hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Děvín

3.6.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Děvín
  • datum konání: 3.6.2017
  • zobrazeno již 593x
  • pořadatel: AK Perná

Sociální sítě

Místo konání

Perná u kostela
11:00 hodin

Přihlášky

online do 26. 5. 2017 zde: PŘIHLÁŠKA
nebo na místě v Kulturním domě v Perné od 9 hodin

Startovné

předem do 26. 5. 2017 - 100 Kč
na místě - 150 Kč

Popis tratě

Délka: 9,1 km
Převýšení: 690 m

Ceny pro vítěze

věcné, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

František Kolínek
691 86 Perná 244
tel: 606 527 724

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 05.06.2017, 13:26
  • zobrazeno již 665x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,1 km, 690 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A (trať 9,1 km, 690 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:44:3370,00
2MA255Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:45:4862,00
3MA316Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:46:5154,00
4MA721Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:49:0048,00
5MA852Juran MartinModra9100:50:2744,00
6MA111Hrdina PavelAK Perná8800:51:3540,00
7MA1662Švrček FilipLednice8100:54:2138,00
8MA1757Šilhánek PetrVranovice8800:54:5336,00
9MA2047Urbánek JiříSlavia Liberec8700:56:1634,00
10MA2164Knotek David-8200:56:1932,00
11MA2556Tichák Jiří-8100:57:2230,00
12MA2958Šplíchal JanSokol Valteřice8300:58:1228,00
13MA3863Švrček MichalVelké Bílovice8401:06:3226,00
14MA4723Pluháček ZdeněkMikulov8501:34:3524,00
-MA-87Vitásek JanNa Krev90DNF-

Muži B (trať 9,1 km, 690 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB418Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:47:2070,00
2MB537Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:47:5162,00
3MB1020Hašpl MarcelOddíl 20157700:51:0654,00
4MB1253Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:51:4748,00
5MB2265Obr TomášBody ID7700:56:3544,00
6MB239Jančařík PetrAAC Brno6800:56:4140,00
7MB3748Bednář PavelŠNECI na MAX6801:05:1838,00

Muži C (trať 9,1 km, 690 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC640Jančík BořekSVARTES Hořice6400:48:5170,00
2MC934KRATOCHVÍL PavelSokol Rudíkov6000:50:4662,00
3MC1345Petrou JanSKI klub Velešín6400:52:0354,00
4MC1411Šimunek MartinBotanka Running6600:52:2448,00
5MC1515Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:4444,00
6MC2839Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:5840,00
7MC3014Skalický JosefŽichlínek6200:58:1538,00
8MC3261Januška IvanŠanov5800:58:3536,00
9MC3922Sobotka JosefMor. Nová Ves6401:08:0134,00
10MC4017Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:09:5232,00
11MC422Měřínský JaroslavAK Perná6101:12:0230,00
12MC4350Orth MilanIRISH Pub Břeclav6101:12:4828,00
13MC4860Dražan LiborUNIVERSITA Obrany6001:43:3226,00

Muži D (trať 9,1 km, 690 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD188Kolínek FrantišekAK Perná5600:55:1170,00
2MD2436Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:56:5962,00
3MD3159Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:58:2554,00
4MD3612Kobliha MilanLRS Vyškov5701:03:4248,00
5MD4567Macháček Martin-5501:16:4844,00

Muži E (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME333Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:34:1170,00
2ME535Vodička JanMK Radslavice4500:41:0062,00

Juniorky (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ146Přecechtělová SáraAK Drnovice0300:32:4770,00
2ZJ66Müllerová DanielaAK Drnovice0200:44:2362,00

Ženy A (trať 9,1 km, 690 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2643Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:57:4770,00
2ZA3531Kolínová MichaelaAK Perná9601:02:4262,00

Ženy B (trať 9,1 km, 690 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB337Müllerová HanaAK Perná7400:59:1670,00
2ZB3413Anderlová DorotaAC Moravská Slávia Brno7801:02:1162,00
3ZB4154Nepustilová MonikaBKB8101:10:0454,00
4ZB4666Hlávková TerezaBody ID8001:30:1748,00

Ženy C (trať 9,1 km, 690 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1949Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:56:0570,00
2ZC2710Jančaříková LenkaAAC Brno7000:57:5262,00
3ZC4419Hořínková JanaStřelka Brno6501:13:1054,00

Ženy D (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD227Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:33:2970,00
2ZD426Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:0362,00

Trať 4,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ146Přecechtělová SáraAK Drnovice0300:32:4770,00
1ZD227Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:33:2970,00
1ME333Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:34:1170,00
2ZD426Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:0362,00
2ME535Vodička JanMK Radslavice4500:41:0062,00
2ZJ66Müllerová DanielaAK Drnovice0200:44:2362,00

Trať 9,1 km, 690 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:44:3370,00
2MA255Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:45:4862,00
3MA316Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:46:5154,00
1MB418Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:47:2070,00
2MB537Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:47:5162,00
1MC640Jančík BořekSVARTES Hořice6400:48:5170,00
4MA721Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:49:0048,00
5MA852Juran MartinModra9100:50:2744,00
2MC934KRATOCHVÍL PavelSokol Rudíkov6000:50:4662,00
3MB1020Hašpl MarcelOddíl 20157700:51:0654,00
6MA111Hrdina PavelAK Perná8800:51:3540,00
4MB1253Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:51:4748,00
3MC1345Petrou JanSKI klub Velešín6400:52:0354,00
4MC1411Šimunek MartinBotanka Running6600:52:2448,00
5MC1515Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:4444,00
7MA1662Švrček FilipLednice8100:54:2138,00
8MA1757Šilhánek PetrVranovice8800:54:5336,00
1MD188Kolínek FrantišekAK Perná5600:55:1170,00
1ZC1949Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:56:0570,00
9MA2047Urbánek JiříSlavia Liberec8700:56:1634,00
10MA2164Knotek David-8200:56:1932,00
5MB2265Obr TomášBody ID7700:56:3544,00
6MB239Jančařík PetrAAC Brno6800:56:4140,00
2MD2436Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:56:5962,00
11MA2556Tichák Jiří-8100:57:2230,00
1ZA2643Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:57:4770,00
2ZC2710Jančaříková LenkaAAC Brno7000:57:5262,00
6MC2839Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:5840,00
12MA2958Šplíchal JanSokol Valteřice8300:58:1228,00
7MC3014Skalický JosefŽichlínek6200:58:1538,00
3MD3159Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:58:2554,00
8MC3261Januška IvanŠanov5800:58:3536,00
1ZB337Müllerová HanaAK Perná7400:59:1670,00
2ZB3413Anderlová DorotaAC Moravská Slávia Brno7801:02:1162,00
2ZA3531Kolínová MichaelaAK Perná9601:02:4262,00
4MD3612Kobliha MilanLRS Vyškov5701:03:4248,00
7MB3748Bednář PavelŠNECI na MAX6801:05:1838,00
13MA3863Švrček MichalVelké Bílovice8401:06:3226,00
9MC3922Sobotka JosefMor. Nová Ves6401:08:0134,00
10MC4017Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:09:5232,00
3ZB4154Nepustilová MonikaBKB8101:10:0454,00
11MC422Měřínský JaroslavAK Perná6101:12:0230,00
12MC4350Orth MilanIRISH Pub Břeclav6101:12:4828,00
3ZC4419Hořínková JanaStřelka Brno6501:13:1054,00
5MD4567Macháček Martin-5501:16:4844,00
4ZB4666Hlávková TerezaBody ID8001:30:1748,00
14MA4723Pluháček ZdeněkMikulov8501:34:3524,00
13MC4860Dražan LiborUNIVERSITA Obrany6001:43:3226,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:44:3370,00
2MA255Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:45:4862,00
3MA316Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:46:5154,00
4MB418Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:47:2048,00
5MB537Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:47:5144,00
6MC640Jančík BořekSVARTES Hořice6400:48:5140,00
7MA721Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:49:0038,00
8MA852Juran MartinModra9100:50:2736,00
9MC934KRATOCHVÍL PavelSokol Rudíkov6000:50:4634,00
10MB1020Hašpl MarcelOddíl 20157700:51:0632,00
11MA111Hrdina PavelAK Perná8800:51:3530,00
12MB1253Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:51:4728,00
13MC1345Petrou JanSKI klub Velešín6400:52:0326,00
14MC1411Šimunek MartinBotanka Running6600:52:2424,00
15MC1515Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:4422,00
16MA1662Švrček FilipLednice8100:54:2120,00
17MA1757Šilhánek PetrVranovice8800:54:5318,00
18MD188Kolínek FrantišekAK Perná5600:55:1116,00
19MA2047Urbánek JiříSlavia Liberec8700:56:1614,00
20MA2164Knotek David-8200:56:1912,00
21MB2265Obr TomášBody ID7700:56:3510,00
22MB239Jančařík PetrAAC Brno6800:56:418,00
23MD2436Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:56:596,00
24MA2556Tichák Jiří-8100:57:224,00
25MC2839Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:582,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1949Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:56:0570,00
2ZA2643Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:57:4762,00
3ZC2710Jančaříková LenkaAAC Brno7000:57:5254,00
4ZB337Müllerová HanaAK Perná7400:59:1648,00
5ZB3413Anderlová DorotaAC Moravská Slávia Brno7801:02:1144,00
6ZA3531Kolínová MichaelaAK Perná9601:02:4240,00
7ZB4154Nepustilová MonikaBKB8101:10:0438,00
8ZC4419Hořínková JanaStřelka Brno6501:13:1036,00
9ZB4666Hlávková TerezaBody ID8001:30:1734,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód