Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh 17. listopadu

17.11.2017, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh 17. listopadu
  • datum konání: 17.11.2017
  • zobrazeno již 1009x
  • místo konání: Polička - Liboháj
  • GPS: 49.7050253N, 16.2562386E
  • pořadatel: F – BIKE KLUB SÁDEK

Sociální sítě

Místo konání

Polička - Liboháj (start a cíl u altánku v Liboháji, GPS 49.7054450N, 16.2597736E)
11:00 hodin

Přihlášky

10:00 – 10:45 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka 7,5 km, převýšení 190 m (terén)

Vzhledem k množství popadaných stromů po větrné kalamitě bude trať závodu oproti propozicím mírně pozměněna. Délku trati se ale budeme snažit zachovat.
F- BIKE KLUB SÁDEK

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.f-bikeklub.cz

E-mailová adresa

tfliedr@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 7,5 km, 190 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:27:34127,83
2MA445Hradecký JaromírSkuteč8500:28:45104,83
3MA715Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:29:4897,70
4MA816Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:29:5097,47
5MA934Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:30:4691,14
6MA1048Beneš MilanAtletika Polička7800:31:0988,53
7MA1143Opina MartinPolička9500:31:1687,74
8MA1225Kramář MichalJanov9500:31:1887,52
9MA1313Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:31:2087,29
10MA1537Pešek PavelSBR Triatlon Team Litomyšl9000:31:2586,72
11MA163Fliedr JiříF-BIKEKLUB Sádek8000:31:2686,61
12MA1722Bílek LubošMandl7900:32:5276,88
13MA1847Simon JakubPolička0000:33:3989,83
14MA2242Garabík TomášPolička8200:34:2666,25
15MA2419Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:34:5182,34
16MA2927Horák JakubMinerva Boskovice9100:35:5556,18
17MA3233Hamák KarelSvratka8900:36:0854,70
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km, 190 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB223Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:28:26101,51
2MB377Fliedr TomášF-BIKEKLUB Sádek7600:28:38100,12
3MB56Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:28:5398,37
4MB624Benko JanLitomyšl7400:29:4492,44
5MB2144Sirový AlešBikeclub Svitavy7000:34:2060,33
6MB2517Pražák TomášJiskra Hylváty7100:35:1553,93
7MB2728Stečínský MartinOpatov7500:35:4150,90
8MB2836Pittner RomanSBR Triatlon Team Litomyšl7400:35:4250,79
9MB3018Dostál TomášBystré7700:36:0148,57
10MB3446Simon PetrPolička7200:36:1646,83
11MB4230Kolda JiříOpatov7300:39:3124,14
12MB4520Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:1818,67
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km, 190 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC142Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:31:22112,11
2MC194Bureš JiříF-BIKEKLUB Sádek6600:33:5896,54
3MC2341Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:34:5091,35
4MC3540Hruban JanČeská Třebová6600:36:3381,06
5MC4039Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:38:3468,99
6MC4338Zelený JiříBřezová nad Svitavou5900:39:4861,60
Muži D 60 let a starší (trať 7,5 km, 190 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3335Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:36:12108,16
2MD379Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:37:00103,92
3MD4432Červ MiloslavAtletika Polička5000:40:0187,93
4MD4726Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:41:4279,01
5MD505Ducháček BohuslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:42:4073,88
6MD5129Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:45:0261,34
7MD5331Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:46:54110,36
8MD5411Bielčik JindřichElma Tým4000:49:5298,36
9MD5514Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:51:3791,28
Ženy A 34 let a mladší (trať 7,5 km, 190 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA26113Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:35:33101,54
2ZA31106Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:36:0698,46
3ZA36115Turbaková BarboraAtletika Polička9000:36:36114,84
4ZA49118Vítová LenkaŠneci v běhu8500:42:2885,16
-ZA-109Poslušná MichaelaAC Pardubice98DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km, 190 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB38117Benková RomanaLitomyšl7800:37:34100,44
2ZB39114Šedová JanaSruby7300:37:4499,56
Ženy C 45 let a starší (trať 7,5 km, 190 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC20112Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:34:16120,20
2ZC41121Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:39:0594,93
3ZC46119Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:41:0084,87
4ZC48120Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:42:0379,36
5ZC52105Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:46:1157,67
6ZC56104Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:59:28100,00
Trať 7,5 km, 190 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:27:34127,83
1MB223Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:28:26101,51
2MB377Fliedr TomášF-BIKEKLUB Sádek7600:28:38100,12
2MA445Hradecký JaromírSkuteč8500:28:45104,83
3MB56Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:28:5398,37
4MB624Benko JanLitomyšl7400:29:4492,44
3MA715Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:29:4897,70
4MA816Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:29:5097,47
5MA934Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:30:4691,14
6MA1048Beneš MilanAtletika Polička7800:31:0988,53
7MA1143Opina MartinPolička9500:31:1687,74
8MA1225Kramář MichalJanov9500:31:1887,52
9MA1313Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:31:2087,29
1MC142Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:31:22112,11
10MA1537Pešek PavelSBR Triatlon Team Litomyšl9000:31:2586,72
11MA163Fliedr JiříF-BIKEKLUB Sádek8000:31:2686,61
12MA1722Bílek LubošMandl7900:32:5276,88
13MA1847Simon JakubPolička0000:33:3989,83
2MC194Bureš JiříF-BIKEKLUB Sádek6600:33:5896,54
1ZC20112Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:34:16120,20
5MB2144Sirový AlešBikeclub Svitavy7000:34:2060,33
14MA2242Garabík TomášPolička8200:34:2666,25
3MC2341Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:34:5091,35
15MA2419Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:34:5182,34
6MB2517Pražák TomášJiskra Hylváty7100:35:1553,93
1ZA26113Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:35:33101,54
7MB2728Stečínský MartinOpatov7500:35:4150,90
8MB2836Pittner RomanSBR Triatlon Team Litomyšl7400:35:4250,79
16MA2927Horák JakubMinerva Boskovice9100:35:5556,18
9MB3018Dostál TomášBystré7700:36:0148,57
2ZA31106Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:36:0698,46
17MA3233Hamák KarelSvratka8900:36:0854,70
1MD3335Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:36:12108,16
10MB3446Simon PetrPolička7200:36:1646,83
4MC3540Hruban JanČeská Třebová6600:36:3381,06
3ZA36115Turbaková BarboraAtletika Polička9000:36:36114,84
2MD379Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:37:00103,92
1ZB38117Benková RomanaLitomyšl7800:37:34100,44
2ZB39114Šedová JanaSruby7300:37:4499,56
5MC4039Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:38:3468,99
2ZC41121Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:39:0594,93
11MB4230Kolda JiříOpatov7300:39:3124,14
6MC4338Zelený JiříBřezová nad Svitavou5900:39:4861,60
3MD4432Červ MiloslavAtletika Polička5000:40:0187,93
12MB4520Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:1818,67
3ZC46119Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:41:0084,87
4MD4726Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:41:4279,01
4ZC48120Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:42:0379,36
4ZA49118Vítová LenkaŠneci v běhu8500:42:2885,16
5MD505Ducháček BohuslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:42:4073,88
6MD5129Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:45:0261,34
5ZC52105Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:46:1157,67
7MD5331Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:46:54110,36
8MD5411Bielčik JindřichElma Tým4000:49:5298,36
9MD5514Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:51:3791,28
6ZC56104Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:59:28100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:27:34104,57
2MB223Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:28:2698,42
3MB377Fliedr TomášF-BIKEKLUB Sádek7600:28:3897,01
4MA445Hradecký JaromírSkuteč8500:28:4596,18
5MB56Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:28:5395,23
6MB624Benko JanLitomyšl7400:29:4489,21
7MA715Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:29:4888,74
8MA816Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:29:5088,50
9MA934Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:30:4681,88
10MA1048Beneš MilanAtletika Polička7800:31:0979,17
11MA1143Opina MartinPolička9500:31:1678,34
12MA1225Kramář MichalJanov9500:31:1878,10
13MA1313Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:31:2077,87
14MC142Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:31:2277,63
15MA1537Pešek PavelSBR Triatlon Team Litomyšl9000:31:2577,27
16MA163Fliedr JiříF-BIKEKLUB Sádek8000:31:2677,16
17MA1722Bílek LubošMandl7900:32:5266,99
18MA1847Simon JakubPolička0000:33:3961,44
19MC194Bureš JiříF-BIKEKLUB Sádek6600:33:5859,20
20MB2144Sirový AlešBikeclub Svitavy7000:34:2056,60
21MA2242Garabík TomášPolička8200:34:2655,89
22MC2341Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:34:5053,05
23MA2419Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:34:5152,93
24MB2517Pražák TomášJiskra Hylváty7100:35:1550,10
25MB2728Stečínský MartinOpatov7500:35:4147,03
26MB2836Pittner RomanSBR Triatlon Team Litomyšl7400:35:4246,91
27MA2927Horák JakubMinerva Boskovice9100:35:5545,37
28MB3018Dostál TomášBystré7700:36:0144,66
29MA3233Hamák KarelSvratka8900:36:0843,84
30MD3335Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:36:1243,36
31MB3446Simon PetrPolička7200:36:1642,89
32MC3540Hruban JanČeská Třebová6600:36:3340,88
33MD379Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:37:0037,69
34MC4039Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:38:3426,59
35MB4230Kolda JiříOpatov7300:39:3119,85
36MC4338Zelený JiříBřezová nad Svitavou5900:39:4817,84
37MD4432Červ MiloslavAtletika Polička5000:40:0116,31
38MB4520Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:1814,30
39MD4726Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:41:424,37
40MD505Ducháček BohuslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:42:403,00
41MD5129Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:45:023,00
42MD5331Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:46:543,00
43MD5411Bielčik JindřichElma Tým4000:49:523,00
44MD5514Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:51:373,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC20112Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:34:16105,89
2ZA26113Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:35:3398,62
3ZA31106Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:36:0695,50
4ZA36115Turbaková BarboraAtletika Polička9000:36:3692,67
5ZB38117Benková RomanaLitomyšl7800:37:3487,19
6ZB39114Šedová JanaSruby7300:37:4486,25
7ZC41121Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:39:0578,60
8ZC46119Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:41:0067,74
9ZC48120Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:42:0361,79
10ZA49118Vítová LenkaŠneci v běhu8500:42:2859,43
11ZC52105Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:46:1138,38
12ZC56104Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:59:283,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód