hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

2. Pekelný kilometr

3.5.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 3.5.2017
  • zobrazeno již 214x

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845

Propozice seriálu Pekelný kilometr 2017

E-mailová adresa

simunek@cncvyroba.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 2. Pekelný kilometr

  • ročníků: 50
  • závodníků na všech ročnících: 5171

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6347
Keprtová Miloslava4844
Sadílek Ota4643
Borek Viktor0442
Šimůnek Jan8241
Borková Agáta0240
Borek Petr7040
Vacek Martin6936
Stránský Aleš6036
Šimůnek Jan0333
Matyášová Jana6533
Šimůnková Pavla7732
Serbousková Sára0432
Pilgr Luděk7631
Červ Miloslav5029
Buriánek Roman6529
Šimůnková Zdena5829
Šimůnek Jan4928
Stránská Adéla9128
Vondra Vojtěch9827
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Preislerová Agáta Nela0926
Kačerovský Michal9826
Bureš Josef0626
Černá Markéta7025
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Pávek Jiří6925
Kostřicová Blanka6124
Gregorová Michaela0424
Gregora Jan0024
Gregorová Monika0023
Kalous Petr7723
Marholdová Aneta0723
Záveský Filip9322
Šafář Jaroslav5122
Hruška Vladislav0421
Lánová Aneta0721
Pirklová Markéta7921
Bielčik Jindřich4021
Kubišta Oto5321
Krátká Hana9521
Turek Martin8020
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920
Vávra Jan0720
Hofmanová Veronika7818
Krátký Luboš6218

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:00:29-
2C2423Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:31-
3C2516Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:31-
4C264Hanik AlexČeská Třebová1000:00:32-
5C2922Ducháček MatějŘetová1100:00:33-
6C21017Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:00:34-
7C2123Keprt Lukášneregistrován1000:00:35-
8C21325Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:36-
9C21521Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:36-
10C2162Kouba RadimRybník1100:00:41-
11C21718Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:00:55-
12C22111Beneš AdamRun Sport Team1300:01:04-
13C22326Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:01:17-
14C22415Machalík JaroslavČeská Třebová1300:01:37-
15C22519Kebrle TobiášISCAREX Česká Třebová1400:01:57-
16C2267Petráž JiříČeská Třebová1400:01:59-
17C22727Bartoš JanDolní Újezd1600:02:40-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D229Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:29-
2D2324Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:31-
3D2720Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:32-
4D285Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:33-
5D2118Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:34-
6D2146Němcová NatálieLitomyšl1100:00:36-
7D21810Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:57-
8D21913Broulíková Amálieneregistrována1200:00:58-
9D22012Broulíková Alžbětaneregistrována1200:00:58-
10D22214Machalíková ViktorieČeská Třebová1300:01:08-

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1524Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:18111,40
2M1729Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:2398,24
3M11121Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:2690,37
4M11522Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:3178,60
5M11833Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3276,99
6M12310Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:3470,41
7M12531Vodička PavelTJ - Svitavy0900:01:3959,87
8M1303Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:01:4447,92

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1620Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:20116,16
2Z1131Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:3092,89
3Z1146Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3190,95
4Z12125Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:3385,41
5Z1264Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:4265,91
6Z12826Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:4364,31
7Z13128Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:4460,55
8Z13219Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:4558,60

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2117Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:11115,32
2M2311Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:16103,69
3M295Řehák MarekIscarex Junior team ČT0700:01:2480,99
4M21630Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:3162,61
5M21713Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:3162,30
6M22632Vávra JanPeklák team0700:01:4235,11
7M22834Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:4333,31
8M23515Kohoutek Tom-0700:02:080,00

Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z229Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:13111,41
2Z247Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:01:17102,94
3Z2823Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2385,64
4Z21014Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2482,59
5Z21235Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:2874,66
6Z21936Polášková EliškaČeská Třebová0600:01:3263,27
7Z2202Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:3360,01
8Z22216Kozáková VictoriaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:3458,87
9Z22427Kubešová KláraLanškroun0600:01:3554,26
10Z23318Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:4528,13
11Z23412Očenášová BarboraISCAREX Junior team ČT0700:01:4626,34
12Z2368Fuchsová Aneta-0700:02:440,00

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3312Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:03:20102,78
2M344Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:20102,56
3M3718Vodička StanislavTJ - Svitavy0400:03:2894,65
4M3105Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:03:3488,91
5M3126Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:4082,76
6M31323Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:4182,15
7M3142König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:4280,52
8M3163Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:03:4479,14
9M3208Pachl Kryštof-0400:04:0954,52
10M32221Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2340,05

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3113Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:13112,75
2Z367Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:2898,00
3Z31111Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:3789,25
4Z31817Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:4878,46
5Z3191Dvořáková EmaISCAREX junior team Česká Třebová0400:04:0463,07

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M429Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:17107,70
2M4514Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT0300:03:2797,67
3M4922Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:3094,63
4M41524Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:03:4381,98
5M41715Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:03:4480,78

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4819Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:29128,63
2Z42110Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:1789,45
3Z42316Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:2681,91
4Z42420Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5161,10

Dorostenci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51528Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:06:20100,00

Dorostenky (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ134Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:10114,61
2MJ332Novák DavidSK Donocykl9800:05:29103,18
3MJ1326Mrazák ŠtefanGymnázium Česká Třebová9800:06:0482,21
4MJ1435Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:1376,71
5MJ2127Vrtal ZbyněkGymnázium Česká Třebová9800:06:4855,78
6MJ235Vencl JiříActivity Lanškroun9800:06:4955,65

Juniorky 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3538Václavková HanaDlouhá Třebová9900:07:47100,00

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA231Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:27109,31
2MA622Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:4896,76
3MA949Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:05:5393,93
4MA1048Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:5592,93
5MA1215Novák Jiří-8100:06:0288,99
6MA1613Beneš MichalRUNSPORT8300:06:2575,25
7MA1941Hyksa Jakub-9100:06:4563,56
8MA2040Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:4861,85
9MA2411Válka MichaelČeskáTřebová9300:06:5656,92
10MA2644Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:1745,21
11MA329Vodička StanislavVendolí7900:07:3832,83

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB447Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:36122,12
2MB178Steklý PetrSvitavy7400:06:3789,37
3MB1825Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3988,51
4MB2729Netolický MilanChoceň7600:07:1768,30
5MB2845Simon PetrPolička7200:07:2464,57
6MB307Němec RadekLitomyšl7700:07:3757,73
7MB3139Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:3757,50
8MB346Hampl AloisOstrov7000:07:4155,50
9MB3924Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:2731,21
10MB4417Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:0411,57
11MB5021Topinka RomanHZS HMP7500:10:510,00

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC533Novák PetrSK Donocykl6700:05:43105,24
2MC836Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:52100,17
3MC1152Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:0194,60
4MC3346Hruban JanČeská Třebová6600:07:4038,63
5MC4037Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:08:319,71

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2920Ráb PavelČeská Třebová5200:07:31107,29
2MD3842Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0592,71

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME491Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:58112,40
2ME5218Bielčik JindřichElma Tým4000:11:1787,60

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA723Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:51140,23
2ZA2550Nováková BaboraSokol Kunvald8300:07:06106,31
3ZA4314Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:0253,46
4ZA4519Rábová MartinaČeská Třebová9200:09:0651,84

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB362Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:07:56116,40
2ZB4151Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:34101,84
3ZB464Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:2681,76
4ZB4712Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:3677,87
5ZB4810Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:09:5072,36

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2143Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:06:48125,01
2ZC3730Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:5795,48
3ZC423Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:3579,51

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5116Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:58100,00

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2117Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:11115,32
1Z229Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:13111,41
2M2311Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:16103,69
2Z247Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:01:17102,94
1M1524Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:18111,40
1Z1620Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:20116,16
2M1729Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:2398,24
3Z2823Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2385,64
3M295Řehák MarekIscarex Junior team ČT0700:01:2480,99
4Z21014Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2482,59
3M11121Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:2690,37
5Z21235Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:2874,66
2Z1131Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:3092,89
3Z1146Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3190,95
4M11522Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:3178,60
4M21630Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:3162,61
5M21713Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:3162,30
5M11833Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3276,99
6Z21936Polášková EliškaČeská Třebová0600:01:3263,27
7Z2202Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:3360,01
4Z12125Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:3385,41
8Z22216Kozáková VictoriaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:3458,87
6M12310Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:3470,41
9Z22427Kubešová KláraLanškroun0600:01:3554,26
7M12531Vodička PavelTJ - Svitavy0900:01:3959,87
6M22632Vávra JanPeklák team0700:01:4235,11
5Z1264Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:4265,91
7M22834Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:4333,31
6Z12826Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:4364,31
8M1303Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:01:4447,92
7Z13128Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:4460,55
8Z13219Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:4558,60
10Z23318Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:4528,13
11Z23412Očenášová BarboraISCAREX Junior team ČT0700:01:4626,34
8M23515Kohoutek Tom-0700:02:080,00
12Z2368Fuchsová Aneta-0700:02:440,00

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3113Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:13112,75
1M429Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:17107,70
1M3312Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:03:20102,78
2M344Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:20102,56
2M4514Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT0300:03:2797,67
2Z367Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:2898,00
3M3718Vodička StanislavTJ - Svitavy0400:03:2894,65
1Z4819Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:29128,63
3M4922Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:3094,63
4M3105Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:03:3488,91
3Z31111Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:3789,25
5M3126Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:4082,76
6M31323Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:4182,15
7M3142König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:4280,52
4M41524Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:03:4381,98
8M3163Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:03:4479,14
5M41715Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:03:4480,78
4Z31817Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:4878,46
5Z3191Dvořáková EmaISCAREX junior team Česká Třebová0400:04:0463,07
9M3208Pachl Kryštof-0400:04:0954,52
2Z42110Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:1789,45
10M32221Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2340,05
3Z42316Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:2681,91
4Z42420Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5161,10

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ134Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:10114,61
1MA231Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:27109,31
2MJ332Novák DavidSK Donocykl9800:05:29103,18
1MB447Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:36122,12
1MC533Novák PetrSK Donocykl6700:05:43105,24
2MA622Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:4896,76
1ZA723Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:51140,23
2MC836Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:52100,17
3MA949Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:05:5393,93
4MA1048Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:5592,93
3MC1152Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:0194,60
5MA1215Novák Jiří-8100:06:0288,99
3MJ1326Mrazák ŠtefanGymnázium Česká Třebová9800:06:0482,21
4MJ1435Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:1376,71
1M51528Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:06:20100,00
6MA1613Beneš MichalRUNSPORT8300:06:2575,25
2MB178Steklý PetrSvitavy7400:06:3789,37
3MB1825Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3988,51
7MA1941Hyksa Jakub-9100:06:4563,56
8MA2040Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:4861,85
5MJ2127Vrtal ZbyněkGymnázium Česká Třebová9800:06:4855,78
1ZC2143Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:06:48125,01
6MJ235Vencl JiříActivity Lanškroun9800:06:4955,65
9MA2411Válka MichaelČeskáTřebová9300:06:5656,92
2ZA2550Nováková BaboraSokol Kunvald8300:07:06106,31
10MA2644Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:1745,21
4MB2729Netolický MilanChoceň7600:07:1768,30
5MB2845Simon PetrPolička7200:07:2464,57
1MD2920Ráb PavelČeská Třebová5200:07:31107,29
6MB307Němec RadekLitomyšl7700:07:3757,73
7MB3139Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:3757,50
11MA329Vodička StanislavVendolí7900:07:3832,83
4MC3346Hruban JanČeská Třebová6600:07:4038,63
8MB346Hampl AloisOstrov7000:07:4155,50
1ZJ3538Václavková HanaDlouhá Třebová9900:07:47100,00
1ZB362Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:07:56116,40
2ZC3730Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:5795,48
2MD3842Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0592,71
9MB3924Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:2731,21
5MC4037Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:08:319,71
2ZB4151Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:34101,84
3ZC423Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:3579,51
3ZA4314Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:0253,46
10MB4417Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:0411,57
4ZA4519Rábová MartinaČeská Třebová9200:09:0651,84
3ZB464Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:2681,76
4ZB4712Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:3677,87
5ZB4810Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:09:5072,36
1ME491Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:58112,40
11MB5021Topinka RomanHZS HMP7500:10:510,00
1ZD5116Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:58100,00
2ME5218Bielčik JindřichElma Tým4000:11:1787,60

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ134Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:10107,41
2MA231Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:2797,06
3MJ332Novák DavidSK Donocykl9800:05:2995,53
4MB447Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:3691,61
5MC533Novák PetrSK Donocykl6700:05:4387,17
6MA622Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:4883,70
7MC836Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:5281,63
8MA949Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:05:5380,69
9MA1048Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:5579,62
10MC1152Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:0175,54
11MA1215Novák Jiří-8100:06:0275,43
12MJ1326Mrazák ŠtefanGymnázium Česká Třebová9800:06:0473,75
13MJ1435Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:1368,04
14M51528Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:06:2063,84
15MA1613Beneš MichalRUNSPORT8300:06:2560,80
16MB178Steklý PetrSvitavy7400:06:3753,24
17MB1825Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3952,23
18MA1941Hyksa Jakub-9100:06:4548,37
19MA2040Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:4846,54
20MJ2127Vrtal ZbyněkGymnázium Česká Třebová9800:06:4846,29
21MJ235Vencl JiříActivity Lanškroun9800:06:4946,16
22MA2411Válka MichaelČeskáTřebová9300:06:5641,30
23MA2644Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:1728,84
24MB2729Netolický MilanChoceň7600:07:1728,56
25MB2845Simon PetrPolička7200:07:2424,19
26MD2920Ráb PavelČeská Třebová5200:07:3120,04
27MB307Němec RadekLitomyšl7700:07:3716,18
28MB3139Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:3715,91
29MA329Vodička StanislavVendolí7900:07:3815,66
30MC3346Hruban JanČeská Třebová6600:07:4014,38
31MB346Hampl AloisOstrov7000:07:4113,56
32MD3842Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:053,00
33MB3924Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:273,00
34MC4037Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:08:313,00
35MB4417Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:043,00
36ME491Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:583,00
37MB5021Topinka RomanHZS HMP7500:10:513,00
38ME5218Bielčik JindřichElma Tým4000:11:173,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA723Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:51122,20
2ZC2143Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:06:4893,35
3ZA2550Nováková BaboraSokol Kunvald8300:07:0684,45
4ZJ3538Václavková HanaDlouhá Třebová9900:07:4763,86
5ZB362Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:07:5658,99
6ZC3730Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:5758,47
7ZB4151Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:3439,88
8ZC423Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:3539,62
9ZA4314Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:0225,64
10ZA4519Rábová MartinaČeská Třebová9200:09:0623,84
11ZB464Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:2613,52
12ZB4712Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:368,41
13ZB4810Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:09:503,00
14ZD5116Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:583,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód