hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

4. Zemská míle

30.9.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Zemská míle
  • datum konání: 30.9.2017
  • zobrazeno již 628x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

1 míle a kratší tratě na tartanu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice seriálu

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2219Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:00:30-
2C24258Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:31-
3C25142Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:31-
4C26111Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:33-
5C2748Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:33-
6C21054Pich Matyáš-1000:00:34-
7C21143Morávek Matěj-1100:00:35-
8C215158Dušek Petr-1100:00:37-
9C21813Bláha BartolomějTJ Avia Čakovice1000:00:39-
10C219110Resler Mikuláš-1100:00:40-
11C22273Havlena Matyáš-1000:00:41-
12C22374Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:42-
13C22490Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:43-
14C22665Mareš FrantišekLanškroun1100:00:49-
15C22770Picek VáclavLanškroun1300:00:51-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21130Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:30-
2D2392Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:31-
3D283Němcová NatálieLitomyšl1100:00:34-
4D2910Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:34-
5D21235Hánová KarolínaRC Dětský klub1100:00:36-
6D213107Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:36-
7D2146Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:00:37-
8D21659Skalická NelaLanškroun1100:00:38-
9D21728Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:38-
10D22091Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:40-
11D22153Skalická Anežka-1200:00:40-
12D225126Šítková Nela-1200:00:46-
13D22818Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:00:52-
14D22937Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:52-
15D230138Dušánková Marie-1400:01:00-
16D23144Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:01:07-
17D23287Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:10-
18D23364Pecháčková ViktorieDC Budáci1400:01:30-

Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1750Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:17-
2M195Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:17-
3M11039Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:18-
4M11147Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:18-
5M11633Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:21-
6M11712Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:21-
7M12694Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:28-
8M13062Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:30-
9M13569Thun Daniel-0900:01:45-
10M13626Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:50-

Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1840Morávková LucieJiskra Ústí nad Oricí0800:01:17-
2Z12145Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:23-
3Z122260Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:26-
4Z12377Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:26-
5Z12575Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:28-
6Z13779Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:40-

Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M222Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:10-
2M2324Preclík PavelTJ Sokol Lično0600:01:10-
3M2488Krištof JanAtletika Polička0700:01:12-
4M2137Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:19-
5M215161Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:21-
6M22827Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:29-
7M233144Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:34-

Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21112Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:09-
2Z258Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:16-
3Z2611Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:17-
4Z21272Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:18-
5Z21434Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:20-
6Z21842Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Oricí0700:01:22-
7Z21993Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:22-
8Z22067Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:22-
9Z22496Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:27-
10Z2279Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:28-
11Z229100Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:01:29-
12Z23157Janischová Nikol-0600:01:30-
13Z23252Skalická Eliška-0700:01:33-
14Z23421Bláhová BeataSokol Čakovice0600:01:45-

Mladší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M344Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:33-
2M3599Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:02:34-
3M3731Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:37-
4M3938Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:02:44-
5M313157Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová0400:02:48-
6M31549Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:51-
7M32189Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:06-

Mladší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31184Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:47-
2Z312131Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:02:48-
3Z31646Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:52-
4Z31823Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:02:59-
5Z323140Dušánková MartinaHK Lanškroun0500:03:20-

Starší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4169Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:21-
2M4261Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:23-
3M4325Kapoun JanAtletika Polička0300:02:29-
4M46199Vacek LukášISCAREX Junior team Česká Třebová0200:02:36-
5M4851Skalický Vojtěch-0300:02:37-

Starší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z410159Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:46-
2Z41414Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:49-
3Z41730Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:02:55-
4Z419162Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:03:03-
5Z42015Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:04-
6Z42266Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:10-
7Z42498Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:24-

Dorostenci (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M521019Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:01-

Dorostenky (trať 1,609 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11046Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:52-
2MJ51014Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:06-
3MJ121024Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:43-
4MJ171015Vencl JiříActivity Lanškroun9800:06:01-

Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA61018Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:08-
2MA91038Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:22-
3MA111009Novák MartinRudoltice8300:05:40-
4MA141036Živný Marek3D Fitness race team9100:05:52-
5MA331012Cisler MartinChrudim8000:06:45-
6MA421033Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:08:38-

Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31042Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:05:04-
2MB41020Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:05:05-
3MB101026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:38-
4MB131034Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:47-
5MB201099Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:05-
6MB231008Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:17-
7MB271111Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:06:34-
8MB381010Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:30-

Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC71030Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:15-
2MC81061Krátký LubošTJ Lanškroun6200:05:19-
3MC221053Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:06:15-
4MC261050Hruban JanČeská Třebová6600:06:24-
5MC371028Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:20-

Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD181011Ráb PavelČeská Třebová5200:06:01-
2MD251022Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:20-
3MD291025Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:37-
4MD321097Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:43-

Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME411043Bielčik JindřichElma Tým4000:08:35-
2ME451029Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:55-

Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA341063Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:07:04-

Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB151003Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:05:55-
2ZB192002Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:04-
3ZB211123Mencáková PetraJS Ginabela8100:06:12-
4ZB281055Pirklová KateřinaLetohrad7600:06:35-
5ZB301067Richtrová HanaLanškroun8200:06:42-
6ZB361004Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:10-
7ZB391031Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:07:31-

Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC161066Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:05:57-
2ZC241070Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:18-
3ZC311037Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:06:43-
4ZC351040Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:07:06-
5ZC401013Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:48-

Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD431081Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:41-
2ZD441016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:08-

Trať 0,161 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21130Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:30-
1C2219Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:00:30-
2D2392Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:31-
2C24258Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:31-
3C25142Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:31-
4C26111Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:33-
5C2748Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:33-
3D283Němcová NatálieLitomyšl1100:00:34-
4D2910Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:34-
6C21054Pich Matyáš-1000:00:34-
7C21143Morávek Matěj-1100:00:35-
5D21235Hánová KarolínaRC Dětský klub1100:00:36-
6D213107Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:36-
7D2146Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:00:37-
8C215158Dušek Petr-1100:00:37-
8D21659Skalická NelaLanškroun1100:00:38-
9D21728Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:38-
9C21813Bláha BartolomějTJ Avia Čakovice1000:00:39-
10C219110Resler Mikuláš-1100:00:40-
10D22091Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:40-
11D22153Skalická Anežka-1200:00:40-
11C22273Havlena Matyáš-1000:00:41-
12C22374Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:42-
13C22490Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:43-
12D225126Šítková Nela-1200:00:46-
14C22665Mareš FrantišekLanškroun1100:00:49-
15C22770Picek VáclavLanškroun1300:00:51-
13D22818Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:00:52-
14D22937Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:52-
15D230138Dušánková Marie-1400:01:00-
16D23144Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:01:07-
17D23287Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:10-
18D23364Pecháčková ViktorieDC Budáci1400:01:30-

Trať 0,402 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21112Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:09-
1M222Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:10-
2M2324Preclík PavelTJ Sokol Lično0600:01:10-
3M2488Krištof JanAtletika Polička0700:01:12-
2Z258Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:16-
3Z2611Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:17-
1M1750Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:17-
1Z1840Morávková LucieJiskra Ústí nad Oricí0800:01:17-
2M195Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:17-
3M11039Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:18-
4M11147Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:18-
4Z21272Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:18-
4M2137Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:19-
5Z21434Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:20-
5M215161Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:21-
5M11633Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:21-
6M11712Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:21-
6Z21842Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Oricí0700:01:22-
7Z21993Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:22-
8Z22067Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:22-
2Z12145Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:23-
3Z122260Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:26-
4Z12377Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:26-
9Z22496Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:27-
5Z12575Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:28-
7M12694Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:28-
10Z2279Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:28-
6M22827Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:29-
11Z229100Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:01:29-
8M13062Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:30-
12Z23157Janischová Nikol-0600:01:30-
13Z23252Skalická Eliška-0700:01:33-
7M233144Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:34-
14Z23421Bláhová BeataSokol Čakovice0600:01:45-
9M13569Thun Daniel-0900:01:45-
10M13626Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:50-
6Z13779Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:40-

Trať 1,609 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11046Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:52-
1M521019Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:01-
1MB31042Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:05:04-
2MB41020Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:05:05-
2MJ51014Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:06-
1MA61018Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:08-
1MC71030Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:15-
2MC81061Krátký LubošTJ Lanškroun6200:05:19-
2MA91038Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:22-
3MB101026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:38-
3MA111009Novák MartinRudoltice8300:05:40-
3MJ121024Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:43-
4MB131034Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:47-
4MA141036Živný Marek3D Fitness race team9100:05:52-
1ZB151003Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:05:55-
1ZC161066Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:05:57-
4MJ171015Vencl JiříActivity Lanškroun9800:06:01-
1MD181011Ráb PavelČeská Třebová5200:06:01-
2ZB192002Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:04-
5MB201099Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:05-
3ZB211123Mencáková PetraJS Ginabela8100:06:12-
3MC221053Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:06:15-
6MB231008Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:17-
2ZC241070Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:18-
2MD251022Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:20-
4MC261050Hruban JanČeská Třebová6600:06:24-
7MB271111Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:06:34-
4ZB281055Pirklová KateřinaLetohrad7600:06:35-
3MD291025Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:37-
5ZB301067Richtrová HanaLanškroun8200:06:42-
3ZC311037Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:06:43-
4MD321097Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:43-
5MA331012Cisler MartinChrudim8000:06:45-
1ZA341063Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:07:04-
4ZC351040Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:07:06-
6ZB361004Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:10-
5MC371028Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:20-
8MB381010Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:30-
7ZB391031Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:07:31-
5ZC401013Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:48-
1ME411043Bielčik JindřichElma Tým4000:08:35-
6MA421033Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:08:38-
1ZD431081Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:41-
2ZD441016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:08-
2ME451029Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:55-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 65%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód