hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy

22.4.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy
  • datum konání: 22.4.2017
  • zobrazeno již 375x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
21.4.2012VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy86
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2164

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4825
Pechek František5321
Paulů Blanka5418
Lanta Jiří4418
Tichý Pavel6318
Mach Václav5517
Tučný Jan4717
Trnka Milan5616
Holub Petr6615
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Marek František4114
Ulich Petr6814
Mazač Jaroslav6814
Šklíba Karel5014
Čipera Radek6414
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Linhart Miloš4413
Šimůnek Jan4913
Vítek Miroslav7212
Šteinc Ludvík4112
Miles Petr3711
Šmída Oldřich4811
Hlusička Josef3811
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Fátor Miloslav6411
Hynek Petr6310
Šesták Karel7110
Vraštilová Miloslava5610
Pešek Milan6010
Bolehovský Pavel7110
Jirásková Eva6410
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Nečas Josef5810
Šrůtek Stanislav5810
Rücker Oldřich5510
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Kavan Ivan509
Vaněk Petr619
Sadílek Ota469
Svatoš Otakar348
Horáček Michal758
Král Josef408
Klampflová Eva648

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 24.04.2017, 08:00
  • zobrazeno již 1080x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2554Provazník JosefČSK Jilemnice9901:11:4070

Muži A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:55:4570
2MA224Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:56:5762
3MA361Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:58:1654
4MA568Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7801:00:4948
5MA65Šolc VítězslavRedpoint Eleven9101:02:3444
6MA869Dufka VladislavPáslerův Statek9101:02:5640
7MA1236Kocmel PavelKawary Biegaja8101:05:25-
8MA1638Kavalír JosefMladá Boleslav8201:09:0338
9MA1870Boháč JanRun 4 Run8101:09:1336
10MA2156Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7901:10:4934
11MA2217Pešta MartinBaroko Nová Paka7801:11:0032
12MA3466Chudý JonášTriop9001:15:1230
13MA3645Crha ZdeněkMaraton Klub Kladno7901:16:0728
14MA401Nápravník JakubTJ Sokol Lhota8701:17:3526
15MA4858Lhota AlešPivovar Mile7801:22:4124
16MA5057Veselý JanKTK Software7801:24:4022
17MA5249Tomášek Filip7801:25:1720

Muži B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1063Záruba JanSIX MONKEYS7701:03:4670
2MB1160Houska JindřichOK Dobříš7601:03:5962
3MB1435Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:07:4954
4MB2851Šír VladimírKJB Jilemnice7601:12:1748
5MB302Odvárka JiříTJ Jiskra Horní Maršov7701:13:3244
6MB3319Vašíček RomanRadvanice7401:14:3440
7MB3832Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7101:17:0438
8MB497Beneš EdvardSK Já7301:24:1136
9MB5340Jelínek OldřichHronov7301:31:2934

Muži C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC442Jančík BořekSVARTES Hořice6400:58:5170
2MC716Buřil FrantišekVidochov6601:02:4162
3MC1323Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6401:05:3854
4MC1537Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:08:2348
5MC1731Vacarda VladimírEleven Run Team5901:09:1044
6MC2018Čipera RadekRadvanice6401:10:0640
7MC2767Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:11:4838
8MC359Valenta MichalPrales Tužín6201:15:3536
9MC3720Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:16:4534
10MC4465Vanta JosefTriclub Dobruška6201:20:0632

Muži D (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2434Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:11:3470
2MD2928Pullman MiroslavASV Jablonec5001:12:3962
3MD324Šolc VítězslavBKL Machov5701:13:4354
4MD4221Kučera ZdeněkAC Náchod5501:18:0548
5MD4411Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:20:0644
6MD4759Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:21:4940

Muži E (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME17Metelka JosefSpartak Police4400:33:5370
2ME26Tučný JanMK Pardubice4700:37:0762
3ME32Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:37:3754
4ME415Groh StanislavAC Vrchlabí4600:40:3048
5ME511Jelínek MatějČernilov4200:42:4544

Juniorky (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2629Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:11:4270

Ženy A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3127Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:13:4170
2ZA5146Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:24:5162

Ženy B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1939Brumlichová RomanaMedvědí doupě7601:09:4570
2ZB418Sýkorová ŠárkaHradec Králové7601:17:4462
3ZB4355Hanková EliškaAR Čimelice8201:18:2554
4ZB4662Čermáková ZdenaPraha7401:21:2448

Ženy C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC941Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:03:1670
2ZC3947Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:17:1762
3ZC5413Jonášová ZdeňkaHradecký spining klub6401:33:1254
4ZC5512Šternerová HankaHradec Králové6301:41:2048

Ženy D (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2310Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:11:1770
2ZD5622Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:42:1062
3ZD573Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:43:4954

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME17Metelka JosefSpartak Police4400:33:5370
2ME26Tučný JanMK Pardubice4700:37:0762
3ME32Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:37:3754
4ME415Groh StanislavAC Vrchlabí4600:40:3048
5ME511Jelínek MatějČernilov4200:42:4544

Trať 13,6 km, 540 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:55:4570
2MA224Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:56:5762
3MA361Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:58:1654
1MC442Jančík BořekSVARTES Hořice6400:58:5170
4MA568Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7801:00:4948
5MA65Šolc VítězslavRedpoint Eleven9101:02:3444
2MC716Buřil FrantišekVidochov6601:02:4162
6MA869Dufka VladislavPáslerův Statek9101:02:5640
1ZC941Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:03:1670
1MB1063Záruba JanSIX MONKEYS7701:03:4670
2MB1160Houska JindřichOK Dobříš7601:03:5962
7MA1236Kocmel PavelKawary Biegaja8101:05:25-
3MC1323Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6401:05:3854
3MB1435Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:07:4954
4MC1537Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:08:2348
8MA1638Kavalír JosefMladá Boleslav8201:09:0338
5MC1731Vacarda VladimírEleven Run Team5901:09:1044
9MA1870Boháč JanRun 4 Run8101:09:1336
1ZB1939Brumlichová RomanaMedvědí doupě7601:09:4570
6MC2018Čipera RadekRadvanice6401:10:0640
10MA2156Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7901:10:4934
11MA2217Pešta MartinBaroko Nová Paka7801:11:0032
1ZD2310Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:11:1770
1MD2434Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:11:3470
1MJ2554Provazník JosefČSK Jilemnice9901:11:4070
1ZJ2629Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:11:4270
7MC2767Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:11:4838
4MB2851Šír VladimírKJB Jilemnice7601:12:1748
2MD2928Pullman MiroslavASV Jablonec5001:12:3962
5MB302Odvárka JiříTJ Jiskra Horní Maršov7701:13:3244
1ZA3127Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:13:4170
3MD324Šolc VítězslavBKL Machov5701:13:4354
6MB3319Vašíček RomanRadvanice7401:14:3440
12MA3466Chudý JonášTriop9001:15:1230
8MC359Valenta MichalPrales Tužín6201:15:3536
13MA3645Crha ZdeněkMaraton Klub Kladno7901:16:0728
9MC3720Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:16:4534
7MB3832Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7101:17:0438
2ZC3947Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:17:1762
14MA401Nápravník JakubTJ Sokol Lhota8701:17:3526
2ZB418Sýkorová ŠárkaHradec Králové7601:17:4462
4MD4221Kučera ZdeněkAC Náchod5501:18:0548
3ZB4355Hanková EliškaAR Čimelice8201:18:2554
10MC4465Vanta JosefTriclub Dobruška6201:20:0632
5MD4411Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:20:0644
4ZB4662Čermáková ZdenaPraha7401:21:2448
6MD4759Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:21:4940
15MA4858Lhota AlešPivovar Mile7801:22:4124
8MB497Beneš EdvardSK Já7301:24:1136
16MA5057Veselý JanKTK Software7801:24:4022
2ZA5146Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:24:5162
17MA5249Tomášek Filip7801:25:1720
9MB5340Jelínek OldřichHronov7301:31:2934
3ZC5413Jonášová ZdeňkaHradecký spining klub6401:33:1254
4ZC5512Šternerová HankaHradec Králové6301:41:2048
2ZD5622Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:42:1062
3ZD573Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:43:4954

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:55:4570
2MA224Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:56:5762
3MA361Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:58:1654
4MC442Jančík BořekSVARTES Hořice6400:58:5148
5MA568Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7801:00:4944
6MA65Šolc VítězslavRedpoint Eleven9101:02:3440
7MC716Buřil FrantišekVidochov6601:02:4138
8MA869Dufka VladislavPáslerův Statek9101:02:5636
9MB1063Záruba JanSIX MONKEYS7701:03:4634
10MB1160Houska JindřichOK Dobříš7601:03:5932
11MC1323Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6401:05:3830
12MB1435Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:07:4928
13MC1537Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:08:2326
14MA1638Kavalír JosefMladá Boleslav8201:09:0324
15MC1731Vacarda VladimírEleven Run Team5901:09:1022
16MA1870Boháč JanRun 4 Run8101:09:1320
17MC2018Čipera RadekRadvanice6401:10:0618
18MA2156Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7901:10:4916
19MA2217Pešta MartinBaroko Nová Paka7801:11:0014
20MD2434Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:11:3412
21MJ2554Provazník JosefČSK Jilemnice9901:11:4010
22MC2767Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:11:488
23MB2851Šír VladimírKJB Jilemnice7601:12:176
24MD2928Pullman MiroslavASV Jablonec5001:12:394
25MB302Odvárka JiříTJ Jiskra Horní Maršov7701:13:322

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC941Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:03:1670
2ZB1939Brumlichová RomanaMedvědí doupě7601:09:4562
3ZD2310Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:11:1754
4ZJ2629Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:11:4248
5ZA3127Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:13:4144
6ZC3947Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:17:1740
7ZB418Sýkorová ŠárkaHradec Králové7601:17:4438
8ZB4355Hanková EliškaAR Čimelice8201:18:2536
9ZB4662Čermáková ZdenaPraha7401:21:2434
10ZA5146Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:24:5132
11ZC5413Jonášová ZdeňkaHradecký spining klub6401:33:1230
12ZC5512Šternerová HankaHradec Králové6301:41:2028
13ZD5622Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:42:1026
14ZD573Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:43:4924

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Video ze závodu: https://youtu.be/xjsVjP3vDos Tempo, tempo ... bylo to fajn. Díky všem pořadatelům a soupeřům. PS: věcná cena - tričko 3XL byla velmi vtipná a po rozbalení pobavila.
bfj

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód