hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Kohout

10.6.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kohout
  • datum konání: 10.6.2017
  • zobrazeno již 556x

Sociální sítě

Místo konání

Besednice (u koupaliště) - Okres Český Krumlov
11:30 hodin

Přihlášky

na níže uvedený email nejpozději do 31. 5 . 2017
nebo na místě za zvýšené startovné

Startovné

předem 150 Kč
na místě 170 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 350 m (nahoru a dolů)

Ceny pro vítěze

Celkové pořadí (pro muže i ženy): 40 €, 30 €, 20 €, 10 €, 5 € Věcné ceny a tombola.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Manželé Kožíškovi
Kijevská 56
370 05 České Budějovice
Tel.: 602 840 067

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

behnakohout@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 12.06.2017, 09:26
  • zobrazeno již 650x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ235Ardamica DavidArdy Team0100:49:0370,00
2MJ3647Koubek TomášBBK9800:54:0562,00

Muži A (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kreisinger JanSK Studenec8400:35:0270,00
2MA242Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:36:0662,00
3MA479Bauer Václav-7800:39:0554,00
4MA960Sýkorá JanDecathlon Kalenji ČB9300:43:0148,00
5MA1413Hartl TomášSokol Římov8000:45:0444,00
6MA1578Prais MarcelSokol Křemže9300:46:0140,00
7MA1975Bartyzal Josef-8400:47:0638,00
8MA3180Valachovič TiborSKTG ČB8900:52:0536,00
8MA3146Petr MartinHomolští Chrti7800:52:0536,00
10MA3474Zrzavý Martin-9100:53:0332,00
11MA3573Horák Libor-8800:53:0430,00
12MA3824Dvořák MatějSokol Hluboká9700:56:0128,00
13MA4210Šedivý PetrSDH Soběnov8800:59:0126,00
14MA5559Heguduš JakubBBK9101:13:0324,00
15MA5833Vrkoč MichalSepekov8301:20:0422,00

Muži B (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB328Bláha Jan-7200:39:0370,00
2MB519Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:40:0162,00
3MB66Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:41:0054,00
4MB843Záruba JanSIX MONKEYS7700:42:0548,00
5MB1026Selinger StephanFH OOE Sports Team7200:43:0644,00
6MB1163Hrubý Martinneregistrován7300:44:0040,00
7MB123Vašák JanKoloredov7500:44:0238,00
8MB1354Šíma JanČ. Krumlov7000:44:0536,00
9MB1669Haňur RomanBBKBOR6900:46:0334,00
10MB3081Brulík PavelSRTG ČB7700:52:0032,00
11MB3365Průka JaroslavTrhové Sviny7400:53:0130,00
12MB4650Koubek VáclavBBK6801:02:0828,00
13MB5041Bělohlav PetrHC Hluboká7401:08:0226,00
14MB574Ardamica DavidDolní Bukovsko7601:20:0024,00

Muži C (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC762Petrou JanSKI klub Velešín6400:41:0270,00
2MC1767Tůma JaroslavSK EGO Šindlovy Dvory6300:47:0062,00
3MC2164Novák JaroslavČ. Krumlov6400:48:0554,00
4MC2257Voráček KarelCyklo Velešín6200:49:0148,00
5MC2571Malát JanBBK Boršov6600:50:0644,00
6MC2858Hegeduš JosefBBK6600:51:0140,00
7MC2968Kroupa EvženBBK Boršov6700:51:0438,00
8MC4229Zdeněk LiborCyklo Velešín6600:59:0136,00
9MC4455Pavlíček FrantišekSoběnov5801:00:0134,00
10MC5366Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:11:0532,00

Muži D (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2037Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:0170,00
2MD2551Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:50:0662,00
3MD3920Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:57:0054,00

Muži E (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4070Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:57:0270,00
2ME4872Mikšovský ZdeněkAK Včelná4501:06:0362,00

Juniorky (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4940Bělohlavová MichaelaHC Hluboká0101:07:0470,00

Ženy A (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1814Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:47:0170,00
2ZA5221Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory České Budějovice9601:11:0362,00

Ženy B (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2431Foltová HelenaČOV K. Újezd7900:50:0470,00
2ZB3715Dirnerová AlžbětaAVA8200:55:0362,00
3ZB4145Petrová LenkaHomolští Chrti7800:58:0354,00
4ZB4518Matoušková JitkaLonqrun ČB7301:01:0448,00
5ZB5417Ardamicová RadkaArdy Team8101:12:0444,00
6ZB5616Tyrková IvetaLonqrun ČB7301:16:0640,00

Ženy C (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2556Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:50:0670,00
2ZC5149Bumbová MartinaKamenictví Bumba6901:10:0462,00

Ženy D (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4761Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:0370,00

Trať 10 km, 350 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kreisinger JanSK Studenec8400:35:0270,00
2MA242Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:36:0662,00
1MB328Bláha Jan-7200:39:0370,00
3MA479Bauer Václav-7800:39:0554,00
2MB519Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:40:0162,00
3MB66Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:41:0054,00
1MC762Petrou JanSKI klub Velešín6400:41:0270,00
4MB843Záruba JanSIX MONKEYS7700:42:0548,00
4MA960Sýkorá JanDecathlon Kalenji ČB9300:43:0148,00
5MB1026Selinger StephanFH OOE Sports Team7200:43:0644,00
6MB1163Hrubý Martinneregistrován7300:44:0040,00
7MB123Vašák JanKoloredov7500:44:0238,00
8MB1354Šíma JanČ. Krumlov7000:44:0536,00
5MA1413Hartl TomášSokol Římov8000:45:0444,00
6MA1578Prais MarcelSokol Křemže9300:46:0140,00
9MB1669Haňur RomanBBKBOR6900:46:0334,00
2MC1767Tůma JaroslavSK EGO Šindlovy Dvory6300:47:0062,00
1ZA1814Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:47:0170,00
7MA1975Bartyzal Josef-8400:47:0638,00
1MD2037Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:0170,00
3MC2164Novák JaroslavČ. Krumlov6400:48:0554,00
4MC2257Voráček KarelCyklo Velešín6200:49:0148,00
1MJ235Ardamica DavidArdy Team0100:49:0370,00
1ZB2431Foltová HelenaČOV K. Újezd7900:50:0470,00
5MC2571Malát JanBBK Boršov6600:50:0644,00
2MD2551Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:50:0662,00
1ZC2556Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:50:0670,00
6MC2858Hegeduš JosefBBK6600:51:0140,00
7MC2968Kroupa EvženBBK Boršov6700:51:0438,00
10MB3081Brulík PavelSRTG ČB7700:52:0032,00
8MA3146Petr MartinHomolští Chrti7800:52:0536,00
8MA3180Valachovič TiborSKTG ČB8900:52:0536,00
11MB3365Průka JaroslavTrhové Sviny7400:53:0130,00
10MA3474Zrzavý Martin-9100:53:0332,00
11MA3573Horák Libor-8800:53:0430,00
2MJ3647Koubek TomášBBK9800:54:0562,00
2ZB3715Dirnerová AlžbětaAVA8200:55:0362,00
12MA3824Dvořák MatějSokol Hluboká9700:56:0128,00
3MD3920Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:57:0054,00
1ME4070Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:57:0270,00
3ZB4145Petrová LenkaHomolští Chrti7800:58:0354,00
8MC4229Zdeněk LiborCyklo Velešín6600:59:0136,00
13MA4210Šedivý PetrSDH Soběnov8800:59:0126,00
9MC4455Pavlíček FrantišekSoběnov5801:00:0134,00
4ZB4518Matoušková JitkaLonqrun ČB7301:01:0448,00
12MB4650Koubek VáclavBBK6801:02:0828,00
1ZD4761Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:0370,00
2ME4872Mikšovský ZdeněkAK Včelná4501:06:0362,00
1ZJ4940Bělohlavová MichaelaHC Hluboká0101:07:0470,00
13MB5041Bělohlav PetrHC Hluboká7401:08:0226,00
2ZC5149Bumbová MartinaKamenictví Bumba6901:10:0462,00
2ZA5221Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory České Budějovice9601:11:0362,00
10MC5366Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:11:0532,00
5ZB5417Ardamicová RadkaArdy Team8101:12:0444,00
14MA5559Heguduš JakubBBK9101:13:0324,00
6ZB5616Tyrková IvetaLonqrun ČB7301:16:0640,00
14MB574Ardamica DavidDolní Bukovsko7601:20:0024,00
15MA5833Vrkoč MichalSepekov8301:20:0422,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kreisinger JanSK Studenec8400:35:0270,00
2MA242Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:36:0662,00
3MB328Bláha Jan-7200:39:0354,00
4MA479Bauer Václav-7800:39:0548,00
5MB519Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:40:0144,00
6MB66Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:41:0040,00
7MC762Petrou JanSKI klub Velešín6400:41:0238,00
8MB843Záruba JanSIX MONKEYS7700:42:0536,00
9MA960Sýkorá JanDecathlon Kalenji ČB9300:43:0134,00
10MB1026Selinger StephanFH OOE Sports Team7200:43:0632,00
11MB1163Hrubý Martinneregistrován7300:44:0030,00
12MB123Vašák JanKoloredov7500:44:0228,00
13MB1354Šíma JanČ. Krumlov7000:44:0526,00
14MA1413Hartl TomášSokol Římov8000:45:0424,00
15MA1578Prais MarcelSokol Křemže9300:46:0122,00
16MB1669Haňur RomanBBKBOR6900:46:0320,00
17MC1767Tůma JaroslavSK EGO Šindlovy Dvory6300:47:0018,00
18MA1975Bartyzal Josef-8400:47:0616,00
19MD2037Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:0114,00
20MC2164Novák JaroslavČ. Krumlov6400:48:0512,00
21MC2257Voráček KarelCyklo Velešín6200:49:0110,00
22MJ235Ardamica DavidArdy Team0100:49:038,00
23MC2571Malát JanBBK Boršov6600:50:066,00
23MD2551Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:50:066,00
25MC2858Hegeduš JosefBBK6600:51:012,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1814Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:47:0170,00
2ZB2431Foltová HelenaČOV K. Újezd7900:50:0462,00
3ZC2556Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:50:0654,00
4ZB3715Dirnerová AlžbětaAVA8200:55:0348,00
5ZB4145Petrová LenkaHomolští Chrti7800:58:0344,00
6ZB4518Matoušková JitkaLonqrun ČB7301:01:0440,00
7ZD4761Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:0338,00
8ZJ4940Bělohlavová MichaelaHC Hluboká0101:07:0436,00
9ZC5149Bumbová MartinaKamenictví Bumba6901:10:0434,00
10ZA5221Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory České Budějovice9601:11:0332,00
11ZB5417Ardamicová RadkaArdy Team8101:12:0430,00
12ZB5616Tyrková IvetaLonqrun ČB7301:16:0628,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

nádherný závod, trasa, organizace , všechno na jedničku, těším se příští rok
matousjitka

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód