hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Horský čtvrtmaraton

10.9.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Horský čtvrtmaraton
  • datum konání: 10.9.2017
  • zobrazeno již 636x
  • pořadatel: Atletika Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště, ulice Hradisková (směr Orličky)
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 10:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10,1 km
Převýšení: 545 m
Povrch: převážně lesní a polní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ44Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:43:44115,51
2MJ1123Křeček JiříEleven Run Team9800:46:52102,30
3MJ2219Doleček VojtěchMistrovice9900:51:3882,19
4MJ232Mrázek ZdeněkTeam Mrázek0000:52:3578,18

Juniorky 19 let a mladší (trať 10,1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 10,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Hübl RadekRun Sport Team8800:41:16105,09
2MA254Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:42103,04
3MA524Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:44:0491,87
4MA737Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:2285,73
5MA935Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:2081,16
6MA1027Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:46:4878,96
7MA1431Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:5169,27
8MA1546Fliedr JiříF - Bike klub Sádek8000:50:0163,76
9MA1750Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:50:2961,56
10MA2063Šilpert PavelCyklo RD8300:51:0059,12
11MA3712Černohous PavelJablonská běžecká liga7901:00:2015,04
12MA4242Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:03:353,00
13MA4526Šustek FrantišekČeská Třebová8301:04:463,00

Muži B 40-49 let (trať 10,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB343Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:01107,29
2MB620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:0098,41
3MB834Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:45:5594,30
4MB1618Záruba JanSix Monkeys7700:50:1574,89
5MB1861Malátek AntonínPardubice7700:50:5272,13
6MB2441Roleček MilanPěčín7600:53:3659,88
7MB2540Fogl MarekJablonné - Standa tým7200:53:4958,91
8MB2745Němec JanStrašice7100:54:2356,37
9MB2862Doležal MartinSPS Sázava7000:55:1052,86
10MB3128Hampl AloisOstrov7000:55:4750,10
11MB3344Simon PetrPolička7200:58:0040,17
12MB4159Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:1416,72

Muži C 50-59 let (trať 10,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1222Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:10107,18
2MC1311Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:23102,20
3MC2132Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:51:1390,62
4MC296Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:3372,90
5MC3251Hruban JanČeská Třebová6600:56:0370,86
6MC3639Fáber ViliamJablonská běžecká liga6200:59:4255,94
7MC4758Valach PetrLPU Pardubice6501:07:1924,80

Muži D 60-69 let (trať 10,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD199Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:59114,66
2MD305Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:4297,52
3MD3556Kobliha MilanLRS Vyškov / Prostějov5700:58:2287,82
4MD4025Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:03:1170,31
5MD5060Štěpánek QuidoJablonská běžecká liga5701:10:3743,29

Muži E 70 let a starší (trať 10,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4433Leszkow PetrMK Hlinsko4401:04:31110,94
2ME4813Vodička JanMK Radslavice4501:08:3998,83
3ME513Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:11:3590,23
4ME5429Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:21:5859,80

Ženy A 20-34 let (trať 10,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3414Běloušková KristinaTeam SingleBe Bikes8900:58:10100,00

Ženy B 35-44 let (trať 10,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3953Šedová JanaSruby7301:02:11122,23
2ZB5210Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7501:17:4477,77

Ženy C 45-54 let (trať 10,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2648Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:53:50119,67
2ZC3849Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:01:3893,54
3ZC4347Cinková JitkaAC Pardubice6801:03:3986,79
4ZC4921Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:08:5069,42

Ženy D 55 let a starší (trať 10,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4655Dvořáková EvaProstějov5501:05:02127,71
2ZD537Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:3491,86
3ZD5552Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:22:5380,43

Trať 10,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Hübl RadekRun Sport Team8800:41:16105,09
2MA254Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:42103,04
1MB343Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:01107,29
1MJ44Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:43:44115,51
3MA524Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:44:0491,87
2MB620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:0098,41
4MA737Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:2285,73
3MB834Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:45:5594,30
5MA935Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:2081,16
6MA1027Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:46:4878,96
2MJ1123Křeček JiříEleven Run Team9800:46:52102,30
1MC1222Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:10107,18
2MC1311Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:23102,20
7MA1431Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:5169,27
8MA1546Fliedr JiříF - Bike klub Sádek8000:50:0163,76
4MB1618Záruba JanSix Monkeys7700:50:1574,89
9MA1750Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:50:2961,56
5MB1861Malátek AntonínPardubice7700:50:5272,13
1MD199Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:59114,66
10MA2063Šilpert PavelCyklo RD8300:51:0059,12
3MC2132Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:51:1390,62
3MJ2219Doleček VojtěchMistrovice9900:51:3882,19
4MJ232Mrázek ZdeněkTeam Mrázek0000:52:3578,18
6MB2441Roleček MilanPěčín7600:53:3659,88
7MB2540Fogl MarekJablonné - Standa tým7200:53:4958,91
1ZC2648Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:53:50119,67
8MB2745Němec JanStrašice7100:54:2356,37
9MB2862Doležal MartinSPS Sázava7000:55:1052,86
4MC296Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:3372,90
2MD305Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:4297,52
10MB3128Hampl AloisOstrov7000:55:4750,10
5MC3251Hruban JanČeská Třebová6600:56:0370,86
11MB3344Simon PetrPolička7200:58:0040,17
1ZA3414Běloušková KristinaTeam SingleBe Bikes8900:58:10100,00
3MD3556Kobliha MilanLRS Vyškov / Prostějov5700:58:2287,82
6MC3639Fáber ViliamJablonská běžecká liga6200:59:4255,94
11MA3712Černohous PavelJablonská běžecká liga7901:00:2015,04
2ZC3849Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:01:3893,54
1ZB3953Šedová JanaSruby7301:02:11122,23
4MD4025Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:03:1170,31
12MB4159Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:1416,72
12MA4242Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:03:353,00
3ZC4347Cinková JitkaAC Pardubice6801:03:3986,79
1ME4433Leszkow PetrMK Hlinsko4401:04:31110,94
13MA4526Šustek FrantišekČeská Třebová8301:04:463,00
1ZD4655Dvořáková EvaProstějov5501:05:02127,71
7MC4758Valach PetrLPU Pardubice6501:07:1924,80
2ME4813Vodička JanMK Radslavice4501:08:3998,83
4ZC4921Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:08:5069,42
5MD5060Štěpánek QuidoJablonská běžecká liga5701:10:3743,29
3ME513Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:11:3590,23
2ZB5210Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7501:17:4477,77
2ZD537Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:3491,86
4ME5429Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:21:5859,80
3ZD5552Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:22:5380,43

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Hübl RadekRun Sport Team8800:41:16103,47
2MA254Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:42101,40
3MB343Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:0195,13
4MJ44Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:43:4491,72
5MA524Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:44:0490,13
6MB620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:0085,69
7MA737Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:2283,94
8MB834Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:45:5581,32
9MA935Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:2079,34
10MA1027Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:46:4877,11
11MJ1123Křeček JiříEleven Run Team9800:46:5276,80
12MC1222Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:1075,37
13MC1311Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:2369,57
14MA1431Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:5167,35
15MA1546Fliedr JiříF - Bike klub Sádek8000:50:0161,79
16MB1618Záruba JanSix Monkeys7700:50:1560,68
17MA1750Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:50:2959,57
18MB1861Malátek AntonínPardubice7700:50:5257,75
19MD199Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:5957,19
20MA2063Šilpert PavelCyklo RD8300:51:0057,11
21MC2132Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:51:1356,08
22MJ2219Doleček VojtěchMistrovice9900:51:3854,09
23MJ232Mrázek ZdeněkTeam Mrázek0000:52:3549,57
24MB2441Roleček MilanPěčín7600:53:3644,73
25MB2540Fogl MarekJablonné - Standa tým7200:53:4943,70
26MB2745Němec JanStrašice7100:54:2341,00
27MB2862Doležal MartinSPS Sázava7000:55:1037,27
28MC296Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:3335,44
29MD305Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:4234,73
30MB3128Hampl AloisOstrov7000:55:4734,33
31MC3251Hruban JanČeská Třebová6600:56:0333,06
32MB3344Simon PetrPolička7200:58:0023,77
33MD3556Kobliha MilanLRS Vyškov / Prostějov5700:58:2222,03
34MC3639Fáber ViliamJablonská běžecká liga6200:59:4215,68
35MA3712Černohous PavelJablonská běžecká liga7901:00:2012,66
36MD4025Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:03:113,00
37MB4159Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:143,00
38MA4242Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:03:353,00
39ME4433Leszkow PetrMK Hlinsko4401:04:313,00
40MA4526Šustek FrantišekČeská Třebová8301:04:463,00
41MC4758Valach PetrLPU Pardubice6501:07:193,00
42ME4813Vodička JanMK Radslavice4501:08:393,00
43MD5060Štěpánek QuidoJablonská běžecká liga5701:10:373,00
44ME513Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:11:353,00
45ME5429Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:21:583,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2648Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:53:50113,98
2ZA3414Běloušková KristinaTeam SingleBe Bikes8900:58:1099,00
3ZC3849Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:01:3887,02
4ZB3953Šedová JanaSruby7301:02:1185,12
5ZC4347Cinková JitkaAC Pardubice6801:03:3980,05
6ZD4655Dvořáková EvaProstějov5501:05:0275,27
7ZC4921Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:08:5062,14
8ZB5210Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7501:17:4431,39
9ZD537Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:3428,51
10ZD5552Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:22:5313,59

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód