hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Okolo Výhonu

4.6.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Okolo Výhonu
  • datum konání: 4.6.2017
  • zobrazeno již 407x

Sociální sítě

Místo konání

Židlochovice, Náměstí Míru
10:30 hodin

Přihlášky

do pondělí 29. 5. 207 za snížené startovné, prostřednictvím přihlašovacího formuláře na behynavyhon.cz, nebo v místě startu. Uzávěrka přihlášek na místě do půl hodiny před startem.

Startovné

závodníci přihlášení do 22. 5. 100 Kč
přihláška na místě 150 Kč

Popis tratě

Délka: 5,6 km
Převýšení: 280 m
Povrch: 1.300 m asfalt, 4.300 m polní cesty a terén
Trať rovnoměrně stoupá z Náměstí Míru v Židlochovicích k Akátové věži na hřebenu kopce Výhon. Ve vrcholových partiích závodníci absolvují tři stejné okruhy s parametry 900 m a převýšení 50 m nahoru a dolů. Po třetím oběhnutí rozhledny následuje rovnoměrné klesání zpět do cíle na Náměstí Míru v Židlochovicích.

Ceny pro vítěze

první tři závodníci ve všech kategoriích hlavního závodu, věcné ceny dle možností pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

https://behynavyhon.cz/

E-mailová adresa

behynavyhon@gmail.com

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 06.06.2017, 10:27
  • zobrazeno již 627x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,6 km, 280 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ32161Běluša OndřejŠAK Židlochovice0500:30:5735,00
2MJ50163Bílý TomášOtmarov Z9900:38:1231,00

Muži A (trať 5,6 km, 280 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2155Mahovský FrantišekBlučina8300:21:3735,00
2MA3148Lysák VlastimilVinotéka u Karla - Brno8600:21:4031,00
3MA4133Harnoš PetrVeselí nad Moravou8600:22:0127,00
4MA5119Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:2224,00
5MA9149Jelínek MartinChar Brno8900:24:3822,00
6MA11168Peroutka TomášVelké Němčice8500:26:0320,00
7MA12137Přikryl RomanBKB8800:26:0619,00
8MA13108Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:0818,00
9MA156Hodeček MiroslavHavířov8800:27:0517,00
10MA18150Nitsche PatrikChar Brno9000:27:2716,00
11MA20118Matal JakubFK 1932 Hrušovany u Brna9200:27:4015,00
12MA21142Daneš MartinGUMOTEX Břeclav8500:27:4314,00
13MA29170Dulík RoertŽidlochovice7800:29:4613,00
14MA31153Badin TomášFK 1932 Hrušovany u Brna9100:30:5212,00
15MA34175Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:31:0711,00
16MA36154Daněk PavelFK 1932 Hrušovany u Brna9000:31:4910,00
17MA37174Netolický KamilSRTG Vyškov9000:32:049,00
18MA52162Martuška JanMSK Břeclav9100:38:568,00
19MA54164Holešínský MiroslavBěžec z Břeclavských rovin8100:39:487,00
20MA55173Svacha KathyChrlice8200:42:166,00
21MA56106Pešek KamilOB Česká Třebová8000:42:495,00
-MA-159Ambros JakubAKEZ Kopřivnice87DNF-

Muži B (trať 5,6 km, 280 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1166Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:21:0835,00
2MB6128Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:24:0031,00
3MB7124Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:24:2027,00
4MB17135Stoger KarelBKB7600:27:2324,00
5MB27105Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:3322,00
6MB46172Čermák Leo-7600:34:4220,00
7MB49132Kugler Karel-7200:38:0719,00

Muži C (trať 5,6 km, 280 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8131Petrou JanSKI klub Velešín6400:24:2735,00
2MC10156Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:25:1631,00
3MC16152Skalický JosefŽichlínek6200:27:1127,00
4MC25123Januška IvanŠanov5800:28:0424,00
5MC26143Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:28:2022,00
6MC28167Nováček JosefSDH Čučice5800:29:3920,00
7MC38113Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:32:2019,00

Muži D (trať 5,6 km, 280 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD24144Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:27:5835,00
2MD30121Kobliha MilanLRS Vyškov5700:30:2631,00

Muži E (trať 5,6 km, 280 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME44145Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:34:2135,00

Juniorky (trať 5,6 km, 280 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ57171Kelblová AdélaŠAK Židlochovice0100:43:1035,00

Ženy A (trať 5,6 km, 280 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA14134Ožanová ZuzanaBKB9100:26:1535,00
2ZA19115Kopřivová BarboraSokol Přísnotice9300:27:3531,00
3ZA23146Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:27:5427,00
4ZA33122Vlachová Hutová EliškaBrno8800:31:0024,00
5ZA42169Peroutková AlenaVelké Němčice8700:34:1422,00

Ženy B (trať 5,6 km, 280 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB35109Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:31:1935,00
2ZB40147Štastná Lucie-7900:33:1431,00
3ZB43117Vaculová JanaDDB7900:34:2027,00
4ZB45157Hozacká ZuzanaDDB, Holasice8000:34:2924,00
5ZB47158Střílková IvanaMěnín7900:35:1222,00

Ženy C (trať 5,6 km, 280 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC22160Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:27:4835,00
2ZC41151Růžičková LenkaBrno, Kamenomlýnská za DDB7100:33:3931,00
3ZC48165Cupalová LenkaBřeclav6500:36:1127,00

Ženy D (trať 5,6 km, 280 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD39120Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:32:4135,00
2ZD51136Jurošková MilušeBKB5800:38:2831,00
3ZD53112Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:1027,00

Lidový běh (trať 1,8 km, 170 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1344Hanek ŠtěpánHankovi0500:10:07-
2LB2348Hanek KryštofHankovi0500:10:09-
3LB3315Dušek VojtaVojta and brothers0800:11:55-
4LB4314Dušek RomanVojta and brothers7500:12:42-
5LB5370Šenkyřík Prokop-0800:13:01-
6LB6340Eder Daniel-LuisRakousko1000:13:30-
7LB7310Dušek ZdeněkVojta and brothers7600:13:39-
8LB8345Hanek VladimírHankovi7600:13:49-
9LB9360Bělušová AdélaHankovi0800:14:11-
10LB10341Eder Sophie CarolineRakousko0500:14:20-
11LB11352Engliš LilienEnglišovi1400:14:31-
12LB12353Engliš NatálieEnglišovi1300:14:32-
13LB13354Engliš AntonínEnglišovi8000:14:32-
14LB14343Wittner BerndRakousko5600:15:09-
15LB15347Hanková JitkaHankovi7300:16:14-
16LB16346Hanková AnežkaHankovi0900:16:15-
17LB17302Svoboda KarelSvobodovi Židlochovice7700:16:25-
18LB18304Svoboda MarekSvobodovi Židlochovice1100:16:26-
19LB19342Wittner MarlonRakousko1000:17:00-
20LB20368Stejskalová Andrea-7600:18:12-
21LB21367Kvasnicová Eliška-0800:18:13-
22LB22356Palas Milan-1400:18:23-
23LB23357Palas Martin-1000:18:24-
24LB24303Svoboda ViktorSvobodovi Židlochovice0900:18:56-
25LB25350Vaculová NelaMrož Team0800:19:27-
26LB26351Vacula Vašek-1000:19:29-
27LB27349Vacula MartinMrož Team7500:19:31-
28LB28355Engliš AnnaEnglišovi8400:20:43-
29LB29366Majer Petr-7800:24:01-
30LB30364Majer Antonín-1300:24:02-
31LB31362Majer Štěpán-0800:24:10-
32LB32361Majerová Vendula-1000:26:10-
33LB33363Majerová Magdaléna-1600:26:11-
34LB34365Majerová Dita-7800:26:11-
35LB35359Palas Martin-8900:28:26-
36LB36358Palasová Lucia-7900:28:27-
37LB37339Pilgrová AnnaŘetová5100:44:28-
38LB38369Pešková BarboraBabice nad Svitavou1300:44:29-

Trať 1,8 km, 170 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1344Hanek ŠtěpánHankovi0500:10:07-
2LB2348Hanek KryštofHankovi0500:10:09-
3LB3315Dušek VojtaVojta and brothers0800:11:55-
4LB4314Dušek RomanVojta and brothers7500:12:42-
5LB5370Šenkyřík Prokop-0800:13:01-
6LB6340Eder Daniel-LuisRakousko1000:13:30-
7LB7310Dušek ZdeněkVojta and brothers7600:13:39-
8LB8345Hanek VladimírHankovi7600:13:49-
9LB9360Bělušová AdélaHankovi0800:14:11-
10LB10341Eder Sophie CarolineRakousko0500:14:20-
11LB11352Engliš LilienEnglišovi1400:14:31-
12LB12353Engliš NatálieEnglišovi1300:14:32-
13LB13354Engliš AntonínEnglišovi8000:14:32-
14LB14343Wittner BerndRakousko5600:15:09-
15LB15347Hanková JitkaHankovi7300:16:14-
16LB16346Hanková AnežkaHankovi0900:16:15-
17LB17302Svoboda KarelSvobodovi Židlochovice7700:16:25-
18LB18304Svoboda MarekSvobodovi Židlochovice1100:16:26-
19LB19342Wittner MarlonRakousko1000:17:00-
20LB20368Stejskalová Andrea-7600:18:12-
21LB21367Kvasnicová Eliška-0800:18:13-
22LB22356Palas Milan-1400:18:23-
23LB23357Palas Martin-1000:18:24-
24LB24303Svoboda ViktorSvobodovi Židlochovice0900:18:56-
25LB25350Vaculová NelaMrož Team0800:19:27-
26LB26351Vacula Vašek-1000:19:29-
27LB27349Vacula MartinMrož Team7500:19:31-
28LB28355Engliš AnnaEnglišovi8400:20:43-
29LB29366Majer Petr-7800:24:01-
30LB30364Majer Antonín-1300:24:02-
31LB31362Majer Štěpán-0800:24:10-
32LB32361Majerová Vendula-1000:26:10-
33LB33363Majerová Magdaléna-1600:26:11-
34LB34365Majerová Dita-7800:26:11-
35LB35359Palas Martin-8900:28:26-
36LB36358Palasová Lucia-7900:28:27-
37LB37339Pilgrová AnnaŘetová5100:44:28-
38LB38369Pešková BarboraBabice nad Svitavou1300:44:29-

Trať 5,6 km, 280 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1166Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:21:0835,00
1MA2155Mahovský FrantišekBlučina8300:21:3735,00
2MA3148Lysák VlastimilVinotéka u Karla - Brno8600:21:4031,00
3MA4133Harnoš PetrVeselí nad Moravou8600:22:0127,00
4MA5119Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:2224,00
2MB6128Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:24:0031,00
3MB7124Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:24:2027,00
1MC8131Petrou JanSKI klub Velešín6400:24:2735,00
5MA9149Jelínek MartinChar Brno8900:24:3822,00
2MC10156Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:25:1631,00
6MA11168Peroutka TomášVelké Němčice8500:26:0320,00
7MA12137Přikryl RomanBKB8800:26:0619,00
8MA13108Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:0818,00
1ZA14134Ožanová ZuzanaBKB9100:26:1535,00
9MA156Hodeček MiroslavHavířov8800:27:0517,00
3MC16152Skalický JosefŽichlínek6200:27:1127,00
4MB17135Stoger KarelBKB7600:27:2324,00
10MA18150Nitsche PatrikChar Brno9000:27:2716,00
2ZA19115Kopřivová BarboraSokol Přísnotice9300:27:3531,00
11MA20118Matal JakubFK 1932 Hrušovany u Brna9200:27:4015,00
12MA21142Daneš MartinGUMOTEX Břeclav8500:27:4314,00
1ZC22160Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:27:4835,00
3ZA23146Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:27:5427,00
1MD24144Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:27:5835,00
4MC25123Januška IvanŠanov5800:28:0424,00
5MC26143Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:28:2022,00
5MB27105Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:3322,00
6MC28167Nováček JosefSDH Čučice5800:29:3920,00
13MA29170Dulík RoertŽidlochovice7800:29:4613,00
2MD30121Kobliha MilanLRS Vyškov5700:30:2631,00
14MA31153Badin TomášFK 1932 Hrušovany u Brna9100:30:5212,00
1MJ32161Běluša OndřejŠAK Židlochovice0500:30:5735,00
4ZA33122Vlachová Hutová EliškaBrno8800:31:0024,00
15MA34175Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:31:0711,00
1ZB35109Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:31:1935,00
16MA36154Daněk PavelFK 1932 Hrušovany u Brna9000:31:4910,00
17MA37174Netolický KamilSRTG Vyškov9000:32:049,00
7MC38113Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:32:2019,00
1ZD39120Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:32:4135,00
2ZB40147Štastná Lucie-7900:33:1431,00
2ZC41151Růžičková LenkaBrno, Kamenomlýnská za DDB7100:33:3931,00
5ZA42169Peroutková AlenaVelké Němčice8700:34:1422,00
3ZB43117Vaculová JanaDDB7900:34:2027,00
1ME44145Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:34:2135,00
4ZB45157Hozacká ZuzanaDDB, Holasice8000:34:2924,00
6MB46172Čermák Leo-7600:34:4220,00
5ZB47158Střílková IvanaMěnín7900:35:1222,00
3ZC48165Cupalová LenkaBřeclav6500:36:1127,00
7MB49132Kugler Karel-7200:38:0719,00
2MJ50163Bílý TomášOtmarov Z9900:38:1231,00
2ZD51136Jurošková MilušeBKB5800:38:2831,00
18MA52162Martuška JanMSK Břeclav9100:38:568,00
3ZD53112Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:1027,00
19MA54164Holešínský MiroslavBěžec z Břeclavských rovin8100:39:487,00
20MA55173Svacha KathyChrlice8200:42:166,00
21MA56106Pešek KamilOB Česká Třebová8000:42:495,00
1ZJ57171Kelblová AdélaŠAK Židlochovice0100:43:1035,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1166Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:21:0835,00
2MA2155Mahovský FrantišekBlučina8300:21:3731,00
3MA3148Lysák VlastimilVinotéka u Karla - Brno8600:21:4027,00
4MA4133Harnoš PetrVeselí nad Moravou8600:22:0124,00
5MA5119Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:2222,00
6MB6128Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:24:0020,00
7MB7124Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:24:2019,00
8MC8131Petrou JanSKI klub Velešín6400:24:2718,00
9MA9149Jelínek MartinChar Brno8900:24:3817,00
10MC10156Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:25:1616,00
11MA11168Peroutka TomášVelké Němčice8500:26:0315,00
12MA12137Přikryl RomanBKB8800:26:0614,00
13MA13108Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:0813,00
14MA156Hodeček MiroslavHavířov8800:27:0512,00
15MC16152Skalický JosefŽichlínek6200:27:1111,00
16MB17135Stoger KarelBKB7600:27:2310,00
17MA18150Nitsche PatrikChar Brno9000:27:279,00
18MA20118Matal JakubFK 1932 Hrušovany u Brna9200:27:408,00
19MA21142Daneš MartinGUMOTEX Břeclav8500:27:437,00
20MD24144Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:27:586,00
21MC25123Januška IvanŠanov5800:28:045,00
22MC26143Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:28:204,00
23MB27105Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:333,00
24MC28167Nováček JosefSDH Čučice5800:29:392,00
25MA29170Dulík RoertŽidlochovice7800:29:461,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA14134Ožanová ZuzanaBKB9100:26:1535,00
2ZA19115Kopřivová BarboraSokol Přísnotice9300:27:3531,00
3ZC22160Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:27:4827,00
4ZA23146Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:27:5424,00
5ZA33122Vlachová Hutová EliškaBrno8800:31:0022,00
6ZB35109Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:31:1920,00
7ZD39120Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:32:4119,00
8ZB40147Štastná Lucie-7900:33:1418,00
9ZC41151Růžičková LenkaBrno, Kamenomlýnská za DDB7100:33:3917,00
10ZA42169Peroutková AlenaVelké Němčice8700:34:1416,00
11ZB43117Vaculová JanaDDB7900:34:2015,00
12ZB45157Hozacká ZuzanaDDB, Holasice8000:34:2914,00
13ZB47158Střílková IvanaMěnín7900:35:1213,00
14ZC48165Cupalová LenkaBřeclav6500:36:1112,00
15ZD51136Jurošková MilušeBKB5800:38:2811,00
16ZD53112Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:1010,00
17ZJ57171Kelblová AdélaŠAK Židlochovice0100:43:109,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Skvělý závod, organizace, atmosféra. Nižší hodnocení za vyhlášení jsem dala proto, že se vyhlašuje až po dlouhé době po doběhu. To je jediný námět na zlepšení.
milkaju

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód