hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Kopa kros

9.9.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kopa kros
  • datum konání: 9.9.2017
  • zobrazeno již 550x
  • místo konání: Lanškroun, náměstí J. M. Marků
  • GPS: 49.9120097N, 16.6115542E
  • pořadatel: KČT Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

nám. J. M. Marků, Lanškroun
11:00 hodin

Přihlášky

Předem přihlášení obdrží účastnický list. Předem se přihlašujte na níže uvedený e-mail, v přihláškách uvádějte: Příjmení, jméno, rok narození, oddíl a kategorii. Informace na tel. čísle 775 993 097 (Radim Vetchý).

nebo v místě závodu od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

14.500 m - převážná část trati povede zvlněným terénem po loukách, polních a lesních cestách, po startu se běží po asfaltu s částečným omezením provozu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Eva Vetchá
tel. 776 175 993

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

e.vetcha@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Moravec MartinVšichni8400:55:44104,02
2MA241Hradecký JaromírSkuteč8500:56:13102,32
3MA725Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:58:4193,65
3MA786Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:58:4193,65
5MA911Fliedr JiříF-Bike Club Sádek8001:02:5978,53
6MA1158Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:03:5475,31
7MA1220Hladík Dominik-9401:04:1274,25
8MA1552Mizerák RadekRunSport Team8801:05:4069,10
9MA2397Pešiva JanFTL Vysoké Mýto8901:11:1649,40
10MA2819Vencl JiříActivity Lanškroun9801:15:48100,00
11MA3346Dycka JanPodrážek8001:24:123,93

Muži B 40-49 let (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB314Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:56:47111,70
2MB47Fliedr TomášF-Bike Club Sádek7600:57:38108,88
3MB161Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:06:3179,42
4MB4128Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:38:023,00

Muži C 50-59 let (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC54Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:58:07108,13
2MC623Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:58:16107,63
3MC1433Scheuer JanActivity Lanškroun6601:05:2184,24
4MC1734Hanuš PetrCHT Pardubice6401:08:1074,94
5MC1837Hruban JanČeská Třebová6601:08:5372,58
6MC2235Krátký LubošLanškroun6201:10:4266,58
7MC2559Chládek JosefOB Žamberk5901:13:1758,05
8MC3718Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:31:063,00
9MC4429Štaigl Jindřich6601:39:443,00

Muži D 60-69 let (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1327Bláha MilanAF Křovice5701:04:28110,35
2MD1926Ráb PavelČeská Třebová5201:09:1496,32
3MD2160Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:10:1593,33
4MD2640Červ MiloslavAtletika Polička5001:14:4280,24
5MD305Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:19:2466,41
6MD4844Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:51:433,00

Muži E 70 let a starší (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME409Bielčik JindřichElma Tým4001:36:01105,96
2ME4643Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:41:5594,04

Ženy A 34 let a mladší (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2724Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:14:43111,93
2ZA312Farkašová Markéta-8301:20:0398,50
3ZA3216Jindrová EvaStazepo9201:23:3689,57
4ZA3438Kopecká ŠárkaHorní Třešňovec8501:27:1380,46
5ZA3831Krátká HanaLanškroun9501:33:0465,74
6ZA4198Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:38:02100,00
7ZA458Grunwaldová Veronika-9701:41:2744,64

Ženy B 35-44 let (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1013Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:03:18121,79
2ZB2439Šedová JanaSruby7301:12:4495,23
3ZB2915Semerádová Naďa-7701:17:0582,98
4ZB3587Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:28:2051,31
5ZB3645Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:30:0846,24

Ženy C 45-54 let (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:09:59135,04
2ZC4321Štaiglová KateřinaŠneci v Běhu6801:39:4364,96

Ženy D 55 let a starší (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3961Chvátalová NatašaUž NE!6101:34:36111,83
2ZD4788Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:46:3088,17

Trať 14,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Moravec MartinVšichni8400:55:44104,02
2MA241Hradecký JaromírSkuteč8500:56:13102,32
1MB314Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:56:47111,70
2MB47Fliedr TomášF-Bike Club Sádek7600:57:38108,88
1MC54Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:58:07108,13
2MC623Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:58:16107,63
3MA725Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:58:4193,65
3MA786Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:58:4193,65
5MA911Fliedr JiříF-Bike Club Sádek8001:02:5978,53
1ZB1013Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:03:18121,79
6MA1158Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:03:5475,31
7MA1220Hladík Dominik-9401:04:1274,25
1MD1327Bláha MilanAF Křovice5701:04:28110,35
3MC1433Scheuer JanActivity Lanškroun6601:05:2184,24
8MA1552Mizerák RadekRunSport Team8801:05:4069,10
3MB161Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:06:3179,42
4MC1734Hanuš PetrCHT Pardubice6401:08:1074,94
5MC1837Hruban JanČeská Třebová6601:08:5372,58
2MD1926Ráb PavelČeská Třebová5201:09:1496,32
1ZC2030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:09:59135,04
3MD2160Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:10:1593,33
6MC2235Krátký LubošLanškroun6201:10:4266,58
9MA2397Pešiva JanFTL Vysoké Mýto8901:11:1649,40
2ZB2439Šedová JanaSruby7301:12:4495,23
7MC2559Chládek JosefOB Žamberk5901:13:1758,05
4MD2640Červ MiloslavAtletika Polička5001:14:4280,24
1ZA2724Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:14:43111,93
10MA2819Vencl JiříActivity Lanškroun9801:15:48100,00
3ZB2915Semerádová Naďa-7701:17:0582,98
5MD305Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:19:2466,41
2ZA312Farkašová Markéta-8301:20:0398,50
3ZA3216Jindrová EvaStazepo9201:23:3689,57
11MA3346Dycka JanPodrážek8001:24:123,93
4ZA3438Kopecká ŠárkaHorní Třešňovec8501:27:1380,46
4ZB3587Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:28:2051,31
5ZB3645Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:30:0846,24
8MC3718Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:31:063,00
5ZA3831Krátká HanaLanškroun9501:33:0465,74
1ZD3961Chvátalová NatašaUž NE!6101:34:36111,83
1ME409Bielčik JindřichElma Tým4001:36:01105,96
4MB4128Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:38:023,00
6ZA4198Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:38:02100,00
2ZC4321Štaiglová KateřinaŠneci v Běhu6801:39:4364,96
9MC4429Štaigl Jindřich6601:39:443,00
7ZA458Grunwaldová Veronika-9701:41:2744,64
2ME4643Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:41:5594,04
2ZD4788Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:46:3088,17
6MD4844Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:51:433,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Moravec MartinVšichni8400:55:44101,82
2MA241Hradecký JaromírSkuteč8500:56:13100,10
3MB314Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:56:4798,08
4MB47Fliedr TomášF-Bike Club Sádek7600:57:3895,06
5MC54Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:58:0793,34
6MC623Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:58:1692,81
7MA725Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:58:4191,33
7MA786Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:58:4191,33
9MA911Fliedr JiříF-Bike Club Sádek8001:02:5976,04
10MA1158Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:03:5472,78
11MA1220Hladík Dominik-9401:04:1271,71
12MD1327Bláha MilanAF Křovice5701:04:2870,76
13MC1433Scheuer JanActivity Lanškroun6601:05:2167,62
14MA1552Mizerák RadekRunSport Team8801:05:4066,50
15MB161Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:06:3163,47
16MC1734Hanuš PetrCHT Pardubice6401:08:1057,61
17MC1837Hruban JanČeská Třebová6601:08:5355,06
18MD1926Ráb PavelČeská Třebová5201:09:1453,81
19MD2160Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:10:1550,20
20MC2235Krátký LubošLanškroun6201:10:4248,60
21MA2397Pešiva JanFTL Vysoké Mýto8901:11:1646,58
22MC2559Chládek JosefOB Žamberk5901:13:1739,41
23MD2640Červ MiloslavAtletika Polička5001:14:4234,37
24MA2819Vencl JiříActivity Lanškroun9801:15:4830,46
25MD305Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:19:2417,66
26MA3346Dycka JanPodrážek8001:24:123,00
27MC3718Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:31:063,00
28ME409Bielčik JindřichElma Tým4001:36:013,00
29MB4128Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:38:023,00
30MC4429Štaigl Jindřich6601:39:443,00
31ME4643Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:41:553,00
32MD4844Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:51:433,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1013Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:03:18115,65
2ZC2030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:09:5996,18
3ZB2439Šedová JanaSruby7301:12:4488,17
4ZA2724Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:14:4382,40
5ZB2915Semerádová Naďa-7701:17:0575,50
6ZA312Farkašová Markéta-8301:20:0366,86
7ZA3216Jindrová EvaStazepo9201:23:3656,52
8ZA3438Kopecká ŠárkaHorní Třešňovec8501:27:1345,99
9ZB3587Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:28:2042,74
10ZB3645Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:30:0837,50
11ZA3831Krátká HanaLanškroun9501:33:0428,95
12ZD3961Chvátalová NatašaUž NE!6101:34:3624,49
13ZA4198Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:38:0214,49
14ZC4321Štaiglová KateřinaŠneci v Běhu6801:39:439,59
15ZA458Grunwaldová Veronika-9701:41:274,54
16ZD4788Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:46:303,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód