hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Králický Lískovec

16.9.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 16.9.2017
  • zobrazeno již 659x
  • místo konání: Králíky
  • GPS: 50.0747119N, 16.7755653E
  • pořadatel: TJ Jiskra Králíky

Sociální sítě

Místo konání

vrch Lískovec, Králíky
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

předžáci/předžákyně (2010 a mladší) zdarma
žactvo + dorost = Kč 30
juniorské kategorie + dospělí = Kč 70

Popis tratě

Délka: 8 km a méne
Povrch: terén

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Beřich Novotný
tel. 737 754 286

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2249Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:39-
2C2326Černý FrantišekTJ Jiskra Králíky1000:00:40-
3C2433Kouba RadimRybník1100:00:43-
4C2536Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:00:44-
5C2653Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:44-
6C291Mucha Zdenek-1100:00:51-
7C21025Černý TadeášTJ Jiskra Králíky1200:00:56-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2156Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:39-
2D2720Faltusová ŠtěpánkaT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí1000:00:46-
3D2811Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:47-
4D21140Grežová Karolína-1300:00:57-
5D21231Kučerová Eliška-1200:01:01-

Nejmladší žáci I (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1110Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:22103,84
2M1255Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:2698,44
3M136Zajíček VojtěchAtletika Lanškroun0800:02:2797,73
4M1616Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:02:3881,90
5M185Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:3980,21
6M1918Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:4768,73
7M11019Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:5360,90
8M11121Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:5853,55

Nejmladší žákyně I (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1434Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:30106,70
2Z1517Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:02:3797,53
3Z1742Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:3995,77
4Z11222Zvercová AdélaSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:0265,72
5Z11339Grežová Nela-0900:03:0462,68
6Z11432Hegerová Jessica-0900:03:3424,29

Nejmladší žáci II (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M252Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:05:14120,40
2M2935Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:05:44103,44
3M2134Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun0700:06:3176,15

Nejmladší žákyně II (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2341Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:05:01103,68
2Z2445Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:05:03102,28
3Z2628Matějková Viktoria ElaLubník0700:05:1694,04
4Z2727Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:05:2190,55
5Z21114Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:06:0263,91
6Z21237Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:06:0562,16
7Z21523Šaríková SáraTJ Jiskra Králíky0600:07:269,43

Mladší žáci (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3251Bukáček MarekAtletika Polička0400:13:24109,24
2M3343Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:14:01100,40
3M3554Topinka JonášActivity Lanškroun0500:14:4390,36
4M3646Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:15:2081,58

Mladší žákyně (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3144Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:35118,16
2Z3248Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:57103,03
3Z3812Suchodolová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:05:3478,81
4Z3103Šrolerová JanaSokol Klášterec nad Orlicí0500:05:4869,58
5Z31413Zvercová ZdislavaSokol Klášterec nad Orlicí0500:06:5028,60
6Z31630Hegerová Natálie-0500:08:013,00
7Z3179Linhartová NikolaTJ Jiskra Králíky0500:08:043,00

Starší žáci (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4152Kapoun JanAtletika Polička0300:13:15141,47
2M41124Mrklovský MatějTJ Jiskra Králíky0300:20:1058,53

Starší žákyně (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4450Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí0300:14:25112,14
2Z4729Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:15:2798,74
3Z4815Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:16:1189,12
4Z4938Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:16:3484,10
5Z41047Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:17:1674,92
6Z4128Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:21:3818,12

Dorostenci (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5515Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:21:36100,00

Dorostenky (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5716Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:21:58132,97
2Z51824Derková MartinaActivity Lanškroun0100:28:1784,95
3Z51914Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:28:3982,08

Junioři 18-19 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ211Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka9900:28:51120,69
2MJ157Vencl JiříActivity Lanškroun9800:35:3079,31

Juniorky 18-19 let (trať 5 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Kalousek JiříČervená Voda9500:28:37103,32
2MA322Hradecký JaromírSkuteč8500:29:1199,47
3MA512Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:29:3097,20
4MA821Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:3489,95
5MA920Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:30:4388,84
6MA1218Živný Marek3D Fitness race team9100:34:1464,72
7MA1819Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:37:0045,68
8MA199Šustek FrantišekČeská Třebová8300:39:3727,69

Muži B 40-49 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB44Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:29:28113,85
2MB1014Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:32:0497,39
3MB1117Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:33:2688,76
4MB1313Roleček MilanPěčín7600:34:2282,89
5MB143Hampl AloisOstrov7000:34:5879,07
6MB172Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:4268,15
7MB201Vacek JiříDlouhá Třebová7700:41:3637,18
-MB-15Malátek AntonínPardubice77DNF-

Muži C 50-59 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC616Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:33115,28
2MC78Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:30109,34
3MC165Horáček TomášSokol Hradec Králové6700:35:5675,38

Muži D 60-69 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD119Bláha MilanAF Křovice5700:20:42106,40
2MD425Tempír FrantišekSokol Štíty4900:21:3298,60
3MD612Ráb PavelČeská Třebová5200:21:5595,00
4MD1032Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:0484,23
5MD137Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:3669,88
6MD1610Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:1245,59
-MD-11Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou51DNF-

Muži E 70 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME320Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:27150,83
2ME2226Bielčik JindřichElma Tým4000:31:0384,11
3ME2528Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:33:4765,06

Ženy A 20-34 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA821Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:03116,49
2ZA158Vaculinová EvaDYNAFIT SKIALP Dolní Morava9200:26:0183,51

Ženy B 35-44 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1117Šedová JanaSruby7300:23:32130,14
2ZB2029Koubová MarcelaRybník8000:29:0490,26
3ZB215Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:3279,60

Ženy C 45-54 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC234Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:18112,40
2ZC933Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:27102,27
3ZC1223Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:2285,32
4ZC146Schmiedová Šárka-7000:25:5471,78
5ZC173Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:0253,00

Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2318Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:23105,91
2ZD244Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:1894,09

Trať 0,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2156Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:39-
1C2249Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:39-
2C2326Černý FrantišekTJ Jiskra Králíky1000:00:40-
3C2433Kouba RadimRybník1100:00:43-
4C2536Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:00:44-
5C2653Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:44-
2D2720Faltusová ŠtěpánkaT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí1000:00:46-
3D2811Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:47-
6C291Mucha Zdenek-1100:00:51-
7C21025Černý TadeášTJ Jiskra Králíky1200:00:56-
4D21140Grežová Karolína-1300:00:57-
5D21231Kučerová Eliška-1200:01:01-

Trať 0,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1110Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:22103,84
2M1255Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:2698,44
3M136Zajíček VojtěchAtletika Lanškroun0800:02:2797,73
1Z1434Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:30106,70
2Z1517Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:02:3797,53
4M1616Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:02:3881,90
3Z1742Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:3995,77
5M185Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:3980,21
6M1918Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:4768,73
7M11019Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:5360,90
8M11121Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:5853,55
4Z11222Zvercová AdélaSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:0265,72
5Z11339Grežová Nela-0900:03:0462,68
6Z11432Hegerová Jessica-0900:03:3424,29

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4152Kapoun JanAtletika Polička0300:13:15141,47
1M3251Bukáček MarekAtletika Polička0400:13:24109,24
2M3343Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:14:01100,40
1Z4450Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí0300:14:25112,14
3M3554Topinka JonášActivity Lanškroun0500:14:4390,36
4M3646Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:15:2081,58
2Z4729Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:15:2798,74
3Z4815Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:16:1189,12
4Z4938Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:16:3484,10
5Z41047Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:17:1674,92
2M41124Mrklovský MatějTJ Jiskra Králíky0300:20:1058,53
6Z4128Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:21:3818,12

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD119Bláha MilanAF Křovice5700:20:42106,40
1ZC234Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:18112,40
1ME320Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:27150,83
2MD425Tempír FrantišekSokol Štíty4900:21:3298,60
1M5515Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:21:36100,00
3MD612Ráb PavelČeská Třebová5200:21:5595,00
1Z5716Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:21:58132,97
1ZA821Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:03116,49
2ZC933Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:27102,27
4MD1032Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:0484,23
1ZB1117Šedová JanaSruby7300:23:32130,14
3ZC1223Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:2285,32
5MD137Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:3669,88
4ZC146Schmiedová Šárka-7000:25:5471,78
2ZA158Vaculinová EvaDYNAFIT SKIALP Dolní Morava9200:26:0183,51
6MD1610Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:1245,59
5ZC173Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:0253,00
2Z51824Derková MartinaActivity Lanškroun0100:28:1784,95
3Z51914Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:28:3982,08
2ZB2029Koubová MarcelaRybník8000:29:0490,26
3ZB215Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:3279,60
2ME2226Bielčik JindřichElma Tým4000:31:0384,11
1ZD2318Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:23105,91
2ZD244Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:1894,09
3ME2528Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:33:4765,06

Trať 8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Kalousek JiříČervená Voda9500:28:37103,32
1MJ211Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka9900:28:51120,69
2MA322Hradecký JaromírSkuteč8500:29:1199,47
1MB44Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:29:28113,85
3MA512Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:29:3097,20
1MC616Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:33115,28
2MC78Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:30109,34
4MA821Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:3489,95
5MA920Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:30:4388,84
2MB1014Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:32:0497,39
3MB1117Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:33:2688,76
6MA1218Živný Marek3D Fitness race team9100:34:1464,72
4MB1313Roleček MilanPěčín7600:34:2282,89
5MB143Hampl AloisOstrov7000:34:5879,07
2MJ157Vencl JiříActivity Lanškroun9800:35:3079,31
3MC165Horáček TomášSokol Hradec Králové6700:35:5675,38
6MB172Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:4268,15
7MA1819Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:37:0045,68
8MA199Šustek FrantišekČeská Třebová8300:39:3727,69
7MB201Vacek JiříDlouhá Třebová7700:41:3637,18

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Kalousek JiříČervená Voda9500:28:37101,81
2MJ211Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka9900:28:51100,25
3MA322Hradecký JaromírSkuteč8500:29:1197,94
4MB44Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:29:2895,91
5MA512Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:29:3095,65
6MC616Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:3395,36
7MC78Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:3088,77
8MA821Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:3488,34
9MA920Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:30:4387,22
10MB1014Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:32:0477,86
11MB1117Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:33:2668,40
12MA1218Živný Marek3D Fitness race team9100:34:1462,91
13MB1313Roleček MilanPěčín7600:34:2261,96
14MB143Hampl AloisOstrov7000:34:5857,78
15MJ157Vencl JiříActivity Lanškroun9800:35:3054,16
16MC165Horáček TomášSokol Hradec Králové6700:35:5651,15
17MB172Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:4245,81
18MA1819Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:37:0043,73
19MA199Šustek FrantišekČeská Třebová8300:39:3725,60
20MB201Vacek JiříDlouhá Třebová7700:41:3611,86

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC234Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:18104,40
2Z5716Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:21:5898,22
3ZA821Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:0397,39
4ZC933Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:2793,83
5ZB1117Šedová JanaSruby7300:23:3283,79
6ZC1223Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:2276,16
7ZC146Schmiedová Šárka-7000:25:5462,04
8ZA158Vaculinová EvaDYNAFIT SKIALP Dolní Morava9200:26:0160,98
9ZC173Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:0242,46
10Z51824Derková MartinaActivity Lanškroun0100:28:1740,21
11Z51914Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:28:3936,75
12ZB2029Koubová MarcelaRybník8000:29:0433,02
13ZB215Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:3219,45
14ZD2318Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:2311,61
15ZD244Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:183,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód