hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Pardubická desítka na dráze

11.10.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická desítka na dráze
  • datum konání: 11.10.2017
  • zobrazeno již 645x
  • místo konání: Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
  • GPS: 50.02206N, 15.76439E
  • pořadatel: Hvězda Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
15:30 - 17:30 hodin

Přihlášky

na místě od 14:30 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Povrch: polytan

Ceny pro vítěze

Věcné pro prvních 5 mužů a prvních 5 žen v absolutním pořadí

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:34:17109,16
2MA22Moravec MartinVencl Tým8400:35:00104,16
3MA33Hradecký JaromírSkuteč8500:35:4699,84
4MA44Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:36:2796,01
5MA55Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:36:3796,13
6MA66Pozler TomášAC Pardubice7600:36:5394,70
7MA77Rohlík VáclavAC Pardubice8000:37:0292,71
8MA88Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:37:0892,18
9MA99Doucha JiříHvězda Pardubice7100:37:5189,29
10MA1010Malátek AntonínPardubice7700:38:1287,32
11MA1111Řemínek MatějAC Choceň8600:38:1685,80
12MA1212Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:38:5482,29
13MA1313Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:39:41108,74
14MA1414Bača JanAtletika Chrudim7600:39:4478,80
15MA1515Jirák RomanBřehy u Přelouče7500:40:2075,46
16MA1616Živný Marek3D Fitness Race Team9100:40:2773,63
17MA1717Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4671,81
18MA1818Vojtíšek TomášAC Moravská Slávia Brno7300:41:4467,70
19MA1919Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:1096,78
20MA2020Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:42:3994,47
21MA2121Roleček MilanPěčín7600:42:4661,88
22MA2322Dubský RomanPřibyslav7800:43:2057,48
23MA2523Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:44:0153,61
24MA2624Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:44:03105,99
25MA2725Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2552,70
26MA2826Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:55120,54
27MA3027Vencl JiříActivity Lanškroun9800:46:4794,01
28MA3128Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:48:1467,58
29MA3329Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:49:5759,30
30MA3530Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:06106,30
31MA3631Kubias OndřejPardubice7400:52:228,48
32MA3732Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:52:5093,49
33MA4033Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:4585,96
34MA4134Jelínek MatějČernilov4200:55:2993,70
35MA4235Krátký JosefHvězda Pardubice6501:00:586,13
-MA-36Chocholouš DaliborDubina Pardubice46DNF-
-MA-37Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová76DNF-

Ženy (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2238Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:42:52100,00
2ZB2439Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:35113,18
3ZB2940Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:27100,82
4ZB3241Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:49:5586,01
5ZB3442Kučerová ŠtěpánkaTJ Sokol Hradec Králové8700:50:35100,00
6ZB3843Hellerová HanaHradec Králové6100:53:06124,67
7ZB3944Šternerová HanaHradec Králové6300:54:3166,24
8ZB4345Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:0375,33

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:34:17109,16
2MA22Moravec MartinVencl Tým8400:35:00104,16
3MA33Hradecký JaromírSkuteč8500:35:4699,84
4MA44Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:36:2796,01
5MA55Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:36:3796,13
6MA66Pozler TomášAC Pardubice7600:36:5394,70
7MA77Rohlík VáclavAC Pardubice8000:37:0292,71
8MA88Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:37:0892,18
9MA99Doucha JiříHvězda Pardubice7100:37:5189,29
10MA1010Malátek AntonínPardubice7700:38:1287,32
11MA1111Řemínek MatějAC Choceň8600:38:1685,80
12MA1212Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:38:5482,29
13MA1313Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:39:41108,74
14MA1414Bača JanAtletika Chrudim7600:39:4478,80
15MA1515Jirák RomanBřehy u Přelouče7500:40:2075,46
16MA1616Živný Marek3D Fitness Race Team9100:40:2773,63
17MA1717Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4671,81
18MA1818Vojtíšek TomášAC Moravská Slávia Brno7300:41:4467,70
19MA1919Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:1096,78
20MA2020Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:42:3994,47
21MA2121Roleček MilanPěčín7600:42:4661,88
1ZB2238Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:42:52100,00
22MA2322Dubský RomanPřibyslav7800:43:2057,48
2ZB2439Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:35113,18
23MA2523Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:44:0153,61
24MA2624Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:44:03105,99
25MA2725Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2552,70
26MA2826Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:55120,54
3ZB2940Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:27100,82
27MA3027Vencl JiříActivity Lanškroun9800:46:4794,01
28MA3128Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:48:1467,58
4ZB3241Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:49:5586,01
29MA3329Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:49:5759,30
5ZB3442Kučerová ŠtěpánkaTJ Sokol Hradec Králové8700:50:35100,00
30MA3530Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:06106,30
31MA3631Kubias OndřejPardubice7400:52:228,48
32MA3732Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:52:5093,49
6ZB3843Hellerová HanaHradec Králové6100:53:06124,67
7ZB3944Šternerová HanaHradec Králové6300:54:3166,24
33MA4033Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:4585,96
34MA4134Jelínek MatějČernilov4200:55:2993,70
35MA4235Krátký JosefHvězda Pardubice6501:00:586,13
8ZB4345Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:0375,33

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:34:17104,18
2MA22Moravec MartinVencl Tým8400:35:00100,11
3MA33Hradecký JaromírSkuteč8500:35:4695,70
4MA44Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:36:2791,79
5MA55Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:36:3790,81
6MA66Pozler TomášAC Pardubice7600:36:5389,34
7MA77Rohlík VáclavAC Pardubice8000:37:0288,43
8MA88Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:37:0887,88
9MA99Doucha JiříHvězda Pardubice7100:37:5183,79
10MA1010Malátek AntonínPardubice7700:38:1281,77
11MA1111Řemínek MatějAC Choceň8600:38:1681,37
12MA1212Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:38:5477,79
13MA1313Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:39:4173,30
14MA1414Bača JanAtletika Chrudim7600:39:4473,02
15MA1515Jirák RomanBřehy u Přelouče7500:40:2069,60
16MA1616Živný Marek3D Fitness Race Team9100:40:2768,95
17MA1717Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4667,09
18MA1818Vojtíšek TomášAC Moravská Slávia Brno7300:41:4461,64
19MA1919Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:1059,11
20MA2020Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:42:3956,38
21MA2121Roleček MilanPěčín7600:42:4655,67
22MA2322Dubský RomanPřibyslav7800:43:2052,47
23MA2523Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:44:0148,53
24MA2624Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:44:0348,34
25MA2725Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2546,24
26MA2826Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:5537,74
27MA3027Vencl JiříActivity Lanškroun9800:46:4732,78
28MA3128Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:48:1424,51
29MA3329Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:49:5714,69
30MA3530Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:063,00
31MA3631Kubias OndřejPardubice7400:52:223,00
32MA3732Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:52:503,00
33MA4033Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:453,00
34MA4134Jelínek MatějČernilov4200:55:293,00
35MA4235Krátký JosefHvězda Pardubice6501:00:583,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2238Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:42:52106,48
2ZB2439Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:35103,27
3ZB2940Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:2790,25
4ZB3241Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:49:5574,66
5ZB3442Kučerová ŠtěpánkaTJ Sokol Hradec Králové8700:50:3571,64
6ZB3843Hellerová HanaHradec Králové6100:53:0660,24
7ZB3944Šternerová HanaHradec Králové6300:54:3153,85
8ZB4345Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:033,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód