hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Strážný - nahoru a dolů

2.9.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Strážný - nahoru a dolů
  • datum konání: 2.9.2017
  • zobrazeno již 590x
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

u základní školy v Dolní Dobrouči
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 12 km a méně
Převýšení: 450 m a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vlastimil Mlynář
tel. 724 288 255

Propozice závodu ve formátu PDF

POZOR!!!Příjezd do Dolní Dobrouče od Lanškrouna bude z důvodu rekonstrukce silnice uzavřen. Objížďka vede přes Ústí nad Orlicí nebo Dolní Čermnou, počítejte se zdržením.

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Křeček JiříEleven Run Team9800:29:09116,22
2MJ2309Štěpánek RadekOrel Brno Obřany9800:31:5898,46
3MJ3320Moravec JakubOrel Orlice JM Team Letohrad9900:34:0385,32
4MJ5323Vencl JiříActivity Lanškroun9800:37:1665,04
5MJ6310Limburský JanOrel Brno Obřany0100:38:2957,37
6MJ12325Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:44:0921,65

Juniorky 19 let a mladší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7315Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:40:21105,26
2ZJ8327Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:40:45103,32
3ZJ10306Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:43:1391,42
4ZJ11317Šinkovská MarkétaČervená9900:43:5887,80
5ZJ13314Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:46:4574,37
6ZJ14313Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:47:2471,23
7ZJ19326Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:50:1657,39
8ZJ24311Limburská EliškaOrel Obřany9900:55:2332,70

Muži A 20-39 let (trať 12 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1236Šilar ZdeněkRun sport Team8100:47:25107,23
2MA4235Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:49:5397,20
3MA6230Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:50:1795,57
4MA7237Moravec MartinOrel Vencl tým Ústí nad Orlicí8400:51:3090,63
5MA9215Juránek StanislavOrel Židenice8700:52:2786,76
6MA10209Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:2183,11
7MA14231Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:5177,01
8MA16211Chlubna JanOrel TJ Nové Město na Moravě8400:56:1171,59
9MA24227Nechvíl PetrAC Choceň9101:00:4253,22
10MA27244Pinkas TomášDolní Dobrouč Švábák7901:02:2846,04
11MA29238Živný MarekOrel 3D Fitnessrace Team9101:04:5136,35
12MA40251Dycka JanPodrážek8001:15:213,00

Muži B 40-49 let (trať 12 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2208Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:48:14102,88
2MB3223Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:48:29101,86
3MB5212Adamec MilanOrel Vyškov7700:50:0695,25
4MB12245Krejsa TomášKus Sopotnice7700:54:3776,80
5MB17252Horák PetrOrel Silůvky7600:57:0067,06
6MB28233Doležal MartinSPS Sázava7001:02:5143,15
7MB31248Vaňous MartinÚstí nad Orlicí6901:07:4523,12
8MB32204Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:08:0421,83
9MB34241Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:5814,07
10MB45217Provazník ZdeněkOrel Vyškov7401:19:573,00

Muži C 50-59 let (trať 12 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11203Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:35103,26
2MC13243Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:54:4898,80
3MC15210Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:55:0297,94
4MC18232Zálešák JosefOrel Vyškov6700:57:1090,11
5MC19214Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:57:1389,92
6MC23206Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:59:5280,19
7MC26228Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:1171,69
8MC35220Kunc JosefOrel Vyškov6001:10:2041,76
9MC36202Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:10:4140,48
10MC46222Cimprich MarcelŠenov6601:21:593,00

Muži D 60-69 let (trať 12 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD20225Bláha MilanAF Křovice5700:57:25106,35
2MD22205Šolc VítězslavBKL Machov5700:58:56101,24
3MD25213Ráb PavelČeská Třebová5201:01:3392,41
4MD38240Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:12:4754,53
5MD50242Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:32:533,00

Muži E 70 let a starší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4301Krátký FrantišekKrálíky4300:35:33129,47
2ME9305Metelka JosefSpartak Police4400:41:32100,77
3ME15302Bubeník JiříOrel Vyškov4400:48:0069,75
4ME16312Bielčik JindřichElma tým4000:49:2562,96
5ME17328Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:49:4461,44
6ME18308Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:50:1558,96
7ME22324Tučný JanMK Pardubice4700:53:3243,21

Ženy A 20-34 let (trať 12 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA41207Pokorná EvaBrno8701:15:28117,42
2ZA49234Mairychová KateřinaPardubice8601:29:5282,58

Ženy B 35-44 let (trať 12 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB21246Delingerová MarieAK Kroměříž7600:57:45124,76
2ZB33247Šedová JanaSruby7301:09:0290,53
3ZB37218Svobodová MartinaOrel Obřany7501:10:5784,71
4ZB43219Maryšlerová MonikaOrel Obřany7401:15:5269,79
5ZB44221Cimprichová JanaŠenov7401:15:5669,59
6ZB48250Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:26:1138,49

Ženy C 45-54 let (trať 12 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8226Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:16136,01
2ZC30239Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:06:0592,66
3ZC39249Cinková JitkaAC Pardubice6801:12:5371,33
4ZC42201Málková AnnaOrel Vyškov6301:15:3762,75
5ZC47224Šternerová HanaHradec Králové6301:25:1032,79

Ženy D 55 let a starší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD20316Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:51:42105,82
2ZD21307Jurošková MilušeOrel Židenice5800:53:09100,38
3ZD23303Hrozová MilenaOrel LRS Vyškov5300:54:5493,80

Trať 7,25 km, 265 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Křeček JiříEleven Run Team9800:29:09116,22
2MJ2309Štěpánek RadekOrel Brno Obřany9800:31:5898,46
3MJ3320Moravec JakubOrel Orlice JM Team Letohrad9900:34:0385,32
1ME4301Krátký FrantišekKrálíky4300:35:33129,47
4MJ5323Vencl JiříActivity Lanškroun9800:37:1665,04
5MJ6310Limburský JanOrel Brno Obřany0100:38:2957,37
1ZJ7315Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:40:21105,26
2ZJ8327Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:40:45103,32
2ME9305Metelka JosefSpartak Police4400:41:32100,77
3ZJ10306Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:43:1391,42
4ZJ11317Šinkovská MarkétaČervená9900:43:5887,80
6MJ12325Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:44:0921,65
5ZJ13314Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:46:4574,37
6ZJ14313Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:47:2471,23
3ME15302Bubeník JiříOrel Vyškov4400:48:0069,75
4ME16312Bielčik JindřichElma tým4000:49:2562,96
5ME17328Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:49:4461,44
6ME18308Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:50:1558,96
7ZJ19326Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:50:1657,39
1ZD20316Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:51:42105,82
2ZD21307Jurošková MilušeOrel Židenice5800:53:09100,38
7ME22324Tučný JanMK Pardubice4700:53:3243,21
3ZD23303Hrozová MilenaOrel LRS Vyškov5300:54:5493,80
8ZJ24311Limburská EliškaOrel Obřany9900:55:2332,70

Trať 12 km, 450 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1236Šilar ZdeněkRun sport Team8100:47:25107,23
1MB2208Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:48:14102,88
2MB3223Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:48:29101,86
2MA4235Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:49:5397,20
3MB5212Adamec MilanOrel Vyškov7700:50:0695,25
3MA6230Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:50:1795,57
4MA7237Moravec MartinOrel Vencl tým Ústí nad Orlicí8400:51:3090,63
1ZC8226Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:16136,01
5MA9215Juránek StanislavOrel Židenice8700:52:2786,76
6MA10209Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:2183,11
1MC11203Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:35103,26
4MB12245Krejsa TomášKus Sopotnice7700:54:3776,80
2MC13243Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:54:4898,80
7MA14231Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:5177,01
3MC15210Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:55:0297,94
8MA16211Chlubna JanOrel TJ Nové Město na Moravě8400:56:1171,59
5MB17252Horák PetrOrel Silůvky7600:57:0067,06
4MC18232Zálešák JosefOrel Vyškov6700:57:1090,11
5MC19214Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:57:1389,92
1MD20225Bláha MilanAF Křovice5700:57:25106,35
1ZB21246Delingerová MarieAK Kroměříž7600:57:45124,76
2MD22205Šolc VítězslavBKL Machov5700:58:56101,24
6MC23206Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:59:5280,19
9MA24227Nechvíl PetrAC Choceň9101:00:4253,22
3MD25213Ráb PavelČeská Třebová5201:01:3392,41
7MC26228Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:1171,69
10MA27244Pinkas TomášDolní Dobrouč Švábák7901:02:2846,04
6MB28233Doležal MartinSPS Sázava7001:02:5143,15
11MA29238Živný MarekOrel 3D Fitnessrace Team9101:04:5136,35
2ZC30239Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:06:0592,66
7MB31248Vaňous MartinÚstí nad Orlicí6901:07:4523,12
8MB32204Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:08:0421,83
2ZB33247Šedová JanaSruby7301:09:0290,53
9MB34241Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:5814,07
8MC35220Kunc JosefOrel Vyškov6001:10:2041,76
9MC36202Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:10:4140,48
3ZB37218Svobodová MartinaOrel Obřany7501:10:5784,71
4MD38240Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:12:4754,53
3ZC39249Cinková JitkaAC Pardubice6801:12:5371,33
12MA40251Dycka JanPodrážek8001:15:213,00
1ZA41207Pokorná EvaBrno8701:15:28117,42
4ZC42201Málková AnnaOrel Vyškov6301:15:3762,75
4ZB43219Maryšlerová MonikaOrel Obřany7401:15:5269,79
5ZB44221Cimprichová JanaŠenov7401:15:5669,59
10MB45217Provazník ZdeněkOrel Vyškov7401:19:573,00
10MC46222Cimprich MarcelŠenov6601:21:593,00
5ZC47224Šternerová HanaHradec Králové6301:25:1032,79
6ZB48250Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:26:1138,49
2ZA49234Mairychová KateřinaPardubice8601:29:5282,58
5MD50242Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:32:533,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1236Šilar ZdeněkRun sport Team8100:47:25102,61
2MB2208Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:48:1499,21
3MB3223Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:48:2998,17
4MA4235Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:49:5392,35
5MB5212Adamec MilanOrel Vyškov7700:50:0691,44
6MA6230Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:50:1790,68
7MA7237Moravec MartinOrel Vencl tým Ústí nad Orlicí8400:51:3085,62
8MA9215Juránek StanislavOrel Židenice8700:52:2781,66
9MA10209Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:2177,91
10MC11203Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:3576,94
11MB12245Krejsa TomášKus Sopotnice7700:54:3772,64
12MC13243Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:54:4871,88
13MA14231Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:5171,67
14MC15210Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:55:0270,91
15MA16211Chlubna JanOrel TJ Nové Město na Moravě8400:56:1166,12
16MB17252Horák PetrOrel Silůvky7600:57:0062,72
17MC18232Zálešák JosefOrel Vyškov6700:57:1062,03
18MC19214Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:57:1361,82
19MD20225Bláha MilanAF Křovice5700:57:2560,99
20MD22205Šolc VítězslavBKL Machov5700:58:5654,67
21MC23206Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:59:5250,79
22MA24227Nechvíl PetrAC Choceň9101:00:4247,32
23MD25213Ráb PavelČeská Třebová5201:01:3343,78
24MC26228Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:1141,14
25MA27244Pinkas TomášDolní Dobrouč Švábák7901:02:2839,96
26MB28233Doležal MartinSPS Sázava7001:02:5138,37
27MA29238Živný MarekOrel 3D Fitnessrace Team9101:04:5130,04
28MB31248Vaňous MartinÚstí nad Orlicí6901:07:4517,97
29MB32204Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:08:0416,65
30MB34241Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:588,74
31MC35220Kunc JosefOrel Vyškov6001:10:207,22
32MC36202Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:10:415,76
33MD38240Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:12:473,00
34MA40251Dycka JanPodrážek8001:15:213,00
35MB45217Provazník ZdeněkOrel Vyškov7401:19:573,00
36MC46222Cimprich MarcelŠenov6601:21:593,00
37MD50242Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:32:533,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8226Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:16121,92
2ZB21246Delingerová MarieAK Kroměříž7600:57:45103,24
3ZC30239Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:06:0574,84
4ZB33247Šedová JanaSruby7301:09:0264,79
5ZB37218Svobodová MartinaOrel Obřany7501:10:5758,26
6ZC39249Cinková JitkaAC Pardubice6801:12:5351,68
7ZA41207Pokorná EvaBrno8701:15:2842,87
8ZC42201Málková AnnaOrel Vyškov6301:15:3742,36
9ZB43219Maryšlerová MonikaOrel Obřany7401:15:5241,51
10ZB44221Cimprichová JanaŠenov7401:15:5641,28
11ZC47224Šternerová HanaHradec Králové6301:25:109,82
12ZB48250Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:26:116,36
13ZA49234Mairychová KateřinaPardubice8601:29:523,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Super závod (jako každý rok :))
mordreaud
Moc pěkný závod!!!
Pechacek.Miroslav

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód