hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Píďův běh Vrchlabí - Strážné

14.5.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Píďův běh Vrchlabí - Strážné
  • datum konání: 14.5.2017
  • zobrazeno již 485x

Sociální sítě

Místo konání

Kulturní dům Střelnice, Vrchlabí
11:00 hodin

Přihlášky

na níže uvedený email - uzávěrka 13. 5. 20:00
nebo na místě od 9:00 do 10:40 hodin

Startovné

90 Kč

Popis tratě

Délka: 6,8 km
Převýšení: +432/-113 m
Povrch: 90% zpevněné lesní a polní cesty, 10% asfalt

Ceny pro vítěze

První tři v jednotlivých kategoriích budou odměněni medailí, diplomem a věcnou cenou.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

hanaklampflova@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 16.05.2017, 07:41
  • zobrazeno již 781x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2424Čermák JiříTJ Semily0200:39:1935,00
2MJ2525Krupka AdamIndičtí běžci0100:39:5931,00
3MJ3434Krupka MilanIndičtí běžci0300:41:2327,00
4MJ4343Petrlík MichalAC Rumburk9900:42:4024,00
5MJ4545Novák JakubBakako Nová Paka0100:42:4922,00
6MJ7373Skalický JakubZŠ Josefa Šíra Horní Branná0400:52:3720,00

Muži A (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:32:1435,00
2MA22Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:4331,00
3MA44Hruška JanKasper Swix Team8900:33:5727,00
4MA55Skřivánek PavelLiaz Jablonec8500:34:0624,00
5MA77Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:35:0422,00
6MA99Háze MartinAO Spartak Vrchlabí8500:35:1720,00
7MA1111Štantejský MichalRaidlight Team8400:36:1019,00
8MA1414Šolc VítězslavRedpoint Eleven Team9100:37:0218,00
9MA1616Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:0517,00
10MA1717Vízek OndřejNac premier8400:38:1116,00
11MA1818Pánek TomášSK Stará Paka8500:38:2115,00
12MA1919Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7900:39:0514,00
13MA2222Šiška PetrJilemnice8600:39:1613,00
14MA3030Novotný JiříVrchlabí8500:41:0112,00
15MA3132Lejsek MarekSKP Kornspitz Jablonec8500:41:0611,00
16MA3737Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:42:1310,00
17MA4242Svoboda JakubHO Vrchlabí8400:42:369,00
18MA5252Nápravník JakubTJ Sokol Lhota Červený Kostelec8700:44:128,00
19MA5353Galandák MichalHS Špindlerův Mlýn8900:44:317,00
20MA6161Fikar OndřejHořice8800:47:036,00
21MA6565Gabriel JakubVrchlabí9300:48:155,00
22MA7070Königsmark KarelVrchaři Vrchlabí9000:50:084,00
23MA7171Dušek LiborSklípek Vrchlabí8300:50:513,00
24MA7676Kejklíček PetrVrchaři Vrchlabí8100:54:162,00

Muži B (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB33Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:33:0135,00
2MB88Malý JanEleven Run Team7300:35:0731,00
3MB1010Ulich PetrMT Dobruška6800:36:0327,00
4MB1313Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:36:5524,00
5MB2323Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7000:39:1722,00
6MB2626Čermák JiříSmrčí7400:40:0020,00
7MB2929Skalický RomanHS Strážné7100:40:1119,00
8MB3333Erben JaroslavKunčice7400:41:1618,00
9MB3535Dlab LadislavRoztoky7000:41:3817,00
10MB4141Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:42:2916,00
11MB4949Červinka JiříOB Vrchlabí7000:43:3815,00
12MB5151Růžička MartinMikulov7300:43:5614,00
13MB6767Bydžovský RomanSklípek6900:49:4813,00
14MB8283Kobr OtakarKrby Kobr7401:17:4712,00

Muži C (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC66Jančík BořekSVARTES Hořice6400:34:2135,00
2MC1212Buřil FrantišekVidochov6600:36:3131,00
3MC1515Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:37:3127,00
4MC2121Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:39:1224,00
5MC2727Petrlík MiloslavAC Rumburk6700:40:0422,00
6MC3939Gombita JosefMost5800:42:1920,00
7MC4747Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:0619,00
8MC4848Vanta JosefTriclub Dobruška6200:43:2418,00
9MC5050Karlík MichalLoko Trutnov6400:43:5517,00
10MC5858Vacarda VladimírEleven Run Team5900:46:2816,00
11MC6060Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:46:5815,00
12MC6363Votava VladimírSkialp club Špindlerův Mlýn6300:47:5014,00
13MC6464Koutník LumírTJ Vrchlabí6700:48:1113,00
14MC6868Valenta MichalPrales Tužín6200:50:0312,00
15MC6969Nádhera PetrHradec Králové6700:50:0511,00

Muži D (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3636Vejnar JosefČSK Vysoké nad Jizerou5700:41:5835,00
2MD4040Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:2331,00
3MD5454Kučera ZdeněkAC Náchod5500:44:5727,00
4MD5555Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:1224,00
5MD5656Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:2222,00
6MD5757Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:45:5920,00
7MD6262Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:47:4119,00
8MD7474Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:5618,00

Muži E (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6666Metelka JosefSpartak Police4400:48:4235,00
2ME8181Groh StanislavAC Vrchlabí4601:09:5331,00

Juniorky (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2828Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:40:0535,00
2ZJ7575Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:53:2131,00
3ZJ7878Huňáková MichaelaAsics Frontrunner CZE9900:57:1927,00

Ženy A (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3131Vítková VeronikaSKP Kornspitz Jablonec8800:41:0635,00
2ZA4646Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:42:5231,00
3ZA7777Kollertová EvaMT Dobruška8300:56:2427,00
4ZA8282Grundová ŠtěpánkaKrby Kobr9301:17:4724,00

Ženy B (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3838Čermáková JitkaSmrčí7500:42:1635,00
2ZB7272Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:51:3031,00

Ženy C (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2020Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:39:1035,00
2ZC5959Háková MichaelaSokol Valteřice7100:46:3031,00
3ZC8080Šternerová HanaHradec Králové6300:59:1727,00
4ZC8484Nádherová HanaHradec Králové6701:24:0124,00

Ženy D (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4444Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:42:4335,00
2ZD7979Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:2731,00

Trať 6,8 km, 432 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:32:1435,00
2MA22Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:4331,00
1MB33Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:33:0135,00
3MA44Hruška JanKasper Swix Team8900:33:5727,00
4MA55Skřivánek PavelLiaz Jablonec8500:34:0624,00
1MC66Jančík BořekSVARTES Hořice6400:34:2135,00
5MA77Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:35:0422,00
2MB88Malý JanEleven Run Team7300:35:0731,00
6MA99Háze MartinAO Spartak Vrchlabí8500:35:1720,00
3MB1010Ulich PetrMT Dobruška6800:36:0327,00
7MA1111Štantejský MichalRaidlight Team8400:36:1019,00
2MC1212Buřil FrantišekVidochov6600:36:3131,00
4MB1313Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:36:5524,00
8MA1414Šolc VítězslavRedpoint Eleven Team9100:37:0218,00
3MC1515Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:37:3127,00
9MA1616Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:0517,00
10MA1717Vízek OndřejNac premier8400:38:1116,00
11MA1818Pánek TomášSK Stará Paka8500:38:2115,00
12MA1919Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7900:39:0514,00
1ZC2020Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:39:1035,00
4MC2121Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:39:1224,00
13MA2222Šiška PetrJilemnice8600:39:1613,00
5MB2323Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7000:39:1722,00
1MJ2424Čermák JiříTJ Semily0200:39:1935,00
2MJ2525Krupka AdamIndičtí běžci0100:39:5931,00
6MB2626Čermák JiříSmrčí7400:40:0020,00
5MC2727Petrlík MiloslavAC Rumburk6700:40:0422,00
1ZJ2828Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:40:0535,00
7MB2929Skalický RomanHS Strážné7100:40:1119,00
14MA3030Novotný JiříVrchlabí8500:41:0112,00
1ZA3131Vítková VeronikaSKP Kornspitz Jablonec8800:41:0635,00
15MA3132Lejsek MarekSKP Kornspitz Jablonec8500:41:0611,00
8MB3333Erben JaroslavKunčice7400:41:1618,00
3MJ3434Krupka MilanIndičtí běžci0300:41:2327,00
9MB3535Dlab LadislavRoztoky7000:41:3817,00
1MD3636Vejnar JosefČSK Vysoké nad Jizerou5700:41:5835,00
16MA3737Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:42:1310,00
1ZB3838Čermáková JitkaSmrčí7500:42:1635,00
6MC3939Gombita JosefMost5800:42:1920,00
2MD4040Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:2331,00
10MB4141Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:42:2916,00
17MA4242Svoboda JakubHO Vrchlabí8400:42:369,00
4MJ4343Petrlík MichalAC Rumburk9900:42:4024,00
1ZD4444Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:42:4335,00
5MJ4545Novák JakubBakako Nová Paka0100:42:4922,00
2ZA4646Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:42:5231,00
7MC4747Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:0619,00
8MC4848Vanta JosefTriclub Dobruška6200:43:2418,00
11MB4949Červinka JiříOB Vrchlabí7000:43:3815,00
9MC5050Karlík MichalLoko Trutnov6400:43:5517,00
12MB5151Růžička MartinMikulov7300:43:5614,00
18MA5252Nápravník JakubTJ Sokol Lhota Červený Kostelec8700:44:128,00
19MA5353Galandák MichalHS Špindlerův Mlýn8900:44:317,00
3MD5454Kučera ZdeněkAC Náchod5500:44:5727,00
4MD5555Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:1224,00
5MD5656Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:2222,00
6MD5757Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:45:5920,00
10MC5858Vacarda VladimírEleven Run Team5900:46:2816,00
2ZC5959Háková MichaelaSokol Valteřice7100:46:3031,00
11MC6060Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:46:5815,00
20MA6161Fikar OndřejHořice8800:47:036,00
7MD6262Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:47:4119,00
12MC6363Votava VladimírSkialp club Špindlerův Mlýn6300:47:5014,00
13MC6464Koutník LumírTJ Vrchlabí6700:48:1113,00
21MA6565Gabriel JakubVrchlabí9300:48:155,00
1ME6666Metelka JosefSpartak Police4400:48:4235,00
13MB6767Bydžovský RomanSklípek6900:49:4813,00
14MC6868Valenta MichalPrales Tužín6200:50:0312,00
15MC6969Nádhera PetrHradec Králové6700:50:0511,00
22MA7070Königsmark KarelVrchaři Vrchlabí9000:50:084,00
23MA7171Dušek LiborSklípek Vrchlabí8300:50:513,00
2ZB7272Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:51:3031,00
6MJ7373Skalický JakubZŠ Josefa Šíra Horní Branná0400:52:3720,00
8MD7474Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:5618,00
2ZJ7575Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:53:2131,00
24MA7676Kejklíček PetrVrchaři Vrchlabí8100:54:162,00
3ZA7777Kollertová EvaMT Dobruška8300:56:2427,00
3ZJ7878Huňáková MichaelaAsics Frontrunner CZE9900:57:1927,00
2ZD7979Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:2731,00
3ZC8080Šternerová HanaHradec Králové6300:59:1727,00
2ME8181Groh StanislavAC Vrchlabí4601:09:5331,00
4ZA8282Grundová ŠtěpánkaKrby Kobr9301:17:4724,00
14MB8283Kobr OtakarKrby Kobr7401:17:4712,00
4ZC8484Nádherová HanaHradec Králové6701:24:0124,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:32:1435,00
2MA22Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:4331,00
3MB33Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:33:0127,00
4MA44Hruška JanKasper Swix Team8900:33:5724,00
5MA55Skřivánek PavelLiaz Jablonec8500:34:0622,00
6MC66Jančík BořekSVARTES Hořice6400:34:2120,00
7MA77Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:35:0419,00
8MB88Malý JanEleven Run Team7300:35:0718,00
9MA99Háze MartinAO Spartak Vrchlabí8500:35:1717,00
10MB1010Ulich PetrMT Dobruška6800:36:0316,00
11MA1111Štantejský MichalRaidlight Team8400:36:1015,00
12MC1212Buřil FrantišekVidochov6600:36:3114,00
13MB1313Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:36:5513,00
14MA1414Šolc VítězslavRedpoint Eleven Team9100:37:0212,00
15MC1515Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:37:3111,00
16MA1616Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:0510,00
17MA1717Vízek OndřejNac premier8400:38:119,00
18MA1818Pánek TomášSK Stará Paka8500:38:218,00
19MA1919Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7900:39:057,00
20MC2121Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:39:126,00
21MA2222Šiška PetrJilemnice8600:39:165,00
22MB2323Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7000:39:174,00
23MJ2424Čermák JiříTJ Semily0200:39:193,00
24MJ2525Krupka AdamIndičtí běžci0100:39:592,00
25MB2626Čermák JiříSmrčí7400:40:001,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2020Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:39:1035,00
2ZJ2828Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:40:0531,00
3ZA3131Vítková VeronikaSKP Kornspitz Jablonec8800:41:0627,00
4ZB3838Čermáková JitkaSmrčí7500:42:1624,00
5ZD4444Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:42:4322,00
6ZA4646Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:42:5220,00
7ZC5959Háková MichaelaSokol Valteřice7100:46:3019,00
8ZB7272Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:51:3018,00
9ZJ7575Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:53:2117,00
10ZA7777Kollertová EvaMT Dobruška8300:56:2416,00
11ZJ7878Huňáková MichaelaAsics Frontrunner CZE9900:57:1915,00
12ZD7979Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:2714,00
13ZC8080Šternerová HanaHradec Králové6300:59:1713,00
14ZA8282Grundová ŠtěpánkaKrby Kobr9301:17:4712,00
15ZC8484Nádherová HanaHradec Králové6701:24:0111,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód