hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Malá Pardubická cross-country

4.11.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá Pardubická cross-country
  • datum konání: 4.11.2017
  • zobrazeno již 621x
  • místo konání: Pardubice
  • GPS: 50.05107N, 15.78316E

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12155Doubrava OndřejAC Pardubice0800:03:47-
2M15130Strnad VítekAC Pardubice0900:03:58-
3M16133Šimonek PatrikHC Pardubice0800:04:09-
4M112141Páleník TomášAC Pardubice0800:04:16-
5M116131Kouba RadimISCAREX ČT1100:04:45-
6M117151Kovář KryštofSezemice0900:05:47-

Nejmladší žákyně I (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z14132Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:54-
2Z16143Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:04:09-
3Z115142Páleníková LuciePolabiny 11000:04:31-

Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21149Holý MartinAC Pardubice0600:03:37-
2M22129Zeman JindřichAC Choceň0700:03:47-

Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z28147Kalová SimonaAC Pardubice0600:04:10-
2Z29150Krpálková NatálieAC Pardubice0700:04:11-
3Z210164Piskačová AndreaAC Pardubice0600:04:13-
3Z210138Výborná MichaelaAC Pardubice0600:04:13-
5Z213157Menšíková DanielaAC Pardubice0600:04:22-
6Z214128Martěníková TerezaAC Pardubice0700:04:24-

Mladší žáci (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M33146Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:49-
2M34162Borek ViktorBRZDY Horní Čermná0400:09:03-

Mladší žákyně (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z35166Kubelková PavlínaŠAK Pardubice0400:09:14-
2Z36140Novotná MarianaAC Pardubice0400:09:25-
3Z37135Šimonková DanielaAC Pardubice0500:09:34-
4Z39172Škuligová MarkétaAC Pardubice0400:09:55-
5Z311127Vojtěchová KláraAC Pardubice0500:10:25-
6Z312134Strnadová ElenaAC Pardubice0500:10:26-
7Z314163Moserová MiaAC Pardubice0500:10:46-
8Z315145Horáková NikolaAC Pardubice0400:10:50-

Starší žáci (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M48153Kleman MariánAC Pardubice0200:09:40-
2M413148Vacek LukášISCAREX Junior team Česká Třebová0200:10:29-
3M416139Kovář ŠimonAC Pardubice0300:11:39-

Starší žákyně (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41154Hynková VeronikaAC Pardubice0200:08:27-
2Z42152Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:08:34-
3Z410165Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:24-

Dorostenci (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52161Němeček DavidHVEPA0100:10:07-

Dorostenky (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53159Dušková LindaHVEPA0100:10:17128,61
2Z57136Frydrychová EliškaAC Choceň0100:11:31108,06

Junioři 18-19 let (trať 3,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2251Moravec JakubJM Team Letohrad9900:17:16100,00

Juniorky 18-19 let (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ14173Škuligová PavlaTesla Pardubice9800:14:1263,33

Muži A 20-39 let (trať 3,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA361Hradecký JaromírSkuteč8500:13:55109,43
2MA61Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:14:4997,11
3MA721Fliedr JiříF-bikeklub Sádek8000:15:0593,46
4MA1014Mori VáclavTřebosice9200:16:1078,62
5MA115Vacek MartinPardubice9300:16:1777,03
6MA1258Rybišar LadislavPardubice8600:16:3074,06
7MA3010Císler MartinChrudim8000:19:1636,17
8MA328Černík AlešPardubice8200:19:3631,61
9MA3332Kubias OndřejPardubice8400:19:5527,27

Muži B 40-49 let (trať 3,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB13Vokolek MichalAC Pardubice7200:13:37101,94
2MB216Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:13:43100,48
3MB322Fliedr TomášF-bikeklub Sádek7600:13:5597,58
4MB860Malátek AntonínPardubice7700:15:2376,24
5MB97Ločárek PavelPardubice7700:15:4969,94
6MB1315Froš ŠtěpánOK LOKO Pardubice7300:16:3459,03
7MB1912Hromádko JaroslavAČR-VP Pardubice7100:17:0352,00
8MB216Borek PetrBRZDY Horní Čermná7000:17:1249,82
9MB2740Vacek JiříDlouhá Třebová7700:18:1335,03
10MB3127Němec VáclavPardubice7300:19:1819,27
11MB4539Moník MilanMT Smiřice6900:29:503,00

Muži C 50 let a starší (trať 3,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC518Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:14:36116,86
2MC1442Schaffer PetrMlýn Janderov6000:16:3591,99
3MC1513Šolc VítězslavBKL Machov5700:16:38102,96
4MC162Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:16:3991,15
5MC1741Ráb PavelČeská Třebová5200:16:51100,39
6MC1828Vacarda VladimírEleven RUN Team Liberec5900:16:5587,80
7MC2057Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:1096,64
8MC2329Nečas JosefÚpice5800:17:1982,79
9MC2411Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:17:3990,92
10MC2556Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:17:4988,94
11MC2654Brožek RadmilKRB Chrudim5400:17:5188,55
12MC2823Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:18:3480,06
13MC2924Bříza VladimírKRB Chrudim5100:18:4478,08
14MC334Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:19:5564,07
15MC3535Bednář JosefPočaply5000:20:0761,70
16MC3655Bílý ZdeněkHVEPA5900:20:3442,02
17MC3745Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:20:4454,39
18MC3819Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:5851,63
19MC3925Jelínek MatějČernilov4200:21:03109,88
20MC4044Doležal StanislavBK Pardubice3800:22:05100,55
21MC4117Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:23:1889,56
22MC4246Tomíšek JindřichOREL Horní Moštěnice3900:24:0682,34
23MC4320Rubeš MiroslavPardubice4500:29:0737,03
24MC4426Vorel MilanSlatiňany4000:29:2534,32

Ženy A 20-44 let (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5144Šedová JanaSruby7300:10:41112,02
2ZA6174Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:10:46110,56
3ZA11170Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:12:3977,42
4ZA13137Frydrychová RadkaAC Choceň7400:13:3261,88

Ženy C 45 let a starší (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1175Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:09:14126,78
2ZC4169Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:10:37100,83
3ZC8156Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning6400:12:0872,38
4ZC9168Šternerová HanaHradec Králové6300:12:2766,44
5ZC10169Hellerová HanaHradec Králové6100:12:31118,09
6ZC12158Vacková HanaSokol Starkoč5600:12:49113,73
7ZC15160Zelenková MarkétaPardubice6800:15:0517,04
8ZC16171Jelínková MagdalénaČernilov4500:15:5768,19

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21149Holý MartinAC Pardubice0600:03:37-
2M22129Zeman JindřichAC Choceň0700:03:47-
1M12155Doubrava OndřejAC Pardubice0800:03:47-
1Z14132Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:54-
2M15130Strnad VítekAC Pardubice0900:03:58-
2Z16143Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:04:09-
3M16133Šimonek PatrikHC Pardubice0800:04:09-
1Z28147Kalová SimonaAC Pardubice0600:04:10-
2Z29150Krpálková NatálieAC Pardubice0700:04:11-
3Z210164Piskačová AndreaAC Pardubice0600:04:13-
3Z210138Výborná MichaelaAC Pardubice0600:04:13-
4M112141Páleník TomášAC Pardubice0800:04:16-
5Z213157Menšíková DanielaAC Pardubice0600:04:22-
6Z214128Martěníková TerezaAC Pardubice0700:04:24-
3Z115142Páleníková LuciePolabiny 11000:04:31-
5M116131Kouba RadimISCAREX ČT1100:04:45-
6M117151Kovář KryštofSezemice0900:05:47-

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41154Hynková VeronikaAC Pardubice0200:08:27-
2Z42152Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:08:34-
1M33146Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:49-
2M34162Borek ViktorBRZDY Horní Čermná0400:09:03-
1Z35166Kubelková PavlínaŠAK Pardubice0400:09:14-
2Z36140Novotná MarianaAC Pardubice0400:09:25-
3Z37135Šimonková DanielaAC Pardubice0500:09:34-
1M48153Kleman MariánAC Pardubice0200:09:40-
4Z39172Škuligová MarkétaAC Pardubice0400:09:55-
3Z410165Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:24-
5Z311127Vojtěchová KláraAC Pardubice0500:10:25-
6Z312134Strnadová ElenaAC Pardubice0500:10:26-
2M413148Vacek LukášISCAREX Junior team Česká Třebová0200:10:29-
7Z314163Moserová MiaAC Pardubice0500:10:46-
8Z315145Horáková NikolaAC Pardubice0400:10:50-
3M416139Kovář ŠimonAC Pardubice0300:11:39-

Trať 2,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1175Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:09:14126,78
1M52161Němeček DavidHVEPA0100:10:07-
1Z53159Dušková LindaHVEPA0100:10:17128,61
2ZC4169Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:10:37100,83
1ZA5144Šedová JanaSruby7300:10:41112,02
2ZA6174Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:10:46110,56
2Z57136Frydrychová EliškaAC Choceň0100:11:31108,06
3ZC8156Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning6400:12:0872,38
4ZC9168Šternerová HanaHradec Králové6300:12:2766,44
5ZC10169Hellerová HanaHradec Králové6100:12:31118,09
3ZA11170Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:12:3977,42
6ZC12158Vacková HanaSokol Starkoč5600:12:49113,73
4ZA13137Frydrychová RadkaAC Choceň7400:13:3261,88
1ZJ14173Škuligová PavlaTesla Pardubice9800:14:1263,33
7ZC15160Zelenková MarkétaPardubice6800:15:0517,04
8ZC16171Jelínková MagdalénaČernilov4500:15:5768,19

Trať 3,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB13Vokolek MichalAC Pardubice7200:13:37101,94
2MB216Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:13:43100,48
1MA361Hradecký JaromírSkuteč8500:13:55109,43
3MB322Fliedr TomášF-bikeklub Sádek7600:13:5597,58
1MC518Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:14:36116,86
2MA61Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:14:4997,11
3MA721Fliedr JiříF-bikeklub Sádek8000:15:0593,46
4MB860Malátek AntonínPardubice7700:15:2376,24
5MB97Ločárek PavelPardubice7700:15:4969,94
4MA1014Mori VáclavTřebosice9200:16:1078,62
5MA115Vacek MartinPardubice9300:16:1777,03
6MA1258Rybišar LadislavPardubice8600:16:3074,06
6MB1315Froš ŠtěpánOK LOKO Pardubice7300:16:3459,03
2MC1442Schaffer PetrMlýn Janderov6000:16:3591,99
3MC1513Šolc VítězslavBKL Machov5700:16:38102,96
4MC162Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:16:3991,15
5MC1741Ráb PavelČeská Třebová5200:16:51100,39
6MC1828Vacarda VladimírEleven RUN Team Liberec5900:16:5587,80
7MB1912Hromádko JaroslavAČR-VP Pardubice7100:17:0352,00
7MC2057Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:1096,64
8MB216Borek PetrBRZDY Horní Čermná7000:17:1249,82
1MJ2251Moravec JakubJM Team Letohrad9900:17:16100,00
8MC2329Nečas JosefÚpice5800:17:1982,79
9MC2411Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:17:3990,92
10MC2556Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:17:4988,94
11MC2654Brožek RadmilKRB Chrudim5400:17:5188,55
9MB2740Vacek JiříDlouhá Třebová7700:18:1335,03
12MC2823Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:18:3480,06
13MC2924Bříza VladimírKRB Chrudim5100:18:4478,08
7MA3010Císler MartinChrudim8000:19:1636,17
10MB3127Němec VáclavPardubice7300:19:1819,27
8MA328Černík AlešPardubice8200:19:3631,61
9MA3332Kubias OndřejPardubice8400:19:5527,27
14MC334Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:19:5564,07
15MC3535Bednář JosefPočaply5000:20:0761,70
16MC3655Bílý ZdeněkHVEPA5900:20:3442,02
17MC3745Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:20:4454,39
18MC3819Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:5851,63
19MC3925Jelínek MatějČernilov4200:21:03109,88
20MC4044Doležal StanislavBK Pardubice3800:22:05100,55
21MC4117Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:23:1889,56
22MC4246Tomíšek JindřichOREL Horní Moštěnice3900:24:0682,34
23MC4320Rubeš MiroslavPardubice4500:29:0737,03
24MC4426Vorel MilanSlatiňany4000:29:2534,32
11MB4539Moník MilanMT Smiřice6900:29:503,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB13Vokolek MichalAC Pardubice7200:13:37101,94
2MB216Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:13:43100,48
3MB322Fliedr TomášF-bikeklub Sádek7600:13:5597,58
3MA361Hradecký JaromírSkuteč8500:13:5597,58
5MC518Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:14:3687,64
6MA61Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:14:4984,48
7MA721Fliedr JiříF-bikeklub Sádek8000:15:0580,61
8MB860Malátek AntonínPardubice7700:15:2376,24
9MB97Ločárek PavelPardubice7700:15:4969,94
10MA1014Mori VáclavTřebosice9200:16:1064,85
11MA115Vacek MartinPardubice9300:16:1763,15
12MA1258Rybišar LadislavPardubice8600:16:3060,00
13MB1315Froš ŠtěpánOK LOKO Pardubice7300:16:3459,03
14MC1442Schaffer PetrMlýn Janderov6000:16:3558,79
15MC1513Šolc VítězslavBKL Machov5700:16:3858,06
16MC162Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:16:3957,82
17MC1741Ráb PavelČeská Třebová5200:16:5154,91
18MC1828Vacarda VladimírEleven RUN Team Liberec5900:16:5553,94
19MB1912Hromádko JaroslavAČR-VP Pardubice7100:17:0352,00
20MC2057Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:1050,30
21MB216Borek PetrBRZDY Horní Čermná7000:17:1249,82
22MJ2251Moravec JakubJM Team Letohrad9900:17:1648,85
23MC2329Nečas JosefÚpice5800:17:1948,12
24MC2411Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:17:3943,27
25MC2556Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:17:4940,85
26MC2654Brožek RadmilKRB Chrudim5400:17:5140,36
27MB2740Vacek JiříDlouhá Třebová7700:18:1335,03
28MC2823Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:18:3429,94
29MC2924Bříza VladimírKRB Chrudim5100:18:4427,52
30MA3010Císler MartinChrudim8000:19:1619,76
31MB3127Němec VáclavPardubice7300:19:1819,27
32MA328Černík AlešPardubice8200:19:3614,91
33MC334Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:19:5510,30
33MA3332Kubias OndřejPardubice8400:19:5510,30
35MC3535Bednář JosefPočaply5000:20:077,39
36MC3655Bílý ZdeněkHVEPA5900:20:343,00
37MC3745Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:20:443,00
38MC3819Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:583,00
39MC3925Jelínek MatějČernilov4200:21:033,00
40MC4044Doležal StanislavBK Pardubice3800:22:053,00
41MC4117Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:23:183,00
42MC4246Tomíšek JindřichOREL Horní Moštěnice3900:24:063,00
43MC4320Rubeš MiroslavPardubice4500:29:073,00
44MC4426Vorel MilanSlatiňany4000:29:253,00
45MB4539Moník MilanMT Smiřice6900:29:503,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1175Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:09:14116,15
2Z53159Dušková LindaHVEPA0100:10:1795,24
3ZC4169Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:10:3788,61
4ZA5144Šedová JanaSruby7300:10:4187,28
5ZA6174Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:10:4685,62
6Z57136Frydrychová EliškaAC Choceň0100:11:3170,69
7ZC8156Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning6400:12:0858,41
8ZC9168Šternerová HanaHradec Králové6300:12:2752,10
9ZC10169Hellerová HanaHradec Králové6100:12:3150,77
10ZA11170Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:12:3948,12
11ZC12158Vacková HanaSokol Starkoč5600:12:4944,80
12ZA13137Frydrychová RadkaAC Choceň7400:13:3230,53
13ZJ14173Škuligová PavlaTesla Pardubice9800:14:1217,26
14ZC15160Zelenková MarkétaPardubice6800:15:053,00
15ZC16171Jelínková MagdalénaČernilov4500:15:573,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód