hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

VC Zadova, MČR veteránů

27.5.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: VC Zadova, MČR veteránů
  • datum konání: 27.5.2017
  • zobrazeno již 642x
  • pořadatel: PSK OLYMP Praha

Sociální sítě

Místo konání

Stachy - náměstí
15:00 hodin

Přihlášky

ZŠ Stachy od 13:00 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 7,3 km
Převýšení: 410 m
Povrch: 5,6 km - asfalt, 1,5 km - terén

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Linhart
Vondroušova 1162
163 00 Praha 6 - Řepy II
mobil: 723 304 588

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behdovrchu.com

E-mailová adresa

jin.linhart@post.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 27.05.2017, 21:29
  • zobrazeno již 942x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ975Mánek JiříFischer ski klub Šumava9800:35:1070
2MJ1286Švejda JakubFischer ski klub Šumava0000:35:4562
3MJ2576Mánek OndřejFischer ski klub Šumava0100:38:1354
4MJ2690Tischler JosefFischer ski klub Šumava0000:38:2948
5MJ2989Červený DanielFischer ski klub Šumava9900:39:0344
6MJ31103Vachuta MatějFischer Ski klub Šumava0000:39:4340
7MJ35100Plášil MatějSokol Senohraby9900:40:3638
8MJ3865Novotný JonášSK Club Strakonice0200:40:5136
9MJ4060Linhart MatějRAK Borovany9900:41:2034
10MJ4188Hojdekr JanSokol Stachy0100:41:5832
11MJ55102Chval ZdeněkHC Vimperk9900:44:5530

Muži A (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Macoun JanT. J. Sokol České Budějovice9200:32:1670
2MA243Ambros JakubAK EZ Kopřivnice8700:33:0062
3MA3104Rypl MiroslavDukla Liberec9200:33:2854
4MA644Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:34:4548
5MA1392Friček MartinHorní Vltavice7900:35:5544
6MA2166Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:4840
7MA3449Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:40:0738
8MA4356Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:42:2136

Muži B (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB481Šimurda MartinFischer Ski klub Šumava7200:33:4070
2MB848Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:34:5962
3MB1084Valíček RadekOsek7400:35:2054
4MB1459Malík VitCEWC Borovany6900:36:0848
5MB1661Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:36:3544
6MB1780Čáp OndřejSK Dobruška7400:36:4840
7MB1883Záruba JanSIX Monkeys7700:37:0938
8MB1958Veselý PetrSK Squash Plzeň7300:37:1436
9MB2499Oberländer JanSokol Senohraby7500:38:1134
10MB27107Řehoř FrantišekSki klub Šumava7000:38:3132
11MB2864Boček JosefStrakonice6800:38:5630
12MB3796Hron Tomᚊutři Prachatice7700:40:4028

Muži C (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC768Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:5470
2MC2025Vacarda VladimírEleven Run Team5900:37:2762
3MC2282Petrou JanSKI klub Velešín6400:37:5254
4MC2394Jokel LubomírAtlet Šestajovice6400:37:5848
5MC3042Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:39:1144
6MC3293Šustr PavelLiga 2000 Tábor6600:39:5040
7MC3387Šatra AloisTatran Velké Hydřice5800:40:0338
8MC3679Karlík MichalLoko Trutnov6400:40:3836
9MC3913Soukup PetrKovohutě Příbram6500:41:1134
10MC4216Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:42:1032
11MC44109Pudil JaroslavM2 Sport Bečvář Strakonice6100:42:2530
12MC491Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:0628
13MC5072Gombita JosefMost5800:43:2926
14MC6147Tichý PavelAC Náchod6300:45:5824
-MC-24Buřil FrantišekVidochov66DNF-

Muži D (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD533Smrčka MilošBK Říčany5400:34:3670
2MD4585Valíček VáclavČZ Strakonice5000:42:2762
3MD4663Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:4154
4MD4877Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:4848
5MD513Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:3944
6MD5227Flegl VlastimilBrtev5300:43:4540
7MD535Borek JosefTJ Znojmo4900:43:4738
8MD5453Královec JiříMílaři Domažlice5100:44:1936
9MD5674Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:1434
10MD5771Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:45:2132
11MD5870Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:45:2430
12MD64105Westrmaier JiříKolová5300:48:2128
13MD7257Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:59:1026
14MD7573Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:05:1524
15MD7746Kučera ZdeněkAC Náchod5501:15:1722
16MD7854Hájíček FrantišekAVC Praha5101:18:3920

Muži E (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME662Metelka JosefSpartak Police4400:50:1070
2ME6855Šůcha VáclavSV Stříbro4600:52:3362
3ME7167Pytelka VáclavPlzeň4500:59:0054
4ME734Tolar VladimírSV Stříbro4001:00:0748

Juniorky (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1569Havlíčková BarboraSK 4 Dvory České Budějovice0000:36:1170
2ZJ5991Nováková AdélaFischer Ski Klub Šumava0000:45:5162
3ZJ63110Völflová NatálieSokol Stachy0300:46:4254
4ZJ65101Chvalová MiroslavaSki klub Strakonice9900:49:3948
5ZJ67106Ryplová SimonaSokol Stachy0100:50:3244

Ženy A (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1162Nováková PetraPSK Olymp Praha, z.s.9300:35:3970
2ZA76108Králová ŠtěpánkaTour de Bier Týn nad Vltavou8601:05:2062

Ženy B (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4745Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:42:4570
2ZB6097Hronová JanaŠumavský Triatlon Prachatice8000:45:5362

Ženy C (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6250Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:2570

Ženy D (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6998Procházková IrenaTJ Háje5700:57:4270
2ZD706Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:58:2862
3ZD7440Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4501:00:4654
4ZD7995Pláničková EvaAtletika Tábor5401:48:5948

Trať 7,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Macoun JanT. J. Sokol České Budějovice9200:32:1670
2MA243Ambros JakubAK EZ Kopřivnice8700:33:0062
3MA3104Rypl MiroslavDukla Liberec9200:33:2854
1MB481Šimurda MartinFischer Ski klub Šumava7200:33:4070
1MD533Smrčka MilošBK Říčany5400:34:3670
4MA644Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:34:4548
1MC768Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:5470
2MB848Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:34:5962
1MJ975Mánek JiříFischer ski klub Šumava9800:35:1070
3MB1084Valíček RadekOsek7400:35:2054
1ZA1162Nováková PetraPSK Olymp Praha, z.s.9300:35:3970
2MJ1286Švejda JakubFischer ski klub Šumava0000:35:4562
5MA1392Friček MartinHorní Vltavice7900:35:5544
4MB1459Malík VitCEWC Borovany6900:36:0848
1ZJ1569Havlíčková BarboraSK 4 Dvory České Budějovice0000:36:1170
5MB1661Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:36:3544
6MB1780Čáp OndřejSK Dobruška7400:36:4840
7MB1883Záruba JanSIX Monkeys7700:37:0938
8MB1958Veselý PetrSK Squash Plzeň7300:37:1436
2MC2025Vacarda VladimírEleven Run Team5900:37:2762
6MA2166Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:4840
3MC2282Petrou JanSKI klub Velešín6400:37:5254
4MC2394Jokel LubomírAtlet Šestajovice6400:37:5848
9MB2499Oberländer JanSokol Senohraby7500:38:1134
3MJ2576Mánek OndřejFischer ski klub Šumava0100:38:1354
4MJ2690Tischler JosefFischer ski klub Šumava0000:38:2948
10MB27107Řehoř FrantišekSki klub Šumava7000:38:3132
11MB2864Boček JosefStrakonice6800:38:5630
5MJ2989Červený DanielFischer ski klub Šumava9900:39:0344
5MC3042Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:39:1144
6MJ31103Vachuta MatějFischer Ski klub Šumava0000:39:4340
6MC3293Šustr PavelLiga 2000 Tábor6600:39:5040
7MC3387Šatra AloisTatran Velké Hydřice5800:40:0338
7MA3449Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:40:0738
7MJ35100Plášil MatějSokol Senohraby9900:40:3638
8MC3679Karlík MichalLoko Trutnov6400:40:3836
12MB3796Hron Tomᚊutři Prachatice7700:40:4028
8MJ3865Novotný JonášSK Club Strakonice0200:40:5136
9MC3913Soukup PetrKovohutě Příbram6500:41:1134
9MJ4060Linhart MatějRAK Borovany9900:41:2034
10MJ4188Hojdekr JanSokol Stachy0100:41:5832
10MC4216Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:42:1032
8MA4356Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:42:2136
11MC44109Pudil JaroslavM2 Sport Bečvář Strakonice6100:42:2530
2MD4585Valíček VáclavČZ Strakonice5000:42:2762
3MD4663Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:4154
1ZB4745Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:42:4570
4MD4877Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:4848
12MC491Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:0628
13MC5072Gombita JosefMost5800:43:2926
5MD513Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:3944
6MD5227Flegl VlastimilBrtev5300:43:4540
7MD535Borek JosefTJ Znojmo4900:43:4738
8MD5453Královec JiříMílaři Domažlice5100:44:1936
11MJ55102Chval ZdeněkHC Vimperk9900:44:5530
9MD5674Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:1434
10MD5771Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:45:2132
11MD5870Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:45:2430
2ZJ5991Nováková AdélaFischer Ski Klub Šumava0000:45:5162
2ZB6097Hronová JanaŠumavský Triatlon Prachatice8000:45:5362
14MC6147Tichý PavelAC Náchod6300:45:5824
1ZC6250Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:2570
3ZJ63110Völflová NatálieSokol Stachy0300:46:4254
12MD64105Westrmaier JiříKolová5300:48:2128
4ZJ65101Chvalová MiroslavaSki klub Strakonice9900:49:3948
1ME662Metelka JosefSpartak Police4400:50:1070
5ZJ67106Ryplová SimonaSokol Stachy0100:50:3244
2ME6855Šůcha VáclavSV Stříbro4600:52:3362
1ZD6998Procházková IrenaTJ Háje5700:57:4270
2ZD706Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:58:2862
3ME7167Pytelka VáclavPlzeň4500:59:0054
13MD7257Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:59:1026
4ME734Tolar VladimírSV Stříbro4001:00:0748
3ZD7440Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4501:00:4654
14MD7573Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:05:1524
2ZA76108Králová ŠtěpánkaTour de Bier Týn nad Vltavou8601:05:2062
15MD7746Kučera ZdeněkAC Náchod5501:15:1722
16MD7854Hájíček FrantišekAVC Praha5101:18:3920
4ZD7995Pláničková EvaAtletika Tábor5401:48:5948

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Macoun JanT. J. Sokol České Budějovice9200:32:1670
2MA243Ambros JakubAK EZ Kopřivnice8700:33:0062
3MA3104Rypl MiroslavDukla Liberec9200:33:2854
4MB481Šimurda MartinFischer Ski klub Šumava7200:33:4048
5MD533Smrčka MilošBK Říčany5400:34:3644
6MA644Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:34:4540
7MC768Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:5438
8MB848Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:34:5936
9MJ975Mánek JiříFischer ski klub Šumava9800:35:1034
10MB1084Valíček RadekOsek7400:35:2032
11MJ1286Švejda JakubFischer ski klub Šumava0000:35:4530
12MA1392Friček MartinHorní Vltavice7900:35:5528
13MB1459Malík VitCEWC Borovany6900:36:0826
14MB1661Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:36:3524
15MB1780Čáp OndřejSK Dobruška7400:36:4822
16MB1883Záruba JanSIX Monkeys7700:37:0920
17MB1958Veselý PetrSK Squash Plzeň7300:37:1418
18MC2025Vacarda VladimírEleven Run Team5900:37:2716
19MA2166Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:4814
20MC2282Petrou JanSKI klub Velešín6400:37:5212
21MC2394Jokel LubomírAtlet Šestajovice6400:37:5810
22MB2499Oberländer JanSokol Senohraby7500:38:118
23MJ2576Mánek OndřejFischer ski klub Šumava0100:38:136
24MJ2690Tischler JosefFischer ski klub Šumava0000:38:294
25MB27107Řehoř FrantišekSki klub Šumava7000:38:312

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1162Nováková PetraPSK Olymp Praha, z.s.9300:35:3970
2ZJ1569Havlíčková BarboraSK 4 Dvory České Budějovice0000:36:1162
3ZB4745Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:42:4554
4ZJ5991Nováková AdélaFischer Ski Klub Šumava0000:45:5148
5ZB6097Hronová JanaŠumavský Triatlon Prachatice8000:45:5344
6ZC6250Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:2540
7ZJ63110Völflová NatálieSokol Stachy0300:46:4238
8ZJ65101Chvalová MiroslavaSki klub Strakonice9900:49:3936
9ZJ67106Ryplová SimonaSokol Stachy0100:50:3234
10ZD6998Procházková IrenaTJ Háje5700:57:4232
11ZD706Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:58:2830
12ZD7440Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4501:00:4628
13ZA76108Králová ŠtěpánkaTour de Bier Týn nad Vltavou8601:05:2026
14ZD7995Pláničková EvaAtletika Tábor5401:48:5924

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

cukaný video zde: https://youtu.be/Gwh13xTRrYU
bfj
velmi dobrá organizace a značení trati
v.valici

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód