hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh Sázava - Lázek

3.9.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Sázava - Lázek
  • datum konání: 3.9.2017
  • zobrazeno již 556x

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin na hřišti v Sázavě

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Malátek
tel.723 629 402

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

malatek.jiri@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
8.9.1996Sázava - Lázek44
6.9.1992Sázava - Lázek27

Statistika závodu Běh Sázava - Lázek

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 1483

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4618
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Vacek Martin6916
Stránský Aleš6015
Šimůnek Jan4914
Keprtová Miloslava4813
Šafář Jaroslav5113
Dušková Lenka8012
Bielčik Jindřich4012
Svatoš Otakar3412
Šimůnek Jan8212
Merta Jaroslav3511
Žák Jiří7111
Volf Břetislav5210
Křenek Miroslav5010
Mannlová Jana8010
Horáček Michal7510
Doležal Martin709
Matyášová Jana659
Ožana Václav649
Vraštilová Miloslava569
Zdeněk Bílý599
Stránský Tomáš659
Špacír Ladislav558
Marek Dalimil608
Vytlačilová Lenka848
Tempír František498
Novotná Eva488
Čechal Jaroslav618
Dostálek Petr678
Pechek František538
Wendlig Miroslav538
Stránská Adéla918
Vacarda Vladimír597
Chlubna Jan847
Chaloupková Marie537
Jorová Ludmila627
Pečenka Libor617
Krňávek Vojtěch547
Zajíc Jan537
Ouřecká Renáta707
Javůrek Jiří487
Vítek Miroslav727
Novotný Jiří457
Mertová Michaela767
Šrůtek Stanislav587
Borek Petr707
Sadílek Václav507
Ehrig Rudolf486

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ86Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:36:22103,87
2MJ1125Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:36:34102,79
3MJ1726Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:38:1993,35
4MJ2119Moravec JakubJM Team Letohrad9900:40:1982,56
5MJ2355Gregora JakubActivity Lanškroun9800:40:4180,58
6MJ2856Gregora FilipActivity Lanškroun0200:41:5773,75
7MJ4131Vencl JiříActivity Lanškroun9800:45:5952,00
8MJ4520Moravec JanJM Team Letohrad0200:46:4048,31

Juniorky19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3022Holíková ZuzanaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9900:42:35116,80
2ZJ4746Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:48:1492,50
3ZJ4824Smažíková PetraWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9900:48:3990,70
4ZJ5530Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:54:1866,40
5ZJ6527Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0301:02:2831,26

Muži A 20-39 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA215Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:33:49108,55
2MA537Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:35:5197,04
3MA767Jor MartinRunsport team8700:36:1994,40
4MA1036Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:36:2893,55
5MA1565Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:37:1089,59
6MA1642Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:37:3087,70
7MA183Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:0578,74
8MA2469Kapalčík ŠimonMistrovice9500:40:5768,17
9MA2753Minář MartinActivity Lanškroun8400:41:5063,17
10MA3349Křenek TomášLanškroun8000:43:0156,47
11MA4439Košnar FilipTrailrun.cz9100:46:1837,93
12MA6171Hrevuš AlexandrSPORT Břehy u Přelouče7900:59:593,00

Muži B 40-49 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB140Horák OndřejAK Kroměříž7500:33:16104,22
2MB335Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:55100,39
3MB450Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:34:4695,39
4MB663Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:1486,76
5MB1212Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:3684,60
6MB137Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:36:5083,23
7MB1468Kašpařík TomášSK Přerov7500:37:0781,56
8MB1944Záruba JanSix Monkeys7700:39:3766,85
9MB2528Michl PetrWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou7000:41:1357,43
10MB3151Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:42:3649,29
11MB3213Doležal MartinSPS Sázava7000:42:5547,43
12MB3954Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:45:1933,30
13MB4260Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:46:0928,40
14MB5161Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:035,44

Muži C 50-59 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC98Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:24112,80
2MC202Vacarda VladimírEleven Run Team5900:39:3896,17
3MC225Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:40:3891,03
4MC3462Hruban JanČeská Třebová6600:43:2376,89
5MC3758Hanuš PetrCHT Pardubice6400:43:4175,34
6MC3821Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:5469,09
7MC4052Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:45:5264,11
8MC5932Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:58:363,00
9MC6433Cimprich MarcelŠenov6601:02:063,00

Muži D 60-69 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD354Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:27123,69
2MD5018Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:5397,59
3MD5766Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:3278,72

Muži E 70 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5459Metelka JosefSpartak Police4400:52:13112,49
2ME5643Vodička JanMK Radslavice4500:54:27104,47
3ME6216Groh StanislavAC Vrchlabí4601:00:2583,04
4ME639Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:01:2779,33
5ME6614Tučný JanMK Pardubice4701:05:3064,79

Ženy A 20-34 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3664Nováková BarboraSokol Kunvald8300:43:32100,00

Ženy B 35-44 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2641Delingerová MarieAK Kroměříž7600:41:16121,49
2ZB4648Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:0691,93
3ZB4945Šedová JanaSruby7300:49:2086,59
4ZB5229Honsová HanaActivity Lanškroun7900:50:1482,70
5ZB5317Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:50:2781,76
6ZB5834Cimprichová JanaŠenov7400:55:4758,69

Ženy C 45-54 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2970Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:42:00109,70
2ZC4347Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:46:1790,30

Ženy D 55 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6038Drymlová Alena-6200:59:32100,00

Trať 7,9 km, 375 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB140Horák OndřejAK Kroměříž7500:33:16104,22
1MA215Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:33:49108,55
2MB335Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:55100,39
3MB450Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:34:4695,39
2MA537Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:35:5197,04
4MB663Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:1486,76
3MA767Jor MartinRunsport team8700:36:1994,40
1MJ86Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:36:22103,87
1MC98Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:24112,80
4MA1036Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:36:2893,55
2MJ1125Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:36:34102,79
5MB1212Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:3684,60
6MB137Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:36:5083,23
7MB1468Kašpařík TomášSK Přerov7500:37:0781,56
5MA1565Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:37:1089,59
6MA1642Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:37:3087,70
3MJ1726Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:38:1993,35
7MA183Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:0578,74
8MB1944Záruba JanSix Monkeys7700:39:3766,85
2MC202Vacarda VladimírEleven Run Team5900:39:3896,17
4MJ2119Moravec JakubJM Team Letohrad9900:40:1982,56
3MC225Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:40:3891,03
5MJ2355Gregora JakubActivity Lanškroun9800:40:4180,58
8MA2469Kapalčík ŠimonMistrovice9500:40:5768,17
9MB2528Michl PetrWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou7000:41:1357,43
1ZB2641Delingerová MarieAK Kroměříž7600:41:16121,49
9MA2753Minář MartinActivity Lanškroun8400:41:5063,17
6MJ2856Gregora FilipActivity Lanškroun0200:41:5773,75
1ZC2970Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:42:00109,70
1ZJ3022Holíková ZuzanaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9900:42:35116,80
10MB3151Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:42:3649,29
11MB3213Doležal MartinSPS Sázava7000:42:5547,43
10MA3349Křenek TomášLanškroun8000:43:0156,47
4MC3462Hruban JanČeská Třebová6600:43:2376,89
1MD354Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:27123,69
1ZA3664Nováková BarboraSokol Kunvald8300:43:32100,00
5MC3758Hanuš PetrCHT Pardubice6400:43:4175,34
6MC3821Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:5469,09
12MB3954Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:45:1933,30
7MC4052Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:45:5264,11
7MJ4131Vencl JiříActivity Lanškroun9800:45:5952,00
13MB4260Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:46:0928,40
2ZC4347Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:46:1790,30
11MA4439Košnar FilipTrailrun.cz9100:46:1837,93
8MJ4520Moravec JanJM Team Letohrad0200:46:4048,31
2ZB4648Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:0691,93
2ZJ4746Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:48:1492,50
3ZJ4824Smažíková PetraWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9900:48:3990,70
3ZB4945Šedová JanaSruby7300:49:2086,59
2MD5018Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:5397,59
14MB5161Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:035,44
4ZB5229Honsová HanaActivity Lanškroun7900:50:1482,70
5ZB5317Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:50:2781,76
1ME5459Metelka JosefSpartak Police4400:52:13112,49
4ZJ5530Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:54:1866,40
2ME5643Vodička JanMK Radslavice4500:54:27104,47
3MD5766Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:3278,72
6ZB5834Cimprichová JanaŠenov7400:55:4758,69
8MC5932Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:58:363,00
1ZD6038Drymlová Alena-6200:59:32100,00
12MA6171Hrevuš AlexandrSPORT Břehy u Přelouče7900:59:593,00
3ME6216Groh StanislavAC Vrchlabí4601:00:2583,04
4ME639Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:01:2779,33
9MC6433Cimprich MarcelŠenov6601:02:063,00
5ZJ6527Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0301:02:2831,26
5ME6614Tučný JanMK Pardubice4701:05:3064,79

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB140Horák OndřejAK Kroměříž7500:33:16102,38
2MA215Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:33:4999,11
3MB335Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:5598,51
4MB450Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:34:4693,47
5MA537Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:35:5187,03
6MB663Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:1484,75
7MA767Jor MartinRunsport team8700:36:1984,26
8MJ86Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:36:2283,96
9MC98Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:2483,76
10MA1036Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:36:2883,37
11MJ1125Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:36:3482,77
12MB1212Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:3682,57
13MB137Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:36:5081,19
14MB1468Kašpařík TomášSK Přerov7500:37:0779,50
15MA1565Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:37:1079,21
16MA1642Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:37:3077,23
17MJ1726Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:38:1972,38
18MA183Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:0567,82
19MB1944Záruba JanSix Monkeys7700:39:3764,65
20MC202Vacarda VladimírEleven Run Team5900:39:3864,55
21MJ2119Moravec JakubJM Team Letohrad9900:40:1960,50
22MC225Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:40:3858,61
23MJ2355Gregora JakubActivity Lanškroun9800:40:4158,32
24MA2469Kapalčík ŠimonMistrovice9500:40:5756,73
25MB2528Michl PetrWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou7000:41:1355,15
26MA2753Minář MartinActivity Lanškroun8400:41:5051,49
27MJ2856Gregora FilipActivity Lanškroun0200:41:5750,79
28MB3151Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:42:3646,93
29MB3213Doležal MartinSPS Sázava7000:42:5545,05
30MA3349Křenek TomášLanškroun8000:43:0144,46
31MC3462Hruban JanČeská Třebová6600:43:2342,28
32MD354Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:2741,88
33MC3758Hanuš PetrCHT Pardubice6400:43:4140,50
34MC3821Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:5433,27
35MB3954Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:45:1930,79
36MC4052Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:45:5227,52
37MJ4131Vencl JiříActivity Lanškroun9800:45:5926,83
38MB4260Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:46:0925,84
39MA4439Košnar FilipTrailrun.cz9100:46:1825,00
40MJ4520Moravec JanJM Team Letohrad0200:46:4022,77
41MD5018Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:533,66
42MB5161Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:033,00
43ME5459Metelka JosefSpartak Police4400:52:133,00
44ME5643Vodička JanMK Radslavice4500:54:273,00
45MD5766Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:323,00
46MC5932Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:58:363,00
47MA6171Hrevuš AlexandrSPORT Břehy u Přelouče7900:59:593,00
48ME6216Groh StanislavAC Vrchlabí4601:00:253,00
49ME639Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:01:273,00
50MC6433Cimprich MarcelŠenov6601:02:063,00
51ME6614Tučný JanMK Pardubice4701:05:303,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2641Delingerová MarieAK Kroměříž7600:41:16103,26
2ZC2970Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:42:0099,76
3ZJ3022Holíková ZuzanaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9900:42:3596,98
4ZA3664Nováková BarboraSokol Kunvald8300:43:3292,45
5ZC4347Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:46:1779,34
6ZB4648Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:0670,68
7ZJ4746Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:48:1470,04
8ZJ4824Smažíková PetraWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9900:48:3968,06
9ZB4945Šedová JanaSruby7300:49:2064,80
10ZB5229Honsová HanaActivity Lanškroun7900:50:1460,51
11ZB5317Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:50:2759,48
12ZJ5530Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:54:1841,12
13ZB5834Cimprichová JanaŠenov7400:55:4734,05
14ZD6038Drymlová Alena-6200:59:3216,17
15ZJ6527Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0301:02:283,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Potřeboval jsem béčko tohoto typu v hezkém terénu. Pořadatelům nemám co vytknout a děkuji za vřelé přijetí.
trejbalk

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód