hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Perníková 9

11.11.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Perníková 9
  • datum konání: 11.11.2017
  • zobrazeno již 597x
  • místo konání: Ráby u Pardubic
  • GPS: 50.07825N, 15.80632E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Perníková chaloupka pod Kunětickou horou
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

je vedena kolem Kunětické hory po silnici a lesem (3 okruhy)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel.: 777 571 106

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

htpp://www.acpce.cz

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 5-7 let (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21135Fenclová HanaPardubice1000:01:55-
2C22134Noza Adam-1000:02:07-
2C22136Uchytil Ondřej-1000:02:07-
4C24158Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:02:08-
5C25160Krejčík DanielZŠ Štefcova HK1100:02:09-
6C26154Theerová Ela-1000:02:18-
6C26148Knížková AnnaSezemice1100:02:18-
8C28137Kouba RadimRybník1100:02:19-
9C29152Sejkora David-1000:02:26-
10C210153Vaniš Dominika-1200:02:45-
11C211130Pokorná Tereza-1000:02:49-
12C212164Moravcová EmaPardubice1200:02:56-
13C213132Elichová EsterZŠ Benešovka1000:03:46-
-C2-171Maťátková Anna-11DNF-
-C2-146Beránková Andrea-12DNF-

Děti 8-10 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11155Metelka TomášOK99 Hradec Králové0800:03:31-
2M12175Krejčík PavelZŠ Štefcova HK0900:03:51-
3M13143Strnad VítekAC Pardubice0900:04:08-
3M13161Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:08-
5M15133Pokorný Martin-0800:04:23-
6M16157Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:04:25-
7M17145Beránková Tereza-0800:06:16-

Děti 11-14 let (trať 1,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31139Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:11-
2M32167Cahlík JanLuBeJa0400:04:12-
3M33166Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:04:22-
4M34147Novotný MarekTITAN Pardubice0300:04:55-
5M35205Strnadová ElenaAC Pardubice0500:04:56-

Muži A 39 let a mladší (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA251Hradecký JaromírSkuteč8500:32:38105,50
2MA524Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:5797,65
3MA633Rohlík VáclavAC Pardubice8000:34:0596,85
4MA734Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:34:0796,66
5MA124Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:36:0085,43
6MA1325Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:1783,74
7MA1410Lán FilipOK Slávie Hradec Králové8000:36:1983,54
8MA157Plavec JanBK Heřmanův Městec7900:36:3881,66
9MA1848Štys PavelRETIA7800:38:1671,92
10MA2340Kratochvíl TomášPardubice8100:39:5961,69
11MA2545Smeták StanislavVysoké Mýto7800:40:1060,60
12MA2844Simon JakubPolička0000:40:47100,00
13MA3355Dubrovský LukášSlavia OB Hradec Králové8400:42:2547,19
14MA4058Zadrobílek MartinKapříci7900:44:5232,58
15MA4113Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:44:5831,99
16MA4232Czagan JanSDH Dědek9300:45:0231,59
17MA5154Hynek PetrPardubice8900:49:304,97
18MA5259Beděrka LukášPardubice8000:49:384,17

Muži B 40-49 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB117Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:32:37102,59
2MB335Vokolek MichalAC Pardubice7200:32:55100,77
3MB411Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:33:3696,64
4MB816Uchytil MilanKPA Pardubice7400:34:1692,60
5MB1657Malátek AntonínPardubice7700:36:4177,98
6MB2028Jirák RomanBřehy7500:39:2061,94
7MB2252Froš ŠtěpánOK LOKO Pardubice7300:39:5758,20
8MB2431Czagan JanSDH Dědek7100:40:0857,09
9MB2946Novotný ZdeněkTitan Pardubice7200:41:0251,65
10MB3661Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:43:0039,74
11MB3943Simon PetrPolička7200:43:4934,80
12MB4618Vacek JiříDlouhá Třebová7700:45:5621,99
13MB5360Kubias OndřejPardubice7400:49:463,00
14MB5453Jedlička JiříPardubice7300:50:143,00
15MB5912Jirásko LubomírSK Srch7100:52:223,00
16MB6547Licek MartinOMT Pardubice7100:53:593,00
17MB6939Toušovský DavidPardubice7200:57:233,00
-MB-38Borek PetrBrzdy Horní Čermná70DNF-

Muži C 50-59 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC922Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:21111,26
2MC1123Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:47103,39
3MC1950Krutílek MarekTT Pardubice6500:39:0485,35
4MC2649Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:40:1778,66
5MC3056Prchal PavelGP Kolín5900:41:5669,60
6MC4729Bílý ZdeněkHVEPA5900:46:1445,97
7MC4927Petráň MichalCafe Bajer Pardubice6600:48:5331,41
8MC6037Horák LeošCafe Bajer Pardubice6400:52:4610,07

Muži D 60-69 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2720Ráb PavelČeská Třebová5200:40:45104,87
2MD318Bříza VladimírKRB Chrudim5100:42:0098,88
3MD3415Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:3396,25
4MD3519Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:42:3795,93
5MD3836Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:43:3291,54
6MD436Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:45:1183,64
7MD4426Pavlas AntonínPřibyslav5600:45:2382,68
8MD4530Polanský PetrPolanský Bike Run5600:45:3681,64
9MD483Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:47:5170,87
10MD5014Bednář JosefPočáply5000:49:2663,29
11MD551Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:50:1859,14

Muži E 70 let a starší (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6621Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:04109,83
2ME682Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:56:15102,15
3ME7042Pšenička JiříPardubice4601:00:1688,02
4ME735Vorel MilanSlatiňany4001:11:0250,15

Ženy A 34 let a mladší (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA172Tillmann IngridAC Čáslav0000:36:57113,23
2ZA328Hynková VeronikaAC Pardubice0200:42:1186,77
3ZA6715Kvasničáková AdélaPardubice9200:55:53100,00

Ženy B 35-44 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB375Šedová JanaSruby7300:43:12123,77
2ZB5611Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:50:3493,72
3ZB6214Jonášová ŠárkaPardubice7800:53:1982,50
4ZB6312Heroková PavlaOMT Pardubice7500:53:5779,92

Ženy C 45-54 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC107Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:18134,62
2ZC216Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:39:39114,24
3ZC6110Šternerová HanaHradec Králové6300:53:0751,15
4ZC6413Raušová IlonaOMT Pardubice7200:53:5847,16

Ženy D 55 let a starší (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD579Hellerová HanaHradec Králové6100:50:43113,45
2ZD583Vacková HanaSOKOL Starkoč5600:51:17111,36
3ZD711Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:01:0775,19
4ZD724Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:01:1774,58

Trať 0,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21135Fenclová HanaPardubice1000:01:55-
2C22134Noza Adam-1000:02:07-
2C22136Uchytil Ondřej-1000:02:07-
4C24158Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:02:08-
5C25160Krejčík DanielZŠ Štefcova HK1100:02:09-
6C26154Theerová Ela-1000:02:18-
6C26148Knížková AnnaSezemice1100:02:18-
8C28137Kouba RadimRybník1100:02:19-
9C29152Sejkora David-1000:02:26-
10C210153Vaniš Dominika-1200:02:45-
11C211130Pokorná Tereza-1000:02:49-
12C212164Moravcová EmaPardubice1200:02:56-
13C213132Elichová EsterZŠ Benešovka1000:03:46-

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11155Metelka TomášOK99 Hradec Králové0800:03:31-
2M12175Krejčík PavelZŠ Štefcova HK0900:03:51-
3M13143Strnad VítekAC Pardubice0900:04:08-
3M13161Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:08-
5M15133Pokorný Martin-0800:04:23-
6M16157Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:04:25-
7M17145Beránková Tereza-0800:06:16-

Trať 1,35 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31139Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:11-
2M32167Cahlík JanLuBeJa0400:04:12-
3M33166Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:04:22-
4M34147Novotný MarekTITAN Pardubice0300:04:55-
5M35205Strnadová ElenaAC Pardubice0500:04:56-

Trať 9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB117Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:32:37102,59
1MA251Hradecký JaromírSkuteč8500:32:38105,50
2MB335Vokolek MichalAC Pardubice7200:32:55100,77
3MB411Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:33:3696,64
2MA524Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:5797,65
3MA633Rohlík VáclavAC Pardubice8000:34:0596,85
4MA734Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:34:0796,66
4MB816Uchytil MilanKPA Pardubice7400:34:1692,60
1MC922Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:21111,26
1ZC107Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:18134,62
2MC1123Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:47103,39
5MA124Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:36:0085,43
6MA1325Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:1783,74
7MA1410Lán FilipOK Slávie Hradec Králové8000:36:1983,54
8MA157Plavec JanBK Heřmanův Městec7900:36:3881,66
5MB1657Malátek AntonínPardubice7700:36:4177,98
1ZA172Tillmann IngridAC Čáslav0000:36:57113,23
9MA1848Štys PavelRETIA7800:38:1671,92
3MC1950Krutílek MarekTT Pardubice6500:39:0485,35
6MB2028Jirák RomanBřehy7500:39:2061,94
2ZC216Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:39:39114,24
7MB2252Froš ŠtěpánOK LOKO Pardubice7300:39:5758,20
10MA2340Kratochvíl TomášPardubice8100:39:5961,69
8MB2431Czagan JanSDH Dědek7100:40:0857,09
11MA2545Smeták StanislavVysoké Mýto7800:40:1060,60
4MC2649Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:40:1778,66
1MD2720Ráb PavelČeská Třebová5200:40:45104,87
12MA2844Simon JakubPolička0000:40:47100,00
9MB2946Novotný ZdeněkTitan Pardubice7200:41:0251,65
5MC3056Prchal PavelGP Kolín5900:41:5669,60
2MD318Bříza VladimírKRB Chrudim5100:42:0098,88
2ZA328Hynková VeronikaAC Pardubice0200:42:1186,77
13MA3355Dubrovský LukášSlavia OB Hradec Králové8400:42:2547,19
3MD3415Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:3396,25
4MD3519Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:42:3795,93
10MB3661Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:43:0039,74
1ZB375Šedová JanaSruby7300:43:12123,77
5MD3836Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:43:3291,54
11MB3943Simon PetrPolička7200:43:4934,80
14MA4058Zadrobílek MartinKapříci7900:44:5232,58
15MA4113Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:44:5831,99
16MA4232Czagan JanSDH Dědek9300:45:0231,59
6MD436Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:45:1183,64
7MD4426Pavlas AntonínPřibyslav5600:45:2382,68
8MD4530Polanský PetrPolanský Bike Run5600:45:3681,64
12MB4618Vacek JiříDlouhá Třebová7700:45:5621,99
6MC4729Bílý ZdeněkHVEPA5900:46:1445,97
9MD483Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:47:5170,87
7MC4927Petráň MichalCafe Bajer Pardubice6600:48:5331,41
10MD5014Bednář JosefPočáply5000:49:2663,29
17MA5154Hynek PetrPardubice8900:49:304,97
18MA5259Beděrka LukášPardubice8000:49:384,17
13MB5360Kubias OndřejPardubice7400:49:463,00
14MB5453Jedlička JiříPardubice7300:50:143,00
11MD551Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:50:1859,14
2ZB5611Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:50:3493,72
1ZD579Hellerová HanaHradec Králové6100:50:43113,45
2ZD583Vacková HanaSOKOL Starkoč5600:51:17111,36
15MB5912Jirásko LubomírSK Srch7100:52:223,00
8MC6037Horák LeošCafe Bajer Pardubice6400:52:4610,07
3ZC6110Šternerová HanaHradec Králové6300:53:0751,15
3ZB6214Jonášová ŠárkaPardubice7800:53:1982,50
4ZB6312Heroková PavlaOMT Pardubice7500:53:5779,92
4ZC6413Raušová IlonaOMT Pardubice7200:53:5847,16
16MB6547Licek MartinOMT Pardubice7100:53:593,00
1ME6621Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:04109,83
3ZA6715Kvasničáková AdélaPardubice9200:55:53100,00
2ME682Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:56:15102,15
17MB6939Toušovský DavidPardubice7200:57:233,00
3ME7042Pšenička JiříPardubice4601:00:1688,02
3ZD711Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:01:0775,19
4ZD724Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:01:1774,58
4ME735Vorel MilanSlatiňany4001:11:0250,15

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB117Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:32:37100,65
2MA251Hradecký JaromírSkuteč8500:32:38100,54
3MB335Vokolek MichalAC Pardubice7200:32:5598,81
4MB411Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:33:3694,63
5MA524Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:5792,50
6MA633Rohlík VáclavAC Pardubice8000:34:0591,68
7MA734Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:34:0791,48
8MB816Uchytil MilanKPA Pardubice7400:34:1690,56
9MC922Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:2190,05
10MC1123Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:4781,29
11MA124Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:36:0079,97
12MA1325Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:1778,23
13MA1410Lán FilipOK Slávie Hradec Králové8000:36:1978,03
14MA157Plavec JanBK Heřmanův Městec7900:36:3876,10
15MB1657Malátek AntonínPardubice7700:36:4175,79
16MA1848Štys PavelRETIA7800:38:1666,11
17MC1950Krutílek MarekTT Pardubice6500:39:0461,22
18MB2028Jirák RomanBřehy7500:39:2059,59
19MB2252Froš ŠtěpánOK LOKO Pardubice7300:39:5755,82
20MA2340Kratochvíl TomášPardubice8100:39:5955,62
21MB2431Czagan JanSDH Dědek7100:40:0854,70
22MA2545Smeták StanislavVysoké Mýto7800:40:1054,50
23MC2649Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:40:1753,79
24MD2720Ráb PavelČeská Třebová5200:40:4550,93
25MA2844Simon JakubPolička0000:40:4750,73
26MB2946Novotný ZdeněkTitan Pardubice7200:41:0249,20
27MC3056Prchal PavelGP Kolín5900:41:5643,70
28MD318Bříza VladimírKRB Chrudim5100:42:0043,29
29MA3355Dubrovský LukášSlavia OB Hradec Králové8400:42:2540,75
30MD3415Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:3339,93
31MD3519Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:42:3739,52
32MB3661Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:43:0037,18
33MD3836Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:43:3233,92
34MB3943Simon PetrPolička7200:43:4932,19
35MA4058Zadrobílek MartinKapříci7900:44:5225,77
36MA4113Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:44:5825,16
37MA4232Czagan JanSDH Dědek9300:45:0224,75
38MD436Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:45:1123,84
39MD4426Pavlas AntonínPřibyslav5600:45:2322,61
40MD4530Polanský PetrPolanský Bike Run5600:45:3621,29
41MB4618Vacek JiříDlouhá Třebová7700:45:5619,25
42MC4729Bílý ZdeněkHVEPA5900:46:1417,42
43MD483Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:47:517,54
44MC4927Petráň MichalCafe Bajer Pardubice6600:48:533,00
45MD5014Bednář JosefPočáply5000:49:263,00
46MA5154Hynek PetrPardubice8900:49:303,00
47MA5259Beděrka LukášPardubice8000:49:383,00
48MB5360Kubias OndřejPardubice7400:49:463,00
49MB5453Jedlička JiříPardubice7300:50:143,00
50MD551Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:50:183,00
51MB5912Jirásko LubomírSK Srch7100:52:223,00
52MC6037Horák LeošCafe Bajer Pardubice6400:52:463,00
53MB6547Licek MartinOMT Pardubice7100:53:593,00
54ME6621Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:043,00
55ME682Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:56:153,00
56MB6939Toušovský DavidPardubice7200:57:233,00
57ME7042Pšenička JiříPardubice4601:00:163,00
58ME735Vorel MilanSlatiňany4001:11:023,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC107Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:18110,72
2ZA172Tillmann IngridAC Čáslav0000:36:57101,88
3ZC216Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:39:3987,40
4ZA328Hynková VeronikaAC Pardubice0200:42:1173,82
5ZB375Šedová JanaSruby7300:43:1268,36
6ZB5611Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:50:3428,87
7ZD579Hellerová HanaHradec Králové6100:50:4328,06
8ZD583Vacková HanaSOKOL Starkoč5600:51:1725,02
9ZC6110Šternerová HanaHradec Králové6300:53:0715,19
10ZB6214Jonášová ŠárkaPardubice7800:53:1914,12
11ZB6312Heroková PavlaOMT Pardubice7500:53:5710,72
12ZC6413Raušová IlonaOMT Pardubice7200:53:5810,63
13ZA6715Kvasničáková AdélaPardubice9200:55:533,00
14ZD711Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:01:073,00
15ZD724Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:01:173,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód