-
7C29103Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:33-
8C21038Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:33-
9C21239Morávek Matěj-1100:00:35-
10C215166Dušek Petr-1100:00:37-
11C21829Drábek Vojtěch-1100:00:40-
12C22354Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:42-
13C22510Ebr Alexandr-1100:00:46-
14C235113Horáček FilipČeská Třebová1300:01:12-
15C23632Klement DanielActivity Lanškroun1500:01:14-
-C2-148Krištof JanAtletika Polička12DNF-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2493Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:00:31-
2D25102Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:31-
3D21159Němcová NatálieLitomyšl1100:00:34-
4D21325Skalická NelaLanškroun1100:00:36-
5D21466Nedvědová Anežka-1000:00:36-
6D21692Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:38-
7D21743Vávrová MarkétaOrel Dolní Čermná1200:00:38-
8D219143Šebrlová Nela-1000:00:41-
9D22051Pošvancová BarboraČeský Těšín1200:00:41-
10D221116Hozáková Ella-1100:00:42-
11D22268Špatenková LindaLanškroun1200:00:42-
12D224152Špirková DanielaRC Dětský svět1100:00:43-
13D22619Broulíková Amálieneregistrována1200:00:47-
14D22718Broulíková Alžbětaneregistrována1200:00:47-
15D22844Štítková Nela-1200:00:50-
16D22960Kolmanová Tereza-1200:00:50-
17D230151Špirková EmaRC Dětský svět1300:00:52-
18D23141Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:00:53-
19D23291Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:58-
20D23333Šegitová TerezieLukavice1400:01:10-
21D234117Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:11-
22D237112Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:48-

Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M116101Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:20-
2M11847Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:21-
3M12190Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:22-
4M12495Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:25-
5M12545Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:25-
6M13064Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:27-
7M13782Veselý DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0900:01:31-
8M13986Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:32-
9M15240Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:42-
10M155118Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:45-

Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1885Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:15-
2Z11430Morávková LucieJiskra Ústí nad Orlicí0800:01:19-
3Z12248Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:23-
4Z12699Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:25-
5Z129111Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:26-
6Z131105Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:27-
7Z13384Hassmanová Angelika MiaPro Fitness Praha0800:01:29-
8Z13657Šlegrová DitaPro Fitness Praha0900:01:30-
9Z14152Baštová RozáliePro Fitness Praha0800:01:33-
10Z14365Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:34-
11Z14572Hrochová SáraPro Fitness Praha0900:01:36-
12Z14623Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:37-
13Z148109Hepnarová StelaLanškroun0900:01:38-
14Z150110Janecká SofieVysoké Mýto0800:01:40-
15Z15373Wagnerová KristýnaProfitnes Praha0900:01:43-
16Z154133Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:01:45-
17Z15646Štítková Kristýna-0900:02:18-

Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2149Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:11-
2M2321Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:11-
3M2442Preclík PavelSokol Lično0600:01:13-
4M2931Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:01:16-
5M213123Krištof JanAtletika Polička0700:01:19-
6M21728Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:21-
7M2231Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:24-
8M23227Šíma OndřejJAC Brno0700:01:27-
9M234122Chromec SebastiánLanškroun0700:01:29-
10M2357Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:29-
11M238104Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:31-
12M242129Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:34-
13M25112Ebr PavelTJ Slezan0600:01:40-

Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2234Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:11-
2Z2596Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:14-
3Z2683Řezáčová NelaPro Fitness Praha0600:01:14-
4Z2755Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:01:14-
5Z2104Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:16-
6Z21167Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:17-
7Z2122Danečková LucieŠAK Židlochovice0700:01:19-
8Z21578Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:20-
9Z21924Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:22-
10Z22035Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:22-
11Z227106Dušková Tereza-0700:01:26-
12Z228100Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:26-
13Z2406Pošvancová TerezaTJ Jakl Karviná0600:01:32-
14Z24411Danečková VeronikaŠAK Židlochovice0600:01:35-
15Z24774Mrázková JasmínaPro Fitness Praha0700:01:37-
16Z24926Janischová Nikol-0600:01:39-

Mladší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M348Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:34-
2M35144Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:38-
3M36130Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:38-
4M312125Mareš LukášTJ Lanškroun0500:02:51-
5M31553Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:53-
6M323115Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:10-

Mladší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z32119Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:30-
2Z3913Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:44-
3Z31115Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:49-
4Z31620Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:54-
5Z31877Ježková KateřinaPro Fitness Praha0500:03:02-
6Z31970Zimová HanaPro Fitness Praha0500:03:05-
7Z32571Fosterová AnežkaPro Fitness Praha0500:03:16-
8Z32676Pavlíková Anna MariePro Fitness Praha0500:03:18-

Starší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M47145Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:40-
2M48134Kapoun JanAtletika Polička0300:02:41-
3M41097Skalický Vojtěch-0300:02:47-
4M413121Moravec JanJM Team Letohrad0200:02:51-

Starší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4169Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:27-
2Z43107Jansová DenisaSki klub Deštné v Orlických horách0200:02:33-
3Z41414Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:52-
4Z41788Valentová TerezaPro Fitness Praha0300:02:59-
5Z4205Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:05-
6Z42175Rotheová AnitaPro Fitness Praha0300:03:09-
7Z42263Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:09-
8Z42498Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:10-
9Z42787Doležalová Klaudie MaePro Fitness Praha0200:03:19-
10Z42879Vondráková Anna MariePro Fitness Praha0300:03:43-

Dorostenci (trať 1,609 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Dorostenky (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5231002Derková MartinaActivity Lanškroun0100:07:16-

Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ241120Misarová AdélaPro Fitness Praha9900:07:19-
2ZJ301034Pokorná VeronikaPro Fitness Praha9900:08:16-
3ZJ331058Urbanová MartinaPro Fitness Praha9900:08:26-

Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA81046Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:06:04-
2MA211010Vebr MichalČeská Třebová7800:06:37-

Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11101Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:56-
2MB21012Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:05:04-
3MB31026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:43-
4MB41019Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:47-
5MB51015Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:49-
6MB181008Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:30-
7MB311098Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:21-
8MB351018Moník MilanMT Smiřice6900:08:38-

Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC131024Hruban JanČeská Třebová6600:06:15-
2MC251080Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:22-

Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD111020Ráb PavelČeská Třebová5200:06:09-
2MD141009Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:18-
3MD161036Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:23-
4MD201022Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:33-
5MD271025Bubeníček JiříSki Skuhrov n. B.5100:07:40-

Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME341081Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:32-
2ME371029Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:07-
3ME381014Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:18:22-

Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA71028Nováková BaboraSokol Kunvald8300:05:53-
2ZA281032Báčová Magdaléna-9100:07:45-

Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB61039Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:05:52-
2ZB91004Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:07-
3ZB101033Mencáková PetraJS Ginabela8100:06:08-
4ZB171003Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:25-
5ZB191040Pirklová KateřinaLetohrad7600:06:32-
6ZB221011Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:09-
7ZB261013Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:07:31-
8ZB321099Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:22-

Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC121061Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:13-
2ZC151030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:19-
3ZC291031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:45-

Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD361016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:11-

Trať 0,161 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2150Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:00:30-
2C2289Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:30-
3C2337Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:30-
1D2493Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:00:31-
2D25102Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:31-
4C2662Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:31-
5C2794Op Het Broek YvesMaastricht1000:00:32-
6C289Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:00:32-
7C29103Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:33-
8C21038Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:33-
3D21159Němcová NatálieLitomyšl1100:00:34-
9C21239Morávek Matěj-1100:00:35-
4D21325Skalická NelaLanškroun1100:00:36-
5D21466Nedvědová Anežka-1000:00:36-
10C215166Dušek Petr-1100:00:37-
6D21692Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:38-
7D21743Vávrová MarkétaOrel Dolní Čermná1200:00:38-
11C21829Drábek Vojtěch-1100:00:40-
8D219143Šebrlová Nela-1000:00:41-
9D22051Pošvancová BarboraČeský Těšín1200:00:41-
10D221116Hozáková Ella-1100:00:42-
11D22268Špatenková LindaLanškroun1200:00:42-
12C22354Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:42-
12D224152Špirková DanielaRC Dětský svět1100:00:43-
13C22510Ebr Alexandr-1100:00:46-
13D22619Broulíková Amálieneregistrována1200:00:47-
14D22718Broulíková Alžbětaneregistrována1200:00:47-
15D22844Štítková Nela-1200:00:50-
16D22960Kolmanová Tereza-1200:00:50-
17D230151Špirková EmaRC Dětský svět1300:00:52-
18D23141Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:00:53-
19D23291Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:58-
20D23333Šegitová TerezieLukavice1400:01:10-
21D234117Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:11-
14C235113Horáček FilipČeská Třebová1300:01:12-
15C23632Klement DanielActivity Lanškroun1500:01:14-
22D237112Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:48-

Trať 0,402 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2149Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:11-
1Z2234Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:11-
2M2321Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:11-
3M2442Preclík PavelSokol Lično0600:01:13-
2Z2596Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:14-
3Z2683Řezáčová NelaPro Fitness Praha0600:01:14-
4Z2755Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:01:14-
1Z1885Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:15-
4M2931Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:01:16-
5Z2104Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:16-
6Z21167Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:17-
7Z2122Danečková LucieŠAK Židlochovice0700:01:19-
5M213123Krištof JanAtletika Polička0700:01:19-
2Z11430Morávková LucieJiskra Ústí nad Orlicí0800:01:19-
8Z21578Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:20-
1M116101Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:20-
6M21728Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:21-
2M11847Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:21-
9Z21924Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:22-
10Z22035Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:22-
3M12190Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:22-
3Z12248Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:23-
7M2231Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:24-
4M12495Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:25-
5M12545Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:25-
4Z12699Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:25-
11Z227106Dušková Tereza-0700:01:26-
12Z228100Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:26-
5Z129111Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:26-
6M13064Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:27-
6Z131105Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:27-
8M23227Šíma OndřejJAC Brno0700:01:27-
7Z13384Hassmanová Angelika MiaPro Fitness Praha0800:01:29-
9M234122Chromec SebastiánLanškroun0700:01:29-
10M2357Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:29-
8Z13657Šlegrová DitaPro Fitness Praha0900:01:30-
7M13782Veselý DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0900:01:31-
11M238104Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:31-
8M13986Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:32-
13Z2406Pošvancová TerezaTJ Jakl Karviná0600:01:32-
9Z14152Baštová RozáliePro Fitness Praha0800:01:33-
12M242129Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:34-
10Z14365Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:34-
14Z24411Danečková VeronikaŠAK Židlochovice0600:01:35-
11Z14572Hrochová SáraPro Fitness Praha0900:01:36-
12Z14623Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:37-
15Z24774Mrázková JasmínaPro Fitness Praha0700:01:37-
13Z148109Hepnarová StelaLanškroun0900:01:38-
16Z24926Janischová Nikol-0600:01:39-
14Z150110Janecká SofieVysoké Mýto0800:01:40-
13M25112Ebr PavelTJ Slezan0600:01:40-
9M15240Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:42-
15Z15373Wagnerová KristýnaProfitnes Praha0900:01:43-
16Z154133Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:01:45-
10M155118Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:45-
17Z15646Štítková Kristýna-0900:02:18-

Trať 0,805 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4169Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:27-
1Z32119Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:30-
2Z43107Jansová DenisaSki klub Deštné v Orlických horách0200:02:33-
1M348Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:34-
2M35144Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:38-
3M36130Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:38-
1M47145Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:40-
2M48134Kapoun JanAtletika Polička0300:02:41-
2Z3913Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:44-
3M41097Skalický Vojtěch-0300:02:47-
3Z31115Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:49-
4M312125Mareš LukášTJ Lanškroun0500:02:51-
4M413121Moravec JanJM Team Letohrad0200:02:51-
3Z41414Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:52-
5M31553Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:53-
4Z31620Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:54-
4Z41788Valentová TerezaPro Fitness Praha0300:02:59-
5Z31877Ježková KateřinaPro Fitness Praha0500:03:02-
6Z31970Zimová HanaPro Fitness Praha0500:03:05-
5Z4205Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:05-
6Z42175Rotheová AnitaPro Fitness Praha0300:03:09-
7Z42263Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:09-
6M323115Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:10-
8Z42498Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:10-
7Z32571Fosterová AnežkaPro Fitness Praha0500:03:16-
8Z32676Pavlíková Anna MariePro Fitness Praha0500:03:18-
9Z42787Doležalová Klaudie MaePro Fitness Praha0200:03:19-
10Z42879Vondráková Anna MariePro Fitness Praha0300:03:43-

Trať 1,609 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11101Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:56-
2MB21012Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:05:04-
3MB31026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:43-
4MB41019Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:47-
5MB51015Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:49-
1ZB61039Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:05:52-
1ZA71028Nováková BaboraSokol Kunvald8300:05:53-
1MA81046Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:06:04-
2ZB91004Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:07-
3ZB101033Mencáková PetraJS Ginabela8100:06:08-
1MD111020Ráb PavelČeská Třebová5200:06:09-
1ZC121061Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:13-
1MC131024Hruban JanČeská Třebová6600:06:15-
2MD141009Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:18-
2ZC151030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:19-
3MD161036Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:23-
4ZB171003Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:25-
6MB181008Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:30-
5ZB191040Pirklová KateřinaLetohrad7600:06:32-
4MD201022Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:33-
2MA211010Vebr MichalČeská Třebová7800:06:37-
6ZB221011Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:09-
1Z5231002Derková MartinaActivity Lanškroun0100:07:16-
1ZJ241120Misarová AdélaPro Fitness Praha9900:07:19-
2MC251080Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:22-
7ZB261013Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:07:31-
5MD271025Bubeníček JiříSki Skuhrov n. B.5100:07:40-
2ZA281032Báčová Magdaléna-9100:07:45-
3ZC291031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:45-
2ZJ301034Pokorná VeronikaPro Fitness Praha9900:08:16-
7MB311098Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:21-
8ZB321099Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:22-
3ZJ331058Urbanová MartinaPro Fitness Praha9900:08:26-
1ME341081Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:32-
8MB351018Moník MilanMT Smiřice6900:08:38-
1ZD361016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:11-
2ME371029Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:07-
3ME381014Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:18:22-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód