hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

VC Zadova, MČR veteránů

27.5.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: VC Zadova, MČR veteránů
  • datum konání: 27.5.2017
  • zobrazeno již 642x
  • pořadatel: PSK OLYMP Praha

Sociální sítě

Místo konání

Stachy - náměstí
15:00 hodin

Přihlášky

ZŠ Stachy od 13:00 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 7,3 km
Převýšení: 410 m
Povrch: 5,6 km - asfalt, 1,5 km - terén

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Linhart
Vondroušova 1162
163 00 Praha 6 - Řepy II
mobil: 723 304 588

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behdovrchu.com

E-mailová adresa

jin.linhart@post.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 27.05.2017, 21:29
  • zobrazeno již 788x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ975Mánek JiříFischer ski klub Šumava9800:35:1070,00
2MJ1286Švejda JakubFischer ski klub Šumava0000:35:4562,00
3MJ2576Mánek OndřejFischer ski klub Šumava0100:38:1354,00
4MJ2690Tischler JosefFischer ski klub Šumava0000:38:2948,00
5MJ2989Červený DanielFischer ski klub Šumava9900:39:0344,00
6MJ31103Vachuta MatějFischer Ski klub Šumava0000:39:4340,00
7MJ35100Plášil MatějSokol Senohraby9900:40:3638,00
8MJ3865Novotný JonášSK Club Strakonice0200:40:5136,00
9MJ4060Linhart MatějRAK Borovany9900:41:2034,00
10MJ4188Hojdekr JanSokol Stachy0100:41:5832,00
11MJ55102Chval ZdeněkHC Vimperk9900:44:5530,00

Muži A (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Macoun JanT. J. Sokol České Budějovice9200:32:1670,00
2MA243Ambros JakubAK EZ Kopřivnice8700:33:0062,00
3MA3104Rypl MiroslavDukla Liberec9200:33:2854,00
4MA644Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:34:4548,00
5MA1392Friček MartinHorní Vltavice7900:35:5544,00
6MA2166Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:4840,00
7MA3449Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:40:0738,00
8MA4356Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:42:2136,00

Muži B (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB481Šimurda MartinFischer Ski klub Šumava7200:33:4070,00
2MB848Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:34:5962,00
3MB1084Valíček RadekOsek7400:35:2054,00
4MB1459Malík VitCEWC Borovany6900:36:0848,00
5MB1661Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:36:3544,00
6MB1780Čáp OndřejSK Dobruška7400:36:4840,00
7MB1883Záruba JanSIX Monkeys7700:37:0938,00
8MB1958Veselý PetrSK Squash Plzeň7300:37:1436,00
9MB2499Oberländer JanSokol Senohraby7500:38:1134,00
10MB27107Řehoř FrantišekSki klub Šumava7000:38:3132,00
11MB2864Boček JosefStrakonice6800:38:5630,00
12MB3796Hron Tomᚊutři Prachatice7700:40:4028,00

Muži C (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC768Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:5470,00
2MC2025Vacarda VladimírEleven Run Team5900:37:2762,00
3MC2282Petrou JanSKI klub Velešín6400:37:5254,00
4MC2394Jokel LubomírAtlet Šestajovice6400:37:5848,00
5MC3042Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:39:1144,00
6MC3293Šustr PavelLiga 2000 Tábor6600:39:5040,00
7MC3387Šatra AloisTatran Velké Hydřice5800:40:0338,00
8MC3679Karlík MichalLoko Trutnov6400:40:3836,00
9MC3913Soukup PetrKovohutě Příbram6500:41:1134,00
10MC4216Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:42:1032,00
11MC44109Pudil JaroslavM2 Sport Bečvář Strakonice6100:42:2530,00
12MC491Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:0628,00
13MC5072Gombita JosefMost5800:43:2926,00
14MC6147Tichý PavelAC Náchod6300:45:5824,00
-MC-24Buřil FrantišekVidochov66DNF-

Muži D (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD533Smrčka MilošBK Říčany5400:34:3670,00
2MD4585Valíček VáclavČZ Strakonice5000:42:2762,00
3MD4663Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:4154,00
4MD4877Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:4848,00
5MD513Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:3944,00
6MD5227Flegl VlastimilBrtev5300:43:4540,00
7MD535Borek JosefTJ Znojmo4900:43:4738,00
8MD5453Královec JiříMílaři Domažlice5100:44:1936,00
9MD5674Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:1434,00
10MD5771Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:45:2132,00
11MD5870Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:45:2430,00
12MD64105Westrmaier JiříKolová5300:48:2128,00
13MD7257Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:59:1026,00
14MD7573Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:05:1524,00
15MD7746Kučera ZdeněkAC Náchod5501:15:1722,00
16MD7854Hájíček FrantišekAVC Praha5101:18:3920,00

Muži E (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME662Metelka JosefSpartak Police4400:50:1070,00
2ME6855Šůcha VáclavSV Stříbro4600:52:3362,00
3ME7167Pytelka VáclavPlzeň4500:59:0054,00
4ME734Tolar VladimírSV Stříbro4001:00:0748,00

Juniorky (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1569Havlíčková BarboraSK 4 Dvory České Budějovice0000:36:1170,00
2ZJ5991Nováková AdélaFischer Ski Klub Šumava0000:45:5162,00
3ZJ63110Völflová NatálieSokol Stachy0300:46:4254,00
4ZJ65101Chvalová MiroslavaSki klub Strakonice9900:49:3948,00
5ZJ67106Ryplová SimonaSokol Stachy0100:50:3244,00

Ženy A (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1162Nováková PetraPSK Olymp Praha, z.s.9300:35:3970,00
2ZA76108Králová ŠtěpánkaTour de Bier Týn nad Vltavou8601:05:2062,00

Ženy B (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4745Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:42:4570,00
2ZB6097Hronová JanaŠumavský Triatlon Prachatice8000:45:5362,00

Ženy C (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6250Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:2570,00

Ženy D (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6998Procházková IrenaTJ Háje5700:57:4270,00
2ZD706Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:58:2862,00
3ZD7440Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4501:00:4654,00
4ZD7995Pláničková EvaAtletika Tábor5401:48:5948,00

Trať 7,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Macoun JanT. J. Sokol České Budějovice9200:32:1670,00
2MA243Ambros JakubAK EZ Kopřivnice8700:33:0062,00
3MA3104Rypl MiroslavDukla Liberec9200:33:2854,00
1MB481Šimurda MartinFischer Ski klub Šumava7200:33:4070,00
1MD533Smrčka MilošBK Říčany5400:34:3670,00
4MA644Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:34:4548,00
1MC768Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:5470,00
2MB848Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:34:5962,00
1MJ975Mánek JiříFischer ski klub Šumava9800:35:1070,00
3MB1084Valíček RadekOsek7400:35:2054,00
1ZA1162Nováková PetraPSK Olymp Praha, z.s.9300:35:3970,00
2MJ1286Švejda JakubFischer ski klub Šumava0000:35:4562,00
5MA1392Friček MartinHorní Vltavice7900:35:5544,00
4MB1459Malík VitCEWC Borovany6900:36:0848,00
1ZJ1569Havlíčková BarboraSK 4 Dvory České Budějovice0000:36:1170,00
5MB1661Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:36:3544,00
6MB1780Čáp OndřejSK Dobruška7400:36:4840,00
7MB1883Záruba JanSIX Monkeys7700:37:0938,00
8MB1958Veselý PetrSK Squash Plzeň7300:37:1436,00
2MC2025Vacarda VladimírEleven Run Team5900:37:2762,00
6MA2166Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:4840,00
3MC2282Petrou JanSKI klub Velešín6400:37:5254,00
4MC2394Jokel LubomírAtlet Šestajovice6400:37:5848,00
9MB2499Oberländer JanSokol Senohraby7500:38:1134,00
3MJ2576Mánek OndřejFischer ski klub Šumava0100:38:1354,00
4MJ2690Tischler JosefFischer ski klub Šumava0000:38:2948,00
10MB27107Řehoř FrantišekSki klub Šumava7000:38:3132,00
11MB2864Boček JosefStrakonice6800:38:5630,00
5MJ2989Červený DanielFischer ski klub Šumava9900:39:0344,00
5MC3042Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:39:1144,00
6MJ31103Vachuta MatějFischer Ski klub Šumava0000:39:4340,00
6MC3293Šustr PavelLiga 2000 Tábor6600:39:5040,00
7MC3387Šatra AloisTatran Velké Hydřice5800:40:0338,00
7MA3449Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:40:0738,00
7MJ35100Plášil MatějSokol Senohraby9900:40:3638,00
8MC3679Karlík MichalLoko Trutnov6400:40:3836,00
12MB3796Hron Tomᚊutři Prachatice7700:40:4028,00
8MJ3865Novotný JonášSK Club Strakonice0200:40:5136,00
9MC3913Soukup PetrKovohutě Příbram6500:41:1134,00
9MJ4060Linhart MatějRAK Borovany9900:41:2034,00
10MJ4188Hojdekr JanSokol Stachy0100:41:5832,00
10MC4216Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:42:1032,00
8MA4356Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:42:2136,00
11MC44109Pudil JaroslavM2 Sport Bečvář Strakonice6100:42:2530,00
2MD4585Valíček VáclavČZ Strakonice5000:42:2762,00
3MD4663Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:4154,00
1ZB4745Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:42:4570,00
4MD4877Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:4848,00
12MC491Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:0628,00
13MC5072Gombita JosefMost5800:43:2926,00
5MD513Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:3944,00
6MD5227Flegl VlastimilBrtev5300:43:4540,00
7MD535Borek JosefTJ Znojmo4900:43:4738,00
8MD5453Královec JiříMílaři Domažlice5100:44:1936,00
11MJ55102Chval ZdeněkHC Vimperk9900:44:5530,00
9MD5674Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:1434,00
10MD5771Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:45:2132,00
11MD5870Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:45:2430,00
2ZJ5991Nováková AdélaFischer Ski Klub Šumava0000:45:5162,00
2ZB6097Hronová JanaŠumavský Triatlon Prachatice8000:45:5362,00
14MC6147Tichý PavelAC Náchod6300:45:5824,00
1ZC6250Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:2570,00
3ZJ63110Völflová NatálieSokol Stachy0300:46:4254,00
12MD64105Westrmaier JiříKolová5300:48:2128,00
4ZJ65101Chvalová MiroslavaSki klub Strakonice9900:49:3948,00
1ME662Metelka JosefSpartak Police4400:50:1070,00
5ZJ67106Ryplová SimonaSokol Stachy0100:50:3244,00
2ME6855Šůcha VáclavSV Stříbro4600:52:3362,00
1ZD6998Procházková IrenaTJ Háje5700:57:4270,00
2ZD706Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:58:2862,00
3ME7167Pytelka VáclavPlzeň4500:59:0054,00
13MD7257Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:59:1026,00
4ME734Tolar VladimírSV Stříbro4001:00:0748,00
3ZD7440Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4501:00:4654,00
14MD7573Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:05:1524,00
2ZA76108Králová ŠtěpánkaTour de Bier Týn nad Vltavou8601:05:2062,00
15MD7746Kučera ZdeněkAC Náchod5501:15:1722,00
16MD7854Hájíček FrantišekAVC Praha5101:18:3920,00
4ZD7995Pláničková EvaAtletika Tábor5401:48:5948,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Macoun JanT. J. Sokol České Budějovice9200:32:1670,00
2MA243Ambros JakubAK EZ Kopřivnice8700:33:0062,00
3MA3104Rypl MiroslavDukla Liberec9200:33:2854,00
4MB481Šimurda MartinFischer Ski klub Šumava7200:33:4048,00
5MD533Smrčka MilošBK Říčany5400:34:3644,00
6MA644Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:34:4540,00
7MC768Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:5438,00
8MB848Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:34:5936,00
9MJ975Mánek JiříFischer ski klub Šumava9800:35:1034,00
10MB1084Valíček RadekOsek7400:35:2032,00
11MJ1286Švejda JakubFischer ski klub Šumava0000:35:4530,00
12MA1392Friček MartinHorní Vltavice7900:35:5528,00
13MB1459Malík VitCEWC Borovany6900:36:0826,00
14MB1661Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:36:3524,00
15MB1780Čáp OndřejSK Dobruška7400:36:4822,00
16MB1883Záruba JanSIX Monkeys7700:37:0920,00
17MB1958Veselý PetrSK Squash Plzeň7300:37:1418,00
18MC2025Vacarda VladimírEleven Run Team5900:37:2716,00
19MA2166Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:4814,00
20MC2282Petrou JanSKI klub Velešín6400:37:5212,00
21MC2394Jokel LubomírAtlet Šestajovice6400:37:5810,00
22MB2499Oberländer JanSokol Senohraby7500:38:118,00
23MJ2576Mánek OndřejFischer ski klub Šumava0100:38:136,00
24MJ2690Tischler JosefFischer ski klub Šumava0000:38:294,00
25MB27107Řehoř FrantišekSki klub Šumava7000:38:312,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1162Nováková PetraPSK Olymp Praha, z.s.9300:35:3970,00
2ZJ1569Havlíčková BarboraSK 4 Dvory České Budějovice0000:36:1162,00
3ZB4745Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:42:4554,00
4ZJ5991Nováková AdélaFischer Ski Klub Šumava0000:45:5148,00
5ZB6097Hronová JanaŠumavský Triatlon Prachatice8000:45:5344,00
6ZC6250Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:2540,00
7ZJ63110Völflová NatálieSokol Stachy0300:46:4238,00
8ZJ65101Chvalová MiroslavaSki klub Strakonice9900:49:3936,00
9ZJ67106Ryplová SimonaSokol Stachy0100:50:3234,00
10ZD6998Procházková IrenaTJ Háje5700:57:4232,00
11ZD706Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:58:2830,00
12ZD7440Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4501:00:4628,00
13ZA76108Králová ŠtěpánkaTour de Bier Týn nad Vltavou8601:05:2026,00
14ZD7995Pláničková EvaAtletika Tábor5401:48:5924,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

cukaný video zde: https://youtu.be/Gwh13xTRrYU
bfj
velmi dobrá organizace a značení trati
v.valici

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód